To je dnes ode mě vše. Přeji příjemný zbytek neděle a u dalších on-line přenosů na počtenou.
A je dobojováno! Ve druhém poločase jsme již žádný gól neviděli, a tak zůstal stav stejný jako po konci prvního poločasu. Ve druhé části si obě dvě mužstva dokázala vypracovat nějaké šance, ale žádná z nich vysloveně brankou nehrozila.
90+3
Bogdanimu utekl míč až do zámezí. Bude se vykopávat od branky hostujícího týmu.
90+3
Hra se momentálně přelévá z jedné strany na druhou.
90+2
Emeghara tvrdě zajel do protihráče a zastavil jeho postup vpřed.
90+1
Dlouhý pas Pereze do vápna soupeře našel pouze hostujícího obránce Terlizziho, který ho hlavou poslal do rukavic svého brankáře Pegola.
90
Sudí nastavuje ve druhém poločase 3 minuty nad rámec řádné hrací doby.
89
Střídají také naposledy hosté. Rosiniho nahradí na hrací ploše Bogdani.
89
A je tu poslední změna u Bologně. Odešel kapitán Diamanti, na posledních pár minutek ho nahradil Moscardelli.
88
Centr do šestnáctky proletěl celým pokutovým územím a skončil až v zámezí. Brankář Curci bude vykopávat od své branky.
87
Cherubin fauloval v blízkosti pokutového území a soupeř bude zahrávat standardní situaci z dobré pozice.
86
Perez se skvěle odpoutal od svého strážce a následně vystřelil. Jeho pokus skončil mířil vysoko nad branku.
86
Sorensonovu hlavičku zblokoval jeden z obránců Sieny.
85
Bologna bude zahrávat další rohový kop v utkání.
84
Siena se již v posledních minutách nepouští příliš dopředu a soustřeďuje se především na obranu.
83
Rosina si vyšlápl na Taidere a zastavil tak možná rychlý protiútok domácích.
82
Druhá změna Bologně. Odchází střelec první branky svého mužstva Kone, nahradí ho Garics.
81
Vergassola si nerozuměl se spoluhráčem a poslal míč pouze do autu.
80
Odpískaný ofsajd zastavil v dalším postupu Koneho.
79
Kapitán domácích Diamanti se znovu dostal ke střele z dobré pozice. Tentokrát jeho pokus skončil těsně nad brankou.
78
Na Gilardinův centr si nejvýše vyskočil Terlizzi, který ho hlavou odklidil pryč.
77
Hra se v poslední minutě odehrává v okolí středu hřiště. Obě dvě mužstva se v kombinaci velmi trápí.
75
Rosina se sice vzteká, ale pronikajícího Morlea opravdu přistrčil.
74
A je tu druhá změna na straně Sieny. Odchází Sestu, na hřišti ho nahradí Agra.
73
Felipe skvěl zasáhl a sebral čistě míč běžícímu Konemu.
72
Po závaru po centru do vápna Sieny se míč odrazil ke zcela volnému Gabbiadinimu, který míč z voleje napálil vysoko nad branku.
71
Další Diamantiho centr, tentokrát od rohového praporku, odklidil do bezpečí Sestu.
70
Diamantiho centr byl zblokován do zámezí. Následuje roh pro domácí tým.
69
Bologna bude zahrávat standardní situaci ze zajímavé pozice ze strany hřiště.
68
Cherubinovi se nyní až napodruhé povedlo odklidit nebezpečný míč z blízkosti branky.
67
Diamanti se dokázal skvěle uvolnil ze strany hřiště na střed a následně vypálil. Jeho tvrdá pumelice skončila jen těsně vedle levé tyčky branky Sieny.
66
Dalším hráčem oceněným žlutou kartou je Gabbiadini, který zahrál míč rukou.
65
Pěkný centr Rosini jen s vypětím všech sil odhlavičkoval obránce Sorensen.
64
Morleo se dokázal prodrat podél lajny až k vápnu hostů, tam ho ale dobrým skluzem zastavil obránce Teixeira.
63
Siena mám momentálně více ze hry a obléhá soupeřovu branku.
62
Diamanti jen za cenu faulu zastavil soupeře v dalším postupu.
61
A je tu první změna u hosté. Angelo má již dnes odehráno, přichází Belmonte.
60
Pas Vergassoly nebyl vůbec přesný a založit další akci tak může od své branky gólman Curci.
59
Sorensen si vyšlápl na Rubina. Sudí mu za tento zákrok uděluje žlutou kartu.
58
Gabbiadini se propracoval do dobré příležitosti, ale vypálil pouze vysoko nad branku.
55
Po centru Angela byla v pokutovém území soupeře menší závar, který ale obrana nakonec vyřešila.
54
Rosina se skvěle obešel obránce a vypálil zpoza vápna. Jeho střelu zblokoval jeden z obránců Bologně.
53
Emeghara se znovu snažil efektivní kličkou dostat přes obránce. Tentokrát se mu to však nepovedlo.
52
Hosté zahrávali rohový kop, ale centr do šestnáctky skončil jen v rukavicích brankáře Curciho.
51
Della Rocca zatáhl za záchranou brzdu a za cenu žluté karty zastavil pronikajícího Diamantiho.
50
Diamantiho zajímavá střela z velké vzdálenosti skončila na horní síti branky hostů.
49
Pěkný centr Morlea odvrátil do bezpečí hlavou obránce Teixeira.
48
Emeghara se propracoval do vápna soupeře, kde i vystřeli. Jeho slabý pokus však skončil pouze jen v rukavicích brankáře Curciho.
47
Bologna je stejně jako v prvním poločase zatím aktivnějším týmem na hřišti.
46
Změna u Bologně. Mottu nahradí na hřišti Gabbiadini.
46
Po většinu první půle byl lepší domácí tým, který neustále útočil na svého soupeře. Bohužel z úvodního tlaku ale nic nevytěžil, a tak se na chvilku dostali do hry soupeř a hned udeřil. Po centru ze strany se prosadil hlavou Emeghara. Bologna ale ihned potom to okamžiku znovu zapnula na plné obrátky a velmi brzo vyrovnala zásluhou Koného.
Druhý poločas začne přibližně v 16:00
45
Terlizzi včas zasáhl v obraně a připravil o míč Taidera, který by se jinak řítil do šestnáctky.
44
Diamantiho centr ze strany dobře zablokoval Rubin.
43
Gilardino střílel zpoza šestnáctky jen slabě mimo branku Sieny.
42
Bologna se znovu vrátila brzy do zápasu a pokračuje v útocích na hostující branku.
41
Bologna právě vstřelila branku!

A je srovnáno! Domácí naložili s volným přímým kopem, jak nejlépe mohli. Centr Gilardina do šestnáctky našel přesně nabíhajícího PANAGIOTISE KONEHO, který přesnou hlavičkou zatloukl míč do sítě.
41
Emeghara zajel tvrdě skluzem do soupeře a od sudího za tento svůj zákrok uviděl žlutou kartu.
40
Gilardino se snažil prodrat k volnému balónu, ale obrana hostů ho včas zastavila.
39
Emeghara dal znovu o sobě vědět. Tentokrát střílel zpoza šestnáctky vysoko nad branku.
38
Obrana Sieny si vedli nyní velmi dobře a odvrátila všechny nebezpečné centry do jejich pokutového území.
37
Emeghara skvělým pohybem obelstil svého strážce Cherubina a následně vystřelil, jeho pokus z velkého úhlu jen těsně minul tyč domácí branky.
36
Pěkný centr Angela vytahoval rukavicemi mimo pokutové území brankář domácích Curci.
35
Taider si nerozuměl se spoluhráčem a poslal přihrávku do autu.
34
Siena se po gólové radosti vrhá znovu dopředu a pokračuje v tlaku.
33
Siena právě vstřelila branku!

A Siena se překvapivě ujímá vedení! Rubinův centr ze strany se přesně snesl do vápna halvu INNOCENTA EMEGHARY, který hlavičkou poslal míč přesně pod horní tyč a poslal svůj tým do vedení.
30
Bologna zahrávala rohový kop, ale obrana hostů si s ním poradila.
27
Rubin se snažil prodrat až do šestnáctky domácích, to se mu ale přes pozornou obranu nezdařilo.
25
Gilardino dosáhl právě teď gólu, ale ten neplatí, neboť se domácí kanonýr nacházel v ofsajdu.
23
Rosina se dostal do dobré příležitosti, ale jeho střelu zpoza vápna zblokovala pozorná obrana domácích.
19
Gilardino se ocitl ve velké šanci, ale z dobré pozice ve vápně zamířil těsně vedle branky.
17
Kone postupoval s míčem do vápna, tam ho však zastavila pozorná obrana Sieny.
15
Centr Della Roccy nenašel nikoho ze spoluhráčů ve vápně hostů.
14
Hosté budou zahrávat volný přímý kop ze zajímavé pozice.
13
Emeghara se dostával do šance, ale na poslední chvíli ho zastavil dobrým obranným zákrokem stoper Sorensen.
11
Siena je v poslední minutě pod velkým tlakem a stále se musí těžce bránit útokům soupeře.
10
Bologna je v první desetiminutovce velmi aktivní a svého soupeře značně přehrává.
9
Gilardino nedokázal dostihnout míč na hrací ploše, a tak bude vykopávat brankář Sieny Pegolo.
7
Centr do šestnáctky se Mottovi příliš nepovedl a u míče jsou tak hosté.
6
Diamanti byl přistižen v ofsajdu a k míče se dostávají hosté.
5
V posledních chvílích se hraje odehrává po taktovkou domácího týmu.
4
Hosté se poprvé v dnešním zápase nyní dostali na polovinu soupeře, zde ale příliš dlouho nepobyli, neboť Rosinovi se nepovedla přihrávka na spoluhráče.
3
Felipe dobře zapracoval v obraně a vybojoval pro svůj tým balón.
2
Bologna pokračuje v úvodním tlaku a momentálně je usazena polovině soupeře.
1
Domácí se ihned po úvodním výkopu a nechybělo mnoho a mohli být velmi rychle ve vedení. Centr ze strany totiž našel přesně Gilardina, který v těžké pozici patičkou těsně minul branku Sieny.
1
Siena se kvůli odečtení bodů za korupci nachází až v sestupovém pásmu. Na místa zaručující záchranu ztrácí momentálně tým 4 body. Hosté se v poslední době začínají zvedat. V posledních třech zápasech zaznamenali dvě vítězství. Naposledy si dokonce smlsli doma 3:1 nad Interem Milán. Předtím se ale týmu příliš nedařilo, neboť měl sérii šesti zápasů bez jediného získaného bodu.
Bologna se nachází jako každý rok okolo středu tabulky. Momentálně je ale v dolní polovině a na nesestupové pozice má náskok 6 bodů. Dnešní domácí tým pravidelně střídá povedené zápasy s méně povedenými. Naposledy vyhrála na půdě Pescary těsně 3:2.

V rámci 24. kola nejvyšší italské fotbalové soutěže se utkají týmy z dolní poloviny tabulky. Bologna, která se nachází 14. místě se ziskem 25 bodů přivítá předposlední Sienu, která má 19 bodů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62