Je tu konec, Bologna poráží na domácím hřišti Cagliari v poměru 3:0. Výhra je zasloužená, domácí byli lepší a tři body jsou na správné straně. O branky se postarali postupně Taider, Diamanti a v úplném konci zápasu Pasquato. Utkání se neslo v hodně drsném duchu, k vidění byla řada hodně otřesných faulů, v čele nich stál ten Pisana, který dostal červenou kartu - ta také hodně ovlivnila zbytek utkání. Pro dnešek je to každopádně vše, příště se těším znovu na shledanou.
90+2
Bologna právě vstřelila branku!

A domácí ještě stihli udeřit v samém závěru! CRISTIAN PASQUATO dostal přihrávku na střed pole kousek před velké vápna a nádherně zatočenou střelou pod břevno překonává bezmocného Agazziho v brance Cagliari!
90
Nastavují se 3 minuty. O osudu utkání je zřejmě rozhodnuto.
88
Od své branky odkopává Agazzi.
86
Pasquato nahrazuje aktivního Gabbiadiniho.
85
Domácí šetří čas na středu pole, nikam se neženou.
84
Curci ale stahuje centr rukama a zajišťuje bezpečí ve vlastním vápně.
83
Závěr utkání se blíží, hosté nyní hodně riskují vzadu, to je samozřejmě přirozené. Nyní zahrávají standardku z levé strany.
79
Dalekonosné zakončení jednoho z hostů nadělalo Curcimu malé potíže, domácí gólman se ale o čisté konto připravit nenechal.
77
Domácí zahrávali rohový kop, k hlavičce se dostal Sorensen, ten svým zakončením orazítkoval břevno Agazziho branky!
76
Moscardelli jde na hřiště místo kapitána Diamantiho. Ten dnes vstřelil krásný druhý gól domácích a odchází za velkého potlesku domácích tribun.
76
Tento roh byl zahraný hodně nebezpečně, domácí ale vše zvládli ubránit na jedničku.
75
Nené nahrazuje na hřišti nevýrazného Saua.
74
Cagliari vybojovala další rohový kop.
72
Centr z pravé strany se dostal k Taiderovi, ten na něj o centimetry nedosáhl! Pokud ano, byl by to jasný gól...
71
Gillardino dostal ideální centr do pokutového území, jeho hlavička po rybičce ale jde mimo!
71
Roh hostů nebezpečí nepřinesl, ani následný centr z druhé strany.
68
Druhý poločas začal slibnou šancí Gabbiadiniho, nyní ale šance k vidění nejsou. To hraje pochopitelně do karet domácím, kteří mají nahráno z první pětačtyřicetiminutovky.
64
Jen pro orientaci - v utkání již bylo odpískáno 22 faulů. Z toho jeden potrestán červenou kartou a sedm z nich kartou žluté barvy. To vše za 64 minut hry!
62
Pinilla pokračuje v nastoleném trendu a inkasuje žlutou kartu.
61
Dessena mohl klidně dostat druhou žlutou kartu, hodně brutálně udeřil soupeře při vzdušném souboji o míč loktem do obličeje, tentokrát se ale pískat nebude. Momentálně nesledujeme nic jiného, než jatka na hřišti.
60
Cossu nahrazuje Ekdala, hosté mění herní systém pro zbytek utkání, to vše pochopitelně kvůli vyloučenému Pisanovi.
60
Pinila nahrazuje Ibarba na straně Cagliari.
57
Ze hřiště odešel Panagiotis Kone a nahradil ho Lazaros Christodoulopoulos.
56
Dessena dostává žlutou kartu. Hraje se skutečně hodně od podlahy.
56
Dnešní utkání se hraje velmi tvrdě už od úvodního hvizdu, nyní to ale Pisano přehnal a po právu je vyloučen! Brutální skluz ho posílá do kabin a domácí ke snadnější druhé půli...
54
Míč má domácí gólman Curci a chystá se rozehrávat od své branky.
51
Gabbiadini pálí nepřesně.
49
Do střely se opřel Cossu, nemířil ale přesně. Curci rozehrává od branky.
47
Gabbiadini hned z kraje druhé půle v tutovce! Domácí záložník si nabíhal z levé strany v pokutovém území na branku, jeho střelu ale fantasticky vyráží Agazzi a drží naděje hostů na body!
46
První půle nabídla dvě rychlé branky a hodně drsný fotbal. O vedení Bologni se postarali Taider s Diamantim, jehož trefa stála opravdu zato. Hosté drželi míč dlouhé chvíle na útočné polovině, nebezpeční byli ale paradoxně méně. Druhá půle začne cca v 16:07.
45+4
Gillardino ze skvělé pozice trestuhodně nedává!
45+1
Diamanti fauluje u postranní čáry a pomeznímu sudí zřejmě něco nepěkného řekl, vidí proto žlutou kartu.
45
Na první poločas se nastavují hned 4 minuty.
45
Roh pro Cagliari.
44
Diamanti ošklivě fauluje Pisana, ten se na trávníku svíjí bolestí.
41
Nepřesnost v rozehrávce Bologny na středu pole a míč získává soupeř. Cagliari je dnes ale hodně neplodná na útočné polovině.
40
Aktivní Sau nyní fauluje a ihned vidí žlutou kartu.
39
Bologna se ale ubránila a nyní drží balon.
38
Roh pro hosty.
36
Hlavička Diamantiho jde mimo.
34
Nainggolan vidí žlutou kartu. Hosté dnes hrají hodně nečistě.
33
Conti se opřel do odraženého míče, z voleje ale pálí vysoko nad.
31
Nádherná rychlá protiakce domácích, z levé strany centroval po zemi míč do pokutového území Gillardino, balon prošel přes všechny bránící hráče, Diamanti, na kterého tento pas šel však o pár centimetrů na balon nedosáhl!
29
Kone dostává od sudího velmi velmi přísnou žlutou kartu a také že se mu verdikt nezamlouvá.
27
Obrovskou hrubku předvedl bránící Cherubin, který dovolil z ideální pozice zakončovat Sauovi, ten ale trestuhodně míjí branku a zahazuje gólovku hostů.
25
... Momentálně ne. Příliš dlouhý centr rádoby za obranu končí za brankovou čárou. Od branky rozehrává Curci.
24
Útočného tažení se ujmula Cagliari, míč putuje ze středu na pravé křídlo a zpět... Dokáží hosté překvapit?
20
Panagiotis Kone se zranil a potřebuje ošetření. Hra byla přerušena.
19

A je to 2:0! ALESSANDRO DIAMANTI předvedl neuvěřitelnou střelu za pravou hranicí velkého vápna a nádherně trefuje vzdálenější růžek branky! Domácímu útočníkovi se tak dokonale vydařila odveta za hodně ošklivý, který před pár minutami utrpěl od Contiho.
18
Snadný zákrok předvádí proti zblokované střele Curci.
17
Diamanti při svém výpadu padá, sudí Banti ale ukazuje, že se bude ve hře i nadále pokračovat bez přerušení.
14
Conti ošklivě přišlápl Diamantiho na půli a dostává po právu žlutou kartu.
13
Po hodně agresivním souboji o míč má merunu na noze domácí gólman a rozehrává.
12
Hosté budou zahrávat standardku od levé strany útočné půle.
9
Míč mají domácí ve středu pole.
6
Navzdory rychlé brance domácích tu je další roh hostů...
5

Tak to je tedy rychlost! I přes fakt, že sledujeme důležitý souboj dvou sousedů v tabulce padá rychlá branka, po krásné kombinaci se prosadil SAPHIR SLITI TAIDER a domácí tak jdou do vedení! Agazzi v brance hostů měl pramálo šancí na úspěšný zákrok.
2
Hosté se dostávají k prvnímu rohovému kopu v utkání.
1

Bologna FC: Curci - Morleo, Cherubin, Sorensen, Motta - Gabbiadini, Taider, Pérez, Kone - Diamanti, Gillardino.

Cagliari Calcio: Agazzi - Ariaudo, Astori, Rossettini, Pisano - Ibarbo, Dessena, Conti, Nainggolan - Cossu, Sau.

Rozhodčí: Banti - Liberatore, Giallatini.
Jaký výsledek budeme evidovat dnes? Sledujte onlajn reportáž...
Cagliari má o něco lepší formu. Z posledních šesti ligových kol tým vyhrál třikrát, třikrát remizoval. Za zmínku stojí výsledky jako výhra na AS Řím 4:2 a poté domácí remíza s AC Milan 1:1. V tabulce je Cagliari o dva posty v tabulce výše než je Bologna. Tým má zatím jednatřicet bodů, to při skóre 32:44.
Bologna je po šestadvaceti kolech čtrnáctá s devětadvaceti body, to při skóre 35:36. Ze třinácti domácích zápasů tým vytěžil dvacet bodů, zde panuje průběžné skóre 24:16. Z posledních šesti ligových zápasů Bologna ovšem vyhrála jen dvakrát. Dvakrát také remizovala a dvakrát prohrála. Ve svém posledním zápase Bologna doma porazila Fiorentinu 2:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62