Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou.
Atalanta Bergamo doma remizuje s Interem Milán 1:1, oba soupeři si tak připisují jeden bod do tabulky italské Serie A. Jedná se především o ztrátu Interu, který šel do utkání jako pochopitelný favorit. Především v první půli se tak na hřišti ale neprojevoval, až ve druhém poločase začal dominovat. Konečná remíza se ale jeví jako zasloužený výsledek, který odpovídá dění na travnaté ploše.
90+2
Álvarez napřáhl k dělové ráně ze střední vzdálenosti, míč jen o milimetry míjí pravou tyč! Pokud by šel míč do branky, Consigli by neměl žádnou šanci.
90+1
Nastavují se 3 minuty.
90
Obrana Interu čelila vysokému centru a čelila mu úspěšně.
89
I Samuel dostává žlutou kartu.
87
Migliaccio fauluje Cambiassa a dostává žlutou kartu.
86
Ani jeden z obou soupeřů se nesnáží taktizovat – na obou polovinách hřiště se hraje ofenzivní fotbal. To zřejmě vydrží až do konce. Dočkáme se rozhodující branky?
86
Inter střídá. Jonathana nahrazuje Taider.
85
Cambiasso padá v pokutovém území, ani tento souboj se ale za penaltový posuzovat nebude.
83
A tento rohový kop končí neuvěřitelnou tutovkou, kterou neproměnil Yepes! Ten se dostal k míči na melém vápně, ve stresu se rozhodl pro tvrdou přízemní ránu. Měl před sebou celou brankou, trefil ale nohy Carriza, od kterého se míč odráží daleko od branky. Tohle měli domácí proměnit...
82
Roh pro Bergamo...
81
Domácí provádí další střídání. Moraleze nahrazuje Migliaccio.
80
Ofsajd. V něm nachytán Palacio.
79
Cambiasso dal přihrávku spoluhráči do špeku, i tak ale Inter pokračuje v útočné akci.
78
A ta bude pokračovat i po faulu Rolanda.
77
Balon mají domácí a přecházejí na útočnou půli postupnou kombinací.
75
Od branky odkopává Consigli.
74
Cigariniho nahrazuje Baselli.
73
Icardi je na hřišti jen pár minut a už mohl skórovat! Jeho utažená přízemní rána se odráží od levé tyče!
68
Roh Atalanty přinesl šanci, Carrizo ale dokázal dostat balon do bezpečí.
68
Od branky rozehrává Carrizo.
67
Pokus Interu o rychlý brejk nevyšel.
66
Střídají i hosté. Guarína nahrazuje čerstvý Icardi.
65
Marilungo nahrazuje Livaju.
65
Po nepřesné přihrávce rozehrává od branky Consigli.
64
Inter tlačí a usiluje o obrat.
63
Velkou šanci na zrealizování obratu měl Moralez, po jeho rychlé kličce ve vápně ale jeho pumelici vyráží Consigli!
62
61
Palacio se dostal za obranu a po kličce brankáři zakončuje do prázdné. Ale, ouha. Píská se ofsajd. Hosté jsou hodně rozzlobení.
60
Canini potrestán žlutou kartou.
60
Tvrdé přízemní ráně musel čelit Carrizo, střelu Livaji ale nakonec po vyražení i chytil.
59
Inter ztratil míč na útočné půlce a do brejku spěchají domácí fotbalisté.
58
Celá situace se bude opakovat.
58
Rohový kop Interu rozehrává kapitán Cambiasso.
51
Do hodně ostré rány ze střední vzdálenosti se opřel Guarín, mířil ale nad.
50
Inter kombinuje na útočné půlce.
48
47
Livaja padá v pokutovém území, sudí ale penaltu nepíská. Zřejmě oprávněně.
46
Hosté střídají, odejde Samir Handanovič, nahradí jej Juan Pablo Carrizo
46
Atalanta byla v prvním poločasu lepší a zaslouženě se dostala do vedení po gólu Denise. Inter je ale silné mužstvo, a i přesto, že bylo horším, dokázalo srovnat. Ve vápně se rychlým zakončením prosadil Álvarez.
Druhá půle začne cca v 21:50.
44
Consigli vyráží Cambiassovo zakončení z úhlu.
43
Po nepřesném centru Kovačiče bude od branky rozehrávat Consigli.
41
Nagatomo hlavičkuje z velkého úhlu, trefuje spojnici!
40
Atalanta nastěhovaná na útočné půli, obrana Interu má co dělat.
36
Centr Raimondiho z pravé strany byl příliš dlouhý.
35
Interu se zatím nedaří ničím překvapit obranu Bergama. Navíc jsou hosté zastaveni ofsajdem.
33
Moralez fauluje na středu hřiště, míč má Inter.
32
O rozehrávku se nyní odkopem postaral Consigli.
31
Domácí míří opět kupředu.
30
Od branky rozehrává Handanovič.
29
Domácí jsou hodně povzbuzeni vyrovnávací brankou a hrají ve velké pohodě. Dočkáme se překvapení?
28
I další roh Atalanty zvládla obrana hostů ubránit.
27
Inter na útočné půli v rychlé kombinaci.
25
Bergamo právě vstřelilo branku!
Obrana Interu ne a ne se poučit, přichází trest. Domácí tým je dnes mimořádně nebezpečný ve vzduchu, nyní z toho plyne vyrovnávací branka. Na centr z pravé strany si nejlépe naběhl GUSTAVO DENIS, který přesnou hlavičkou trefuje k pravé tyči!
24
Handanovič vyráží gólovou hlavičku Yepese nad břevno!
23
22
Atalanta vystřídala Inter v tlaku a nyní to jsou právě domácí, kdo se snaží o vyrovnání.
21
Yepes hlavičkuje z bezprostřední blízkosti po rohovém kopu vedle levé tyče!
20
Roh pro Bergamo.
19
Roh hostů končí u Consigliho.
18
Inter nemá dost a znovu tlačí na útočné půli.
16
Inter Milán právě vstřelil branku!
Favorit se dnes raduje jako první. Po centru z pravé strany se ve vápně uvolnil RICARDO ÁLVAREZ, který přízemní střelou přes beka trefil k bližší tyči.
15
Inter začíná vytvářet tlak na útočné půli.
14
Jonathan se pokusil o střelu přes beka, jeho překvapivý pokus jde ale hodně hodně nad.
13
Ani jeden soupeř zatím netaktizuje, hraje se nahoru dolů.
12
11
Atalanta nastěhovaná na útočné půli, přijde další velká šance?
10
Rolando vyhlavičkovává z brankové čáry míč letící do branky!
8
Domácí vhazují na útočné půli.
7
Inter se ale neprosadil, naopak, píská se útočný faul.
6
Guarín se opřel do nebezpečné střely, je z toho jen roh pro hosty.
5
Centr Álvareze z pravé strany se vůbec nepovedl, od branky rozehrává Consigli.
3
Raimondiho střelu blokuje pozorná obrana Interu.
1

Atalanta Bergamasca Calcio: Consigli – Canini, Yepes, Stendardo – Raimondi, Cigarini, Moralez, Carmona, Brivio – Livaja, Denis.
Náhradníci: Polito, Sportiello – Migliaccio, Baselli, Cazzola, Koné, Marilungo, De Luca.

Inter Milán: Handanovič – Rolando, Samuel, Jesus – Jonathan, Guarín, Kovačić, Cambiasso, Nagatomo – Álvarez, Palacio.
Náhradníci: Castellazzi, Carrizo – Andreolli, Wallace, Ranocchia, Mudingayi, Kuzmanović, Taïder, Olsen, Icardi.

Rozhodčí: Rizzoli – Ghiandai, Costanzo.
Dnešní zápas začíná ve 20:45, zde bude připravena podrobná onlajn reportáž...
Inter Milán

Inter si v posledním utkání napravil pohoršenou reputaci. Po remíze 1:1 v Cagliari, domácí prohře 0:3 s AS Řím a venkovní remíze 3:3 s Turínem přišla domácí výhra. A sice 4:2 s Veronou. Inter dal první dva góly z rohových kopů a utkání odehrál ve velké pohodě. V tabulce je navíc už čtvrtý, zatím nasbíral osmnáct bodů. Na první AS Řím však ztrácí bodů devět.
Atalanta Bergamasca Calcio

Atalanta je v tabulce italské nejvyšší soutěže devátá. Z devíti odehraných zápasů má tým čtyři výhry a pět proher. To při průběžném skóre 11:12. Bergamo tak dosud získalo dvanáct bodů, na první AS Řím tým ztrácí patnáct bodů. Na první příčku, zaručující poháry, tedy pátou příčku, bodů šest. Poslední utkání hrála Atalanta venku se Sampdorií, kde prohrála 0:1.
Příjemný večer s italskou Serií A. Dnes nás čeká duel domácí Atalanty s Interem!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62