Tímto se s Vámi loučím a přeji Vám pěkný večer.
Domácí nám dnes předvedli dobrý týmový výkon, když se v obraně nedopustili za celý zápas jediné chyby a v útoku dokázali vstřelit dvě branky, když se prosadil v prvním poločase Toni a ve druhém Jovetič. Díky těmto gólům Fiorentina porazil Parmu 2:0.
90+4
Domácí nezahráli rohový kop dobře a k míči se dostali fotbalisté Parmy.
90+3
Do šance se dostal El Hamdaoui, ale jeho střelu z velkého vápna Mirante vyrazil na rohový kop.
90+1
Nad rámec dnešního zápasu budou nastaveny 4 minuty.
90
Marchionni předvedl tvrdý skluz na středu hřiště a obdržel žlutou kartu.
88
Migliaccio si na své polovině pomohl faulem a může být rád, že neuviděl žlutou kartu.
86
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Borja Valero, přichází Llama.
84
Ke střele z dálky se odhodlal Larrondo a dělovkou trefil jen jednoho z bránících hráčů.
82
Fiorentina zahrávala rohový kop, po kterém se k ohrožení branky nedostala.
79
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Toni, přichází Larrondo.
79
Po rohovém kopu Parmy se k hlavičce dostal Biabiany, ale branku minul.
77
Hostující fotbalisté se snaží o snížení, ale domácí obrana dnes hraje velmi pozorně.
74
Toni se dostal do šance, ale nedokázal ji proměnit, když z pravé strany velkého vápna branku přestřelil.
71
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Jovetič, přichází El Hamdaoui.
71
Domácí stále kombinují s míčem na středu hřiště a mají hru pod kontrolou. Hosté vypadají odevzdaně.
69
Migliaccio obdržel za svůj faul žlutou kartu.
66
Střídání v týmu Parma FC: ze hřiště odchází Valdés, přichází Mariga.
64
Domácí hrají v posledních minutách v klidu a drží míč na svých kopačkách.
61
Ke střele se dostal Amauri, ale jeho pokus zablokovala domácí obrana.
59
Fotbalisté Parmy drží míč na středu hřiště a snaží se dostat vpřed.
57
Střídání v týmu Parma FC: ze hřiště odchází Rosi, přichází Coda.
57
Střídání v týmu Parma FC: ze hřiště odchází Belfodil, přichází Amauri.
56
Sansone mohl snížit na rozdíl jediné branky, ale míč nedokázal dostat do branky.
54
Další branku svého celku mohl vstřelit Cuadrado, ale v dobré pozici branku minul.
52
Domácí kombinují na útočné polovině a snaží se o vstřelení další branky.
50
Fiorentina právě vstřelila branku!
Domácí už vedou o dvě branky, když se z malého vápna prosadil STEVAN JOVETIČ.
49
Žlutou kartu obdržel Sansone.
48
Z velké vzdálenosti se o vstřelení branky pokusil Jovetič, ale jeho pokus nebyl přesný a míč skončil nad brankou.
46
Domácí rozehrávkou zahájili druhý poločas.
46
Domácí byli v prvním poločase mírně lepším týmem a zaslouženě se dostal ve 27. minutě do vedení, když se hlavou prosadil Toni. Po prvním poločase se tedy jde do kabin za stavu 1:0 pro Fiorentinu.
45+1
V prvním poločase bude nastavena 1 minuta.
45
Rosi obdržel žlutou kartu.
43
Domácí kombinují na útočné polovině, ale k ohrožení branky se jim nedaří dostat.
41
Biabiany se dostal ke střele z velkého vápna. Míč se ale přes domácí obranu k brance nedostal.
40
Hosté kombinují na středu hřiště a snaží se dostat do šance.
38
Po krátkém přerušení se pokračuje ve hře.
36
Na hřišti zůstal ležet hostující Rosi a potřebuje ošetření.
35
Viviano nyní chytil jasný gól, když se na velkém vápně ocitl osamocený Sansone, který tvrdou střelou mířil do pravé šibenice. Domácí brankář se ale po střele natáhl a dokázal ji vyrazit.
33
Hostům se dnes směrem dopředu vůbec nedaří, když všechny jejich útočné výlety končí na domácí obraně.
31
Jovetič centroval do vápna na Toniho, ale ten nedokázal míč dobře trefit.
29
Domácí po vstřelené brance pokračují ve svém tlaku.
27
Do vápna si na hlavičku naběhl LUCA TONI a hlavou poslal míč k pravé tyči.
26
Po rychlém protiútoku se dostal ke střele hostující Sansone, který minul branku o malý kousek.
25
O další střelecký pokus se postaral Toni, ale branku netrefil.
24
Domácí kombinují s míčem na středu hřiště.
23
Domácí zahrávali rohový kop, který byl zahrán velmi špatně, jelikož míč po rozehrání skončil rovnou v zámezí.
20
Po rohovém kopu Fiorentiny se dostal k hlavičce Toni a jeho pokus vykopával jeden z obránců z brankové čáry.
18
Z velké dálky napřáhl ke střele Borja Valero a protáhl Viviana, který nakonec zasahovat nemusel.
16
Hosté zahrávali rohový kop, který se s úspěchem nesetkal.
14
Po volném kopu Parmy se dostal k hlavičce Lucarelli, ale jeho pokus chytil bez problémů Viviano.
12
Hostující obrana zahrála pozorně a rohový kop s přehledem odvrátila.
11
Toniho střela byla hostující obranou sražena na rohový kop.
10
Jovetič se na pravém křídla dostal k centru do vápna, který odvrátila domácí obrana.
8
Toni se dostal do šance, když střílel z velkého vápna. Jeho střelu ale dokázal zastavit jeden z obránců.
6
Domácí zahrávali volný kop, který nebyl zahrán dobře, jelikož míč proletěl do zámezí.
5
Domácí zatím hostující tým k balónu nepouští, jelikož s ním sami kombinují na útočné polovině.
3
Domácí se po rohovém kopu do šance nedostali.
3
K hlavičce se dostal Toni a donutil Miranteho vyrazit míč na rohový kop.
2
Domácí ale velmi rychle vybojovali míč na své kopačky a kombinují na středu hřiště.
1
Úvodního výkopu se ujali fotbalisté Parmy a zahájili dnešní zápas.
1

ACF Fiorentina: Viviano - Rodríguez, Pasqual, Roncaglia, Savič, Pizarro, Migliaccio, Borja Valero, Cuadrado, Toni, Jovetič

Parma FC: Mirante - Paletta, Gobbi, Lucarelli, Rosi, Marchionni, Valdés, Parolo, Biabiany, Belfodil, Sansone

Rozhodčí: Russo - Viazzi, Liberti.
Parma FC

Parma se momentálně nachází na desáté pozici se ziskem jednatřiceti bodů, což drží Parmu v klidném středu tabulky. Vyloučen ještě není ani boj o evropské poháry, na které má Parma jen minimální ztrátu.

V posledním ligovém zápase nestačila Parma na svém hřišti na Neapol, které podlehla 1:2.
ACF Fiorentina

Fiorentina se momentálně nachází na šestém místě se ziskem šestatřiceti bodů. Domácím se v letošním roce příliš nedaří, když v Serii A prohráli ze čtyř zápasů tři a v jednom remizovali. Domácí by jistě rádi v tomto roce vyhráli a dnes k tomu mají další příležitost.

V posledním ligovém zápase podlehla Fiorentina na venkovním hřišti Catanii 1:2.
Přeji příjemné odpoledne a vítám Vás u sledování 23. kola italské Serie A, kde dnes ACF Fiorentina bude na svém hřišti hostit klub Parma FC. Favoritem zápasu je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62