A máme tu konec utkání. Neapol potvrdila roli favorita a Edinson Cavani roli krvelačného zabijáka. Uruguayský útočník vystřelil výhru domácího celku, když se mu povedlo dát hattrick!

Edinson Cavani otevřel skóre ve třetí minutě, srovnání zařizoval o dvacet minut později Álvarez po pokutovém kopu. Stejným způsobem posílal Cavani do vedení Neapol o deset minut později, na což navázal v osmasedmdesáté minutě a dovršil hattrick.

Zranil se obránce domácích, Alessandro Gamberini, kterého sužuje jakési svalové zranění. Vše se událo v devětapadesáté minutě utkání, o tři minuty později byl střídán Rolandem.
90+3
Na Armerův centr z křídla reagoval Handanovič pohotovým zákrokem.
90+3
Běží poslední minuta utkání, u míče je Neapol.
90+2
Inter zakládá jeden z posledních protiútoků, Neapol se však výtečně brání.
90+1
Švýcar Valon Behrami dostal žlutou kartu.
90
Neapol si bude muset počkat, čtvrtý rozhodčí totiž nastavil tři minuty.
89
Neapol drží kontrolu nad míčem a čeká na finální hvizd sudího, ten ale ne a ne přijít.
88
U míče je sice neustále Inter Milán, ale nic z toho netěží. Naopak, šanci měla Neapol, když akci založenou Lorenzem Insignem mohl zakončit Cavani, ten však na míč nedosáhl.
86
Neapol vyčerpala všechna střídání a kouč Walter Mazzari nařizuje svým svěřencům změnu formace. Konkrétně ze 3-4-1-2 na 4-4-2.
85
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Panděv, přichází Insigne.
84
Rolando zkušeně uklidnil situaci, když nejprve obral soupeře o míč, načež jej zahrál mimo pokutové území, přičemž jej tísnilo duo protihráčů.
83
Nepřesná rána Edinsona Cavaniho.
83
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Kuzmanović, přichází Pasa.
82
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Ranocchia, přichází Schelotto.
80
El Matador potvrdil roli zabijáka a deset minut před koncem utkání se Neapol přibližuje ke tříbodovému zisku, které upevní její druhou pozici v tabulce.
78
Neapol právě vstřelila branku!
Hattrick EDINSONA CAVANIHO! Branku číslo sto jedna během tříletého působení v Neapoli Uruguayec vsítil po doklouzání před odkrytou branku Handanoviče, kam mu míč naservíroval Goran Panděv –– 3:1!
76
Andrea Ranocchia dostal za své nemilé počínání žlutou kartu.
76
Ve vápně míč odvrátil Uruguayec Edinson Cavani. Následně dlouhý míč na Cambiassa skončil v náručí Itala Morgana De Sanctise.
74
Chystá se další střídání na straně Neapole. Mezitím bude Inter zahrávat volný přímý kop, ale to z pořádné vzdálenosti. Ve zdi stojí Marek Hamšík a Goran Panděv.
72
Jednoznačně navrch má Inter, který přehrává domácí tým, a hlavně většinu času drží míč na svých kopačkách. Zda to přinese ovoce ještě uvidíme.
71
Na druhé straně se do ofsajdové pasti chytil Goran Panděv.
71
V ofsajdu byl Zdravko Kuzmanović.
70
Do koce základní hrací doby zbývá přibližně dvacet minut a stav skóre z první půle stále trvá. Favorizovaná Neapol potvrzuje roli favorita, avšak kvůli neustálému držení míče hostů je možné, že se bude scénář hry měnit.
69
Inter drží míč a operuje s ním kolem půlící čáry.
68
Neapol se dostala k míči, ba dokonce k protiútoku, ale nic závratného z toho nevzešlo.
68
Inter překročil půlící čáru a Neapol napadá jeho rozehrávku.
67
Inter s rozehrávkou nespěchá, Neapol nenapadá.
67
Handanovič odkopává.
67
El Matador mohl dovršit hattrick! Uruguayský útočník si naběhl do vápna, kam mu míč servíroval Hamšík, ale branku o chloupek minul.
66
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Džemaili, přichází Armero.
66
Aut pro Neapol na polovině soupeře.
65
O míč se začíná bojovat na polovině hostů, kteří mírně klopýtli při rozehrávce.
64
Inter se pomalu sune vpřed, Neapol začíná napadat.
64
Inter rozehrává od své branky.
63
Z přímého kopu pálil Blerim Džemaili a pořádně protáhl Handanoviče. Gólman Interu byl ale úspěšný.
63
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Gamberini, přichází Rolando.
62
Juan Jesus dostal za faul na Edinsona Cavaniho žlutou kartu.
61
Edinson Cavani byl faulován přesně na hranici pokutového území, sudí však píská předešlý faul o několik metrů dál od vápna.
60
Do hry se vrací Alessandro Gamberini.
60
Připravuje se první střídání na straně Neapole. Walter Mazzari vidí, že to chce změnu. Do hry by měl zasáhnout Pablo Armero.
60
Hra pokračuje, rohový kop hostů úspěšný nebyl.
59
Hra je přerušena kvůli svalovým potížím Alessandra Gamberiniho.
59
Po odkopu Edinsona Cavaniho následuje rohový kop pro Inter.
58
Výborný zákrok Morgana De Sanctise! Ten vytlačil ránu Álvareze, odražený míč následně odkopl Cavani.
58
Neapol se pouze brání, Inter vyčkává na střeleckou příležitost.
58
Aut pro Inter na polovině domácích.
57
Álvarez byl s míčem vytlačen zpět k půlící čáře, stále je však u míče Inter.
57
Hosté se pomalu dostávají na polovinu Neapole.
56
Inter zpomalil hru zdlouhavou rozehrávkou.
56
Ani Neapol nezahrála rohový kop bůhvíjak zázračně. U míče je Inter.
56
Edinson Cavani se ve vápně blýskl střelbou, která přináší rohový kop pro Neapol.
55
Domácí se zmocnili míče, u míče je Cavani.
55
Neapol napadá rozehrávku soupeře na jeho polovině.
54
Další neúspěšný rohový kop Interu.
54
Rohový kop pro Inter.
53
Álvarez hledal Kolumbijce Guarína na křídle, ten toho však s míčem moc nevymyslel.
52
Neapol napadá další rozehru soupeře, zatím marně.
51
...ale neúspěšný. Morgan De Sanctis znovu nezasáhl. Hlavičkoval Ranocchia, ale mimo.
51
51
Stále v podání hostů čekáme na střelbu, De Sanctis zatím ve druhé půli nemusel zasahovat.
50
Hraje se na polovině Neapole, která čelí tlaku.
50
K míči se staví milánský celek a Neapol se stahuje na vlastní polovinu.
50
Marek Hamšík se míče zmocnil ve vápně soupeře a vypálil, trefil však pouze jednoho z obránců.
49
Neapol je u míče.
49
Christian Maggio se opět zapojil do hry.
49
Zpoza šestnáctky vypálil zcela osamocený Goran Panděv, jehož ránu vykryl pohotový Handanovič.
48
Inter se poté, co se Neapol ujala míče, vrací do defenzivní činnosti.
48
Zuniga učebnicově zastavil Jonathana při jeho pokusu o průnik po křídle.
47
Aut pro hosty na polovině soupeře.
46
Hra pokračuje, u míče je Inter.
46
Blerim Džemaili vyhledával Christiana Maggia, který se ve vzdušném souboji o míč zranil.
46
46
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Benassi, přichází Cambiasso.
První půle je u konce a stav skóre nahrává do karet domácím. Skóre utkání otevřel Edinson Cavani, na což odpověděl Ricardo Alvárez (pen.). Poslední slovo měl stejně Cavani, který přidal další branku (pen.).

Neapol do utkání vlétla a brzo se dostala do vedení. K vidění bylo mnoho nedovolených zákroků při zběsilých přečísleních, sudí ale nemusel vylučovat.
45
Další střelu ze své kopačky vyslal Marek Hamšík, ale Handanoviče nepřekonal.
44
Maggio prolétl po křídle, načež vyslal parádní centr do vápna směrem k El Matadorovi, ale gólman Handanovič zasáhl přesně za pět dvanáct, když chopil letící míč přímo před nosem uruguayského útočníka.
42
Slovák Marek Hamšík se prosmýkl kolem tria obránců a před branami pokutového území napřáhl ke střele. Mířil na vzdálenější tyč a jen o kousek minul branku Handanoviče.
41
Přízemní centr neměl šanci na průnik a akce Neapole končí.
40
Další rohový kop pro domácí.
39
Edinson Cavani vybojoval rohový kop pro Neapol.
37
Konec první půle již klepe na dveře a mírně navrch má, jak napovídá skóre, domácí Neapol. Protiútoky Interu nebývají nikterak zázračné a De Sanctis nemívá mnoho práce.
36
Neapol udělala chybu při přechodu do útoku a Inter si vytvořil zajímavou šanci. Ke střele napřáhl Fredy Guarín, ale italský gólman Morgan De Sanctis nemusel vůbec zasahovat, míč šel totiž vedle.
33
Za faul ve vápně na Zunigu dostává Jonathan žlutou kartu.
33
Partenopei jdou znovu do vedení! Znovu se prosazuje El Matador, Uruguayec EDINSON CAVANI, který střelou do levého dolního rohu branky překonává Handanoviče. Gólman Interu neměl šanci s míčem cokoliv udělat, a tak se síť jeho branky znovu rozvlnila –– 2:1!
30
Penalta pro Neapol! Zunigu srazil Jonathan, který měl k míči opravdu daleko.
29
K dalekonosné pumelici napřáhl zpoza šestnáctky Blerim Džemaili, který v brance málem přizabil Handanoviče. Gólman Interu měl štěstí, že stál v ose dráhy střely, a vyrazil tak míč.
28
Guarín odstavil od míče Marka Hamšíka, přesto budou domácí zahrávat rohový kop.
27
Protiútok Neapole uťal ofsajd, ve kterém byl Goran Panděv.
26
Neapol je zpátky u míče a kombinuje v prostoru rohového praporku na polovině milánského Interu.
25
Marek Hamšík udělal vše pro to, aby u půlící čáry udržel míč na hrací ploše. To se mu povedlo, následně však uklouzl a míče se chopil soupeř. Z následného protiútoku hostujícího celku ale nic nebylo, De Sanctis sebral pouze odražený balon.
24
Protiútok domácích končí nedorozuměním mezi Zunigou a Valonem Behramim, aut pro Inter.
24
U míče je Neapol a prodírá se směrem vpřed.
22
Inter Milán právě vstřelil branku!
A je vyrovnáno! Pokutový kop proměnil RICARDO ALVÁREZ, když přízemní pumelicí propálil Morgana De Sanctise. Italský gólman vystihl směr střely, ba dokonce se mu málem povedlo ji vyrazit, to ale nestačilo. Inter srovnává na 1:1!
22
Penalta pro Inter!
20
Hostující Fredy Guarín minul branku soupeře střelou zpoza vápna.
18
Neapol zatím diktuje tempo hry a milánští fotbalisté častokrát přerušují její protiútoky častými nedovolenými zákroky.
16
Uruguayský El Marador znovu v akci! Edinson Cavani si připravil míč na pravačku a zpoza vápna nebezpečně vyhledával vzdálenější tyč, kolem které míč proletěl do zámezí.
14
Výborná zákrok Morgana De Sanctise (Neapol) proti přízemní ráně Alvára Pereiry! Následuje rohový kop pro Inter.
13
Ofsajd! V něm se ocitl Uruguayec Edinson Cavani.
11
Na druhé straně už musel zasahovat Handanovič, když lapil nebezpečnou ránu hlavou v podání záložníka Neapole Christiana Maggia.
10
Ke střele se dostal Fredy Guarín, ale gólmana Neapole Morgana De Sanctise neprověřil, jelikož neusměrnil míč mezi tři tyče.
9
Dlouhý nákop gólmana Morgana De Sanctise nacházel Uruguayce Edinsona Cavaniho, který si nabíhal na levém křídle za obranu, nebyl však nikterak úspěšný, jelikož mu míč ukradl obránce.
7
Neapol se s míčem dostává hodně hluboko do defenzivy soupeře, který se musí bránit. Na střelbu zatím musíme čekat, hraje se totiž dost opatrně.
6
Partenopei se dostali do přečíslení a na konci akce pálil Blerim Džemaili, brankáře Handanoviče však neotestoval, mířil totiž mimo.
5
Krásná rána z přímého kopu a ještě lepší zákrok Morgana De Sanctise! Následuje rohový kop pro Inter.
5
Neapol se brzo dostala do vedení zatím potvrzuje roli favorita. Nyní bude čelit volnému přímému kopu soupeře.
3
Skóre utkání je otevřeno! Geniální přihrávku Gorana Panděva převzal mezi dvěma obránci uruguayský ostrostřelec EDINSON CAVANI, který bez problémů propálil bezmocného Handanoviče –– 1:0!
3
Po nedovoleném zákroku drží míč domácí.
2
Rohový kop hostujícího celku byl odvrácen.
2
Máme tu první rohový kop v utkání. Zahrávat jej bude Inter.
1
Na chvilku se míče zmocnila Neapol, ale po chybné přihrávce jej drží opět hosté.
1
V úvodu utkání drží míč Inter.
1
Výkop pro hosty.
1
Oba týmy již nastupují na hrací plochu za bouřlivého ohlasu fanoušků. Utkání za několik minut začne.

SSC Neapol: De Sanctis — Gamberini, Cannavaro, Britos — Maggio, Behrami, Džemaili, Zuniga — Hamšík — Cavani, Panděv

Inter Milán: Handanovič — Chivu, Jonathan, Pereira, Ranocchia — Juan, Kuzmanović, Guarín, Álavarez — Kovačić, Benassi

Pravděpodobné sestavy:

Neapol: De Sanctis – Campagnaro, Cannavaro, Britos – Maggio, Behrami, Džemaili, Zuňiga – Hamšík – Cavani, Panděv

Inter: Handanovič – Ranocchia, Chivu, Juan Jesus – Jonathan, Benassi, Kovačič, Kuzmanovič, Pereira – Alvarez, Rocchi
Další promarněná sezona v podání Interu se stává skutečností. Nerazzurri se po odchodu trenéra Josého Mourinha trápí a neustále se propadají v tabulce. Letos patří vítězi Ligy mistrů z roku 2010 až sedmé místo. Hosté sice stále mohou pomýšlet alespoň na Evropskou ligu, ale vzhledem k formě, kterou "oplývají", to není moc pravděpodobné. Navíc kádr Interu sužuje početná marodka. Proti Neapoli tak bude Inter v roli outsidera.

Tým trenéra Andrey Stramaccioniho vyhrál z deseti zápasů pouze třikrát a jen jednou remizoval, ostatní zápasy prohrál. Není divu, že fanoušci požadují nejen hlavu trenéra, ale také příchod nových zvučných posil. Jedno je ale jasné, Inter letos prožil další nepovedenou sezonu a opět bude bez Ligy mistrů.

Současný problém Interu číslo jedna je obsáhlá marodka. Zranění do hry nepustí Obiho, Mudingayie, Milita, Castellazziho, Stankoviče, Palacia, Mbayeho, Gargana, Samuela, Silvestreho a Zanettiho. Trenér Andrea Stramaccioni tak bude muset poslat na hřiště zcela jinou sestavu, než jsme zvyklí vídat. Stejný problém na druhé straně v žádném případě nehrozí. Walter Mazzarri má k dispozici všechny své hvězdy.
Fotbalisté Neapole míří za druhým místem a tedy přímým postupem do Ligy mistrů. Za jistých okolností může být italský vicemistr stvrzen už po tomto kole, je ale potřeba zdolat Inter a doufat v zaváhání milánského AC. Neapol bude ve šlágru kola s Interem favoritem. Slavnější celek se nachází v bídném rozpoložení, navíc ho trápí početná marodka.

Partenopei šest kol v řadě neprohráli a z oněch šesti zápasů dokonce pětkrát vyhráli. Svěřenci trenéra Waltera Mazzarriho se vrátili zpět do staré formy a nyní si bez problému kráčí pro druhé místo v lize. Náskok před AC Milán činí sedm bodů a nedá se příliš předpokládat, že by Neapol tento náskok promarnila. Azzurri mohou v sezoně litovat herního výpadku, který je potkal začátkem nového roku, kdy kvůli špatné formě vypadli z Evropské ligy a zejména poztráceli příliš mnoho bodů, čehož využil Juventus.
Příjemný dobrý večer u sledování online přenosu z italské Serie A. V rámci pětatřicátého kola se proti sobě dnes postaví SSC Neapol a Inter Milán.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62