To je z mé strany vše, hezký zbytek víkendu.
A je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé utkání, které nabídlo čtyři branky. Domácí v poločase vedli 1:0, jenže Neapol zabrala a dokázala stav zápasu otočit. Ale poslední slovo měl v 90. minutě Rolando Bianchi, který vyrovnal. Neapol tedy ztratila důležité body, naopak Bologna získala body, se kterými zřejmě příliš nepočítala.
90+3
Vypadá to, že už se nic nestane a týmy si body rozdělí.
90+2
Žlutou kartu uviděl hostující Fernández.
90+1
Hlavní rozhodčí nastavil tři minutky.
90
Bologna právě vstřelila branku!
Neskutečné, domácí to dokázali a v poslední minutě vyrovnávají. Po centru propadl míč na zadní tyč, kde byl ROLANDO BIANCHI, který zkušeně prostřelil Cabrala.
90
Další rohový kop pro Bolognu.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
90
Z rohu ale nic nebylo a Bologna tak stále prohrává o jednu branku.
89
Domácí zabojovali a po zisku máme budou zahrávat rohový kop.
89
Hosté stále drží míč a nikam se netlačí.
87
Do šance se nakonec hnal Higuaín, ale podle rozhodčího byl v ofsajdu.
86
Hosté drží míč a kontrolují konec zápasu.
85
A to je navíc velká komplikace pro Bolognu. Kone ztratil míč a fauloval. Uviděl druhou žlutou kartu a následuje tedy karta barvy červené.
84
Domácí se snaží s nepříznivým výsledkem něco udělat, ale zatím se jim to vůbec nedaří.
83
Domácí naposledy střídají. Odešel Morleo a zahraje si Acquafresca.
81
Neapol právě vstřelila branku!
Tak hostům se to přeci jen povedlo a otáčí vývoj tohoto zápasu. Po bleskové akci se do vápna prodral JOSÉ CALLEJÓN, který přesnou přízemní střelou propálil domácího brankáře.
81
Střídání i na druhé straně. Mertense nahradil Insigne.
80
Domácí střídají. Odešel Pérez a zahraje si Christodoulopoulos.
78
Po delší době se dopředu vydali i domácí a Kone se hned ocitl v dobré pozici, ale rána mu nesedla a branku netrefil.
77
Další útok Neapole zastavil Marek Hamšík, který se prezentoval hodně nepovedenou přihrávkou.
75
Mertens perfektně obešel dva protihráče, ale na třetího nevyzrál.
74
Z následného rohu ale hostující hráči nic nevytěžili.
73
Dries Mertens poslal míč do pravé šibenice, ale domácí brankář předvedl fantastický zákrok a tento povedený pokus neskutečně zlikvidoval. Roh pro Neapol.
72
Domácí střídají. Odešel Cherubin a zahraje si Mantovani.
70
Hosté posílají do vápna domácích jeden centr za druhým, ale žádný se zatím neujal a stav zápasu se tedy stále nemění. Do konce zápasu zbývá posledních zhruba dvacet minutek.
68
Aktivní Mertens se nakonec prodral ke střele, ale s jeho slabým pokusem neměl domácí brankář žádné problémy.
67
Hosté přidali a je to znát. Stále se hraje na polovině domácího celku, který se ve druhém poločase pouze brání.
66
Za hodně ostrý skluz uviděl žlutou kartu domácí Pazienza.
65
Po centru Mertense proletěl míč celým pokutovým územím a skončil těsně vedle levé tyče!
63
A je vyrovnáno. K penaltě se postavil GONZALO HIGUAÍN, který pokutový kop nekompromisně proměnil.
62
Faulující Garics navíc uviděl žlutou kartu.
61
Pokutový kop pro Neapol!
61
Tutovka Neapole. Po centru z pravé strany hlavičkoval z malého vápna zcela osamocený Higuaín, ale branku těsně minul!
60
Mertens to zkusil z dálky a domácí brankář měl velké problémy, protože míč vyrazil pouze před sebe. Ale nakonec mu pomohl Natali, který míč uklidil do bezpečí!
59
Neapol střídá. Odešel Panděv a zahraje si Hamšík.
58
Další žlutou kartu uviděl domácí Kone.
57
Bianchi si ještě neodpustil zakončení a uviděl za to žlutou kartu.
56
Bianchi dostal dobrou přihrávku za obranu, obešel i brankáře, ale tím to skončilo, protože rozhodčí odpískal ofsajd.
55
Po centru z pravé strany se Higuaín pokoušel o nůžky, ale míč netrefil.
54
Už se opět hraje na polovině domácích, ale daleko od branky, kterou střeží Curci.
53
Ale tentokrát hosty zastavil útočný faul. Hráči Neapole začínají být nervózní a na jejich hře se to velmi projevuje.
52
Diamanti ale nezvládl centr a míč skončil v zámezí. Po rychlé rozehrávce pospíchají hostující hráči dopředu.
51
Po bleskové akci je tu rohový kop pro Bolognu.
50
Ve druhém poločase se zatím hraje pouze na polovině domácího celku, ale Curci ještě neměl žádnou práci.
49
Panděv poslal zajímavý centr do vápna domácích, ale tam ve vzduchu kraloval Antonsson.
48
Jenže domácí hráči stále velmi dobře brání a hostům se v útočné fázi nedaří vůbec nic vymyslet.
47
Neapol začala aktivně a hned se tlačí před branku domácího celku.
46
Hráči se vrací zpět na trávník. Druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 16:04.
První poločas je za námi. Sledujeme pohledné a zajímavé utkání, které zatím nabídlo jednu branku. Tu vstřelil domácí Bianchi, který tak poslal Bolognu do vedení. Neapol se v prvním poločase trápila a nic nevymyslela, domácí tedy vedou zcela zaslouženě. Druhý poločas ale slibuje zajímavou podívanou.
45+1
45+1
Obrovská šance hostů. Po centru do vápna se dostal k hlavičce osamocený Callejón, ale poslal míč těsně nad branku!
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
Žlutou kartu uviděl za svůj faul domácí Pérez.
43
Mertens ale žádného svého spoluhráče nenašel a Neapol tak stále prohrává o jednu branku, což je určitě velké překvapení.
42
Rohový kop pro Neapol.
41
Domácí výborně napadají a hosté s tím mají velké problémy. I tentokrát hosté nevěděli, co udělat a po nepřesné přihrávce skončil míč v zámezí.
40
Další útočný faul zastavil akci Neapole, která se zatím trápí.
39
Hostující hráči se snaží o vyrovnání a okamžitě se tlačí dopředu, ale zatím se jim v útočné fázi příliš nedaří.
37
Ale to už neplatí, protože domácí celek jde zaslouženě do vedení. ROLANDO BIANCHI si naběhl na centr a z hranice penalty parádní hlavičkou překonal Cabrala.
36
Domácí jsou nyní aktivnější a stále se tlačí dopředu. Neapol se v posledních minutách pouze brání, ale zatím úspěšně.
34
Diamanti je hodně důrazný, ale tentokrát to přehnal. Po jeho faulu se k míči dostali hosté z Neapole.
33
Po centru do vápna se dostal k hlavičce Bianchi a po jeho dobrém pokusu skončil míč těsně vedle pravé šibenice!
31
Hosté to nyní zkusili dlouhým nákopem, ale celou situaci pohlídal Curci, který vyběhl ze své branky a míč sebral.
30
Domácí zatím hrají velmi dobře a Neapol se ještě k ničemu nedostala. Uvidíme, zda se v prvním dějství dočkáme i nějaké branky.
28
Skvělou individuální akcí se blýskl Diamanti. Ten obešel pět protihráčů, dostal se na vápno Neapole, ale po jeho střele skončil míč nad brankou.
27
Další akci hostů skončila zbytečným útočným faulem, kterým se prezentoval Džemaili.
26
Jenže ani z tohoto rohu nic nebylo. Hosté se tak bleskově vydali dopředu, dostali se i ke střele, ale ta byla zblokována.
25
Domácí vybojovali další rohový kop.
24
Na trávníku se v této fázi zápasu nic zajímavého neděje. Oba celky se snaží, ale zatím na první velkou šanci stále čekáme.
23
Dopředu se nyní hnali domácí borci, ale opět je zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
21
Hosty opět zastavila nepřesná přihrávka, po které skončil míč v zámezí.
20
Ale ani ze druhého rohového kopu hostující celek nic nevytěžil.
19
Z rohu nic nebylo a hosté šli do rychlého brejku. Ten nakonec skončil rohem pro Neapol.
18
Bologna vybojovala rohový kop.
17
Útok střídá útok, ale z žádného zatím nic nebylo a i proto stále čekáme na první branku tohoto duelu, který se hraje ve vysokém tempu.
16
Jeden z domácích hráčů se dostal k hlavičce z hranice penalty, branku netrefil, ale stejně to bylo zbytečné, protože nakonec byl podle rozhodčího v ofsajdu.
15
Albiol zastavil rychlý útok domácích a uviděl za to žlutou kartu.
14
Neapol se stále tlačí dopředu, ale zatím vůbec nic nevymyslela. Většina akcí hostů skončila nepřesnou přihrávkou, kterých je zatím k vidění poměrně hodně.
12
Další akci Neapole zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
11
Ale domácí se v pohodě ubránili. Nutno ale říct, že centr na přední tyč nebyl příliš povedený.
10
A hosté vybojovali první rohový kop.
9
Už se opět hraje a Neapole se okamžitě tlačí před branku domácího celku.
8
Dva hráči Neapole zůstali ležet na trávníku a hosté raději míč zakopli do zámezí, bude se zřejmě ošetřovat.
7
Domácí Rolando Bianchi si naběhl do vápna hostů a dostal se i ke střele, ale ta byla zblokována a Cabral tedy neměl žádnou práci.
5
Rychlík Callejón si nabíhal na dlouhou přihrávku do vápna, ale skvěle před ním zasáhl Curci, který míč pohotově sebral.
4
György Garics si počkal na přetažený centr, ale pak pouze poslal míč nad branku Neapole.
3
Na druhé straně to zkusil z velké dálky Džemaili, ale jeho přízemní rána nebyla přesná a Curci tak nemusel zasahovat. Dělovka to ale byla pořádná.
2
Pérez poslal před branku hostů zajímavý centr, ale jeden z domácích hráčů si v souboji pomohl faulem a akce tedy velmi rychle skončila, protože hlavní rozhodčí Damato byl pozorný.
1
Úvodní výkop obstarali domácí, kteří se okamžitě tlačí před branku Neapole.
1
Vše je připraveno, jdeme na to...
Hráči obou celků jsou na trávníku. Utkání začne za malý okamžik.

Bologna FC: Curci – Antonsson, Natali, Cherubin – Garics, Kone, Pérez, Pazienza – Morleo, Diamanti, Bianchi.
Náhradníci: Agliardi, Stojanović – Crespo, Krhin, Laxalt, Della Rocca, Christodoulopoulos, Acquafresca, Cristaldo, Mantovani, Moscardelli, Sörensen.

SSC Neapol: Cabral – Maggio, Albiol, Fernández, Réveillére – Callejón, Inler, Džemaili, Panděv, Mertens – Higuaín.
Náhradníci: Colombo, Baranovsky – Britos, Cannavaro, Hamšík, Armero, Insigne, Radošević, Zapata.

Rozhodčí: Damato – Crispo, Preti.
První vzájemný zápas

Oba celky se už v této sezoně utkaly. Bylo to v srpnu a pochopitelně se hrálo na hřišti Neapole, která tento duel zcela ovládla a vyhrála 3:0. Tehdy se prosadil Jose Callejon a o zbylé dvě branky se postaral Marek Hamšík.
SSC Neapol

Neapol se nachází úplně v jiné situaci, než domácí celek. Neapol mám totiž na svém kontě 43 bodů a je na třetím místě. Na vedoucí Juventus ale ztrácí už třináct bodů, takže dnes hosté neberou nic jiného, než tři body.
Neapol zatím předvádí na hřištích soupeřů skvělé výkony. Z devíti zápasů jich totiž hned šest vyhrála, jednou remizovala a dvakrát prohrála, to vše při zajímavém skóre 18:12.

Bologna FC

Domácímu celku se v této sezoně zatím příliš nedaří. Po devatenácti zápasech má na svém kontě totiž pouze 16 bodů a nachází se na sestupovém 18. místě.
Bologna zatím pouze třikrát vyhrála, sedmkrát remizovala a už devětkrát prohrála, to vše při skóre 17:33.

Bologna – Lazio 0:0
Catania – Bologna 2:0
Bologna – Janov 1:0
Fiorentina – Bologna 3:0
Bologna – Juventus 0:2
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Italská Serie A má na programu další zápasy 20. kola a my budeme sledovat duel, ve kterém se narazí Bologna na Neapol. Favoritem tohoto zápasu je celek z Neapole.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62