Je tu konec, branka v zápase nepadla žádná, Chievo si tak s Cagliari rozdělí po jednom bodu do tabulky Serie A. Zápas nabídl minimum šancí, více jich měli i tak domácí. Ti zahrávali řadu rohových kopů, žádný ale nedokázali lépe zužitkovat. Zápas tak končí zaslouženou remízou.

Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou.
90+3
Eriksson potrestán žlutou kartou v samém závěru.
90+2
Roh pro Chievo.
90+1
Nastavují se 4 minuty.
90
Cagliari střídá, ven jde Sau, místo něj přichází Eriksson.
87
Nainggolan pálí nepřesně.
86
Další roh domácích končí nepřesnou hlavičkou Dainelliho.
85
Rohový kop pro domácí, Astori ubránil situaci přesnou hlavičkou.
83
Zápas se chýlí ke svému konci, oba týmy by za současné situace braly jeden bod. Nyní to jsou hosté, kdo po dlouhé době vytváří náznak tlaku na útočné půli.
80
Sardo nahrazuje v sestavě hostů Cesara.
79
Agazzi rozehrává od branky, míč mají hosté.
76
Hra přerušena, ošetřován je Conti.
74
Cagliari střídají, Nene pryč, Ibarbo do hry.
72
Tlak domácích je pryč, i tak je to ale Chievo, kdo se především snaží hrát fotbal. Výkon Cagliari dnes není dobrý, zatím na body ale stačí... Vydrží to?
70
Stoian nahrazuje bojovného Paloschiho.
68
Ojedinělá akce hostů. Nene odcentroval míč za obranu, Sauovi se na něj ale dosáhnout nepodařilo.
65
Na stadionu Marcantonio Bentegodi (Verona) dochází ke střídání. Odejde Daniele Dessena a místo něj si zahraje Thiago Ribeiro.
63
Rigoni potrestán za svůj skluz žlutou kartou, příští zápas tak musí vynechat.
60
Jak už to tak dnes bývá, Agazzi stahuje vysoký míč. Gólman hostů si dnes často pro podobné míče vybíhá, zatím svému týmu velkou oporou.
60
Domácí zahrávají rohový kop...
57
Fotbalisté Cagliari nemohou ve druhé půli najít recept na přechod přes obrannou půlku hřiště, domácí mají navrch.
54
Domácí začínají tlačit, Agazzi ale vysoký centr stahuje.
51
Rigoni hlavičkuje po standardce domácích vedle, stejně je ale pískán ofsajd.
50
Přízemní centr do vápna domácím nevyšel, Rossettini míč odvrací do bezpečí.
47
Úvod druhé půle spíše opatrný, nikdo nechce udělat chybu. Míč mají domácí a kombinují na obranné půli.
46
Nezáživná první půle končí, branka k vidění nebyla. Ani jeden tým neměl větší převahu, stav 0:0 je tak zasloužený... Druhá půle začne cca v 19:05.
45
Nastavuje se jedna minuta.
44
Nic z toho není, od branky rozehrává Agazzi.
39
Hostující Conti se pokusil o střelu ze střední vzdálenosti, míč jde ale nad břevno.
36
Od branky rozehrává Agazzi.
33
Murru potrestán žlutou kartou za ošklivý šlapák.
31
Chievo zahrávalo rohový kop, centr od rohového praporku byl ale příliš dlouhý.
29
V posledních minutách to jsou domácí, kdo kontroluje vývoj hry, šance zatím ale nepřichází. Co není ale může být, domácí fotbalisté se snaží především o vysoké centry do vápna.
26
Centr z pravé strany před brankáře Agazziho nenašel nikoho, domácí to musí zkusit znovu.
23
Roh Chieva odvrací pozorná obrana Cagliari.
21
Murru chtěl hru strhnout, jeho střela ale nedošla ani k brance.
18
Rigoni bojoval o míč na levém křídle, balon se nakonec dostal pod kontrolu hráčů Cagliari. Tempo hry zatím pokulhává, oběma soupeřům chybí větší přesnost v kombinaci.
15
Frey se těžce sbírá po přetrpení těžkého faulu, bude ale v pořádku.
13
Střelecký pokus Paloschiho blokuje pozorná obrana soupeře.
11
Agazzi stahuje vysoký centr, tým Cagliari jde opět dopředu.
9
Hosté velmi dobře napadají, domácímu týmu tak nedovolují rozvinout větší útočné akce.
5
Domácí kombinují po pravém křídle, zatím nikam nespěchají.
3
První velká šance utkání! Sau dostal přihrávku za obranu a šel sám na Puggioniho, který jeho přízemní ránu vyráží!
1

Chievo Verona: Puggioni – Andreolli, Dainelli, Frey – Cofie, Hetemaj, Rigoni, Dramé, Cesar – Théréau, Paloschi.

Cagliari Calcio: Agazzi – Murru, Astori, Rossettini, Perico – Nainggolan, Nene, Conti, Ekdal – Sau, Dessena.

Rozhodčí: Pinzani – Rosi, De Pinto.
Pro podrobný průběh dnešního utkání sledujte onlajn reportáž, začínáme v 18:00.
Cagliari také neoplývá nejlepšími výsledky. Z posledních šesti ligových kol má tým jen dvě výhry, k tomu dvě prohry a dvě remízy. Naposledy hrálo Cagliari doma s Udinese – a prohrálo 0:1. V tabulce je Cagliari desáté, na kontě má dvaačtyřicet bodů, to při skóre 41:53.
Chievo je třináctým týmem italské Serie A, na osmnáctý Janov, tedy první sestupující příčku, má náskok sedmi bodů. Průběžné skóre týmu je 33:49, ze sedmnácti domácích duelů vytěžil dvacet čtyři bodů. Forma Chieva není nejlepší. Z posledních šesti ligových duelů tým dvakrát vyhrál, třikrát prohrál a jednou remizoval. Naposledy hrál doma s Janove a prohrál 0:1.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62