A po vypjatém konci tady máme remízu 1:1. Hráči rozhodčímu spílají, nicméně těch nevyužitých šancí, které Juventus nevyužil bylo i tak až moc. První gól utkání padl po gólu Quagliarelly v 54. minutě. Na to odpověděl až střídajivší Borriello, bývalý hráč Juve - v 68. minutě. Po závěrečném tlaku už však gól nepadl. To je ode mě vše. Přeji vám dobrou noc.
93
Obránce Janova zahrál rukou, a je nařízen roh...
93
Žlutá karta pro Vučiniče za řeči.
93
1 minuta do konce !
93
Frey chytil hlavičku Bonucciho. Už se asi nic nestane.
91
Janov stále odkopává, a daří se jim to.
90
3 minuty nastavení.
90
Aut pro Juventus.
89
Poslední minuty jsou tady. Juventus stále v obrovském tlaku ničí Janov, který hraje o 10ti.
88
Pisano leží na zemi.. zřejmě se nechá ošetřit.
88
Roh pro Juventus.
87
Vučinič lapen v ofsajdové pasti.
86
Juventsu dobývá Janovskou hradbu/beton chcete-li.
85
Beltrame nyní tvrdě vystřelil. Frey ale zázračně vyráží!
84
Aut pro domácí. Ti teď Janov tlačí.
82
Marchisio odchází, přichází útočník (ročník 93) Beltrame.
82
Giovinco trefil tyčku!
81
Granquist fauloval Giovinca, přímý volný kop z dobré vzdálenosti.
81
Juventus drží míč. Přibližně 10 minut do konce zápasu!
79
Kucka tvrdě vypálil z 30 metrů, rána šla vedle pravé Buffonovy tyčky.
79
Giovinco tentokráte zkazil přihrávku...
78
Giovinco vystřelil z 30 metrů, rána šla vysoko nad.
77
Janov se ubránil, míč má však zase Juve.
76
Roh pro domácí.
75
Míč proletěl pokutovým územím až za brankovou čáru. Odkop od Freye.
75
Standartní sitauce z 30 metrů, z prava.
74
Antonelli obdržel žlutou kartu za faul na Giovinca.
73
Druhé střídání na straně Juve. De Cegleiho mění Giaccherini.
72
Domácí se ubránili.
72
Roh pro domácí. Zahrávat ho bude Giovinco.
71
Juventus drží míč.
70
Střídání i na straně domácích. První teprve. Quagliarellu nahrazuje Giovinco.
68
Janov právě vstřelil branku!
Kucka po pravé straně nacentroval do pok. území, kde se zjevil MARCO BORRIELLO. Ten hlavičkou srovnal na 1:1!
67
Aut pro Janov.
66
Poslední střídání celku CFC již v 66. minutě ! Manfrediniho nahrazuje Marco Rossi - ikona Janova.
64
ExJuve Borriello obdržel žlutou kartu za faul na Lichtsteinera.
64
Janovští po dlouhé době s míčem pod kontrolou na půlce domácích.
63
Vučinič to zkusil z 25 metrů. Jeho ránu ale Frey kryje.
62
Juventus opět drží míč a zakládád své útočné akce. Opravdu až neuvěřitelné jaký fyzický fond a zároveň kvalitu tito hráči mají. Poprávem vedou tabulku Italské ligy.
60
Janov se ubránil standartce Juve.
59
Dvojité střídání na straně hostů. Immobileho nahradí Borriello. Oliveru nahradí záložník Bertoalcci.
59
59
Moretti následně fauloval. Juventus bue mít přímý volný kop z pravé části jejich hřiště.
58
Vučinič ztratil míč v útočné fázi. Janov může hrát.
56
Pískána hra na zemi pro útočníka domácích. Janov bude rozehrávat od své branky.
55
Domácí tedy potvrzují favorita, když drží míč a vedou.
54
Juventus právě vstřelil branku!
FABIO QUAGLIARELLA si naběhl na přihrávku zprava a z pár metrů se štěstím obstřelil brankáře Freye. 1:0 pro Bianconeri!
53
Janov se ubránil, míč má však stále domácí celek.
48
Juve začalo aktivně a hned napadá na půli souepře.
46
A je tady prvních 45 minut za námi. V nich měl jasně navrh Juventus. Největší šance měli na kopačkách Marchisio a v závěru Qagliarella. Janov hrozí prakticky sporadicky jen z brejků. Druhý poločas je tudíž otevřený.
44
Quagliarella o kousek minul pravou tyčku Freyovy branky! Ohromná příležitost Juve...
43
Pogba byl faulován na hranici 35 metrů.
41
Míč ukořistili domácí, kteří se okamžitě vrhají vpřed.
39
Bonucci mířil kousek vedle!
37
Janov šel na domácí z protiútoku. Nakonec jim ale vše zmařil Barzagli včasným skluzem.
35
Juventus převládá v držení míče, dokonce i nějaké šance měl, zatím to ale gólem neskončilo. Uvidíme, jak to půjde dál. Janov má nového trenéra na lavičce.
34
Nyní Janov se může pokusit o nějaký ten útok.
32
De Ceglie byl faulován ve středu poel Matuzalémem.
29
Juve znovu drží míč.
29
Granquist fauloval Vučiniče. Nato, že má kartu, tak riskuje...
28
Lichtnsteiner byl nachytán v ofsajdu.
27
Vidal obral Immobileho a Juve znovu může kombinovat.
26
Vidal poslal míč nad bránu.
25
Žlutou kartu vyfasoval Granquist za ošklivý faul na Vidala.
24
Po dlouhé době si i Janov ošahá míč.
22
Marchisio dostal dobrý balón od Pogby, míč však netrefil ideálně a je z toho odkop od brankáře Freye.
21
..ale už se zvedá a opět se hraje.
20
Na hřišti leží Marchisio po střetu s Kuckou.
19
Kucka nyní ukořistil míč, který ihned napálil na tribunu.
19
Quagliarella se provinil útočným faulem na Manfrediniho.
17
Juve nyní sevřel Janov na jeho půlce.
16
Cácerés mířil nad. Dobrá šance.
15
Bonucci vyslal do šance Vidala, tomu ale na poslední chvíli ukopl míč Antonelli.
Roh...
15
Nyní mají míč na noze Janované po akci Juventusu.
13
Domácí se ubránili, možná Vučinič zahrál rukou, rozhodčí však nic neviděl.
12
Kuckova rána byla zblokovaná. Roh pro hosty z Janova.
11
Pogba ztratil v souboji s Oliverou míč, ten šel v protiútoku 3 na 3 s Immobilem a Floresem, přihrávku ale zkazil. A z protiútoku je tak jen odkop od brány.
9
Vidalova střela byla zblokovaná. Aut prp domácí.
8
Dlouhý míč nyní pro Lichtsteinera, Frey se postará o odkop.
7
Janov hledá dlouhými pasy Immobileho vepředu, zatím jim to ale nevychází, Buffon si pro centr vždy v pohodě zajde.
5
Hosté se ubránili. Míš však drží opět Juventus.
5
4
Buffon sklidil centr ze vzduchu.
2
Vučinič nachytán v ofsajdu.
1

Juventus FC: Buffon - Barzagli, Bonucci, Caceres - Lichtnsteiner, Vidal, Pogba, Marchisio, De Ceglie - Vučinič, Quagliarella.

Janov CFC: Frey - Pisano, Granquist, Manfredini, Moretti - Olivera, Kucka, Matuzalem, Antonelli - Floro Flores, Immobile.

Rozhodčí: Guida - Galloni, Passeri.
Janov CFC:

Janov se nachází na 18. příčce se 17 body, tedy na prvním sestupové pozici. V týdnu dokonce odvolali trenéra Delneriho(osudná se mu stala porážka s Catánií 0:2.), jehož vystřídal Ballardini. Jedná se už o druhou změnu na lavičce Janovského celku v právě probíhající sezóně. Uvidíme, jak nové koště bude mést...
Nový muž na lávce Grifů bude postrádat Vargase a Jankoviče.
Juventus FC:

Domácí jsou se 48 body na první místě a vedou ligu s náskokem 5ti bodů před dvojicí Neapol - Lazio. Juve uhrálo z posledních tří zápasů pouze jeden, dohroamdy získali 4 body. Prohra se Sapmdorií se už nesmí opakovat a Bianconeri to moc dobře vědí. Dnes ale přichází na řadu další konkurent z Janova a to celek CFC. V posledním zápase se Juventus rozstřílel a schytalo to Udinese na vlastním hřišti... 0-4! 2x se trefil ze střední vzdálenosti Pogba, poté zakončili přesně Vučinič a Matri.
Trenéru Contemu nepomůžou tito hráči: Pirlo, Chiellini, Bendtner, Pepe a Asamoah(APN).
Dobrý večer z Juventus Stadium. Na tomto stánku se odehraje zápas 22. kola nejvyšší Italské fotbalové soutěže. Domácí Juventus FC přivítá hosty Janov CFC. V prvním zápase sezóny Juventus zdola Janovské 1:3.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62