Závěr zvládli hosté nakonec na výbornou a berou všechny 3 body. Po většinu utkání byli aktivnějším týmem, kromě úvodu a nakonec vítězí asi zaslouženě.
90+2
Zatím hosté v klidu zdržují a domácí se zatím nedostali ani na dohled vápna Sampdorie! Výborná práce.
90
Tak domácí mají ještě 4 minuty na vyrovnání. Dlouhé prodloužení se dalo po častém zdržování hostí čekat.
90
Pescara právě vstřelila branku!

Pescara se ještě nevzdává! Dnes velmi aktivní GIANLUCA CAPRARI na hranici velkého vápna propálil Berniho k bližší tyči!
88
Dva nepovedené rohy domácích. Vítěztví hostí už je velmi blízko.
86
Střela Lopeze šla mimo.
86
Střelu Caprariho vyrazil skvělým skokem Berni!
84
Domácí se stále v klidu brání.
81
Abbruscato hlavičkoval těsně mimo.
79
Hosté pomalu rozehrávají a mají toto utkání ve svých rukách.
76
Sampdoria právě vstřelila branku!

MAXI LOPEZ utekl všem a sám proti Perinovi bez problémů uspěl! Hosté mají znovu dvoubrankové vedení a času domácím příliš mnoho nezbývá.
75

Domácí z čista jasna snižují! MERVAN CELIK napálil z dálky a trefil se přesně ke vzdálenější tyči! Tento hráč byl na hřišti pouhé čtyři minuty!
72
Střela Krsticice zpoza vápna šla o metr vedle.
71
Weisse nahradí Celik.
70
Hosté se v klidu brání a při rozehrávce šetří čas.
67
Costa musí být vystřídán, místo něj půjde na hřiště Castellini.
67
Costa bude muset být ošetřen. Hra je přerušena.
65
Domácí míč odkopávají, ale od vyrovnání teď mají hodně daleko.
64
Estigarribiovu střelu na bližší tyč vyrazil Perin na roh.
63
Weiss poslal míč ze standardky nad branku.
62
Další žlutou kartu vidí Soriano.
60

MARCELO ESTIGARRIBIA dostal přihrávku do velkého vápna a střelou do horního rohu nekompromisně posílá hosty do dvoubrankového vedení!
58
A stále nevidíme žádnou šanci ani na jedné straně.
55
Domácí se stále nemohou dostat k vápnu hostí.
53
Domácí se snaží vyrovnat, ale obrana hostí funguje od vstřeleného gólu Lopeze bezchybně.
52
První domácí roh byl odvrácen na další, který zakončil hlavičkou mimo Weiss.
51
Eder vidí žlutou kartu.
49
Vukusic se dostal do vápna, ale orazítkoval pouze břevno branky hostí.
44
Rohový kop pro domácích a jedna z posledních šancí na vyrovnání do konce poločasu. Prodlužovat se dle mého moc nebude.
43
Třetí žlutá karta na straně domácích, dalším potrestaným je Cascione.
42
A další ofsajd pro Lopeze.
41
Druhou žlutou kartu utkání vidí Weiss.
39
Hlavička Cascioneho šla pomalým lobem mimo branku.
38
Další rychlý protiútok Lopeze a potřetí ho dnes zastavil ofsajd.
37
Domácí stále kombinují, ale obrana hostí teď funguje skvěle.
33
Domácí se snaží srovnat do konce poločasu, ale hosté se teď plně zatáhli do obrany a likvidují centry Pescary.
31

Tak se nakonec první radují hosté! MAXI LOPEZ dostal skvělou přihrávku od Edera do vápna a střelou ke vzdálenější tyči nedal Perinovi šanci!
30
Capuano vidí žlutou kartu za příliš ostrý skluz.
27
Rohový kop pro domácí.
26
Tak Eder už běžel sám na Perina, ale zastavil ho ofsajdový praporek.
25
Domácí stále aktivnější, ale stále bez střel na branku...
23
Tak ne, Poliho na hřišti nahradil Soriano.
22
Menší zranění si způsobil nepříjemným dopadem Poli, ale nejspíš bude moci pokračovat.
21
Další střela Vukusice a opět mimo. Tentokrát už měl ovšem dobrou střeleckou pozici a chytá se za hlavu.
18
Další střela z dálky od domácích. Quintero už mířil přesněji, ale branku také netrefil.
17
Hosté se snaží využít rychlých brejků, ale Lopeze tentokrát zastavil ofsajd.
16
Střela Balzana z dálky šla hodně nad.
15
Pescara se snaží dostat k vápnu pomalou rozehrávkou.
13
Rohový kop si zahráli hosté, ale domácí míč snadno odkopli.
11
Domácí využívají prostředí svého stadionu a stále jsou aktivnější. Hosté se začínají ovšem více bránit a hráče Perscary do ničeho nepouštějí.
10
Dlouhou kombinaci domácích zastavil ofsajd, do kterého se chytil Weiss.
7
Vukusicovu kanonádu na hranici vápna zastavilo břevno! Naneštěstí pro domácí se žádný z hráčů nedostal k dorážce, protože Berni nebyl v pozici, kdy by moh dorážce zabránit!
7
Aktivnější jsou zatím o kousek domácí, ale spíše je utkání vyrovnané.
5
Utkání má zatím spád a fanouškům se to líbí. Do další šance se dostal tentokrát Eder, ale i Perin předvedl jistý zákrok a gólman domácích bude rozehrávat.
3
Na druhé straně se nechal chytit do ofsajdu Lopez.
2
Weiss zpoza vápna napálil míč na bližší tyč, ale skvělý skok Berniho gólu zabránil.

Delfino Pescara 1936: Perin - Modesto, Cosic, Capuano, Balzano - Colucci, Zanon, Weiss, Quintero, Cascione - Vukusic

UC Sampdoria: Berni - Rossini, Gastaldello, Costa, Berardi - Poli, Obiang, Maresca - Eder, Lopez, Estigarribia
1
Favoritem jsou dnes tedy hosté, ale očekává se vyrovnané utkání.
Sampdoria naopak začala sezónu skvěle. Na hřišti Milánu zvítězila 1:0 a na domácím hřišti přetlačila Sienu 2:1. Svaz italského fotbalu jí ovšem odečetl jeden bod za mírný přestupek a tak Sampdorii náleží 4. příčka v tabulce.
Domácí měli vstup do sezóny těžký. Nejprve padli na domácím hřišti s Interem 0:3 a pak přišlo utkání na hřišti Turína, kde padli stejným poměrem. Momentálně jim tak patří poslední příčka v tabulce.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62