Příjemný zbytek neděle a nashledanou u dalších onlajnů z italské kopané.
Bologna tak zaskočila velkého favorita dnešního zápasu a odváží si domů velmi cenné 3 body. Hráči AS Řím poznali, jak krutý umí být fotbal.
AS Řím byl od úvodního hvizdu lepším týmem a dostal se do několika šancí. Dvě z nich proměnil v gól. Šťastnými střelci byli Florenzi a Lamela. Druhý poločas se odvíjel podle stejného scénáře. Fotbal hráli domácí fotbalisté a hráči Bologny působili bezradným dojmem. Jenže poté přišla velká minuta hráčů Bologny, kteří dokázali využít dvou chyb AS. Jmenovitě snajpr Gilardino a Diamanti. AS Řím v posledních minutách dostal Bolognu pod velký tlak, ale branku přidal překvapivě opět Gilardino.
90+3
Rozhodčí brzy ukončí dnešní zápas.
90+2
Totti hlavičkoval zcela sám jen do Agliardiho. Todle se musí dávat!
90+1
Rozhodčí nastaví 3 minuty.
90
Bologna právě vstřelila branku!
ALBERTO GILARDINO otáčí stav zápasu. Útočník Bologny využil nedorozumění mezi Stekelenburgem a Burdissem. Stadio Olimpico nyní oněmněl.
89
Domácí se snaží dostat před branku Bologny. Ta hraje nyní ve velkém bloku.
87
Diamanti měl směrem k rozhodčímu příliš poznámek. Ten ho umlčuje žlutou kartou.
87
Totti má nervy na pochodu. Jeho frustraci odnesl Taider, který nyní leží na hřišti a šetří čas pro svůj tým.
87
Hráči Bologny šetří čas, jak se dá. S bodem by byli nad míru spokojeni.
86
Tottiho střílený centr vyboxoval se vší námahou Agliardi.
85
Totti si vymodlil faul zhruba 34 metrů od branky Bologny. Sám kapitán se ujme přímého volného kopu.
84
Marquinhos fauloval Gilardina. Bologna tak rozehraje přímý volný kop.
82
Na dlouhý centr jen těsně nedošáhl Destro. Fanoušci na stadiónu ženou domácí fotbalisty za třetí brankou.
80
Tottiho střelu vyrazil brankář Aqliardi.
79
Římané jsou nyní ve velkém tlaku.
78
Hlavičkou zakončoval Tachtsidis, ale jen do připravené náruče Agliardiho.
78
AS Řím zahraje rohový kop.
76
Střídají i hosté. Odejde Marco Motta a místo něj si zahraje Gyorgy Garics.
75
Domácí naposledy střídají. Ze hry jde Piris, na jeho místo Marquinhos.
73
Tak to je doslova studená sprcha pro hráče AS Řím. Bologna srovnává stav zápasu během necelé minuty. Chyby v rozehrávce využil ALESSANDRO DIAMANTI !
72
A máme tu zápletku. Na Koneho centr si do pokutového území naběhl ALBERTO GILARDINO a ten se v těchto pozicích nemýlí!
69
V dnešním zápase dohrál střelec druhého gólu Lamela. Na jeho místo už míří Lopez.
Ze hřiště odchází Pjanić, nahradí jej brazilec Marquinho.
69
Trenér Zdeněk Zeman bude střídat. U postraní čáry již stojí dvojice hráčů AS.
68
Ten už po několikáté zahrála velmi špatně, a tak AS vyrazil do rychlého protiútoku. Ten musel zastavit za cenu faulu obránce Morleo.
67
Bologna rozehraje další rohový kop.
66
Diamantiho centr odvrací Burdisso na rohový kop.
65
Kone si došel pro faul před šestnáctku AS Řím. Diamanti tak rozehraje velmi dobrou standartku.
64
Ten s přehledem odvrací stoper Castan.
63
Bologna rozehraje rohový kop.
62
Totti zůstává po ostrém ataku od Taidera ležet na zemi. Píšťalka rozhodčího zůstává němá. Bologna jde do rychlého protiútoku.
60
Hosté z Bologni to zkoušeli středem hřiště, ale bez úspěchu.
58
U míče jsou opět hráči AS Řím.
57
55
Totti si naskočil na rohový kop Pjaniće, ale hlavičkoval pouze do tyčky!
54
Lamela našel uličkou Destra. Toho stačil na poslední chvíli skluzem zblokovat obránce Motta.
54
Destrovi byl v nadějné pozici odpískán velmi přísný faul.
52
Balzaretti se nyní proměnil v Zorra mstitele. Za svůj zákrok na Pazienzu vidí žlutou kartu.
48
Domácí fotbalisté jsou od úvodu druhého poločasu více aktivnějším týmem.
46
V dnešním zápase dohrál i středopolař Perez. Na jeho místo přichází Pazienza.
46
Nevýrazný Guarente v dnešním zápase dohrál. Během přestávky ho nahradil Pluzetti.
46
Trenér Bologny Stefano Pioli posílá na hřiště hned dva nové hráče.
46
Rozhodčí Marco Guida nenastavil ani minutu, a tak tu máme konec prvního poločasu. V něm byl aktivnější domácí AS Řím, který po brankách Florenziho a Lamely zaslouženě vede. Domácí přehrávají hráče Bologny hlavně lepším pohybem. Uvidíme co přinese druhý poločas, který bude začínat zhruba v 16:00.
45
Na Guarenteho centr Gilardino nedosáhl. I tak mu potleskem děkuje.
44
Domácí fotbalisté kombinují ve středu hřiště.
43
Tachtsidisova střela byla nyní velmi nepřesná.
41
Destro je už v pořádku a opět se hraje.
40
Na zemi zůstává ležet útočník Destro. Hra je nyní přerušena.
38
Bologna zahrála rohový kop velmi špatně a potrestat je za to mohl z následného protiútoku Totti, ale jeho lob skončil těsně nad.
38
Diamanti zahraje další rohový kop hostů.
37
Diamantiho střelu zblokovala zeď AS. Bologna rozehraje rohový kop.
36
Bologna rozehraje přímý volný kop z nadějné pozice.
36
Stoper AS Castan fauloval na hranici pokutového území Gilardina a vidí od rozhodčího žlutou kartu.
34
Po výborné kolmici Tachtsidise se řídil sám na brankáře Desto, který i vstřelil branku, ale ta neplatí pro ofsajd. Vzrušení domácích fanoušků tak bylo zbytečné.
32
Dalším potrestaným hráčem je záložník Tachtsidis. Ten musel zatáhnout za záchranou brzdu proti Diamantimu.
31
Kone (Bologna) zkusil pozornost Stekelenburga z uctivé vzdálenosti. Ten si s jeho střelou v pohodě poradil.
30
V ofsajdu byl nachytán Kone (Bologna).
28
Bologna v první velké šanci. Taider si spracoval míč a zkoušel technicky překonat Stekelenburga. Ten jeho pokus bezpečně zlikvidoval.
26
Pjanić chtěl skluzem vypíchnout míč unikajícímu Taiderovi, ale trefil pouze jeho nohy.
25
Destro v nadějné pozici zamířil těsně vedle.
23
Velmi ofenzivní obránce Balzaretti se snažil podpořit útok AS Řím, ale jeho centr nenašel nikoho z útočníků.
21
Tachtsidis ztratil míč ve středu hřiště. Bez míče domácí fotbalisté dlouho nezůstali, protože vysokým presingem získali kulatý nesmysl zpátky na své kopačky.
19
Diamanti zkoušel dlouhým pasem najít Gilardina, ale před ním míč odhlavičkoval zkušený Burdisso.
17
Záložník Perez má nyní nervy na pochodu. Svou frustraci si vybil na Tottim a vidí za to žlutou kartu.
16
AS Řím právě vstřelilo branku!
ERIK LAMELA se s ničím nepáral a opřel se před šestnáctkou do míče. Jeho střela se ještě otřela o tyčku a zapadla za bezmocného Agliardiho.
14
Domácí kapitán Totti je při chuti. Nyní jeho střelu vyrazil brankář Agliardi se vší námahou na roh.
13
Diamanti (Bologna) si nyní sbíhá do středu hřiště, aby pomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou.
12
Kone (Bologna) fauloval Balzarettiho. Míč pro domácí.
11
Pjanić zakládá další postupný útok domácích vlků.
9
Mladíček v sestavě AS Florenzi tak zažívá snový začátek sezóny. Byl to jeho druhý gól v probíhající sezóně.
7
Francesco Totti se odhodlal ke střele z dobrých 35 metrů. Jeho dělovka se odrazila od břevna k ALESSANDRU FLORENZIMU, který se hlavou nemýlil.
5
Lamela si chtěl narazit míč s Destrem uvnitř pokutového území. Vše zlikvidoval včasným skluzem obránce Morleo.
4
Tachtsidis našel dlouhým pasem rozběhlého Pirise, ten si v dobré pozici ukopl míč do autu.
2
Římané vlétli do zápasu bez bázně a hany, ale úvodní branka dnešního zápasu z toho nebyla, neboť Florenziho přihrávku odvrátil pozorný Antonsson.
1
Úvodní výkop obstarají hráči AS Řím. Jmenovitě Lamela s Tottim.
Rozhodčím dnešního zápasu je pan Marco Guida.
V Římě panuje slunečné počasí a výborná fotbalová atmosféra. Aktéři dnešního zápasu se již scházejí v útrobách stadiónu. Oba trenéři posílají do dnešního zápasu velmi ofenzivní sestavy.
Naváže AS Řím na výhru nad Interem, nebo se Bologna dočká prvních bodů v probíhající sezóně? Sledujte náš onlajn na který jste srdečně zváni!
V loňské sezóně dopadlo vzájemné měření sil lépe pro tým z Říma, který nejprve dokázal na hřiši Bologny zvítězit 2:0, ale doma se pak se soupeřem rozešel smírně 1:1.
Hostům z Bologny se začánek nové sezóny nepovedl podle jejich očekávání, a tak mají na svém kontě 0 bodů. Nejprve nestačili na Chievo 0:2, poté podlehli AC Milán 1:3. Trenér Stefano Pioli bude v zápase postrádat zraněného útočníka Roberta Acquafrescu. Mimo hru je kvůli sázkařskému skandálu Daniele Portanova. Na druhou stranu je už k dispozici střelec Alberto Gilardino, který by mohl zažít premiéru v základní sestavě.
AS Řím má na svém kontě z úvodních dvou zápasů 4 body za remízu s Catanií 2:2 a výhru nad Interem Milán 3:1. Hlavně o posledním zápase se toho v Itálii hodně napsalo. V Římě nyní odstartovala "zemanománie" a v neděli se čeká plný stadión. Podle expertů na italskou kopanou se fanoušci AS po dlouhé době fotbalem bavili. Český trenér Zdeněk Zeman nemůže do zápasu počítat s několika hráči. Na marodce jsou Daniele De Rossi, Pablo Osvaldo, Simone Perrotta, Dodo, Michael Bradley a Bogdan Lobont. Nad startem kapitána Francesca Tottiho visí otazník, protože v týdnu nedokončil trénink. O jeho startu se tak rozhodne až v neděli.
Stadio Olimpico bude hostit zajímavý zápas ve kterém se představí AS Řím a Bologna.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62