Poločasový výsledek 0:1 se ani po dalších 45 minutách neměnil, Lazio si tak po pěkném výkonu odváží cenné tři body ze hřiště Sampdorie. Já se s Vámi tímto loučím a přeji pěkný zbytek dne!
90+2
Lazio naposled střídá, hru opouští Miroslav Klose, nahrazuje ho Sergio Floccari.
90
Rozhodčí Nicola Rizzoli se rozhodl nastavit 5 minut.
89
Hostující Konko zkusil vystřelit za vápnem domácího týmu, jeho pokus byl však zblokován obránci.
87
Lazio střídá, odejde Stefano Mauri, místo něj se na hřiště podívá Michael Ciani.
84
Sampdoria se nyní snaží ještě zvýšit svojí útočnou snahu, má zhruba 10 minut na vstřelení srovnávací branky.
82
Lazio střídá, odejde Hernanes, nahradí jej Luis Cavanda.
80
Domácí Pedro Obiang dostal žlutou kartu.
79
Hra po přerušení pokračuje.
78
Hra je přerušena, ošetřován je Miroslav Klose
78
Hostující Cristian Ledesma zkusil střelu ze střední vzdálenosti, bránu Sampdorie však neohrozil.
76
Hostující Alvaro Gonzalez uviděl žlutou kartu.
73
Domácí Nicola Pozzi se dostal ke střele, ta jen těsně minule levou tyč brány Lazia.
71
Lazio se nyní pokouší dostat míč do pokutového území domácích. Centry ale končí jen u brankáře Romera nebo na kopačkách obránců.
68
Sampdoria naposled střídá, odchází Mauro Icardi, místo něj se na hřiště podívá Nicola Pozzi.
66
Hostující Giuseppe Biava uviděl žlutou kartu.
63
Po krátkém přerušení hra opět pokračuje.Miroslav Klose se opět vrací na hřiště.
62
Rozhodčí přerušil hru, Miroslav Klose potřebuje ošetřit.
60
Z rohového kopu nic nebylo, míč mají však stále na kopačkách domácí hráči.
59
Sampdoria rozehraje rohový kop.
57
Sampdoria střídá, ze hřiště odešel Gaetano Berardi, nahradil ho Lorenzo De Silvestri.
55
Hostující Andre Dias se prezentoval zajímavou hlavičkou, jeho pokus se však nevešel mezi tři tyče.
52
Sampdoria s nyní dobře drží míč a předvádí pohledný kombinační fotbal na polovině soupeře.
50
Hostující obránce Abdoulay Konko se dostal ke střele, ta však neměla potřebnou přesnost.
48
Druhý poločas začal v útočném tempu, domácí drží míč a kontrolují hru.
46
Domácí Soriano uviděl žlutou kartu za faul na Ledesma.
46
46
Sampdoria střídá, ze hřiště odchází Nenad Krsticic, místo něj příjde Roberto Soriano.
Zápas je zatím velmi vyrovnaný, oba týmy měly několik dobrých šancí, ale pouze Laziu se podařilo jednu z nich proměnit ve vstřelenou branku. Sampdoria bude muset ve druhém poločase zvýšit svojí útočnou hru, pokud chce pomýšlet na bodový zisk v tomto utkání.
Druhý poločas začne přibližně v 16:01.
45
Rozhodčí se rozhodl nastavit 1 minutu.
43
Po krátkém přerušení se opět pokračuje ve hře, Krsticic je ošetřován mimo hřiště.
42
Hra je přerušena, Krsticic potřebuje ošetřit.
39
Hostující Lulic uviděl žlutou kartu za protesty.
37
Pěknou sérii nahrávek předvádí před vápnem Sampdorie hostující hráči, nedaří se jim však dostat se do střelecké pozice.
34
Střela z přímého kopu se zastavila o dobře postavenou zeď, míč mají hráči Lazia.
33
Sampdoria bude zahrávat přímý kop jen kousek za vápnem Lazia.
31
Lazio právě vstřelilo branku!

Po krásné kombinační akci a závaru před bránou se k dorážce z velkého vápna dostal HERNANES, který svoji trefou posílá Lazio do vedení.
29
Lazio nyní dobře drží míč, Ledesma zahajuje další útočnou akci svého týmu.
27
Míč z rohového kopu se dostal pouze k domácím hráčům, kteří jej odehráli do bezpečí.
26
Lazio bude kopat rohový kop.
25
Prudká nahrávka do vápna Sampdorie šla přímo na nohu Lulice, na poslední chvíli však zasáhl obránce Costa.
23
I další útočná akce domácího týmu končí pouze odkopem od brány Lazia.
21
Lulic ztrácí míč ve vápně domácího týmu, Sampdoria může rozehrát rychlý protiútok.
18
Máme zde faul na středu hřiště v podání domácího Obianga, Lazio rozehraje volný přímý kop.
16
Hráči Sampdorie předvádí nyní dobrou útočnou hru a velmi aktivně napadají, Lazio však zatím bez problémů snahám soupeře odolává.
14
Hra se přesunula na střed hrací plochy, míč mají na kopačkách domácí hráči.
12
Domácí Mauro Icardi se dostal do zakončení, jeho střelu však zblokovala dobře postavená obrana Lazia.
9
Eder předvedl krásnou střelu z první, hostující brankář Marchetti musel míč vyrazit na roh.
7
Do pozice pro střelu se dostal domácí Rossini, jeho pokus z dálky se však nevešel mezi tři tyče.
5
Rohový kop byl rozehraný velmi špatně, míč se nedostal ani do vápna a skončil mimo hrací plochu.
4
3
Zápas začal dost útočným fotbalem, oba týmy měly po jedné zajímavé akci, k přímému ohrožení brány však nedošlo.
1

UC Sampdoria: Romero - Costa, Rossini, Gastaldello, Berardi - Krsticic, Obiang, Munari - Poli - Eder, Icardi

S. S. Lazio: Marchetti - Konko, Biava, Dias, Radu - Mauri, Hernanes, Ledesma, Gonzalez, Lulic - Klose

Rozhodčí: Nicola Rizzoli.
V zápase bude za mírného favorita považováno hostující Lazio, které v posledních pěti zápasech neprohrálo.
Laziu se v letošní sezóně poměrně daří, na kontě má 33 bodů a v tabulce drží krásné 3. místo za Interem a Juventusem. Lazio hraje kvalitně převážně na domácí půdě, na hřištích soupeřů se mu moc nedaří, z 8 utkání získalo pouze 11 bodů.
Sampdoria je tým, který musí bodovat, pokud se nechce brzy ocitnou na sestupových příčkách, momentálně je se ziskem 17 bodů na 14 místě, což mu dává pouze 2 body náskok na první sestupové místo.
Přeji pěkné sobotní odpoledne všem fotbalovým příznivcům! Vítám Vás u 16. kola italské Serie A , ve kterém se utkají týmy UC Sampdoria a S. S. Lazio.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62