A je dobojováno! Domácí v druhém poločase zlepšili svůj pohyb, ale ani to nestačilo, hostující obrana zvládla všechny útoky ubránit. Sami se spíše soustředili na obranu a soupeře příliš neohrožovali, i tak si ale připsali tři body do tabulky za zasloužené vítězství 2:0. Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji Vám příjemný zbytek neděle a těším se u dalších onlajn přenosů, napočtenou.
90+3
Sansone se ještě odhodlal ke střele z hranice velkého vápna, jeho střela plachtila jen těsně vedle pravé tyče Perinovy branky!
90+2
Přihrávka na Balsana byla až příliš dlouhá a jako první u ní byl obránce, který míč odklidil do bezpečí.
90
Nastavovat se dnes budou ještě další 4 minuty.
89
I další útok domácích vyšel vniveč a tak to vypadá, že dnes je jíž o výsledku rozhodnuto.
88
Modestův centr byla obranou zablokovaný do autu, Pescara bude vhazovat.
87
Další dnešní žlutou kartu vidí za faul zezadu Birsa.
86
Turín již jen kontroluje výsledek a kombinuje na vlastní polovině, i domácí se mi zdá, že poněkud rezignují.
84
Modesto vídí žlutou kartu za faul na Cerciho.
83
Další změna v sestavě hostí, Santana opouští hřiště, místo něj bude hrát Birsa.
82
Weiss se dnes již podruhé poroučel ve vápně ochotně k zemi a rozhodčímu již došla trpělivost a vytáhl červenou kartu!
79
Ve velké šanci se po Bjarnasonově centru ocitl Balsano, který ale hlavou nepřekona Gilleta. Ten předvedl skvělý zákrok!
78
Dobrý centr směřoval do vápna hostů, i tentokráte uspěla obrana.
77
První změna v turínské sestavě, Barreto pro dnešek dohrál, nahradí ho Sansone.
76
Dlouhým nákop nenadělal hostující obraně žádný problém. Ta zatím celý zápas velmi dobře brání.
75
Domácí celek naposledy střídá, Togniho nahradí Vukusic.
72
Po jednom ze soubojů zůstal na zemi ležet Barreto, snad to nebude nic vážného.
71
Při útočné snaze se provinil nechtěným faulem Abbruscato.
70
Žlutou kartu za faul zezadu na Meggioriniho dostal domácí Togni.
68
Vladimír Weiss udělal kličku D'Ambrosio a dostal se do pokutového území, kde se až příliš ochotně poroučel k zemi, penalta se pískat nebude.
66
Až k rohovému praporku si musel pro míč Gillet, poté poslal nepřesný odkop do pole, domácí hráči toho ale nedokázali využít.
65
Po rozehrávce standardní situace se ke střele dostal jeden z domácích fotbalistů, Gilleta ale příliš neohrozil.
64
Zkrácený rohový kop budou mít k dispozici domácí po faulu na Weisse.
62
Po něm se sám před Gilletem ocitl Bjarnason, kterého ale skvěle vychytal právě hostující golman, ikdyž nutno říci, že zakončení nebylo tak důrazné, jak by mělo!
61
Rohový kop pro domácí.
60
Meggiorini se skvěle protáhl kolem obránců a dostal se do vápna, tam ho o míč obral brankář ve spolupráci s obráncem.
58
Domácí v druhém poločase zlepšili pohyb a jejich časté napadání dělá Turínu značné problémy.
57
Barreto skvěle pláchl domácí obraně, na poslední chvíli ho ale jeden z obránců obral čistým skluzem o míč.
54
Další střelu na hostující branku vyslal Bjarnason, i jeho střela byla ale nepřesná.
53
Výborný centr z pravé strany zakončoval hlavou Cascione, branku ale přestřelil.
51
Další žlutou kartu vidí D'Ambrosio za faul na Weisse.
50
Pas na Barreta byl až příliš dlouhý a Perin má míč v náručí.
48
Domácí začali druhý poločas velmi aktivně a hodně se tlačí před branku soupeře, zatím ale bezvýsledně.
46
Do druhého poločasu již nenastoupili Jonathas a Nielsen, na hřišti jej nahradili Abbruscato a Cascione.
46
Vše je připraveno k zahájení druhého poločasu, sudí dá za malý okamžik pokyn k rozehře.
Druhý poločas začne přibližně v 16:03.
Máme za sebou první poločas utkání mezi Pescarou a Turínem. Doposud jsme viděli dvě branky, nejprve se už v 5. minutě radoval z branky Santana. Na konci prvního poločasu přidal druhou branku Cerci a hosté tak zaslouženě vedou o dvě branky. Uvidíme, zda se domácím podaří skóre alespoň nějak zdramatizovat.
45
V prvním poločase se bude hrát ještě jednu minutu nad rámec hrací doby.
45
Z něj se ale domácímu celku nepodařilo vytěžit více, než jen offside.
44
V závěru poločasu si Pescara vybojovala rohový kop.
41
FC Turín právě vstřelil branku!
Hosté jdou do dvoubrankového vedení! CERCI si skvěle narazil se svým spoluhráčem a rázem byl sám před brankářem, se kterým si hravě poradil!
39
Rozehrávka jim ale příliš nevyšla, Perin drží bezopečně míč v rukavicích.
38
První žlutou kartu v zápase vidí Bianchi Arce, který před vápnem poslal k zemi nevybíravým zákrokem Barrata. Zajímavá standardní situace pro hosty.
36
S Weissovým centrem si hravě poradila obrana hostí, míč je na půlící čáře.
35
Domácí s míčem na kopačkách se stále snaží něco vymyslet na hostující obranu, ta zatím odolává.
32
Celik si na levé straně nedokázal poradit s kapitánem Turína D'Ambrosiem, který ho o míč obral a poslal do bezpečí.
31
Po něm se ale ve vápně provinil faulem D'Ambrosio.
30
Centr z levé strany uklidil na rohový kop Balzano.
27
U postranní čáry poslal Celik k zemi D'Ambrosia, vše se ale obešlo bez karty.
26
Na druhé straně se ke střele dostal slovenský fotbalista Wiess, v dobré pozici ale branku minul.
25
Dobrá kombinace hostů nakonec skončila chybou Masiella, který neprošel přes Nielsena.
23
Po výborné kombinaci se dostal k centru Meggiorini, nebezpečí odvrátil jeden z domácích beků, který odkopl míč na roh.
21
Jeden z domácích beků šikovně napálil D'Ambrosia a Perin bude moci odkopávat od své svatyně.
20
Meggiorini se dobře prosmýkl kolem dvou obránců a v plném běhu střílel z hranice velkého vápna, branku mu však byla malá.
19
Na středu hřiště se u postranní čáry provinil nedovoleným zákrokem Nielsen.
18
Výborně zahraný rohový kop zakončoval hlavou D'Ambrosio, branku ale o kousek minul! To byla velká šance!
17
Hosté mají k dispozici rohový kop.
16
Tempo hry zrovna neodpovídá italské Serii A. Hraje se spíše hodně obranný fotbal a oba týmy kombinují převážně na své polovině.
13
Další útočná akce hostů skončila střetem D'Ambrosio s domácím brankářem. Oba budou ale snad v pořádku.
11
Santana se skvěle protáhl po levé straně a následně centroval do vápna, centr byl ale nepřesný a Perin může v klidu odkopávat od své branky.
9
Hosté již hodně dlouho nepůjčili domácímu celku balon a sami dobře kombinují, nikam se ale příliš neženou.
7
Hosté jsou při chuti, jejich dálší útočnou akci ale dokázal jeden z obránců zastavit.
5
Hosté jdou z ničeho do vedení! V protiútoku dostal krásný centr do vápna osamocený SANTANA, který neměl problém překonat domácího brankáře!
4
Modesto posílal z levé strany centr do vápna, na ten jen o kousek nedosáhl Bjarnason.
3
Zatím se hraje velmi opatrný fotbal, ani jeden z celků se příliš nežene dopředu.
1

Delfino Pescara 1936: Perin - Capuano, Nielsen, Bjarnason, Bocchetti, Modesto, Togni, Balsano, Weiss, Jonathas, Celik

Turín FC: Gillet - Rodriguez, Glik, Darmian, Masiello, Gazzi, Basha, Brighi, Birsa, Cerci, Meggiorini

Rozhodčí: Paolo Silvio Mazzoleni.
Turín FC - Hosté jsou na tom o trochu lépe, patří jim průběžně 12. pozice. Doposud dokázali získat 23 bodů za pět vítězství a devět remíz. V minulém kole si na své konto připsali velmi důležité vítězství, když v přestřelce se Sienou vyhráli 3:2. I v devatenáctém kole dokázali bodovat, když si ze hřiště z Cagliary přivezli bod za bezbrankovou remízu.
Delfino Pescara 1936 - Domácím patří po 20 odehraných kolech zatím šestnáctá pozice, když získali dvacet bodů za šest vítězství a dvě remízy. Naposledy nestačili v Miláně tamnímu Interu, kterému podlehli 0:2. O týden dříve si ale venku poradili s Fiorentinou, kterou porazili taktéž 2:0.
V dnešním 21. kole italské Serie A se utkají dva celky z dolní poloviny tabulky.

Pescara i FC Turín se nachází v neklidných vodách těsně nad sestupovým pásmem. Domácím patří aktuálně 16. pozice s 20 body, hosté jsou na tom o tři body lépe a drží 12. příčku.

Turínští navíc mají dobrou formu, v posledních čtyřech duelech neprohráli, a tak mohou být považováni za mírného favorita duelu.
Dobré nedělní odpoledne přeji všem příznivcům fotbalu. Dnes má italská Serie A na programu své 21. kolo a my se společně podíváme na utkání Pescary s Turínem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62