Máme za sebou dnešní utkání, které mělo dvě tváře. Nejprve jsme sledovali fotbal, který diváka spíš nudil, ale pak přišly pasáže, kde fotbalisté ukázali své kvality a utkání oživili. Zaznamenali jsme celkem čtyři góly. Za Neapol se trefil Inler a Insigne. Za AC Milán snižoval a srovnával šikovný El Shaarawy. Oba týmy si na své konta připisují jednobodový zisk. Děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc.
90+4
Sudí celou akci zastavil pro ofsajdové postavení.
90+4
Hamšík vystřelil, ale hosté se ubránili a pospíchají do protiútoku.
90+4
Rozběhla se poslední nastavená minuta a vypadá to, že dnešní utkání skončí nerozhodným stavem 2:2.
90+3
Volný přímý kop rozehraje Abbiati.
90+2
Robinho nepřesně přihrával, a odkop od brány tak provede De Sanctis.
90+1
Hamšík si vzal volný přímý kop na starost, ale pozorný Abbiati jeho pokus vyboxoval do bezpečí.
90
Sudí nastavuje čtyři minuty nad rámec řádné hrací doby.
90
Neapol bude zahrávat volný přímý kop.
90
Žlutou kartu vyfasoval El Shaarawy.
89
Neapol využívá posledního střídání. Ze hřiště odchází Maggio, nahrazuje ho Vargas.
88
El Shaarawy mohl zaznamenat hattrick, ale tentokrát ho De Sanctis vychytal.
88
Hrací plochu opouští Zuniga, nahrazuje ho Dossena.
87
Hosté jsou ve druhé polovině druhého poločasu aktivnějším týmem a zaslouženě vyrovnali na 2:2.
86
Niang si střihl sólo přes půlku hřiště, navedl si balon na střelu a zakončil, ale jeho jedovatý pokus De Sanctis zlikvidoval.
85
Hosté přichystali poslední střídání. Ze hry odešel Bojan, nahradil ho Niang.
84
Robinho byl na hrací ploše teprve dvě minuty a už si připsal asistenci. Myšlenka to byla skvělá a hlavně účinná.
82
AC Milán právě vstřelil branku!
Robinho adresoval velmi chytrou kolmou přihrávku, pro kterou si seběhl za obranu STEPHAN EL SHAARAWY, jenž přesnou trefou srovnává skóre na 2:2 a zároveň si připisuje dnešní druhou branku.
80
Hosté přichystali další střídání. Hrací plochu opouští Boateng, který byl dnes hodně aktivní, nahrazuje ho Robinho.
79
Také Cavani se probojoval ke střele, ale ani tentokrát se skóre nemění.
79
Na levém křídle obdržel přihrávku Hamšík, jenž následně zakončil, ale jeho pokus zablokovala pozorná obrana.
78
Bojan vyfasoval za protesty žlutou kartu.
76
Hrací plochu opouští Montolivo, nahrazuje jej Pazzini.
76
AC Milán se ubránil a odvrátil balon do bezpečí.
75
Rohový kop bude zahrávat Neapol.
74
Odkop od brány provede De Sanctis.
73
K centrovanému míči se dostal Boateng, ale jeho pokus skončil vysoko nad brankou.
73
Rohový kop nyní bude zahrávat AC Milán.
72
Bojan obdržel načasovanou přihrávku do běhu, ale v souboji jeden na jednoho byl úspěšnější De Sanctis, kterému pak přiběhl na pomoc také Campagnaro, jenž odkopl balon do bezpečí.
71
Z této standardní situace hosté nic nevytěžili. Odkop od brány provede De Sanctis.
71
Rohový kop vybojoval Boateng.
67
V obrovské šanci se ocitl Hamšík, který dostal ideální přihrávku do běhu. Zpracoval si balon a vystřelil, ale v souboji jeden na jednoho byl šťastnější Abbiati.
66
Ke střele se unáhlil Nocerino, a tak jeho pokus branku vůbec neohrozil.
66
Hrací plochu opouští autor dnešního gólu Insigne, nahrazuje ho Mesto.
65
Bojan se připravil o gól. Ve velkém vápně si špatně zpracoval balon, který mu odskočil, a nemohl tak zakončit.
63
Žlutou kartu obdržel Campagnaro.
64
Cavani se dostal do gólové šance, ale Abbiati jeho pokus vychytal.
62
Hamšík přihrával balon na vzdálenější tyč, kde byl rozběhnutý Maggio, ale ten se ke střele nedostal. Kdyby se do skluzu dostal o něco dříve, nejspíš by tak vstřelil branku.
61
Boateng se dostal znovu do zakončení, tentokrát se do balonu opřel pravou nohou, ale branku opět netrefil.
60
K centrovanému míči měl nejblíž Boateng, jenž zakončil hlavou, ale branku netrefil.
59
AC Milán dostane výhodu rohového kopu.
58
V obrovské příležitosti se ocitl Bojan, jenž si připravil balon na střelu, ale té schazela přesnost, a skončila tak vedle branky.
57
Domácí tým se před touto standardní situací ubránil.
57
Rohový kop bude zahrávat AC Milán.
57
Maggio se sice na pravém křídle uvolnil a postupoval až k rohovému praporku, ale tam o balon přišel.
56
U balonu je domácí Neapol, útok táhne Maggio, uvidíme, co zajímavého tento hráč vymyslí.
55
Druhý poločas zatím není tak pohledný, jako poslední minuty poločasu prvního. Doufejme, že se hra zlepší a diváky bude bavit.
54
O přihrávku si řekl El Shaarawy, ale uvízl v ofsajdu, a tak nemohl pokračovat ve hře.
54
AC Milán rozehraje volný přímý kop.
52
Žlutou kartu vyfasoval Cavani.
48
Neapol se před touto standardní situací ubránila.
47
Pro faul si došel Bojan, a tak AC Milán bude zahrávat volný přímý kop.
46
Nocerino obdržel zajímavou přihrávku za obranu, ale nedokázal si míč zpracovat, a tak o něj přišel.
46
Druhý poločas začal beze změn.
46
Druhý poločas začne za malý okamžik.
Máme za sebou první poločas, ve kterém jsme mohli vidět tři branky. O tu první se již ve čtvrté minutě postaral Inler a o dvacet šest minut později navýšil skóre na 2:0 přesnou trefou Insigne. Nicméně minutu před koncem prvního poločasu zaznamenal nádhernou branku El Shaarawy, který snížil skóre na 2:1. Uvidíme, co nám přinese poločas druhý. Doufejme, že bude tak kvalitní, jako konec poločasu prvního.
Druhý poločas začne přibližně v 21:49.
45
Ke střele se probojoval Boateng, ale jeho pokus gólem nekončí.
45
Sudí Bergonzi přidal jednu minutu nad rámec prvního poločasu.
44
Na hranici pokutového území obdržel přesnou přihrávku STEPHAN EL SHAARAWY, jenž se do míče opřel z první a přesnou trefou k tyči snížil skóre na 2:1. Přihrávku mu adresoval pozorný De Sciglio.
43
Míč do hry uvede De Sanctis.
42
Na pravé straně podniká útočnou akci Boateng. Na pomoc mu přišel Bojan, ale tito dva hráči neuspěli, Boateng totiž fauloval.
40
U balonu už je však Neapol, která může podniknout postupný protiútok.
40
Autového vhazování se ujme AC Milán.
38
Z této standardní situace vůbec žádné nebezpečí nehrozilo.
37
AC Milán dostane výhodu volného přímého kopu.
36
Do zajímavé šance se hrnul Cavani, ale neudržel stabilitu, a tak se sám o zajímavou příležitost připravil.
35
K odraženému míči se dostal El Shaarawy, ale De Sanctis jeho pokus uklidil do své náruče.
34
Neapol zahrávala rohový kop, ale žádné nebezpečí svému soupeři nepřichystala.
30
Na gól přihrával pozorný Maggio.
30
Neapol právě vstřelila branku!
LORENZO INSIGNE obdržel přesnou přihrávku do velkého vápna, kde si míč připravil na střelu a zakončil. Abbiati nedokázal svůj tým podržet a inkasuje dnešní druhou branku.
30
Bojan se po ošetření zapojil zpět do hry.
30
Neapol bude zahrávat autové vhazování.
29
Na balon si sáhl také De Sanctis, jenž pomohl svému týmu s rozehrávkou.
29
Ošetřit potřebuje Bojan, a tak hra pokračuje bez něj.
28
Bohužel tento útok se nepodařil, domácí tým se ubránil.
28
Nyní AC Milán postupně přechází do útočné fáze.
27
Míč na kopačkách mají hosté, ale zatím jsou na vlastní polovině.
24
Neapol bude zahrávat další rohový kop.
24
Z této standardní situace však žádné nebezpečí nehrozilo.
24
Neapol bude zahrávat rohový kop.
22
Nocerino obdržel přihrávku, obešel dva protihráče a vystřelil, ale jeho pokus skončil vysoko nad brankou.
22
Bojan chtěl najít na pravém křídle Boatenga, ale našel pouze svého protihráče.
21
Cavani obdržel velmi zajímavou přihrávku, ale pokračovat ve hře nemohl, protože uvízl v ofsajdové pozici.
20
Montolivo nacentroval balon do pokutového území, ale úřadovala tam obrana domácích, která odvrátila míč do bezpečí.
20
Držení míče: SSC Neapol 36% - 64% AC Milán.
19
Střely na bránu: SSC Neapol 1 - 0 AC Milán.
19
Střely celkem: SSC Neapol 1 - 4 AC Milán.
17
15
Cavani obdržel ideální přihrávku, ale nedokázal si zpracovat balon, a tak odkop od brány provede Abbiati.
14
El Shaarawy obdržel od Boatenga přihrávku a zakončil, ale jeho pokus gólem nekončí.
13
Neapol chtěla znovu zaútočit, ale hosté se skvěle ubránili a vybojovali balon pro sebe.
12
Constant se po ošetření zapojil zpět do hry.
11
Hra po krátkém přerušení pokračuje.
11
Sudí přerušil hru, ošetřit potřebuje Constant.
10
Boateng přichystal svým spoluhráčům gólovou šanci, ujal se jí Montolivo, ale jeho střelecký pokus se mezi tři tyče nevešel.
9
Boateng nacentroval balon do pokutového území, kde se mu nabízel El Shaarawy, ale pozorný Campagnaro odhlavičkoval balon do bezpečí.
9
Neapol vybojovala autové vhazování a nyní se pohybuje s balonem na soupeřově polovině.
6
Boateng si připisuje dnešní druhou střelu, ale ani tentokrát se jeho pokus mezi tři tyče nevešel.
4
No tak to je paráda, teprve se rozběhla čtvrtá minuta a domácí už vedou! Vstřelenou branku zaznamenal GOKHAN INLER, který si zpracoval balon a na Abbiatiho svatyni vyslal jedovatou střelu. Míč letěl do protipohybu, a Abbiati tak byl bez šance.
4
Nyní Campagnaro kombinuje s De Sanctisem, který mu pomohl dlouhým odkopem.
4
Neapol se před touto standardní situací dokázala ubránit.
3
AC Milán bude zahrávat rohový kop.
3
Bojan vybojoval na soupeřově polovině balon, ale pak o něj přišel.
1
K první střele se dostal Boateng, ale jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.
1
Neapol oblékla tradiční modré dresy a bílé trenýrky.
1
Výkop provedli hosté, kteří budou hrát v tradičních pruhovaných černo-červených dresech a černých trenýrkách.
1
Utkání začne za malou chvíli.
-1
Sudí Bergonzi přivádí dnešní aktéry na hrací plochu.
-5
Obě základní jedenáctky jsou připraveny v tunelu.
-13
Hráči obou celků se ještě připravují na hrací ploše, ale za chvíli se odeberou do svých kabin.

SSC Neapol: De Sanctis - Campagnaro, Cannavaro, Gamberini - Maggio, Inler, Dzemaili, Hamsik, Zuniga - Cavani, Insigne.

AC Milán: Abbiati - De Sciglio, Mexes, Acerbi, Constant - Montolivo, De Jong, Nocerino - Boateng, Bojan, El Shaarawy.

Rozhodčí: Bergonzi - Maezaloni, Giordano.
Dnešní utkání bude řídit hlavní sudí Mauro Bergonzi, na čarách mu budou asistovat pánové Andrea Maezaloni a Michele Giordano. Pomáhat budou také brankoví rozhodčí Antonio Damato a Dino Tommasi. Čtvrtým rozhodčím bude Gianluca Vuoto.
Když v minulé sezoně zavítal AC Milán na San Paolo, odvezl si porážku 3:1, a z výhry se tak radovala Neapol.
AC Milán získal pouhých čtrnáct bodů a patří mu příčka třináctá. AC Milán zaznamenal čtyři výhry, dvě remízy a šest porážek. Celkové skóre je 18:16.
SSC Neapol je po dvanácti odehraných kolech na třetí příčce a získala dvacet šest bodů. Neapol zaznamenala celkem osm výher, dvě remízy a dvě porážky. Celkové skóre je 20:9.
Sázkové kanceláře vypsaly na výhru domácích kurs 1.92, na remízu pak kurs 3.67 a na výhru hostů kurs 4.5.
Dobrý večer, vítám Vás u komentovaného přenosu třináctého kola italské Serie A. SSC Neapol dnes bude hostit svého soupeře AC Milan. Dějištěm fotbalového dění bude San Paolo. Textovým přenosem Vás bude doprovázet Lucie Rapantová.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62