90+1
Ještě tři minuty nastaví sudí Romeo.
87
Fiorentina právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto! Do otevřené obrany Milána se poslední minuty dostává velmi snadno a Fialky to nyní potrestaly. Přesnou ranou navyšuje stav na 3:1 MOUNIR EL HAMDAOUI.
86
Cassani sám před Abbiatim trefil jen tyč!
86
Milán zahajuje jeden z posledních útoků a právě v těchto chvílích domácím hráčům určitě běží hlavou neproměněná penalta z prvního poločasu!
83
Slibně vyhlížející ránu Boatenga zastavila obrana Fialek a Rossoneri zahrají aspoň rohový kop.
80
Milánu už zbývá jen posledních deset minut, aby aspoň vyrovnali.
80
Držení míče: 51 – 49%.
77
Fernandez se po rohu dostal ke střele, ale střelou z šestnáctky bránu Abbiatiho netrefil!
77
Rohový kop pro Fialky.
75
I Fiorentina naposledy střídá, Toniho nahradil Cassani.
75
Poslední střídání domácích, Ambrosini je nahrazen Robinhem.
75
Milán se v posledních minutách dostává do slibných šancí, ale vždy jim chybí přesnější finální přihrávka, ze které by mohli skórovat.
71
Rohový kop pro Milán.
69
Přímý kop Fernandeze šel nad branku Abbiatiho.
68
Mexés fauloval zezadu Toniho a dostává žlutou kartu.
65
Hosté střídají, Aquilani je nahrazen Fernandezem.
63
Constant byl zezadu faulován Aquilanim, který za svůj skluz vidí žlutou kartu.
61
Kapitán Rossoneri Ambrosini vidí za faul žlutou kartu.
60
AC Milán právě vstřelil branku!
Po centru El Shaarawyho se v šestnáctce prosadil krásnou patičkou Mexés, který trefil tyč brány Viviana, míč se odrazil k GIAMPAOLOVI PAZZINIMU, který neměl problém míč uklidit do odkryté klece.
59
Milán zahraje rohový kop.
56
Fiorentina poprvé střídá. El Hamdaoui nahrazuje Ljajiče.
55
Fiorentina ve druhém poločase je mnohem více zatáhlá do defenzivý, což je pochopitelné, Fialky nemají kam spěchat.
51
Po centru do pokutového území se hlavou prosadil Boateng, ale jeho pokus nakonec zamířil těsně vedle brány Viviana!
50
Bojan vybojoval pro AC rohový kop.
48
Milán má míč na kopačkách a hledá cestu k brance Viviana.
46
46
Před druhým poločasem domácí tým střídá. Hřiště opustili Emanuelson a Pato, nahradili je Bojan s Pazzinim.
46
První poločas velmi vyhecovaného zápasu je u konce. Fiorentina vytěžila z prvním pětačtyřiceti minut maximum a vede 2:0! Milán trestuhodně zahodil šanci vyrovnat, když nedal penaltu Pato. Rossoneri přidali na tempu, ale k brance to zatím nevede. Druhý poločas přinese dozajista velmi zajímavou podívanou.
44
Po zablokované střele Boatenga kopou domácí roh.
43
Milán měl také velkou příležitost, ale když už mohl poslat Montolivo El Shaarawyho samotného na Viviana, tak se ukopl a přihrávkou adresoval až příliš prudce a míč skončil v zámezí.
42
Rychlý protiútok Fiorentiny zazdil nepřesnou přihrávkou Luca Toni.
38
No a opět po vhazování hosté střílí branku a vedou už 2:0! Tentokrát převzal míč BORJA VALERO, který se dostal před Abbiatiho skrze dva hráče Milána a vypálil na vzdálenější tyč, kde domácí brankář neměl šanci chytat.
36
Fiorentině spadl kámen ze srdce a nabuzeni neúspěchem domácích se hrnou směre k bráně Abbiatiho.
35
Pato se sám postavil k exekuci pokutového kopu a bránu Viviana trestuhodně přestřelil!
33
Roncaglia fauloval v pokutovém území Pata v hlavičkovém souboji a sudí Romeo neváhal ani vteřinu a je nařízena penalta! Vzápětí vidí žlutou i Borja Valero za protesty.
33
33
Roncaglia fauloval Mexése v pokutovém území a Milán může hrát vpřed.
32
Po faulu Montoliva zahrají hosté přímý kop.
30
Druhou žlutou kartu v zápase vidí tentokrát Bonera.
29
Dlouhý centr Mexése sebral ze vzduchu Boateng, ale byl v ofsajdu.
28
Hra je přerušena, protože na hřišti zůstává ležet Cuadrado po střetu s Ambrosinim. Hostující záložník bude po chvíli v pořádku.
26
Držení míče: 49 – 51%.
26
Hraje se zatím ve velmi vysokém tempu.
24
Po faulu na Emanuelsona vidí první žlutou kartu v zápase Pizarro.
21
Montolivo pálil před pokutovým územím přízemní střelou na Viviana, v pokutovém území ještě stačil míč tečovat Pato, ale jen mimo bránu hostí.
19
Situace se opakuje.
18
Rohový kop také pro Fiorentinu.
17
Milán velmi slibně postupoval vpřed, ale míč vedl Boateng, který místo přihrávky zvolil možnost střely, která se mu absolutně nepovedla.
16
Constant centrem před Viviana hledal hlavu Pata, ale brazilský útočník na míč neměl šanci dosáhnout.
16
Rossoneri zahrají rohový kop.
14
Perfektní přihrávka El Shaarawyho do pokutového území na nohu Emanuelsona, ale jeho střelecký pokus zablokoval pohotovým skluzem Roncaglia.
11
Rossoneri se snažili bleskově odpovědět, ale střela El Shaarawyho letěla opět nad bránu Viviana.
10
Fialky se dostaly ke vhazování před brankou Abbiatiho, po kterém se míč odrazil do šestnáctky přímo na nohu ALBERTA AQUILANIHO, kterí pohotovou placírkou poslal míč najisto do brány domácích a poslal Fiorentinu do vedení 1:0!
9
Tento zápas je speciální hned pro dva hráče. Na straně Milána pro Montoliva, který několik sezón hrál za Fialky a na straně hostů Aquilani, který za Milán nastupoval v minulé sezóně.
7
El Shaarawy se propracoval před pokutové území a vypálil na Viviana, ale střelmu ideálně nesedla a bránu Fiorentiny překopl.
4
Vzápětí pálil Roncaglia, ale jeho tvrdou přízemní ránu Abbiati nadvakrát dokázal zlikvidovat.
3
Cuadrado se velmi dobře propracoval obranou AC až do pokutového území, kde jej nakonec zastavili milánští hráči, ale bylo to na poslední chvíli, hostující hráč se chystal zakončovat.
1
Milán v první minutě utkání se aktivněji pohybuje po hřišti a napadá rozehrávku hostů.
1
Hráči jsou připraveni na zápas, můžeme začít.

AC Milán: Abbiati – De Sciglio, Mexés, Bonera, Constant – Ambrosini, Montolivo – Boateng, El Shaarawy, Emanuelson – Pato.

ACF Fiorentina: Viviano – Roncaglia, Rodriguez, Savič – Cuadrado, Aquilani, Piizarro, Borja Valero, Pasqual – Ljajič, Toni.

Rozhodčí: Romeo - Barbirati, Grilli - Viazzi (brankoví: Calvarese, Ciampi).
Jak to vidí bookmakeři?

Výhra Milána: 2.05
Remíza: 3.3
Výhra Fiorentiny: 3.9

(zdroj: tipico.com)
AC Milán

Rossoneri se pomalu dostávají ze své krize a poslední zápasy prokazují svou kvalitu. V posledním zápase sice doma klopýtli s Málagou, se kterou jen remizovali 1:1, ale na tomto výsledku má hlavně co do činění gólman Caballero, který odmítl propustit za svá záda i jasné brankové příležitosti. Spekulace o odvolání Allegriho nejspíš definitivně utichly a na týmu začíná být vidět větší pohoda. Uzdravení Pato, Robinho, Boateng opět upevňují kvalitu v týmu a svými výkony mohou opět postrčit Milán vpřed v tabulce. Chybí stále zranění Strasser, Dídac, Mesbah, Antonini, Muntari a nově Abate. Milán má dost široký a kvalitní kádr, aby místa zraněných hráčů zacelili. Pro Fiorentině nečeká domácí nic lehkého, ale pokud předvedou opět soustředěný výkon se zabezpečenou obranou a velmi dobrými, rychlými protiútoky, tak mohou znovu bodovat a přiblížit se zase trochu čelu tabulky.
ACF Fiorentina

Pod koučem Vincenzo Montellou zažívají Fialky skvělý vstup do sezóny a po jedenácti kolech jsou na čtvrtém místě s jednadvaceti body a ztrátou pouze dvou bodů na třetí Ligu mistrů zaručující místo v lize. Fiorentina navíc patří mezi nejlépe bránící týmy v lize a Milán nečeká na domácím stadionu nic lehkého. Fialkám bude chybět momentálně nejvýznamnější muž v sestavě a také ten nejproduktivnější – Stevan Jovetić. Černohorec v jedenácti zápasech nastřílel šest branek a jeho herní podíl bude hostům určitě chybět. Fiorentina neprohrála už pět zápasů v řadě a v Miláně chtějí svěřenci trenéra Montelly opět minimálně remizovat. Podaří se jim to? Sledujte náš onlajn přenos!
Předpokládané sestavy:

AC Milán: Abbiati – De Sciglio, Mexés, Bonera, Constant – De Jong, Montolivo – Boateng, Bojan, El Shaarawy – Pato.

ACF Fiorentina: Viviano – Roncaglia, Rodriguez, Tomovič – Cuadrado, Aquilani, Pizarro, Borja Valero, Pasqual – Ljajič, Toni.
Dvanáctým kolem pokračuje italská Serie A. Proti sobě se v tomto onlajnu představí domácí AC Milán, který hostí tým ACF Fiorentina. Fiorentina zažívá velmi dobrý vstup do sezóny, naproti tomu Milán je na tom úplně opačně, ovšem poslední zápasy šla jejich forma vzhůru a tak nás čeká s největší pravděpodobností velmi zajímavý vyrovnaný duel.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62