Sassuolo ve Veroně slaví velice důležité tři body. Ty si zajistilo gólem Domenica Berardiho ve 40. minutě a boj o záchranu tak rozhodně ještě nevzdalo. Já vám děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne.
90+4
90+4
Rosiho faul na útočné polovině, více už se ale asi nestane.
90+3
Což by v samém závěru byla pořádná hloupost.
90+3
Hetemaj chvíli poté fauloval také Missiroliho. Fin je pořádně nažhavený a hrát se o dvě minuty déle, tak se snad i nechá vyloučit.
90+2
Perpärim Hetemaj pak ještě zlostně zahodil míč a za toto počínání si vysloužil žlutou kartu.
90+2
Další Hetemajův faul na Zieglera přerušuje snahu a i když zbývá ještě devadesát vteřin, vypadá to, že je konec.
90+2
Chievo je zpátky na útočné polovině, jenomže velmi daleko od Pegola.
90
Hetemaj hrál s míčem už za postranní čárou. Chievo o něj přichází a na srovnání stavu má už jen tři minuty.
90
Teď bude mít navíc Pegolo po Stoianově faulu dost času na rozehrávku.
90
Chievo mělo ve druhém poločase míč častěji na kopačkách, jenomže co z toho, když začala poslední řádní hrací minuta a stav je pro něj stále nepříznivý.
89
Pegolo přikrývá míč u své levé tyče a šetří cenné vteřiny.
87
Sardo se opět dostal k hlavičce a tentokrát z malého vápna těsně hlavou přestřelil!
87
Longhiho faul u postranní čáry dává další šanci Chievu.
86
Missiroli pak podnikl obdivuhodnou individuální akci, kterou se mu naneštěstí pro hosty nepodařilo zakončit.
86
Sassuolo opět dobře utěsnilo svou šestnáctku.
85
A od branky momentálně odkopává Pegolo.
85
Hosté nadále kralují svému vzdušnému prostoru v šestnáctce.
84
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Simone Zaza, přichází Sergio Floccari.
83
Následný rohový kop už nebyl tak nebezpečný.
82
Fantastický zákrok Pegola! To už je smůla pro domácí. Na centrovaný míč si naskočil Sardo a poslal jej hlavou přesně pod břevno, odkud jej ale na další roh vytáhl brankář Sassuola.
82
Rohový kop domácích.
82
Tlak Chieva roste. Stále se ale skládá jen z centrů do šestnáctky, které Sassuolu nečiní příliš starostí.
81
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Alberto Paloschi, přichází Sergio Pellissier.
79
Všemu předcházela Paloschi stížnost k Bergonzimu a již několikátá žádost o pokutový kop.
79
Hetemaj si chtěl obhodit Cannavara. To také udělal, jenomže zkušený obránce mu do cesty postavil své tělo a nechal míč proklouznout za koncovou čáru.
78
Navíc od branky odkopává Pegolo.
78
Centr opět nenašel nikoho z domácích spoluhráčů a Sassuolo si v defenzivě připisuje další fajfku.
77
Lazarević si vymodlil další faul, Sassuolo se opět celé stěhuje do své šestnáctky.
76
Davide Biondini inkasuje zbytečnou žlutou kartu za faul na Hetemaje na útočné polovině a bude kvůli tomu svému týmu chybět v příštím utkání doma s Juventusem.
75
Zaza opět dokázal, že dokáže být hodně nebezpečný, tentokrát však zpoza šestnáctky mířil vedle levé Agazziho tyče.
74
Pegolo výborně pustil míč za koncovou čárou a dá si trochu načas s odkopem.
74
Sudí Bergonzi opět uklidňuje hráče v šestnáctce.
74
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Ivan Radovanović, přichází Adrian Stoian.
73
Rosi hned po příchodu na hřiště fauloval, naštěstí pro Sassuolo to je daleko od branky.
72
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Domenico Berardi, přichází Aleandro Rosi.
72
Dainelli byl faulován Berardim, který se už chtěl zmocnit míče a jít na branku.
71
Zaza potom okamžitě přesunul hru na Berardiho, jenž si jeden na jednoho proti Freyovi neporadil se zkrocením míče a následně domácího obránce u postranní čáry fauloval.
71
Nikdo z domácích fotbalistů se nedostal k hlavičce, Pegolo mohl zůstat v klidu.
70
Domenico Berardi se do zápisu o utkání zapsal také žlutým faulem na Hetemaje u postranní čáry.
69
Po rozvážné rozehrávce se pískal Paloschiho ofsajd.
69
Rohový kop pro domácí.
69
Chievo se na každý pád čím dál více přibližuje, hodně mu pomohl příchod Lazareviće.
68
Sardův centr do šestnáctky likviduje Pegolo.
67
Berardi krásně pronikl do šestnáctky, kde naservíroval míč Biondiminu. Ten trefil jen před sebou stojícího protihráče, od kterého se odrazil míč ke střídajícímu Zieglerovi, jenž v jednoznačné šanci z voleje přestřelil!
66
Na druhé straně bude od branky odkopávat Agazzi.
66
Další míč pouze po Pegola. Domácí to zkouší velmi složitě.
64
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Antonio Floro Flores, přichází Reto Ziegler.
63
Marcello Gazzola zezadu stáhl Lazareviće a důrazně si řekl o žlutou kartu.
63
Hosté poté sehráli výbornou kombinaci, na jejímž konci pronikl do šestnáctky Zaza a pořádně vyprášil Pegolovy rukavice.
62
S centrem Flora Florese si Chievo poradilo na autové vhazování.
61
Zazovi poté podjely nohy v šestnáctce, na což doplatil i Cesar. Ten první odkopl míč na rohový kop a pak přepadl přes protihráče. Chvíli poté se ale naštěstí bude rozehrávat.
61
Na tento rohový kop si v mírném záklonu naskočil Cesar a hlavou přestřelil branku.
60
Hetemaj se otočil s míčem v šestnáctce a pak odcentroval na zadní tyč, kde na rohový kop před Lazarevićem zasáhl Gazzola.
59
Pegolo si vyběhl pro míč a pak musel podstoupit tvrdý souboj s Hetemajem, jenž mu uštědřil nepříjemný zásah nohou do hlavy. Vše se obejde bez ošetření, brankář hostí za chvíli rozehraje.
59
Floro Flores to zkusil přímo na branku a nepodjet mu levá noha, pravděpodobně by Agazzi musel tlačit míč ven ze šibenice.
58
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Roberto Guana, přichází Dejan Lazarević.
58
Berardi byl asi sedm metrů od šestnáctky faulován Guanou.
57
Menší problémy má podle všeho Zaza, jehož případná ztráta by pro Sassuolo byla velkým oslabením.
56
Chievo to teď zkouší i dlouhými míči do šestnáctky, jenomže ty má Sassuolo pokryté.
54
Domácí nadále velmi lehce ztrácí míče. Sassuolo stačí zatáhnout se před šestnáctku a tam čekat, až někdo z hráčů Chieva ztratí míč. To je zároveň pro domácí nesmírně frustrující.
53
Jenomže provedení bylo mizerné, Chievo se opět zmocňuje míče.
52
Faul se pískal na druhé straně Radovanovićovi na Zazu. Z této pozice už by se Agazziho branka ohrozit dala.
52
Rigoni si chtěl dojít pro faul, sudí však nechal hru pokračovat a Sassuolo tak opět v malém počtu lidí vyváží míč.
51
Berardiho sražená střela se odrazila před šestnáctku k Floro Floresovi, který ale nepropálil dva protihráče před sebou. Sassuolu na vypracování šance stačí poměrně málo.
50
Hetemaj výborně hlavičkou posunul míč na malé vápno, kam to ale před Paloschim stihl rychleji Pegolo.
50
S tím už si poradilo lépe, Chievo bylo vyhnáno za půlící čáru.
49
Chievo odvrátilo na rohový kop.
49
Guana zahrál nohou příliš vysoko proti Floro Floresovi, volný kop dostává k dispozici pro změnu Sassuolo.
48
Když to nejde ze šestnáctky, tak to musí jít z prostoru před ní. Tím se teď řídil Rigoni, avšak z voleje ze třiceti metrů nasměřoval míč jen doprostřed branky, kde byl Pegolo.
46
Sice to byla opět ofsajdová situace, nicméně nebýt jí, bylo Chievo blízko srovnání. Cesarovu hlavička tak či tak vytlačil mimo Pegolo.
46
Rigoni svým průnikem vybojoval standardní situaci pro Chievo.
46
Oba týmy vstoupily do druhého poločasu beze změn.
46
Sassuolo již první půli dohrálo v naprostém klidu a do kabin odchází spokojenější. Ve 40. minutě si totiž na lahůdkový pas Flora Florese za obranu naběhl Domenico Berardi a doposud jako jediný v utkání dokázal napnout síť. Druhý poločas by měl začít cca v 16:04.
45+2
45+1
Sardo ještě na závěr fauloval Flora Florese u postranní čáry.
45+1
Guanova hlavička v šestnáctce nebyla natolik nebezpečná, aby vystrašila Pegola. Navíc směřovala vedle branky, kam si brankář hostí v klidu doskočil.
45+1
První poločas je nakonec natáhnout o jednu minutu.
45
Začala poslední minuta prvního poločasu. Sassuolo jej chce dohrát co nejdál od své branky.
44
Jenomže domácí se směrem dopředu trápí. Paloschi upadl po souboji s Cannavarem, ale pokutový kop si nevymodlil.
44
Chievo dostává ještě jednu příležitost k rozehrání míče z klidu.
42
Chievo se teď v nevídaném počtu hráčů natlačilo před Pegola, jenomže trma vrma skončila odkopem daleko od branky hostí.
41
Přese všechno, co se odehrálo předtím, je třeba říct, že vedení Sassuola je zasloužené.
40
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Tento okamžik už byl mnohem fotbalovější. Za obranu domácího celku si pro perfektní pas od Flora Florese zaběhl DOMENICO BERARDI, prosadil se přes Cesara a střelou na zadní tyč překonal marně se natahujícího Agazziho.
39
Nakonec to byla potyčka mezi Floro Floresem a Radovanovićem. Žlutou kartu za ni ale obdrželi Boštjan Cesar a Simone Missiroli.
39
39
Hráči se na trávníku začali mezi sebou pošťuchovat a momentálně se nehraje. Těžko říct, co je příčinou.
38
Tak to je neuvěřitelné! Chievo mohlo udeřit. Nejprve si Paloschi nezpracoval sám před Pegolem míč, avšak poté se k němu dostal Hetemaj, jenž nadvakrát z bezprostřední blízkosti nepřekonal skvělého brankáře hostí, za nějž ještě na brankové čáře zastupoval Longhi.
37
Floro Flores nakonec na zadní tyči našel nabíhajícího Missiroliho. Ten ale z malého vápna vybídl ke skvělému zákroku Agazziho a pak také zakončoval z postavení mimo hru.
36
Žlutá karta za potažení Zazy patří také Dariu Dainellimu. Tady to vypadá na centr do Agazziho šestnáctky.
35
Nakonec se musel dvakrát po sobě činit Agazzi. Ten nejprve vyrazil točenou střelou Flora Florese doprostřed a pak vytáhl také centr směřující do jeho malého vápna. Poté se však pískal ofsajd.
34
Roberto Guana naprosto zbytečně fauloval u vlastní šestnáctky Berardiho. Ten byl v obležení čtyřech protihráčů, domácí záložník přesto zvolil zákrok za žlutou kartu.
34
Nakonec z toho byla ojedinělá šance Chieva. Odražený napálil Rigoni, avšak Pegolo měl po teči situaci velmi jednoduchou.
33
Mangnanelli zahrál rukou na vlastní polovině, vše se stěhuje před Pegola.
32
Flores si všiml rozběhnutého Berardiho a načechral mu míč do šestnáctky. Tam ovšem zafungovala domácí defenziva v čele s jistým Agazzim.
31
Teď ale Sassuolo špatně rozehrálo a vypadalo to, že toho soupeř využije k brejku. Paloschi ale, jak rychle nabyl, tak i rychle pozbyl.
31
Po dlouhé době jsme sledovali také faul hráče hostí. Po Zazově přestupku se ale Chievo opět nezmohlo na rychlou rozehrávku a jeho přechod nadále velmi vázne.
30
Missiroli se z levé strany neprotlačil do šestnáctky a nakonec byl odzbrojen Radovanovićem tak šikovně, že z toho nebude ani rohový kop.
29
Sassuolo je v posledních minutách rozhodně lepším týmem a dělá Chievu v jeho zadních řadách velké potíže.
28
Agazzi si zakřičel a vyběhl pro míč. Tento pas se Longhimu příliš nepodařil.
28
Floro Flores teď dostal pěkně naloženo od Rigoniho. Sassuolo bude rozehrávat prakticky od středového kruhu.
27
TÍm ale tlak Sassuola rozhodně neskončil, další centr do šestnáctky směřoval na Flora Florese, toho ale opět na malém vápně předskočil Cannavaro a poslal míč asi dva metry vedle branky.
27
Berardiho centr posléze na malém vápně vyboxoval Agazzi.
26
Nakonec měl Agazzi co dělat! Na malém vápně si nikým nehlídaný naskočil na míč Cannavaro, jenomže z voleje zakončoval pouze doprostřed branky. Další rohový kop.
26
Gazzola musí s rozehrávkou počkat, sudí uklidňuje situaci v Agazziho šestnáctce.
25
Floro Flores se pak neproháčkoval přes dva protihráče v šestnáctce a musí vzít zavděk alespoň rohovým kopem.
24
Floro Flores fauloval na půlící čáře, Sassuolo se ale dokázalo rychle dostat za balon a Chievo tak na urychlenou rozehrávku rezignovalo.
23
Nejlépe to demonstroval Paloschi, který šel sám na Pegola z ofsajdového postavení a velmi ukvapeně přestřelil nepovedenou střelou branku.
22
Pohled na fotbal je možná dobrým vysvětlením toho, proč jsou oba týmy tam, kde jsou – na takový fotbal se nedívá dobře.
20
Sassuolo se opět usadilo na útočné polovině, avšak Chievo je sevřené před svou šestnáctkou.
18
Sassuolo se pokusilo přemístit na útočnou polovinu. To se mu povedlo, jenomže výsledkem všeho je jen odkop od Agazziho branky.