To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání je u konce. Z těsného, ale nesmírně důležitého vítězství se radují, po zásluze, domácí fotbalisté, kteří dokázali ve druhé půli otočit vývoj zápasu ve svůj prospěch a jednobrankové vedení již udrželi až do konce. Fiorentina tak z Renato Dall'Ar odjíždí s prázdnou, domácí si připisují nesmírně cenné tři body.
90+3
Běží poslední minuta nastaveného času, míč mají na svých kopačkách hosté, ovšem jejich akce již postrádají přesnost a klid v zakončení.
90+1
Rozhodčí nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.
90
V poslední minutě řádné hrací doby se přece jenom hosté dostávají před pokutové území domácích.
88
Boloňa z tohoto kopu vytěžila rohový kop z levé strany.
87
Alberto Aquilani u vlastní šestnáctky na levé straně "zle" zajel do domácího Alessandra Diamantiho, který držel míč na svých kopačkách a vidí za to žlutou kartu.
87
Luca Toni je druhým "čerstvým" hráčem v sestavě Fiorentiny, nahradil Giulio Migliaccia, jasné posílení ofenzivy.
86
To je zajímavá situace, hosté sice v utkání vedli, nyní ale o gól prohrávají, dokáží v závěru ještě vyrovnat?
84
Bologna právě vstřelila branku!
Tentokrát se již LAZAROS CHRISTODOUPOULOS dokázal prosadit, když opět po levé straně zatáhl míč Morleo, odcentroval do vápna, odkud se míč odráží přímo na nohu Christodoulopoulose. Ten "číhal" na hranici pokutového území, opřel se do míče z voleje a ten "zaplul" k levé tyči, domácí vedou!
83
První střídání v sestavě Fiorentiny, na hřiště přichází Mohamed Lamine Sissoko, který nahradí Adema Ljajiće.
82
Morleo dokázal v pádu z levé strany přihrát do pokutového území, kde již číhal Lazaros Christodoulopoulos, který jen lehce ztečoval a míč letí těsně nad břevno! Viviano ale celou situaci kontroloval.
80
Začíná poslední desetiminutovka dnešního utkání, stav stále nerozhodný.
79
Dobrý centr z levé strany, ale domácí Kone nedokázal lépe zpracovat míč v pokutovém území Fiorentiny.
77
Tentokrát domácí rozehráli "na krátko", střelu Saphir Sliti Taidera z hranice šestnáctky z pravé strany kontroluje Viviano, míč končí mimo bránu.
76
Na bližší tyči odvrací Valero na další roh.
76
Rohový kop z pravé strany pro domácí tým.
75
Hostující Stevan Jovetić zpracovával na levé straně centr již v ofsajdu, hrát mohou domácí.
74
Poslední změna v sestavě domácího FC, ze hřiště odchází Marco Motta nahradí ho György Garics.
72
Doslova karatistické zákroky jsme nyní sledovali v podání domácích hráčů, rozhodčí ani jeden netrestal kartou.
70
Domácí podruhé v utkání střídají, na hřiště vběhne azaros Christodoulopoulos, který nahradí Manolo Gabbiadiniho.
68
Ljajić se dostává k hlavičce, ale pouze v záklonu, míč tak jen v podstatě přistrčil do rukavic Curciho.
67
Je z toho centr z levé strany, do zakončení se tlačil v místě pokutového kopu Adem Ljajić, ale obránce Čerubin odkopává na roh.
66
Hosté nyní kombinují na polovině soupeře.
65
Výborná akce Diamantiho, který se dokázal dostat po levém křídle až k pokutovému území, střílí, míč končí jen těsně vedle vzdálenější tyče!
62
Cuadrado v ofasjdu, hrát mohou domácí fotbalisté.
60
Je za námi hodina hry, stav zápasu je vyrovnaný, nervozity na hřišti ale přibývá.
58
Domácí vyrovnávají! Přesnou střelou z levé strany z přímého kopu, ze vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů dává první branku domácích MARCO MOTTA.
57
Juan Cuadrado fauluje před vlastní šestnáctou, domácí budou mít dobrou příležitost na vyrovnání!
56
Jovetić ideálně našel přesnou kolmicí Ljajiće, tomu se ale zakončení nepodařilo.
55
Fiorentina bezpečně kontroluje hru, hlídá si svůj náskok a čeká na chybu soupeře.
53
Domácí lavička posílá rozcvičit náhradníky, kouč Stefano Pioli není spokojený s herním projevem svých svěřenců.
51
To je tlak, Fiorentina se dostává do dalšího zakončení, tentokrát pálí z levé strany Ljajić, ale ani on netrefuje bránu, hosté se nyní doslova zastřelují.
52
Třetím potrestaným hráčem domácího týmu je Manolo Gabbiadini, který fauluje na polovině hostů Aqualiniho.
50
Opět dnes výborně hrající Cuadrado - dostává se ke střele zpoza šestnáctky, ale dává do střely příliš razance, míč letí vysoko nad bránu.
48
Domácí střídají, ze hřiště odchází Pérez, nahradí ho Saphir Sliti Taider.
47
Hned v úvodu druhé půle se po závaru v pokutovém území dostává ke střele Alberto Aquilano, míč mu ale nesedl a končí vysoko nad bránou.
46
Sledujte i dál náš online přenos, druhý poločas začne přibližně ve 21:04 hodin.
První poločas skončil jednobrankovým vedením Fiorentiny, která šla do vedení ve 27. minutě zásluhou Ljajiće, který byl na konci rychlého protiútoku hostů. V první pětačtyčicetiminutovce se více prosazovali hosté, kteří větší část první půle diktovali tempo hry a do kabin tak jdou se zaslouženým jednobrankovým vedením.
45+1
Rozhodčí nastaví jednu minutu.
45
V poslední minutě prvního poločasu dostává za faul na polovině žlutou kartu domácí Alessando Diamanti.
44
Blíží se závěr prvního poločasu, hosté stále pohodlně hájí své jednobrankové vedení.
42
Další ofsajd odpískán domácím, "provinil" se Gilardino.
40
Obrana hostí ale odvrací.
39
Rohový kop pro domácí tým z pravé strany.
38
Hosté kombinují na polovině, také zkouší nákop na Cuadrada, ale míč končí jen u obránců.
37
Boloňa však přesto vybojovala míč, ten putuje na levou stranu na Morlea. Jeho zpracování však již bylo v ofsajdu.
36
Dlouhý nákop před šestnáctku soupeře, Gabbiadinimu však míč utíká.
35
Boloňa kombinuje na polovině soupeře.
34
Fiorentina "při chuti", hosté se znovu častěji dostávají do zakončení, domácí obrana má plné "ruce a nohy" práce.
31
V ofsajdu "chycen" domácí Diamanti.
29
Antosson dostává žlutou kartu za faul na polovině.
27
Fiorentina právě vstřelila branku!
Rychlý protiútok hostů, Gilardino ztrácí míč na polovině hřiště a po krásné kombinaci se na levé straně prosazuje ADEM LJAJIĆ.
25
Cuadrado střílí z pravé strany z hranice pokutového území, míč letí mimo, dobrá střela!
22
Rychlá akce domácích, míč letí mimo bránu ACF.
20
Z pravé strany střílí Gabbiadini, Viviano může být v klidu, míč končí vysoko nad bránou.
17
Aquilani zkouší pozornost Curciho z levé strany, míč letí hodně daleko mimo bránu.
16
Domácí hráči zatím nemají dostatek prostoru pro kombinaci, hráči Fiorentiny rychle přistupují.
15
Je za námi první čtvrthodina dnešního utkání, sledujeme poměrně vyrovnaný zápas, i když více šancí si zatím vytvořili hosté.
14
Gilardino padá na polovině hostů, po delší době se k míči dostávají i domácí fotbalisté.
12
Obrana Boloni nebezpečí odvrací.
11
Savić vybojoval faul na polovině domácích, fauloval Pérez. ACF bude zahrávat z levé strany.
10
Hosté v další útočné akci, ale vše přerušuje odmávaný a odpískaný ofsajd.
9
Valero se snaží hlavičkovat po předchozím dobrém volném kopu Aquilaniho z pravé strany, míč však končí mimo bránu.
7
Fiorentina nyní na polovině domácích, pomalu přebírá tempo hry.
6
Obrovská šance hostů, z levé strany se dostává po přihrávce Ljajiće míč k pravé tyči, kde nabíhá Juan Cuadrado, ten ale tečuje pouze vedle!
4
Domácí kombinují na polovině hostů, první střela Gabbiadiniho, míč letí vedle levé tyče.
2
Kone fauluje na polovině Pasquala, rozhodčí musí zklidňovat situaci.
1

Bologna FC: Curci - Motta, Antonsson, Čerubin, Morleo - Pérez, Diamanti, Krhin - Kone, Gabbiadini - Diamanti

ACF Fiorentina: Viviano - Pasqual, Savić, Rodríguez, Tomović - Broja Valero, Migliaccio, Aquilani - Ljajić, Jovetić, Cuadrado

Rozhodčí: Guida - Rosi, Paganessi.
Utkání Serie A Bologna- Fiorentina, které se mělo odehrát o víkendu, bylo kvůli sněhové kalamitě odložené na úterý 26. února.
Vítejte u on-line přenosu utkání šestadvacátého kola italské Serie A, v němž domácí Bologna FC přivítá ACF Fiorentinu.
Bologna FC
Domácí vstupují do dnešního utkání z patnácté pozice Serie A, když v pětadvaceti odehraných utkáních nasbírali šestadvacet bodů, za sedm výher a pět remíz. Třináctkrát odešli hráči Boloně ze hřiště poraženi. Domácí jsou sice v ligové tabulce blízko sestupových pozic, ale na první takové, na němž je na osmnáctém místě AC Siena, má náskok pěti bodů, což sice není mnoho, ale není to ani málo. Náskok mohl být i větší, stačilo Sienu porazit v předoposledním kole na svém hřišti, ovšem po remíze 1:1 si Boloňa příliš nepolepšila.
ACF Fiorentina
Hosté jsou na tom v tabulce Serie A mnohem lépe, než jejich hostitel, když v doposud odehraných pětadvaceti zápasech dvanáctkrát vyhráli a šestkrát remizovali. V sedmi zápasech odešli poraženi a celkem nasbírali dvaačtyřicet bodů. S tímto bodovým ziskem jsou aktuálně na šestém místě, tedy o příčku za pohárovými umístěnými. Na pátý Inter Milán ztrácí Fiorentina pouhý bod, na čtvrté Lazio a třetí Milán pak body dva! V utkání tak mají hosté o motivaci postaráno!