Utkání bylo právě ukončeno a všechny tři body dnes získali hosté, kteří o svém vítězství rozhodli už v prvním poločase. Ve druhé půli měla Sampdorie převahu, ale nedokázala vyzrát na výbornou obranu Udinese a když připočteme neproměněnou penaltu v 64. minutě, tak je o výsledku jasno.

S informací, že Sampdorie prohrála na domácím hřišti s Udinese 0:2 se s Vámi loučím a budu se těšit u dalších onlajn přenosů.
90+3
Již se hraje poslední minuta nastavení a míč mají na kopačkách hosté.
90+2
Brkič se pořádně proletěl vzduchem, ale nakonec proti střele Obianga zasahovat nemusel, ta letěla těsně mimo.
90+2
Hostující trenér si nechal v záloze jedno střídání a to využil právě teď. Odešel výtečně hrající Di Natale, místo kterého si na pár minut zahraje Ranegie.
90+1
Hlavní rozhodčí nastaví ještě 3 minuty nad rámem devadesáti minut.
90
V poslední minutě řádné hrací doby zahrávali domácí přímý volný kop. Centrovaný míč do pokutového území však nenašel nikoho z domácích fotbalistů a tak se Udinese opět ubránilo.
89
Všichni hráči až na domácího brankáře jsou již na útočné polovině a snaží se vybojovat alespoň jiskřičku naděje pro domácí.
87
Postupný útok zakončen velmi nepřesnou střelou Estigarribia.
85
Sampdoria se stále snaží udělat něco s výsledkem, ale čas hraje proti domácím a navíc obrana Udinese pracuje výborně.
82
Obiang se opřel do míče, ale jeho dalekonosný pokus letěl vysoko nad.
81
Di Natale se dostal do situace, kdy nebyl v pohybu a stál proti dvěma soupeřům, ale i v této pozici se dokázala útočník Udinese uvolnit a velmi nebezpečnou střelou protáhnout Romera. Ten předvedl perfektní robinzonádu a míč vyrazil.
78
Domácí se dožadovali další penalty po zákroku na Icardiho, ale hlavní rozhodčí dal Icardimu jasně najevo, aby rychle vstal ze zeleného pažitu.
78
Po delší odmlce se míče dotkl i domácí brankář Romero, který musel stáhnout ze vzduchu plachtítí centr.
76
Poslední střídání domácích. Odejde Gaetano Berardi a místo něj si zahraje Paolo Castellini.
75
Rozhodčí musel před rozehráním rohového kopu uklidňovat vášně v pokutovém území, podařilo se mu to a následný roh skončil na prvním bránícím hráči, který míč odvrátil do bezpečí.
74
Druhé střídání i na straně Udinese. Hřiště opouští Pasquale a na jeho místo se vydal Armero.
73
Domácí v posledních minutách aktivnější, ale stále nemohou nalézt recept na pozornou obranu Udinese.
71
Zajímavý centr přiletěl do pokutového území hostí po rohovém kopu a našel hlavičku jednoho z domácích hráčů, ten však zamířil nad.
70
Tissone vypálil ze střední vzdálenosti, ale jeho střele chyběla přesnost.
69
Domácím dnes prostě není přáno! Výbornou přihrávku za obranu nedokázal jeden z domácích hráčů zužitkovat. Sice nebezpečně vystřelil, ale v bráně Udine dnes čaruje Brkič, který míč vyrazil na roh.
68
Thomas Heurtaux viděl žlutou kartu za svůj nečistý zákrok.
66
Poprvé střídají i hosté, utkání končí pro Pinziho, místo kterého si zahraje Lazzari.
64
Velkou šanci na snížení však zahazuje Nicola Pozzi, který trefil brankáře Brkiče. Ten skvěle vystihl směr a dokázal míč vyrazit a drží tak svému týmu dvoubrankové vedení.
63
Velice přísně posouzená situace v pokutovém území, po které budou mít domácí k dispozici pokutový kop!
62
Udine ještě dostalo možnost zahrávat rohový kop, ale nakonec počas zahrávání této standartní situace byl odpískán útočný faul.
62
Opět Di Natale u míče, tentokrát hledal útočník Udinese ještě lépe připraveného spoluhráče, ale jeho střílená přihrávka pouze proletěla pokutovým územím.
61
Takovéto situace budeme vidět asi často. Odkopnutý míč na Di Nataleho, který v rychlém protiútoku dostal míč až do nebezpečného prostoru. Před pokutovým územím si míč zasekl a vypálil, jenže bránu těsně minul.
60
K Icardimu mířila přihrávka a domácí útočník se již otáčel směr brána, ale v pravý čas k němu přispěchal obránce Udinese a míč mu odebral.
58
Z dálky zkoušel štěstí střídající Pozzi, který si dobře nakopl míč do prostoru, ale jeho projektil skončil pouze v náruči připraveného Brkiče.
57
Na trávníku se nám ocitl opět jeden z hostujících hráčů a opět se tam ocitl po nedovoleném zákroku domácího hráče - proti pravidlům se provinil Soriano.
56
Domácí postupné útoky končí na pozorné obraně Udinese, které výtečně brání prostor před pokutovým územím.
54
Hodně se nám přiostřilo a to hlavně ze strany domácích a Pozzi vidí zcela zaslouženě žlutou kartu za svůj agresivní zákrok.
53
Druhé střídání na domácí straně, hřiště opustil Daniele Gastaldello, místo něj se na hřiště podívá Marcelo Estigarribia.
50
V úvodních pěti minutách druhého poločasu se nic zajímavého nestailo, hosté v pohodě drží dvoubrankové vedení a soustředí se hlavně na pozorné bránění.
48
Na zemi zůstává ležet Obiang který se drží za koleno, vypadá to však, že bude schopen ve hře pokračovat.
47
Úvod druhého poločasu hodně opatrný, domácí sice drželi míč na svých kopačkách, ale převážně si ho přihrávali na vlastní polovině.
46
V poločasové přestávce došlo k jedné změně u domácího celku, když odešel Enzo Maresca a místo něj přišel Nicola Pozzi.
46
Nakonec hlavní rozhodčí úkončil první poločas, ve kterém jsme viděli dvě branky a obě padly do sítě domácí Sampdorie. Udinese tak má skvěle nakročeno k vítězství v dnešním utkání, před námi je však ještě pětačtyřicet minut, které mohou vše změnit.
45
Již plyne poslední minuta řádné hrací doby prvního poločasu, uvidíme kolik a zda vůbec rozhodčí nastaví.
44
Blíží se závěr prvního poločasu a hosté jsou stále schopni vytvářet si nebezpečné situace před domácí brankou, jednu z nich musel řešit pohotovým zákrokrem Romero, který zkrotil střelu Pinzi.
42
Dobrá kombinace na rychlý dotek v pokutovém území Udinese, ale domácí to překombinovali a o míč po jedné nepřesné přihrávce přišli.
42
Dlouhý nakopnutý míč dolétl až k připravenému Romerovi.
39
Poli se dostal do velice nadějné příležitosti, ale nedokázal překonat brankáře Brkiče a tak hosté stále vedou o dvě branky.
36
K Pinzimu se odrazil míč a hostující hráč na nic nečekal a po rychlém zpracování vyslal nebezpečnou přízemní střelu, která jen o pár centimetrů minula tyč.
35
Máme zde první žlutou kartu pro Gastaldello, pro kterého to znamená stop v dalším utkání.
34
Sampdoria se snaží s výsledkem něco udělat, ale zatím nemůže najít recept na nepropustnou obranu Udine.
31
Domácí obrana dnes nezažívá nejpovedenější den. Opět velmi špatné bránění standartní situace, po které se dostal k hlavičce jeden z hostujících hráčů, ale naštěstí pro domácí minul prostor mezi třemi tyčemi.
28
Udinese právě vstřelilo branku!

ANTONIO DI NATALE dostal přihrávku do běhu, ale byl dobře bráněn domácím obráncem, který však zaváhal v nejméně vhodnou chvíli. Při snaze o odkopnutí míče napálil právě útočníka Udinese, který si s nabídnutou šancí poradil na výbornou a zvyšuje vedení hostujícího celku.
27
Di Natale napřáhl ze třiceti metrů, ale jeho dělovka letělo o hodně výše než by bylo zdrávo.
24
Brkič včas vyběhl proti Icardimu a sebral mu míč těsně od nohy.
22
Maresca zahrával přímý volný kop, ale neopřel se do míče ideálně a ten tak vyletěl nad břevno hostující brány.
20
Basta vypálil na domácí bránu, ale jeho pokus letěl vysoko nad.
19
Domácí byli v úvodu aktivnější, ale po jedné velké šanci a jedné brance jsou na hřišti najednou vidět pouze hosté.
17

Z následného rohového kopu už se hosté radují. Naprosto osamocený zůstal v pokutovém území DANILO a právě na jeho hlavičku dolétl přesný centr Di Nataleho.
16
Jednoznačně prozatím největší šance a v ní byl Di Natale, který z hranice pokutového kopu přestřelil odkrytou bránu. Jeho akrobatické zakončení ještě rukou tečoval neuvěřitelným zákrokem Romero!
16
Di Natale nedokázal zpracovat těžký míč a pro ten si tak v pohodě došel brankář Romero.
15
Romero kontroloval centr Basty a nechal ho v poklidu doletět až za brankovou čáru - bude se odkopávat od domácí brány.
14
Na začátku 14. minuty přišla laciná ztráta míče a Roberto Soriano zkusil vystřelit z hranice pokutového území, jenže míč mu úplně nesedl a vylétl nad břevno.
10
První větší nebezpečí před Brkičem, ale na centrovaný míč z levé strany nedosáhl nikdo z domácích a tak balón pouze prolétl pokutovým územím.
9
Rychlý protiútok Udinese, po kterém se hostující hráč ocitl na trávníku, podle rozhodčích byl obranný zákrok v pořádku.
7
Poklidnou rozehrávku Udinese z ničeho nic přerušil jeden z hostí, který se rozhodl vysunout svého spoluhráče dlouhou přihrávkou, ale ta byla dobře přečtená.
6
Domácí se s míčem dostali až do pokutového území, ale nedokázali střelecky ohrozit Brkiče.
3
Ani hosté nepřijeli bránit a v úvodu utkání se dokonce dostali k úvodní střele, ta však byla zblokována pozornou obranou domácích.
1
Sampdoria v první minutě nepůjčila hostům míč a snaží se přihrávkami překonat obranu Udinese.
1

UC Sampdoria: Romero - Gastaldello, Rossini, Berardi, Costa - Maresca, Tissone, Poli, Soriano, Obiang - Icardi

Udinese Calcio: Brkič - Danilo, Heurtaux, Angella - Pinzi, Basta, Aqyemang-Badu, Pasquale, Allan - Pereyra, Di Natale

Rozhodčí: Gervasoni - De Pinto, Musolino.
Vzájemné zápasy:

V minulé sezóně se týmy střetly celkem třikrát, dvakrát to bylo v lize a jednou v poháru a statistika je hodně vyrovnaná. V lize se zrodila jedna bezbranková remíza a poté Udinese vyhrálo doma 2:0. V pohárovém utkání však vyhrála Sampdoria 3:2 po penaltách.
Udinese Calcio:

Udine může být spokojeno hlavně s posledním vystoupením v lize, když přetrhlo sérii pěti ligových duelů bez plného bodového zisku a když k tomu připočteme i negativní bilanci v Evropské lize, tak domácí výhra na Cagliari poměrem 4:1 musela Udinese pomoci. V tabulce Serie A patří hostujícímu celku průběžná 11. příčka.

Udinese startovalo i v Evropské lize, ve které odehrálo poslední zápas doma s Liverpoolem a odešlo poraženo 0:1 a skončilo tak na posledním místě ve skupině.
UC Sampdoria:

Sampdoria se po sérii sedmi porážek v řadě dokázala vymotat a v posledních zápasech předvádí dobré výkony okořeněné důležitými body. Po dvou domácích výhrach s Janovem a Bolognou přišla v posledním kole remíza na půdě druhé Fiorentiny, se kterou museli být hráči Sampdorie spokojení.

V ligové tabulce patří domácím 13. příčka, na které mají však pouze tříbodový náskok od sestupových vod a tak je pro ně každý zápas velmi důležitý.
Hezký den, vítám Vás při sledování dohrávky 16. kola italské Serie A. V tomto onlajn přenosu budeme sledovat utkání UC Sampdoria - Udinese Calcio.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62