Domácí Juventus byl v utkání lepší a vítězství je zasloužené. První poločas přinesl velmi pohledný fotbal, hrálo se nahoru dolů. Domácí ale dovedli vytvořit gólové šance, které proměnili. Hosté na Buffona dnes nevyzráli a poprvé v sezoně nedali venku gól. Pro dnešek je to vše a příště se těším na shledanou.
90+3
Do střely se opřel obránce Lichsteiner, trefil ale jen před sebou stojícího beka.
90+2
Nastaveny byly čtyři minuty.
90+1
Ofsajd odpískán Giovincovi.
86
Konec utkání provází samozřejmě i emoce, žlutou dostává Pizarro.
86
Roh pro domácí.
86
Domácí je třeba pochválit, svému soupeři opravdu takřka nic nedovolí a jsou tak stále blíže výhře. Pokud se tomu tak stane tak to bude naprosto zasloužené.
82
Domácí si závěr zápasu hlídají a nikam nespěchají. Dnešní výkon Juventusu snese nejvyšší měřítka.
78
Nepřesnou střelu vyslal i nově příchozí Ljajič.
77
Giovincův pokus třetí gól v zápase nepřinesl, scházela razance.
76
El Hamdaoui zahazuje tutovku, míč jde mimo! Takhle hosté jen těžko sníží...
75
Gólového střelce Matriho na domácí straně nahrazuje Pogba.
75
Gólman hostů Viviano potrestán žlutou kartou.
74
Nevýrazného Jovetiče nahrazuje Ljajič.
72
Romulo v obrovské šanci v pokutovém území nedokázal překonat fantastického Buffona!
67
Matri dobrou střelou netrefuje. Viviano rozehrává od branky.
59
Po ošetřování Vučiniče a Valera se opět hraje.
58
Peluso potrestán žlutou kartou, i on vynechá příští zápas.
58
Ofsajd Vučiniče hodně mrzí, tady se rýsovala zajímavá pozice.
57
Trenér Vincenzo Montella (Fiorentina) střídá. Odchází Luca Toni, místo něj se na hřiště podívá Mounir El Hamdaoui.
56
Marchisio potrestán žlutou kartou, vynechá tak příští zápas.
53
Pirlo se dostal ke střele, domácí fotbalový klasik ale nenamířil mezi tři tyče Vivianovy branky.
52
Cuadrado dostává žlutou kartu.
51
Rozběhnutého Vučiniče zastavuje odpískaný ofsajd.
48
Vidal se dostal k zakončení, to ale nebylo přesné.
46
Savič odchází, druhý poločas si zahraje v dresu Fiorentiny Tomovič.
46
První poločas přinesl atraktivní podívanou, domácí byli zpočátku aktivnější, Fiorentina ale hru rychle vyrovnala. Skórovat se ale dařilo jen domácím a to ještě jednu milionovou tutovku zahodil Vučinič. Druhý poločas začne cca v 19:04.
44
Hra hostů nepostrádá dravost ani po druhé inkasované brance, Juventus ale brání na jedničku.
41
Juventus právě vstřelil branku!

Domácím se otevřel velký prostor ve vápně a po přihrávce Vidala se trefuje za záda Viviana ALESSANDRO MATRI! Povedená přízemní rána znamená vedení již 2:0.
40
Hosté ztrácí míč, Juve jde do brejku.
37
Fiorentina ztrácí míč ve středu hřiště a domácí jdou do rychlého brejku.
33
Roh pro modré.
32
Vučinič šel po extra hrubce obrany hostů zcela, ale zcela sám na branku, a naprosto nepochopitelně trefil jen Viviana!
31
Juventus ale opět útočí, nyní vybojoval roh. Ten nemůže zahrávat nikdo jiný, než proslulý technik Pirlo.
28
V posledních minutách se obraz hry otočil. Fiorentina více útočí a drží míč na útočné polovině, domácí obrana ale pracuje jako ty nejpřesnější švýcarské hodinky.
26
Ani z jedné situace hosté nic nevytěžili.
25
Volný přímý kop pro hosty opět z prava.
22
Přímý kop z prava pro hosty.
20

Míč se odráží k MIRKU VUČINIČOVI přímo na volej, který domácí ostrostřelec poslal krásně za záda Viviana, který měl jen minimum šancí!
20
Lichtsteiner nechává svou povedenou ranou vyniknout Viviana!
17
Hosté vhazují a zakládají další útok.
14
Z voleje do odraženého míče se opřel Cuadrado, Buffon zasahuje.
13
Centr hostů z pravé strany je předchůdcem rohového kopu.
10
Marchisio svou levačkou jen těsně míjí levou tyč hostů!
8
Vučinič střílí vysoko nad.
6
Stará dáma začíná obléhat pokutové území hostů. Nyní vybojovala roh.
3
Jovetič svým pokusem branku míjí.
2
Míč mají domácí a v klidu kombinují na vlastní půli.
1

Juventus FC: Buffon - Peluso, De Ceglie, Lichsteiner - Matri, Marchisio, Vidal, Barzagli, Marrone - Pirlo, Vučinič.

ACF Fiorentina: Viviano - Savič, Pasqual, Cuadrado - Toni, Valero, Romulo, Roncaglia, Rodríguez - Pizarro, Jovetič.

Rozhodčí: Mazzoleni - Dobosz, Tonolini.
První zápas dopadl překvapivě remízou, když tým Fiorentiny nebyl daleko od 3 bodů. Branky nepadly žádné...
ACF Fiorentina:

Hosté z Toskánka jsou se 39 body na smolném 6. místě. Pouhý bod je dělí od pohárů, respektive Evrospké Ligy, další tři body na Ligu Mistrů. Fiorentina si v posledním kole poradila s Parmou po brankách Toniho a Jovetiče 2:0. 4 zápasy před tím však nedokázali svěřenci Vincenza Montelly vyhrát. To je stálo spoustu bodů. Dnes by si tak chtěli jistě spravit chuť, byť proti nim stojí gigant v podobě mistrovského Juve.
Fialky mají poměrně rozsáhlou marodku, chybí: Fernandez, Camporese, Rossi a Hegazi. Dále za karty nenastoupí Aquilani s Migliacciem. Sissoko je stále na APN.
Nejlepší střelc celku je Stevan Jovetič(9).
Juventus FC:

Domácí se s 49 body nacházejí na první příčce, za nimi je Neapol se ztrátou tří bodů. Juventus má před sebou těžké zápasy, nejprv dnes s Vilou, poté zápasyv LM s Celticem a Neapol. Naposledy Juve porazili Chievo 1:2 po brankách Matriho a Lichtnsteinera. Celkově bíločerní prohráli jen 3x za celou sezónu. Trenérum Contemu budou chybět zranění Chiellini, Pepe a Bendtner. Za karty pyká Bonucci. Mimo je také křídelník Asamoah (APN).
Nejlepší střelec turínského celku je Fabio Quagliarella se sedmi zásahy.
Dobrý večer z Juventus Stadium, kde hraje své domácí zápasy celek Juventus FC. Ten dnes v rámci 24. kola přivítá ACF Fiorentina.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62