Je konec zápasu a Inter si zaslouženě připisuje tři body. Druhý poločas byl odlišný, neboť byly k vidění šance a diváci se tak nenudili. Do vedení poslal domácí Nagatamo v 75. minutě. Ve zbylé pasáži se hosté ještě snažili vyrovnat, ale naopak inkasovali branku v 92. minutě. To se prosadil Palacio. To je ode mne vše, přeji příjemný zbytek večera.
93
Guarin vidí v závěru žlutou kartu.
92
Inter Milán právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto. Hosté hodně riskovali, čehož domácí využívají na výbornou. Guarin našel dokonalou přihrávkou za obranou nabíhajícího RODRIGA PALACIA, který na nic nečekal a rychlou střelou do protipohybu brankaře rozhoduje tento zápas.
90
Nastavují se tři minuty.
90
Z toho se sice dostali k několika střelám z dorážek, ale ani jedna branku Perina neohrozila.
90
Guarin pálil ze střední vzdálenosti. Jeho rána byla zblokovaná. Domácí tak budou kopat další roh.
89
Ještě jedno střídání Janova. Odejde Isaac Cofie, příjde Stefano Sturaro.
89
Jonathan vidí po ostrém faul žlutou kartu.
88
Milánští fotbalisté v poklidu drží kulatý nesmysl daleko od své branky. Hostům už příliš času nezbývá.
87
Žlutým prohřeškem se provinil Manfredini.
86
A na domácí straně odchází Ricardo Alvarez, místo něj se na hřiště podívá Saphir Sliti Taider.
86
Přichází dvojí střídání. Nejprve na straně hostů odejde Mario Santana a nahradí ho Antonio Floro Flores.
85
Janov se po delší době dostal na útočnou polovinu. Tam ale hosté nevymysleli nic kloudného a o míč přišli.
83
Milán hrozí z hlaviček neskutečným způsobem. O chvíli později se po dalším rohovém kopu dostal k šanci Alvarez, jenž balón napálil k hlavičkou k levé tyči. Perin ale jeho ránu dokázal na poslední chvíli vytěsnit.
82
Domácí mohli přidat druhou branku! Po rohovému kopu hlavičkoval ze středu pokutového území Icardi. Trefil ale pouze břevno hostující branky.
81
Palacio si naběhl na další centr, který směřoval do vápna Perina. K hlavičce se sice dostal, nicméně v pádu, a tak do ní nemohl dát patřičnou razanci.
79
Antonelli dostal přihrávku k postranní čáře. Balón následně poslal naslepo dlouhým nákopem za sebe. Tam ale nikdo ze spoluhráčů nebyl.
78
Inter si je ale vědom dobrého výsledku a s velkým přehledem brání. Ba co víc, tlačí se neustále do útoku, aby své případné vítězství pojistil.
77
Santano byl faulovaný. Hostující celek následně zahrával standardní situaci. Ta ale byla hodně nepovedená. Bude se kopat od branky Handanoviče.
76
Janov je poměrně překvapen stavem utkání. Hosté měli největší příležitost zápasu a domácí do nějakých větších příležitostí nepouštěli. Jenže teď je vše jinak a hosté Janov musí dotahovat.
75
Domácí byli přeci jen odměněni za svůj tlak. Jonathan dostal hodně volného místa v prostoru malého vápna. Z velkého úhlu poslal přihrávku ke vzdálenější tyči, kam si sbíhal YUTO NAGATOMO. Ten zůstal trestuhodně osamocený a s velkým přehledem poslal hlavičkou balón do sítě.
73
Mattia Perin dostal žlutou kartu za nepříliš vlídné chování k hlavnímu arbitrovi.
72
A o pár chvil později přichází střídání domácích. Odejde Esteban Cambiasso, nahradí jej Mateo Kovacic.
71
Taktéž hosté poprvé střídají. Odchází Bertolacci. Toho vystřídá Konaté.
70
Guarin prověřil pozornost hostujícího brankaře střelou z velké dálky. Perin ale byl znovu velmi jistý.
69
Alvarez rozehrával rohový kop. Ten se mu ale nevyvedl a Perin bez potíží vyrazil balón daleko od sebe.
68
Inter stupňuje znovu svůj tlak. CFC Janov se prozatím ale dobře brání.
66
O minutu později se v další útočné akci prezentoval Guarin, který centroval ke vzdálenější tyči. Jeho pas byl přesný, nicméně nikdo ze spoluhráčů si na jeho přihrávku nenaběhl.
65
Manfredini na poslední chvíli zamezil v přihrávce, která směřovala na osamoceného Alvareze.
64
Hosté se snaží hrozit z rychlých protiútoků, jinak je Janov spíše zatažen na své polovině a vyčkává, co soupeř udělá.
63
Přichází první žlutá karta zápasu. Tu obdržel Gilardino.
62
Janov se zatím dostal teprve ke třem střelám v zápase. Avšak vytvořili si tu nejnebezpečnější šanci zápasu. Naopak domácí pálili na Perina již šestkrát.
60
Na druhé straně se naopak mohl prosadit Cambiosso, který dostal přízemní přihrávku ke středu malého vápna. Už už se natahoval nohou po míči. Ten kdyby trefil, tak by ho usměrnil do prázdné branky. Jenže přihrávku měl příliš na dlouhou nohu.
58
Největší šance zápasu! Lodi si naběhl na centr, který směřoval ke vzdálenější tyči. Tam zůstal zmiňovaný hráč úplně osamocený. Jenže zazmatkoval a z první napálil jen brankaře. Od toho se odrazil míč zpátky k němu. To už se snažil rychle odcentrovat, ale jeho centr zlikvidoval jeden z domácích hráčů.
57
Gilardino se snažil prosadit přes dva bránící hráče. Ve své individuální akci ale neuspěl.
56
Zatím vidíme zcela odlišný poločas. Oba celky se snaží hrát hodně aktivně.
54
Icardi se již po dvou minutách na hřišti dokázal projevit, když si naběhl na centr, který odhlavičkoval lehce mimo.
53
Inter poprvé střídá. Odchází Kuzmanovič. Toho na trávníku nahradí Icardi.
52
Atraktivní začátek druhého poločasu pokračuje. Do dobré střelecké příležitosti se dostal Nagatamo, jenž pálil jen těsně vedle levé tyče.
51
Gilardino z ničeho nic mohl udeřit, když se po velkém nedorozumění v obranném pásmu Milána dostal k míči. Nestihl ale pořádně vypálit, neboť mu do rány skočil Handanovič.
49
Janov na začátku druhé části hodně propadá. Domácí sází na svou aktivitu. Tu ale přehnal Alvarez, jenž se ocitl v dalším ofsajdu.
48
O pár vteřin později se Inter dostal do velmi rychlé protiakce. Na jejímž konci byli dva hráči domácích. Ke střele se odhodlal Palacio, který z velké blízkosti minul branku.
47
Domácí se rychle snažili zaútočit. Jejich příležitost ale končí postavením Palacia v ofsajdu.
46
Bez šancí nejsou góly, a tak je stav bezbrankový. Nutno dodat, že tento zápas nenabízí žádnou atraktivní podívanou. Za zmínku stojí akce z 11. minuty, kdy se do brejku dostal Palacio, svou akci ale nedovedl do zdárného konce. Inter byl aktivnější, ale žádnou větší příležitost si nevytvořil. Druhý poločas začne v 19:03.
45
Nastavovat se nebude.
44
Hosté se snaží ještě vyprodukovat nějakou příležitost a poměrně lehce se jim daří dostat k pokutovému území Interu.
42
Kucka rozehrával rohový kop Janova. Poslal míč nakrátko k Santanovi, který jej následně poslal do středu pokutového území, kde se k hlavičce dostal Lodi. Ten ale míč netrefil ideálně.
41
Oba celky stále nemohou najít recept na svého protějška. K vidění je tak vyrovnaná hra, která s velkou pravděpodobností zapříčiní remízový stav v poločase.
39
Když to nejde po zemi, tak to zkouší Milán po vzduchu. Jenže ani druhá možnost domácím příliš nevychází.
38
Z ničeho nic se hosté dostali do rychlé protiakce. Bertolacci zůstal úplně osamocený na levé straně. Dočkal se sice přihrávky, ta ale byla velmi nepřesná.
37
Inter zahrával rohový kop. Z toho vznikl poměrně velký závar ve vápně, kde se po centru dostával k hlavičce Guarin. Tomu ale scházelo několik centimetrů.
36
V závěru poločasu hráči předvádějí hodně nepřesností, a tak se hraje převážně ve středovém kruhu.
35
Volného přímého kopu, který získali domácí se zhostil Palacio. Ten poslal centr do malého vápna, kde se k hlavičce dostával Guarin. Druhý zmiňovaný ale minul.
33
Máme za sebou něco přes více než půlhodiny utkání. To nám zatím nenabídlo příliš atraktivní fotbal. K vidění nejsou žádné gólové šance, či alespoň náznak příležitostí.
32
Z protiakce se snažil prosadit dalekonosnou střelou Alvarez, ale ani on neuspěl.
31
Kucka rozehrál následnou standardní situaci. Poslal centr ke vzdálenější tyči. Tam číhal pozorný Handanovič, který kulatý nesmysl v poklidu ukryl do své náruče.
30
Santana se snažil individuálně uspět. Byl ale faulován.
29
Poměrně velké zmatky v této chvíli nastaly v pokutovém území Interu. Míč poskakoval po celém malém vápně, nikdo jej ale nedokázal zachytit.
27
K té se postavil Guarin, který místo centru zvolil přízemní přihrávku na Palacia, jenž ještě hledal za obranou Alvareze, jenže bez úspěchu.
26
Antonelli fauloval nedaleko velkého vápna Jonathana a domácí budou mít příležitost standardní situace.
25
Nagatamo dostal pas k levé straně. Následně si zamířil k rohovému praporku, kde se snažil odcentrovat. V tom mu ale zabránil Vrsaljko.
24
Janovu se přeci jen podařilo trošku vyrovnat hru. Hosté se osmělili a taktéž pořádají útočné výlety na polovinu soupeře.
23
Nepříliš výrazný Gilardino dostal balón na hranici šestnáctky, kde ihned pálil. Jeho přízemní střela ale končí mimo.
21
Jediný slovenský hráč na hřišti Juraj Kucka se snažil najít dlouhým pasem přes celé hřiště spoluhráče. To se mu ale nepovedlo.
20
A v následující akci se znovu prezentoval hráč s číslem 55 na zádech. Ale ani tato mise nebyla úspěšná, neboť byla akce započatá v ofsajdu.
19
Nagatomo se to snažil změnit střelou z velké vzdálenosti. Jeho rána byla ale hodně nepřesná.
18
Stále vidím stejný obrázek hry. Aktivita domácích pokračuje, nicméně bez nějakých střeleckých příležitostí, či vážnějších šancí.
16
Bertolacci se dostal do souboje se dvěma protihráči. Neuspěl, avšak vybojoval volný přímý kop.
15
O minutu později to zkoušel z obdobné pozice, avšak na druhé straně Nagatamo, ale i jeho pokus končí u připraveného brankaře Janova.
14
Inter Milán se dostal na polovinu hostů, kde roztočil kolotoč přihrávek, na jejímž konci byl Palacio, který pálil z úhlu do náruče Perina.
13
Janovu se podařilo vybojovat rohový kop. Centr k bližší tyči ale bez větších potíží odvrátil Jesus.
11
To se mohlo změnit, když se Palacio vybídl k samostatnému úniku. Jenže během své akci hodně zpomalil a dobíhající obránci ho o balón obrali.
9
Ačkoliv jsou domácí jednoznačně lepším týmem a tlačí svého soupeře, tak nevystřelili zatím ani jednou na branku.
8
Campagnaro se vydal na výlet na útočnou polovinu, kde se sice dostal k míči, nicméně v ofsajdové pozici.
7
Tlak Milánu neustále stupňuje. Kulatý nesmysl je čím dál tím blíže k šestnáctce Perina.
5
Janovu se vůbec nedaří dostat balón alespoň za polovinu hřiště.
4
V následující akci zabránil v akci Interu Antonelli, který čistým skluzem vypíchl míč protihráči.
3
Guarin si nabíhal na zajímavý pas do šestnáctky, který směřoval za obranu. Zmiňovaný hráč jej ale měl na dlouhou nohu.
2
Domácí se snaží již od prvních vteřin okupovat branku hostujícího celku.
1

Inter Milán: Handanovič – Jonathan, Jesus, Campagnaro, Ranocchia, Nagatomo, Álvarez, Guarín, Kuzmanović, Cambiasso, Palacio

Janov CFC: Perin – Antonelli, Vrsaljko, Manfredini, Portanova, Lodi, Cofie, Santana, Bertolacci, Kucka, Gilardino

Rozhodčí: Guida – Di Fiore, Passeri.
Janovští prodali obránce Andrea Granqvista, který odešel do Ruska, přesněji do Krasnodaru. Tento klub ale nikterak nezískal posily. Půdu pod nohama nemá především jistou trenér Janova, jenž je pod palbou kritiky po posledním zápase, kdy dnešní tým hostů vypadl v italském poháru z druholigovým celkem.
Kádr Interu posílil do nové sezóny, když získal Taidera z Bologny za 5,5 miliónu eur. Naopak dva hráči Milán opustí. Jsou jimi Samuele Longo, jenž půjde do Hellasu Verona a Ibrahim Mbay, jenž odchází do Livornu.
V rámci prvního kola nejvyšší italské soutěže se střetne domácí Inter Milán s Janovem. V minulé sezóně odehrály tyto celky dva zápas a oba skončily remízou. Na hřišti Interu 1:1 a na půdě Janova 0:0. Inter naposledy odehrál zápas v italském pohárů, kde porazil Cittadellu výpraskem 4:0. Janov naopak neuspěl, když podlehl Spezii 5:3 po prodloužení.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62