To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání je u konce. Ze zaslouženého vítězství se radují fotbalisté Parmy, kteří sice dlouho prohrávali se svým soupeřem 0:1, nakonec se však probudili v sedmasedmdesáté minutě, kdy vyrovnal Amauri, který tak zahájil úžasný obrat, po kterém se již hosté na nic nezmohli a ztratili tak během deseti minut všechny body. Amauri zaznamenal v tomto utkání hattrick, čímž dokonal své úžasné fotbalové představení.
90+3
Běží poslední minuta nastavení, sudí každým okamžikem ukončí toto utkání.
90+1
Parma právě vstřelila branku!
To je již pro Turín hodně kruté! Hattrick AMAURIHO po přesné přihrávce Sansoneho z levé strany stanoví zřejmě konečné skóre dnešního utkání, publikum bouřlivě vyvolává nejlepšího hráče na hřišti, ten si ovace zaslouženě užívá.
90+1
Hlavní sudí Mariani nastaví tři minuty nad rámec řádné hrací doby.
90
Probíhá poslední minuta řádné hrací doby.
88
Domácí nyní v pohodě kombinují na polovině soupeře, který působí již odevzdaným dojmem.
86
A Amauri přijímá gratulace od lavičky ještě nyní v průběhu hry, je to skvělý útočník!
85
Turínu se v posledních deseti minutách doslova zhroutil "svět" a z vedení 1:0 je z toho náhle stav 1:3.
84
Kdo jiný, než AMAURI, se vřítil mezi "omráčené" obránce Turína, nenechal se obrat o míč ani trojnásobnou přesilou a tvrdou střelou z pravé strany dává třetí branku Parmy!
82
Poslední střídání v sestavě Turína, odchází Birsa, místo něho sprintuje na hřiště Barreto.
81
Turín přišel o vedení během třech posledních minut!
80
To je něco! NICOLA SANSONE, který je na hřišti necelých osm minut, si pohrál s obranou soupeře, a po dvou kličkách střílí z hranice šestnáctky po zemi a přesně k pravé tyči, Gillet se po míči natahuje marně!
78
Hosté okamžitě střádají, Ogbonna odchází, nahradí ho Guillermo Rodriguez.
77
"Snajpr" AMAURI se nakonec dočkal! Výtečný výběr místa ve vápně po předchozím přesném centru z levé strany a ve výskoku kopl míč do sítě!
75
Začíná poslední patnáctiminutovka utkání, domácí fotbalisté se sice snaží, ale v koncovce se jim vůbec nedaří.
73
A právě Sansone nyní inkasoval nepříjemný úder do tváře na polovině hřiště od Ogbonny, domácí mohou rozehrávat.
72
Ještě předtím ale střídání v sestavě Parmy, Aleandro Rosi odchází, nahradí ho Nicola Sansone, domácí tak již nemohou střídat.
71
Parolo fauluje Gazziho na vlastní polovině, hosté budou rozehrávat.
70
Domácí nyní častěji před pokutovým územím soupeře.
69
Hosté střídají, odchází Santana, kterého nahradí Stevanovič.
68
A je tu opět šance Amauriho, ale jeho hlavička posílá míč pouze nad bránu.
67
Přesto může být alespoň částečně spokojen s tím, že se domácím podařilo odrazit tlak Turína po vstřelené brance.
66
Roberti Donadoni není spokojen s herním projevem svého týmu, což dává nyní velmi hlasitě najevo u postranní čáry u lavičky Parmy.
64
Yohan Benalouane dostává žlutou kartu po faulu na Santanu na polovině soupeře, zbytečný zákrok.
62
Na druhé straně pálí zpoza vápna Marco Parolo, nepříjemná střela nakonec končí v rukavicích Gilleta, to byl ale těžký zákrok!
61
Publikum píská, což je vzhledem k předváděné hře Parmy, ale i k průběhu zápasu, pochopitelné.
60
Je za námi hodina hry, a Rolando Bianchi měl na kopačce další gólovku! Fantastický zákrok Miranteho, který jen tak tak vyškrábl střelu po zemi!
59
Domácí fotbalisté jsou nyní dokonale zaskočeni, hosté kontrolují hru.
58
Druhý gól hostů! Rozhodčí ho nakonec neuznávají pro ofsajd, ale míč již byl v síti, po dorážce od tyče se odrážejícího míče!
57
Nakonec se přece jenom Raffaele Palladino dostává do hry, nahrazuje Biabianyho.
56
FC Turín právě vstřelil branku!
No, je otázkou, co teď bude s již připraveným Palladinem, který se nedostal na hřiště dříve, než se podařilo přerušit hru. Ta se nakonec přerušuje díky gólu v síti Parmy, po přesné přihrávce z pravé strany si za obranu naběhl MARIO ALBERTO SANTANA a dává první branku utkání.
55
Domácí připravují střídání, do hry se chystá Raffaele Palladino.
54
Vives se dostává ke střele z pravé strany uvnitř pokutového území, dobrá střela! Gólman Mirante s ní měl problémy, ale chytá!
53
Turín kombinuje na polovině hřiště, domácí se snaží o napadání rozehrávky.
51
Amauri hlavičkuje, bohužel pro domácí, přesně do míst, kde stojí Gillet.
50
Mesbah bude zahrávat další rohový kop, opět z levé strany.
50
Rolando Bianchi odhlavičkovává mimo pokutové území, přesto u míče zůstávají domácí fotbalisté.
49
Mesbah vybojoval rohový kop pro Parmu.
48
Marchionni hledá dlouhým centrem z pravé strany Biabianyho, ale míč končí mimo hřiště, odkop od brány.
46
46
Domácí střídají, Jaime Valdés již do druhé půle nenastoupí, nahradí ho Djamel Mesbah.
Sledujte i dál náš online přenos, druhý poločas začne přibližně v 15:01 hodin.
Hlavní sudí Mariani nenastavil ani vteřinu v prvním poločase a ukončil ho po vypršení pětačtyřiceti minut. Zatím sledujeme bezbrankové utkání, ovšem zejména v závěru poločasu se dostali dvakrát do obrovské šance domácí fotbalisté, kdy Amauri mohl dvakrát vstřelit vedoucí branku, což se ale nakonec nepodařilo a tak oba týmy odchází do kabin za stavu 0:0.
45
Amauri po rohovém kopu hlavičkuje, z brankové čáry vykopává Mariello! Další gólová šance domácích fotbalistů!
44
Fantastické nůžky Amauriho na hranici malého vápna, ještě lepší zákrok Gilleta! Rohový kop pro Parmu.
43
Blíží se závěr poločasu, zejména fotbalisté Turína se musí mít na pozoru, aby neinkasovali v závěru první půle!
42
Parma je při chuti, do vápna soupeře letí další centr z levé strany, ale obrana Turína odvrací.
41
Lucarelli byl velmi blízko gólu po dobře kopnutém rohovém kopu, ale nedokázal míč pořádně usměrnit za záda Gilleta!
40
Žlutou kartu dostává domácí Amauti za faul při postavení ve vápně před rozehráním rohu.
40
Začíná poslední pětiminutovka, zatím sledujeme vyrovnané utkání, každý tým si již vypracoval dobré šance na vstřelení gólu, přesto stále sledujeme bezbrankové utkání.
38
Nepřesný nákop domácích, míč mají hosté.
36
Nebezpečný Bianchi nyní zužitkoval přesný nákop a v souboji s obráncem Parmy se dostal až do zakončení, střela však postrádala potřebné parametry.
35
Míč končí u Gilleta, ten v poklidu rozehrává, stejně jako obranná řada před ním.
34
Bianchi se opět snaží hlavičkovat v pokutovém území po volném kopu z pravé strany, ale míč končí v náruči Miranteho.
33
Ale Turínu tento výsledek vyhovuje, proto sledujeme "bago" v podání obrany.
32
Masiello faulován na polovině Turína, domácí se připravují o možnost zaútočit.
31
D´Ambrosio centruje z pravé strany, Bianchi hlavičkuje, ale míč končí vedle brány domácího FC.
30
Ani po půl hodině hry jsme se branky nedočkali, hraje se stále bez branek.
29
Střela Vivese zablokována obranou, u míče domácí fotbalisté.
28
Santana rozděluje míče uprostřed záložní řady Turína.
27
Aleandro Rosi střílí z voleje, ale zvedl míč příliš vysoko, ten končí nad bránou.
26
D´Ambrosio zahrál v nouzi na roh, zahrávat budou domácí fotbalisté.
25
Hosté kombinují, ani jeden z týmů se do útoku nežene, hraje se hlavně ze zajištěné defenzivy.
23
Parolo se dostává ke střele z pravé strany, ale míč letí těsně vedle, největší šance utkání!
21
Ani domácí fotbalisté se nedokáží dostat do zakončení, to je zatím největší problém v dnešním utkání, pro oba kluby.
20
D´Ambrosio posílá nepřesnou přihrávku, hosté ale zůstávají u míče.
19
Hosté kombinují před pokutovým územím soupeře.
17
Hraje se převážně ve středu hřiště.
15
Máme za sebou prvních patnáct minut, zatím sledujeme pohledný fotbal, i když trochu opatrný, věřme, že se brzy dočkáme první branky.
13
Parma kombinuje na polovině hřiště.
12
Marco Marchionni posílá dlouhý nákop na Biabianyho, ten nestihl míč na hrací ploše, odkop od brány.
11
Santana nepřesně centruje, míč mají domácí.
10
Hosté však opět před pokutovým územím domácích.
9
Valter Birsa nezpracovává míč na pravé straně, bude z toho odkop od brány Parmy.
7
Vše ale končí nepovedenou střelou Ogbonny.
6
Hosté kombinují na polovině soupeře.
5
Vives fauluje Lucarelliho, rozehrávají domácí.
3
Hosté odvrací rohový kop.
2
Domácí se dostávají k rozehrání volného kopu, ale míč je tečován, domácí budou zahrávat rohový kop.
1

Parma FC: Mirante – Paletta, Gobbi, Lucarelli, Benalouane - Rosi, Marchionni, Valdés, Parolo, Amauri, Biabiany

Turín FC: Gillet – Masiello, Ogbonna, Glik, D´Ambrosio - Birsa, Santana, Brighi, Gazzi - Vives, Bianchi

Rozhodčí: Mariani - Altomare, Barbirati.
Vítejte u on-line přenosu utkání osmadvacátého kola italské Serie A, v němž domácí Parma FC přivítá Turín FC.
Pravděpodobné sestavy:

Parma FC: Mirante – Benalouane, Paletta, Lucarelli – Rosi, Marchioni, Valdes, Parolo, Mesbah – Amauri, Biabiany

Turín FC: Gillet – Darmian, Glik, Ogbonna, Masiello – Brighi, Gazzi - Birsa, Bianchi, Barreto - Santana

Dlouhých osm zápasů už trvá série Parmy bez vítězství. Další možnost utnout tuto nelichotivou bilanci budou mít hráči Gialloblu doma proti Turínu. Granata se v posledních dvou kolech trochu zasekla, přesto je vzhledem k bídné formě Parmy mírnějším favoritem.
Těžko říci, co stojí za tak velkým propadem Parmy. Severoitalský klub odstartoval letošní ročník Serie A parádně, trenér Donadoni byl vychvalován, ale pak se vše zlomilo. Parma se naposledy radovala z vítězství 6. ledna, kdy doma porazila předposlední Palermo 2:1. Donadoniho svěřenci se sice zatím nemusejí bát sestupu, k dobru mají jedenáct bodů, ovšem do konce stále zbývá jedenáct zápasů a stát se může cokoliv.
Turín je na tom v tabulce stejně, ale formu má odlišnou. Granata si po celou probíhající sezonu udržuje svůj standard a dvanácté místo s jedenáctibodovým náskokem před sestupovými pozicemi je považováno za úspěch. Nesmíme totiž zapomínat, že FC Turín je letošním nováčkem soutěže, byť samozřejmě s bohatými zkušenostmi s italskou nejvyšší soutěží. Svěřencům trenéra Ventury se daří zejména venku, což je poněkud paradoxní. Desetkrát se z venku vraceli s body. Neplatí to však pro poslední dva výjezdy. Turín prohrál v Udinese 0:1 a nedávno v přestřelce podlehl i Cagliari. V minulém kole vyšli hosté střelecky na prázdno, s Palermem remizovali 0:0.
Parma se trápí a k dispozici není ani kompletní kádr. Zranění do hry nepustí Sansoneho, Marigu, Santacroceho a Codu. Turínští sice žádné zraněné nemají, avšak postrádat budou kvůli karetnímu trestu hned trojici hráčů - Cerciho, Diopa a Meggioriniho. (eurofotbal.cz)
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62