To je z dnešního zápasu vše. Nashledanou u dalších zápasů Serie A. Hezký zbytek neděle.
První poločas byl vyrovnaný a každý tým se v něm prosadil pouze jednou. Nejprve poslal hosty do vedení Osvaldo, poté srovnal Bianchi. Domácí fotbalisté mohli jít do druhého poločasu s vedením, ale Cerciho střela skončila na tyčce. Ve druhém poločase byl aktivnějším týmem AS Řím, který šel do vedení díky Lamelovi. Za hosty mohl vyrovna Cerci, ale jeho technický pokus skončil po zásahu Stekelenburga na břevně. Když byl po druhé žluté vyloučen Balzaretti, nastal velký tlak domácích fotbalistů. Hosty však podržel brankář Stekelenburg, a tak si AS odváží z Turína všechny tři body.
Zápas nakonec končí vítězstvím AS Řím 2:1. AS se tedy posouvá na vytoužené páté místo, Turín zůstává po prohře patnáctý.
90+4
Barretova dělovka proletěla jen těsně kolem pravé tyčky!
90+3
Další nadějná pozice pro domácí. Tentokrát hlavičkoval nad Jonathas.
91+2
Opět v akci D'Ambrosio. Jeho střelu nadvakrát likviduje Stekelenburg.
90
Hlavní rozhodčí Romeo bude nastavovat 4 minuty. To je dostatek času pro domácí fotbalisty.
89
D'Ambrosio se dostal k odražené střele na úrovni malého vápna, ale jeho následnou pumelici dokázal na brankové čáře zblokovat Florenzi!
89
Florenzi zblokoval Cerciho centr na rohový kop.
87
Za obranu AS si dobře nabíhal D'Ambrosio, ale domácí útočník si v nejdůležitější moment míč ukopl do autu.
87
Hosté se teď snaží na útočné polovině naspořit velmi cenné vteřinky.
85
Masiellův dobrý centr odhlavičkoval na další roh Castan.
84
Florenzi zastavil Cerciho jen za cenu rohového kopu. Tlak domácích graduje.
83
Bradley fauloval Barreta a vyfasoval žlutou kartu.
82
Obrovská příležitost hostů. Ti se dostali do chybě domácích dostali do přečíslení a na zadní tyči mohl utkání definitině rozhodnout Bradley, ale odkrytou branku trestuhodně netrefil!
80
Reprezentační obránce si při odchodu ze hřiště pěkně zanadával.
80
Pro AS nastávají krušné chvíle. Po druhé žluté byl totiž vyloučen Balzaretti.
78
Tottiho střelu z přímého kopu vytěsnil brankář Gillet jen se vší námahou. Roh pro AS.
77
Poslední střídání na straně hostů. Perrottu nahradí Marquinho.
76
Vives ze zadu sestřelil unikajícího Florenziho a po zásluze vidí žlutý trest.
76
Poslední střídání na straně domácích. Ze hry je stažen jediný střelec Turína Bianchi, na jeho místo už míří Jonathas.
75
Cerciho střela sražena na rohový kop. Ten rozehraje tradičně Cerci.
75
Totti dobře zakombinoval s Florenzim, jehož následný centr Osvalda nenašel.
73
Gazziho centr do pokutového území nadělal hostujícím zadákům velké problémy, které ukončil dalekonosným odkopem Stekelenburg.
71
Turín je nastěhován před pokutovým územím AS.
69
Dvě velké příležitosti na obou stranách. Nejprve nechal Piris vyniknout domácího brankáře a poté ho střelou z dálky napodobil Gazzi.
67
Na hřiště se podívá i další útočník Barreto, který nahradí Meggioriniho.
67
Domácí trenér Giampiero Ventura připravil hned dvojnásobné střídání. Ze hry stahuje Santanu a místo něj posílá D'Ambrosia.
65
Piris odvrátil centr velmi nedůrazně, a tak se do zakončení dostal Santana. Jeho přízemní střelu dokázal zlikvidovat Stekelenburg. Ten si tak připisuje další důležitý zákrok.
63
Hosté střídají. Ze hřiště odchází Dodo a na jeho místo míří čerstvý Florenzi.
62
Glikova hlavička končí těsně nad břevnem.
62
Vives si to namířil do pokutového území, kde jeho následnou střelu srazil Bradley na roh.
60
AS Řím právě vstřelilo branku!
Nenápadná akce s krásnou brankou! Tak by se dala popsat individuální akce ERIKA LAMELY, který si navedl míč na úrovni pokutového území a poté nádherně obstřelil domácího brankáře. AS je tak opět ve vedení!
58
Cerciho dělovku vytáhl fantasticky Stekelenburg na břevno, od kterého se míč odrazil k dobíhajícímu Bianchimu, jenž poslal míč mimo tři tyče. Brankář AS teď sklízí pochvalu od svých spoluhráčů.
57
Vives si došel před šestnáctku pro faul. Turín tak má možnost standardky z velmi nadějné pozice!
55
Balzarettiho centr našel pouze připraveného brankáře Gilleta.
54
Ve hře už nemůže pokračovat Pjanić, a tak ho na hřišti nahrazuje Totti.
53
Stoper Castan odvrátil Masiellův centr na roh.
52
V nefotbalové pozici zůstává na zemi Pjanić. Na hostující střídačce už se do hry připravuje Florenzi s Tottim.
51
Cerci se uvolnil uprostřed hřiště a poté se dostal i k zakončení. Bohužel pro Turín trefila jeho střela jen záda Bianchiho.
49
Pirisův centr přelétl všechny hráče uvnitř pokutového území.
48
Pjanić našel přihrávkou do uličky Osvalda, ale útočníka AS zklamalo zpracování míče.
46
Do druhého poločasu nastoupily oba týmy ve shodných sestavách jako v úvodním dějství.
46
V prvním poločase jsme sledovali vyrovnané utkání. Po dvou solidních šancích na obou strannách poslal hosty do vedení Osvaldo. Za necelých deset minut srovnal skóre zápasu domácí kapitán Bianchi. Domácí si vytvořili v prvním poločase ještě jednu velkou příležitost, která však skončila na tyči. Hosté mají více ze hry, ale proti houževnatě hrající obraně Turína si šance nevytvářejí lehko.
45+1
Útočným faulem se provinil Castan. To bude pravděpodobně poslední akce prvního poločasu.
45
Bradleyho střela sražena na roh. Rozhodčí Romeo bude nastavovat pouze 1 minutu.
44
Rohový kop pro domácí vybojoval na Castanovi při chutí hrající Bianchi.
43
Fotbalisté AS Řím se snaží vylákat Turín z jeho obranné ulity, ale nedaří se jim to.
42
Už se opět hraje.
40
Na zemi zůstává ležet Meggiorini a Balzaretti zakopává míč.
39
Santany centr končí za brankou AS. Ofenzivní hráč Turína si teď drbe hlavu, to měl zahrát lépe!
37
Balzaretti udeřil loktem do obličeje Vivese a dostová žlutou kartu. Pro beka AS to navíc znamená stopku v dalším zápase.
36
Do míče se nakonec opřel Lamela a jeho pokus srazila domácí zeď na rohový kop.
35
Gazzi za svůj zákrok navíc vyfasoval žlutou kartu.
35
Gazzi sestřelil Castana, který se vydal na výlet. Hosté tak budou zahrávat přímý volný kop z více než dobré pozice. Míč si staví Pjanić.
34
Po inkasované brance se obraz hry ihned změnil. Aktivnějším týmem je AS, Turín pozorně brání.
32
Střelec branky měl tak velkou radost, že si sundal dres. Následovat tak musela pochopitelně žlutá karta.
31
FC Turín právě vstřelil branku!
A je vyrovnáno! V pokutovém území se k míči protlačil ROLANDO BIANCHI, který přesnou střelou k tyči překonal hostující brankáře!
30
Cerciho centr má v náručí Stekelenburg. Ten teď zklidňuje své spoluhráče.
28
Bradleyho daleký centr na Osvalda neměl šanci na úspěch. U míče jsou tak opět domácí, kteří jsou teď aktivnější.
27
Přímý volný kop zakroutil Cerci pouze na tyč Stekelenburgovy svatyně! Velká smůla pro domácí Turín.
27
Burdisso fauloval před pokutovým územím unikajícího Meggioriniho a vidí žlutou kartu. Pro stopera AS to znamená stopku v dalším kole.
26
V dalším ofsajdu nachytán Bianchi.
24
Santana pelášil s míčem k brance AS, ale poté neměl komu přihrát, a tak byl vytlačen zpátky na vlastní polovinu. To se domácím fanouškům nelíbí!
23
Dlouhý míč z kopačky Vivese odhlavičkovává do bezpečí Burdisso.
22
Při rohovém kopu si na zadní tyč naběhl PABLO DANIEL OSVALDO, který hlavičkou na vzdálenější tyč překonává domácího brankáře!
18
Teď se hra odvíjí kolem středového kruhu. U míče hosté.
16
K míči se snad poprvé v zápase dostal Dodo, který si obhodil Vivese a poté poslal pěkný centr na Lamelu, jenž ho však nedokázal zužitkovat a jeho střela skončila nad brankou.
14
Gazzi přišlápl nohu Osvalda. Útočník AS zůstává ležet na hřišti a potřebuje ošetřit.
13
Domácí kapitán Bianchi se řítil do velké příležitosti, ale tu zastavilo postavení mimo hru.
12
Masiellův centr sbírá ze vzduchu Stekelenburg.
10
Po Cerciho přihrávce se za obranou AS zjevil zcela osamocený Meggiorini, který ještě zpětnou přihrávkou hledal lépe postavené spoluhráče. Našel pouze připraveného Pjaniće, který míč rychle odkopl.
9
Turín se snaží zklidnit hru a založit postupný útok, ale AS Řím jejich rozehrávku aktivně napadá a Turínu to dělá značné problémy.
7
Rychlý protiútok domácích zakončil Santana jen do dobře postaveného Castana.
5
První náznak brankové příležitosti. Perrotta poslal před branku domácích načechraný míč na který jen těsně nedosáhl Osvaldo!
3
Domácí Turín vsází na taktiku, kterou praktikoval v minulém kole v Bologni. Hráči jsou ve zformované obraně a budou vyrážet do rychlých protiútoku. To sležení na 4 útočníky je mnohdy pro soupeře ošemetné.
2
Hosté zakládají útok postupnou kombinací.
1
Úvodní výkop obstarali hosté, kteří budou hrát v bílých dresech. Domácí Turín naopak ve vínové kombinaci.
1
Aktéři dnešního zápasu jsou již na hrací ploše. Utkání bude za malý okamžik zahájeno.

Turín FC: Gillet – Darmian, Glik, Ogbonna, Masiello – Vives, Gazzi – Cerci, Bianchi, Santana, Meggiorini.

AS Roma: Stekelenburg – Piris, Burdisso, Castan, Balzaretti – Pjanić, Bradley, Perrotta – Lamela, Osvaldo, Dodo.

Rozhodčí: Romeo – Musolino, Paganessi.
Oba týmy se můžou v lize něčím pyšnit. Domácí Turín je remízovým králem a AS má nejlepší útok. Jak tedy dopadne vzájemný souboj těchto týmů? Dočkáme se remízy, nebo brankové kanonády?
Vzájemné zápasy

V letošní sezóně vyšel z prvního vzájemného zápasu vítězně AS Řím, který doma vyhrál 2:0. O branky se tehdy postarala dvojice Osvaldo Pjanić. Turín porazil AS naposledy v roce 2007, a tak touží ukončit dlouhé čekání na výhru proti tomuto soupeři.
AS Řím

Římané jsou na 7. místě se tříbodovou ztrátou na Evropské poháry. V posledním kole se AS rozešel smírně v městském derby s Laziem. Trenér Andreazzoli bude pravděpodobně postrádat De Rossiho, který kvůli zranění nedohrál zmíněné derby. Otazník visí nad startem Osvalda. Kontroverzní útočník je údajně na odchodu z AS. Nejlepším střelcem týmu je argentinský mladíček Lamela. Ten si v dosavadním průběhu sezóny připsal již 13 branek.
FC Turín

Domácí Turín okupuje 15. příčku s 36 body, a tak by měl tým trenéra Giampiera Ventury udržet ligovou příslušnost i pro následující ročník. V minulém kole vyválčil Turín v Bologni bod za remízu 2:2. Důležitý bod urval pro svůj tým útočník Bianchi v samém závěru utkání. V neděli odpoledne se bude muset domácí publikum obejít bez Birsy, Bashy a Brighiho. Nejlepším střelcem domácích je Bianchi, jenž má na svém kontě 9 branek.
Pěkné odpoledne. Vítám Vás v Turíně, kde bude tamní FC hostit AS Řím.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62