Skončilo nám utkání 35.kola nejvyšší italské soutěže mezi kluby AC Milán a Turín FC. Domácí měli ve 2.poločasu velký tlak, který v 84.minutě proměnili gólem Balotelliho. Hosté pak vrhli všechny své síly do útoku, ale vyrovnat se jim nepodařilo a proto milánští vyhráli 1:0. Já se s Vámi loučím a u dalších dnešních přenosů na shledanou.
90+2
M. Balotelli (Milán) zahrával přímý kop, ale jeho střela byla velmi nepřesná.
90
Hlavní rozhodčí nastaví v 2.poločasu 3 minuty.
88
Milánští jsou i přes branku stále aktivní.
85
M. Balotelli obdržel žlutou kartu.
84
AC Milán právě vstřelil branku!
Tak přece se to povedlo domácím. Po hezké kombinační hře se prosazuje BALOTELLI.
83
Hosté dvakrát střídají. Z hřiště odešli Cesare a Barreto a nahradili je D'Ambrosio a Meggiorini.
83
82
Robinho (Milán) byl hned v šanci. Zkoušel vystřelit ze strany. Jeho střelu hostující brankář vyráží na roh.
81
Domácí naposledy střídají. Z hřiště odešel M.Flamini a nahradil ho Robinho.
80
Milánští to stále zkouší, jsou neustále na polovině hostů, ale jejich obrana je pozorná.
77
Další protiútok A. Ogbonna (Turín) končí střelou těsně mimo branku domácích.
76
Domácí vzápětí střídají taky. Z hřiště odešel Boateng a nahradil ho Niang.
75
Hosté střídají. Z hřiště odešel Brighi a nahradil ho Santana.
74
Milánští teď přiostřili. Další žlutá karta pro Boatenga za faul.
73
Muntari obdržel žlutou kartu za podražení protihráče.
71
Abate (Milán) zkoušel přihrávat, ale nepřesně.
68
Milánští to zkouší kombinační hrou, centry. Míč prakticky nepouští hráčům Turína, Ti celý poločas jen brání a hrozí jen z protiútoků.
66
Důležitý zákrok domácího brankáře. Po rychlém protiútoku teď vychytal hostující hráče.
65
Prince (Milán) zkoušel přihrávat na lépe postavené hráče v pokutovém území, ale jeho přihrávka byla zblokována na roh.
62
Pokus o střelu od Muntariho (Milán) končí vysoko nad.
60
Domácí teď mají míč na svých kopačkách. Turínští teď jenom brání a hrozí pouze z protiútoků.
58
První centr zblokovali domácí, druhý centr byl pro změnu přetažený.
57
Domácí budou zahrávat rohový kop...
56
Domácí střídají. Z hřiště odchází S. El Shaarawy a nahradí ho G. Pazzini.
55
Na druhé straně se dostali hosté do protiútoku, ale pomohli si útočným faulem a přicházejí o míč.
54
Domácí to zkouší centry, hrou na jeden dotek, kombinační hrou,.... Zatím nic z toho nepřineslo gól.
53
Centrovaný míč milánských za obranu zastavuje rozhodčí pro ofsajd.
52
Zkouší vymyslet nějakou dobrou šanci, ale obrana Turína je více než pozorná a do ničeho je nepouští.
51
Milánští jsou v 2.poločasu o poznání více aktivní než v poločase prvním.
50
Mexes (Milán) uviděl žlutou kartu za hru rukou.
48
Abate (Milán) zkoušel střílet ze strany, ale trefil jen boční síť.
46
Milánští se zkouší prosadit kombinační hrou, turínští zatím vyčkávají.
46
Skončil nám 1.poločas nejvyšší italské fotbalové soutěže mezi kluby AC Milán a Turín FC. V 1.poločase jsem branku neviděli, i když jsme již viděli několik šancí na obou stranách.
2.poločas začne přibližně v 16:03
45+1
45+1
Milánští rozehrávali rohový kop. Rozehráli ho na krátko. Následný centr do pokutového území byl ale příliš dlouhý a proletěl celým pokutovým územím.
45
Hlavní rozhodčí nastaví v 1.poločasu 1 minutu.
44
Další šance M. Balotelliho zastavuje ofsajd.
43
M. Balotelli se mohl prosadit, k centrovanému míču mu chyběli centimetry aby ho mohl doklepnout do branky hostů.
41
A. Cerci (Turín) se zkoušel prosadit, ale pomohl si útočným faulem a hosté proto přicházejí o míč.
40
Boateng (Milán) vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře.
38
Další šance hráčů Turína končí v boční síti domácího brankáře Abbiatiho.
36
Centrovaný míč z rohu do pokutového území končí od domácích mimo hřiště. Bude z toho kop od branky.
35
El Shaarawy (Milán) zkoušel střílet ale jeho střela byla taky zblokována hosty. Bude z toho další roh pro milánské.
34
Rohový kop domácích končí opět u hostujících hráčů.
33
Centrovaný míč do pokutového území je zblokován a domácí budou zahrávat rohový kop.
33
Hra je nyní přerušena protože Basha (Turín) potřebuje ošetřit.
32
A. Cerci (Turín) si pomohl faulem, sice se mu to nelíbí a protestuje gesty. Rozhodčí ho musel usměrnit.
31
Další šanci hráčů Turína zastavuje ofsajd.
30
Ten ovšem končí stejně jako všechny předešlé rohové kopy u hostujících obránců.
30
Milánští budou zahrávat rohový kop....
29
Na druhé straně centr milánských končí pouze u Gilleteho.
27
Turínští se stále nebojí, tlačí na milánské a dokonce je i přehrávají. Centr turínských do pokutového území ukončuje rozhodčí pro útočný faul.
25
Centrovaný míč z rohového kopu napoprvé domácí odvrací mimo pokutové území ale pouze k milánským. Ti okamžitě vrací zpět na Balotelliho, který ale centr těsně míjí.
24
Na druhé straně budou mít šanci rohového kopu domácí.
22
Druhý centr z rohu končí u Abbiatiho.
22
Centr do pokutového území domácí zblokovali. Turínští si tedy roh zopakují.
21
Turínští budou zahrávat rohový kop....
20
Další šance hostů a opět výborný Abbiati.
18
Turínští jsou stále aktivnější zkouší se prosadit přihrávkami. Nyní to zkouší od vlastního pokutového území.
17
Barreto (Turín) byl sám před brankou domácích, ale jeho střelu domácí brankář Abbiati vychytal.
16
Turínští si teď pomohli útočným faulem a přicházejí o míč.
15
Muntari (Milán) zkoušel střílet z hranice pokutového území, ale nepřesně.
14
S. Muntari (Milán) si teď pomohl nedovoleným zákrokem a hosté budou zahrávat přímý kop. Muntari se ještě rozčiluje a proto ho musí rozhodčí uklidňit a vysvětlit mu kdo je pánem na hřišti.
12
A. Nocerino (Milán) rozehrával přímý kop z pravé strany ale jeho centr našel pouze hostující hráče.
10
Oba týmy jsou hodně aktivní. Nikdo nepřijel bránit, hraje se pohledný fotbal. Obrany obou mužstev jsou zatím pozorné.
9
Milánští teď dvakrát vyzkoušeli pozornost hostujícího brankáře. První střelu vyrazil a s dorážkou Balotelliho si poradil.
6
Centrovaný míč do pokutového území hostů našel pouze obránce domácích.
5
5
Turínští nepřijeli jenom bránit a dlouhými přihrávkami za obranu už několikrát zatápěli domácím obráncům.
4
M. Balotelli (Milán) rozehrával přímý volný kop, ale trefil jenom zeď a na podruhé branku přestřelil.
2
M. Darmian (Turín) přihrával na volného spoluhráče, který vyzkoušel pozornost domácího brankáře.
1
Do 1.poločasu rozehrávali domácí.
1
Hráči nám nastupují na hrací plochu, utkání za chvíli začne.

AC Milán: C. Abbiati – P. Mexès, C. Zapata, I. Abate, S. Muntari, K. Boateng, M. Flamini, A. Nocerino, K. Constant, M. Balotelli, S. El Shaarawy

Turín FC: J. Gillet – S. Masiello, A. Ogbonna, G. Rodríguez, M. Darmian, V. Di Cesare, M. Brighi, G. Vives, A. Cerci, M. Basha, Barreto

Rozhodčí: A. Damato – M. Passeri, A. Costanzo.

Mario Balotelli 8 gólů
Hráči AC Milán jsou aktuálně na 3.místě tabulky s 62 body. Hráči kluby Turín FC jsou aktuálně na 16.místě tabulky s 36 body.
Předcházející zápas na podzim vyhráli hráči z Milána 4:2.
Hezký den všem fotbalovým fanouškům. Vítáme vás u on-line přenosu nejvyšší italské fotbalové soutěže mezi kluby AC Milán a Turín FC . Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62