88
Za ostrý zákrok vidí Munoz žlutý trest.
To je z dnešního zápasu vše. Děkuji za pozornost a nashledanou u dalších zápasů z italské nejvyšší soutěže. Dobrou noc.
Poslední zápas 11. kola nám přinesl gólové hody. V zápasech AS Řím jsme si na to již mohli zvyknout. Domácí AS si v prvním poločase vypracoval dvoubrankový náskok, který ve druhém poločase dokázal díky brankám Lamely a Destra navýšit. Za hosty z Palerma v závěru snížil střídající Ilicic. AS Řím tak zcela zaslouženě vyhrál 4:1 a posune se na 6. místo, Palermo zůstává předposlední.
90+2
Ikdyž je zápas prakticky rozhodnutý, oba týmy se snaží ještě o vstřelení branky. Hraje se nahoru dolů.
90
Rozhodčí nastaví 3 minuty.
87
Marquinho přišel díky rychlému vyběhnutí Ujkaniho o nadějnou příležitost.
85
Burdisso vyfasoval od sudího De Marca žlutou kartu.
84
Palermo právě vstřelilo branku!
JOSIP ILICIC využil nedorozumění mezi stopery AS a střelou pod břevno nedal šanci Goicoecheovi.
81
Domácí trenér na vyloučení Destra rychle reaguje. Na hřiště posílá místo Lamely Pjaniće.
81
Pro útočníka AS to byla v zápase již druhá žlutá, a tak musí logicky následovat i červená. Útočník AS si tak na hřišti pobyl zhruba 7 minut.
80
Střelec gólu si po vstřelené brance sundal dres a obdržel žlutou kartu.
79
AS Řím právě vstřelilo branku!
MATTIA DESTRO si naběhl za obranu Palerma, kam mu nasměroval přesnou přihávku Lamela. Mladý útočník si poté kličkou poradil s brankářem Ujkanim a vstřelil branku.
77
Destro si vyšlápl na Barreta. Za svůj nebezpečný skluz vidí žlutou kartu.
75
Hráči Palerma si ve druhém poločase i přes velkou snahu nedokáží vypracovat větší šanci.
73
Další střídání Zdeňka Zemana. Za bouřlivého potlesku odchází miláček domácího publika Totti. Nahradího mladíček Destro.
71
Střídá i domácí AS. Ze hřiště odchází Florenzi, místo něj si zahraje Marquinho.
71
Palermo se pokusí oživit útok. Ze hřiště odchází nevýrazný Brienza, na jeho místo míří Dybala.
69
Krásná fobalová akce domácích fotbalistů. Totti našel nabíhajícího Tachtsidise. Ten si míč potáhl a poté ho předložil před prázdnou bránu na ERIKA LAMELU.
68
Miccoli zkusil zaskočit brankáře Goicoechea. Ten jeho střelu v pohodě lapil.
68
Florenziho střela sražena na roh.
67
Tottiho centr odhlavičkoval Von Bergen.
66
Osvaldo se řítil do velké šance, kterou mu překazil včasným skluzem Garcia.
64
Miccoli se v pokutovém území uvolnil kolem Pirise, ale následnou přihrávkou nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.
62
Balzaretti se objevil sám před brankářem Ujkanim, kterému svou dělovkou pořádně vyprášil rukavice.
59
Aktivnějším týmem je stále domácí AS Řím.
57
Osvaldo se po přesné přihrávce od Tottiho řítil sám na brankáře Ujkaniho. Svůj pokus trestuhodně nasměroval mimo branku.
56
Lamelovu střelu srazil stoper Von Bergen na roh.
54
Ze hřiště odchází Kurtic. Na jeho místo přichází ofenzivně laděný Ilicic.
52
Palermo se snažilo o rochlou akci kolmici na Miccoliho. Toho si s přehledem pohlídat Burdisso.
50
AS Řím bude zahrávat opět rohový kop. Obrana Palerma je pod velkým tlakem!
49
Burdisso si naskočil na Tottiho centr. Jeho hlavičku se vší námahou vyškrábl brankář Ujkani pouze za cenu rohového kopu.
49
AS teď uzamkl svého soupeře. Další rohový kop spěchá rozehrát Totti.
48
Totti našel v pokutovém území Osvalda, který to zkoušel nůžkama. Jeho pokus srazila obrana na další roh.
47
Osvaldo vybojoval rohový kop pro svůj tým.
46
Palermu se rýsovala nadějná šance. Tu nakonec nevyužil Brienza, který si v nejméně vhodný okamžik ukopl míč.
46
Oba týmy jsou již na hrací ploše. Druhý poločas začne za malý okamžik.
Máme za sebou první poločas ve kterém byl jasně lepší domácí AS Řím. Ten svou převahu dokázal proměnit i v branky. Nejprve poslal svůj tým do vedení kapitán Totti, po něm přidal uklidňující druhý gól Osvaldo. Hosté hrozí zatím jenom z rychlých protiútoků a rohových kopů. AS Řím v letošní sezóně již několikrát vedl po poločase 2:0 a dokázal body ztratit, takže se máme ve druhém poločase určitě na co těšit.
45+2
AS Řím se dostal do rychlého brejku, který vedl Lamela. Ten následně uvolnil Osvalda, ten chtěl předložit míč na Tottiho, ale to již zblokoval skluzem Von Bergen.
45+1
Rozhodčí De Marco nastaví 2 minuty.
45
Kurtic napřáhl z poza vápna a donutil brankáře Goicoechea k prvotřídnímu zákroku. Navíc bude Palermo zahrávat roh.
44
Římané se nikam neženou. Chtějí v poklidu dohrát první poločas.
42
Lamela vybojoval rohový kop pro AS.
42
Miccoli centrem hledal Brienzu. Naštěstí pro AS včas vyběhl brankář Goicoechea.
37
Totti napálil míč z voleje jen těsně vedle pravé tyčky Ujkaniho svatyně.
36
Totti nachytán v ofsajdu.
34
Rohový kop rozehraje AS Řím.
33
Trenér Palerma reaguje na nepříznivý stav střídáním. Stahuje Pisana, místo něj si zahraje Bertolo.
33
Morganella vypálil vysoko nad.
31
PABLO DANIEL OSVALDO využil velkého nedorozumění mezi brankářem Ujkanim a Munozem, kteří se při snaze odvrátit dlouhý míč srazili, kulatý nesmysl se odrazil k útočníkovi AS a pro toho nebyl problém poslat míč do prázdné branky.
28
Osvaldo se vrací na hrací plochu.
27
Osvaldo potřebuje ošetřit a odchází za postranní čáru.
26
Osvaldo byl na hranici pokutového území faulován, ale píšťalka De Marca zůstává němá.
24
Další roh pro Palermo.
23
Garcia vybojoval na Pirisovi první roh pro Palermo.
21
Hra je nyní plná nepřesností na obou stranách.
19
Lamela se snažil uvolnit kolem postranní čáry. Jeho výletu vystavil stopku obránce Munoz.
17
Hráči Palerma zatím tahají za kratší kus provazu. Jejich útočníci nedokáží udržet míč po delší dobu na svých kopačkách.
15
Tottiho střelu chytil brankář Ujkani.
14
Lamela byl opět faulován. AS Řím rozehraje přímý volný kop ze zhruba 35 metrů.
13
Branka domácí tým uklidnila. Ten teď v poklidu kombinuje ve středu hřiště.
11
Obránce Piris parádně našel před brankou FRANCESCA TOTTIHO. Kapitán AS nejprve hlavičkoval do tyče, ale z následné dorážky se už nemýlil.
10
Míč má v náruči brankář Ujkani.
10
Bradley vybojoval další rohový kop pro svůj tým. Ten rozehraje Totti.
9
Piris hledal centrem někoho ze svých spoluhráčů v pokutovém území. Jeho centr však všechny přeletěl.
7
Osvalda v nadějné pozici zblokovala hostující obrana.
6
Roh bez problému odvrátil stoper Von Bergen.
6
První roh pro domácí AS.
5
Za svůj faul viděl žlutou kartu Pisano.
5
Lamela faulován na hranici pokutového území. AS rozehraje přímý volný kop z dobré pozice.
3
Domácí AS Řím začal velkým náporem. Hráči Palerma se ještě prakticky nedotkli míče.
1
Andrea De Marco právě zahájil dnešní utkání.
1
Úvodní výkop obstarají domácí fotbalisté.
Stadionem zní hymna AS Řím. Ve věčném městě panuje výborná fotbalová atmosféra.

AS Roma: Goicoechea - Piris, Marquinhos, Burdisso, Balzaretti - Bradley, Tachtsidis, Florenzi - Lamela, Osvaldo, Totti.

U.S. Citta di Palermo: Ujkani - Munoz, Von Bergen, Garcia - Morganella, Barreto, Kurtic, Mantovani - Ilicic, Brienza - Miccoli.

Loňské měření sil těchto dvou mančaftů dopadlo vždy shodně 1:0 pro AS Řím. Dočkáme se v neděli večer stejného výsledku? Odpoutá se Palermo od sestupových příček? Vrátí se AS Řím zpět do boje o nejvyšší příčky? To se dozvíte pokud budete sledovat náš onlajn!
Palermo je až na 18. místě. V minulém posledním kole remizovala 2:2 s AC Milán, ačkoliv vedlo už 2:0. Trenér Gasperini nemůže do zápasu počítat s Donatim a otazník visí i nad startem Milanoviče a Hernandeze.
Římané se nacházejí na 7. místě. V minulém kole nedokázali porazit Parmu, které podlehli 2:3. Pro partu Zdeňka Zemana to byla již druhá prohra v řadě. Do zápasu kvůli zranění nezasáhnou brankář Stekelenburg, De Rossi a Taddei. Naopak po zranění by se v základní sestavě mohl objevit Balzaretti.
V 11. kolem Serie A bude AS Řím na svém hřišti hostit Palermo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62