Já se s vámi loučím a třeba u finále anglického Capital One Cupu na shledanou.
V druhém poločase se sice domácí nadechli k obrovskému náporu, ale už bylo příliš pozdě a snížení Amauriho nakonec nic neznamenalo. Catania si tak odváží z Parmy zasloužené 3 body a znovu se přibližuje svému evropskému snu!
90+3
Čas na poslední útok pro domácí.
90+2
Každý centr teď likviduje obrana hostí a nepouští domácí k zakončení.
90
Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.
90
Parma se tlačí dopředu. Catania si dnes rozhodně zaslouží zvítězit, ale bude to mít teď v posledních chvílích velmi těžké.
88
K poslednímu střídání utkání sáhli hosté. Za záložníka Gomeze jde na trávník defenzivní Rolin.
88
A Catania dohraje utkání v deseti hráčích! Druhou žlutou kartu vidí Legrottaglie za velmi sporný zákrok! Velice přísná karta, ale rozhodně ne proti pravidlům.
87
Žlutou kartu vidí Legrottaglie za taktický faul.
87
Parma právě vstřelila branku!

Hned na to ale přichází zasloužené snížení! Jonathan Biabiany parádně nacentroval na AMAURIHO, který se tentokrát hlavou trefil přesně k bližší tyčce!
86
Na domácích už je znát obrovská nervozita a nic se jim teď nedaří.
84
Bergessio dostal míč za obranu, ale jeho ránu vyrazil Mirante, který tak dává domácím ještě malou naději.
83
Bergessiovu střelu z dálky srazil jeden z domácích obránců na rohový kop.
81
Parma to stále nevzdává, ale s dalšími dvěmi centry si obrana hostí poradila.
79
Rychlý protiútok na druhé straně a brejk Bergessia, kterého ovšem zastavil pomezní sudí. Ofsajd.
79
A další hlavička mimo, tentokrát Biabiany na vzdálenější tyčku.
77
Kdyby takhle domácí hráli celé utkání! Další skvělý průnik Biabianyho a centr přímo na Amauriho, který ale hlavou těsně minul.
76
Biabiany je při chuti, ale jeho střela z dálky šla o metr mimo.
75
A druhé střídání hostí, za střelce druhé branky Keka jde na trávník Salifu.
75
Poslední střídání domácích, Valdese vystřídal Ninis.
74
Asi největší šance domácích v celém utkání. Biabiany dostal centr přesně na hlavu, ale orazítkoval pouze břevno Andujarovi branky! Velká škoda, aspoň by utkání znovu dostalo náboj.
71
Je to tak, Catania už nikam s míčem nespěchá a když už jsou u míče domácí, tak o něj rychle přicházejí.
69
Catania má utkání plně pod kontrolou, Parma čeká na nějaký menší fotbalový zázrak.
67
Na druhé straně se pokusil třetí gól přidat Lodi, ale obránce hostí z dálky střílel těsně mimo.
65
Parma se stále drží na míči, ale na druhou střelu na branku v utkání si bude muset ještě počkat.
63
Biabiany dvakrát neprošel z pravé strany, ale domácí zůstanou u míče.
63
Bergessiova střela nebyla dostatečně razantní, aby zaskočila Miranteho. Domácí rychle míří do protiútoku.
62
Druhý rohový kop si zkusí hosté.
62
Z následného rohu domácí nic nevytěžili.
62
Ke střele se teď dostal domácí Amauri, ale jeho volej parádně vytáhl Andujar! První velká šance druhého poločasu!
61
Obrázek hry se nám stále nemění.
59
Parma se nadále tlačí dopředu, ale stále bez zakončení.
57
I po půl minutě si Paletta stále stěžoval a vidí žlutou kartu.
57
Domácí se dožadují penalty po pádu Biabianyho, ale rozhodčí nechává pokračovat ve hře.
56
Oba týmy teď předvádějí v útoku nepřesnou kombinaci.
53
Na druhé straně centroval Bergessio, ale byl v ofsajdu.
52
Opět se hosté až příliš moc zatáhli do obrany a vdalší šanci se objevil Biabiany, který ale vystřelil hodně mimo.
51
Další dva rohy pro Parmu a vůbec první zakončení po této situaci ze strany domácích. Amauri si skvěle naskočil na hlavičku, ale těsně minul vzdálenější tyčku Andujarovi branky.
49
Parma se nadále drží na míči, ale u vápna vždy ztroskotá.
47
Aktivnější jsou zatím domácí, ale Catania hraje ve velké pohodě.
46
Statistiky po prvním poločase:

Držení míče - 64:36.
Střely celkem - 1:5.
Střely na branku - 0:5.
Rohové kopy - 5:1.
Hosté doslova ovládli první poločas a zaslouženě vedou o 2 branky. První branka padla po rohovém kopu domácích a druhá po rohovém kopu hostí. Ač je to jedna z mála statistik, na které domácí vedou, tak jim to je opravdu k ničemu.
45+2
Začíná poslední minuta nastaveného času a domácí se snaží ještě něco vymyslet. Zatím bez nějakého viditelného efektu.
45
Rozhodčí nastavuje ještě 2 minuty.
44
Catania právě vstřelila branku!

Tak hosté ukazují, jak jsou rohové kopy důležité. Po prvním rohovém kopu domácích se prosadil Lodi a teď se odražený míč dostal na Gomeze, který okamžitě napálil míč směrem na branku a vyražený balón uklidil do odkryté části branky KEKO!
43
První rohový kop hostí utkání.
42
Hosté se teď brání až hodně snadno a zdá se, že už žádný gól do konce poločasu nepadne.
40
Domácí se teď hodně snaží vyrovnat do konce poločasu, ale obrana hostí funguje ukázkově.
34
Útočný faul předvedl Paletta, který šel do zakončení až příliš agresivně.
33
Na rohy je to 4:0 pro domácí, na góly po rohech 0:1 pro hosty.
33
Z dálky to zkusil i obránce domácích Mesbah, ale Bellusci jeho ránu srazil na roh.
31
Bergessio teď napálil míč zpoza vápna a orazítkoval břevno Miranteho branky, který mohl míč pouze sledovat!
30
Bellusci fauloval zezadu a vidí zaslouženou žlutou kartu.
27
Z dálky to zkusil Parolo, ale jeho pomalá, nepřesná střela Andujara ohrozit nemohla.
27
Hosté jsou nadále aktivnější, ale do šancí se nedostávají.
25
Ovšem Belfodil měl k tomu vlastní důvod, kvůli problémům s nohou musí střídat. Novým hráčem na hřišti je Palladino.
24
Na druhé straně Belfodil opět nic nevymyslel.
24
Catania je opět aktivní, ale nedaří se jejím hráčům udržet míč ve vápně.
22
Lodiho centr byl přetažený.
21
Standardka u rohu vápna vybojoval kdo jiný, než Bergessio.
21
Vyslechl mě Bergessio, ale s trojitou ochrankou toho moc sám neudělá.
20
Hosté se teď možná až příliš zatáhli do obrany a měli by začít myslet znovu na útok.
19
Hosté se opět snadno ubránili.
18
Třetí rohový kop pro domácí.
17
Hosté situaci u autové čáry zvládli a poslali míč za půlící čáru.
16
Biabiany teď proběhl prakticky přes celé hřiště a získal vhazování u rohového praporku.
15
Tentokrát neuspěl ani Bergessio na druhé straně, když Paletta vystihl jeho kličku a míč mu ukopl.
14
Domácí se sice snaží, ale k vápnu hostí se kromě dvou rohových kopů zatím nedostali. Každý míč ve vápně hosté snadno likvidují.
13
Druhý rohový kop pro domácí. Fanoušci doufají, že dopadne podstatně lépe, než ten první.
11
Další šance Bergessia, tentokrát pálil zpoza vápna, ale Mirante skvělým skokem střelu vyrazil.
9
Hra se teď srovnala, hosté nehrají pasivně do obrany a snaží se ještě navýšit své vedení.
7
Bergessio málem unikl do brejku, ale zastavil ho ofsajdový praporek.
5

Výborný rychlý protiútok a hosté ukazují svou parádní formu! FRANCESCO LODI to vzal při přečíslení na sebe a skvělou ranou ke vzdálenější tyči nedal Mirantemu šanci!
4
Rohový kop pro domácí.
2
Aktivnější jsou zatím o kousek hosté, ale do střeleckých příležitostí se zatím nedostali.
1
Favoritem jsou dnes sice domácí, ale Catanii letos jednoduše nelze podceňovat a utkání bude pravděpodobně vyrovnané.
Catania zažívá jedno z nejlepších období v historii klubu. Celkově se s bilancí 11 výher, 6 remíz a 8 proher drží na 7. pozici a na kvalifikaci do evropské ligy ztrácí pouhé 4 body. Po sérii tří vítězství v řadě nad Římem 1:0, v Janově 2:0 a proti Fiorentině 2:1 přišla prohra v rozjeté Neapoli 2:0 a remíza v Atalantě 0:0. V posledním utkání ovšem na domácím hřišti přehrála Bolognu 1:0 a stále tak živí své ambice na postup na evropskou scénu.
Parma se momentálně drží v naprostém středu tabulky na 10. pozici. Její bilance je také vyrovnaná - 8 výher, 8 remíz a 9 proher, ale doma se jí zatím daří mnohem lépe - 6 výher, 5 remíz a jediná prohra s Neapolí 1:2. Italský klub Parmy je teď ovšem v nejhorším období sezóny, kdy naposledy naplno bodoval před sedmi zápasy na domácím hřišti proti Palermu 2:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62