V příštím kole zajíždějí Turínští změřit síly do hlavního města s fotbalisty tamějšího AS. Bologna bude doma hostit Palermo.
Utkání nakonec končí zaslouženým vítězstvím Turína, který byl po celý zápas aktivnějším celkem a dokázal jednu ze svých šancí přetavit ve vstřelenou branku. Běžela 65. minuta a domácí kopali roh, po kterém padl míč na hlavu D´Ambrosia a ten se nemýlil. Hosté si zejména v závěru utkání vytvořili tlak, srovnat se jim ale nepodařilo.
90+3
Na programu je odkop od Gilletovy brány. Do konce utkání chybí dvacet vteřin.
90+2
Turínští se brání zuby nehty. Bologna už nemá příliš mnoho času.
90+1
Hrát se budou tři minuty nad rámec čisté hrací doby.
90
Ani oni ale gólovou pojistku nepřidávají.
89
Nepříjemný padáček Meggioriniho vyškrábl Agliardi nad horní tyč. Rohový kop si vyzkoušejí také domácí.
89
Z toho ale "nezapršelo".
88
Turín se v závěrečných minutách soustředí především na obranu. Bologna má k dispozici rohový kop.
86
Z voleje vypálil Gilardino, míč ale letěl vedle levé tyčky. Gillet navíc dráhu jeho letu v pohodě kontroloval.
84
Balon se teď snesl na hlavu úplně volného Meggioriniho, tomu ale zakončení vůbec nevyšlo.
83
Motta rozšířil řady karetních hříšníků.
82
D'Ambrosio se snažil ubránit míč před dotírajícím soupeřem, nakonec je to ale roh pro hostující celek.
80
Centr se však snesl pouze na horní síť.
80
Turín bude moci kopat od rohového praporku.
78
Hosté teď nadělali zmatky před domácí svatyní, nakonec se ale Bologna připravila o možnost zakončení vlastní chybou.
75
Pokus Santany byl nepřesný. Trvá tak stav 1:0 pro Turín.
74
Domácí ihned reagují. Ze hry je stažen Basha, opačným směrem pak míří Brighi.
74
Gabbiadini nahrazuje Antonssona.
73
Po centru Diamantiho zakončoval Taider mimo.
70
Dělovka Diamantiho šla těsně vedle.
69
Hra byla na chvíli přerušena, jelikož na zemi ležel nějakou tu vteřinu Antonsson. Nyní už se pokračuje.
67
Další ofsajd Gilardina.
65
FC Turín právě vstřelil branku!
Domácí kopali standartku, která rezultovala v rohový kop. Na Santanův centr z levé strany si nejvýše vyskočil DANILO D´AMBROSIO a hlavou uklidil míč do sítě.
64
Turín střídá. Do hry přijde Meggiorini, duel nakonec skončil pro Bianchiho.
62
Kartu žluté barvy vyfasoval Gazzi.
64
Za faul na střídajícího Santanu je žlutou kartou potrestán Sorensen.
60
Střela Sansoneho skončila na těle jednoho z bránících hráčů.
59
Přesně tak. Perez je stažen ze hry a na jeho místo se postaví Krhin.
59
Sám Perez musí být nakonec ošetřen a duel pro něj možná skončil.
58
Za faul na půli hřiště vidí žlutou kartu Diego Perez.
57
Hraje se nahoru dolů. Na druhé straně pálil z pravé strany jeden z domácích hráčů, Agliardi byl ale pozorný.
57
Po chvilce se dostává míč k protější brance, ale ani hostující snaha ke gólu nevedla.
56
Turínští fotbalisté budou vhazovat poblíž hostující svatyně.
51
Darmian se snažil nafilmovat penaltu, sudí mu ale jeho herecké číslo nespolkl a ukazuje mu po zásluze žlutou kartu.
51
Hlavička Taidera se neujala.
47
Akci hostů končí ofsajd, ve kterém byl dnes přichycen již poněkolikáté Gilardino.
46
Na straně domácích se na úkor Vivese zapojil do hry Santana.
46
Oba týmy o přestávce vystřídali. Hosté nechají na lavičce sedět pravděpodobně zraněného Pulzettiho, kterého nahradil Motta.
46
Domácí byli v prvním poločase lepším týmem, skóre je ale zatím bezbrankové. Největší možnost Turína spálil v 36. minutě Rolando Bianchi, který zakončoval akci z levé strany hrací plochy střelou nad horní tyč. Hosté jinak příliš okének v obraně neotevírají a zřejmě si dnes přijeli pro bod. Uvidíme, jaká bude realita po devadesáti odehraných minutách.
45+1
Turín se nadechoval k poslední akci, ale rozhodčí hvizdem ukončil poločas, což se domácím fanouškům vůbec nelíbí.
45+1
Nakonec ano, bude to jedna minuta.
45
První půle se chýlí ke svému konci. Uvidíme, zda hlavní sudí vůbec něco nastaví.
44
Střílený centr Cerciho pouze proletěl turínskou šestnáctkou.
43
Statistika držení míče vyznívá lépe pro domácí, kteří mají míč na svých kopačkách 55% času. Na skóre se tento fakt ale zatím neprojevil.
42
Turín předvádí hodně kombinační fotbal. Domácí volí i ve složitých situacích místo bezpečných odkopů raději kombinaci před svou brankou a občas tak pořádně brnkají na nervy svých fanoušků.
40
Hra pokračuje. Tentokrát se stal obětí faulu domácí Basha.
38
Na zemi se v nefotbalové pozici octl Pulzetti a na chvíli se tak nehraje.
36
Obrovskou možnost k otevření skóre měl Rolando Bianchi. Domácí útočník se dostal za obranu, poté však pálil pouze nad horní tyč!
34
Standartku rozehrál Sansone, balon ale poslal mimo tři tyče.
33
Nico Pulzetti přidržel unikajícího protihráče za dres a vidí tak žlutou kartu.
30
A opět je to forvard hostujícího celku Alberto Gilardino, komu je máván a následně i pískán ofsajd.
29
Gilardino byl nachytán v ofsajdu.
29
Nedá se říci, že by hra neměla spád. Oba týmy se prezentují rychlým přechodem do útoku, zakončení je však zatím pouze sporadické.
27
Brankáři nemají v těchto minutách žádnou práci. Hraje se v blízkosti středového kruhu.
23
Po chybě jednoho z hostujících obránců se k míči dostal Cerci, který hledal svou přihrávkou před branku Bianchiho. Druhý jmenovaný ale nezakončil zrovna nejlépe, bezbrankový stav tak trvá i nadále.
21
Po centru Sansoneho upadl v pokutovém území (nejen) Bianchi a domácí se dožadovali penalty. Rozhodčí je ale jiného názoru.
21
Turín bude kopat roh.
18
Z pravé strany se do zakončení dral Gilardino, o míč ale nakonec přišel.
18
Bologna má k dispozici vhazování poblíž domácí klece.
17
Balon doskákal jen do rukavic Agliardiho. Také z této akce Turína nic nebude.
16
Domácí pomalu přebírají iniciativu a snaží se najít skulinku v soupeřově obraně.
14
Centr z rohu hrací plochy si stáhl do rukavic gólman Agliardi.
14
Přeci jen se ale zrodila šance! Po centru z pravé strany odvracel přes Sansonem míč jeden z obránců až na poslední chvíli na roh!
13
V těchto chvílích se hraje daleko od obou branek.
11
Míč je v moci domácích, ti se ale nikam neženou a opět jen kombinují na své půlce.
9
Prvním karetním hříšníkem tohoto duelu je hostující Gyorgy Garics.
8
Turín měl možnost kopat standartku. Sansone ale poslal míč pouze do skrumáže těl před sebou, následně končí míč v zámezí. Domácí si žádali roh, ale sudí neměl pro jejich prosby pochopení a nařídil odkop od brány.
6
Hosté pohotově napadají domácí rozehrávku, hraje se o každý centimetr hřiště.
5
Bianchi se ovšem zapomněl v ofsajdu a míč se tak dostává na kopačky turínského soupeře.
5
Turín, hrající v rudých dresech, kombinuje na své polovině. Hosté v bílém vyčkávají, co se bude dít.
3
Do první vážnější šance se dostal hostující Diamanti. Jeho pokus ale zamířil vedle levé tyče.

Turín FC: Gillet - D'Ambrosio, Rodriguez, Glik, Darmian - Vives, Basha, Gazzi, Cerci - Sansone, Bianchi

Bologna FC: Agliardi - Antonsson, Sorensen, Cherubin - Garics, Taider, Perez, Guarente, Pulzetti - Gilardino, Diamanti

1
Čtyři z posledních pěti vzájemných duelů skončily remízou. Jeden jediný pro sebe dokázala získat Bologna, která dominovala na vlastním trávníku a zvítězila vysoko 5:2. Uvidíme, jak tomu bude tentokrát.
Bologna

Bologna je na tom ještě hůře. Tým se nachází v sestupových vodách a na svém kontě má pouhých osm bodů. Bologna dokázala v posledním kole konečně bodovat, před tím prohrála hned čtyřikrát za sebou.

Bod si hráči tohoto celku připsali v domácím utkání s Udinese, které skončilo smírným výsledkem 1:1.

FC Turín

Domácí budou mírným favoritem. V tabulce patří Turínským třináctá pozice díky zisku jedenácti bodů. Současná forma však není bůhvíjaká. Z posledních pěti zápasů dokázali vytěžit fotbalisté Turína jen tři remízy, další dva zápasy skončily prohrou.

V posledním odehraném kole zajížděl Turín na horkou půdu Neapole, kde se zrodila remíza 1:1.

Pěkné nedělní odpoledne u sledování italské Serie A. V tomto duelu spolu změří síly FC Turín a Bologna.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62