Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou.
Inter Milán doma poráží Livorno 2:0, rozhodli o tom vlastním gólem Bardi a v závěru Nagatomo. Inter byl lepší, výhru si zřejmě zasloužil. Rozhodně to ale nebyla hra na jednu branku, Livorno dnes favoritovi vzdorovalo daleko více, než se možná čekalo. Překonat Handanoviče se ale nepodařilo a to rozhodlo.
90+4
Rolando ještě stihl inkasovat zbytečnou žlutou kartu za skluz na soupeře.
90+2
Nastaveny byly tři minuty.
90+1
Inter Milán právě vstřelil branku!
Inter rozhoduje rychlým brejkem. Hosté už pochopitelně hodně riskovali, využili toho domácí. Rychlý brejk zakončil důraznou střelou k tyči YUTO NAGATOMO.
90
Valentini perfektní kličkou ztrapnil obránce Interu, následný centr z levé strany byl ale ukvapený a příliš dlouhý.
89
Livorno v posledních minutách logicky riskuje vše, fanoušci Interu zřejmě nečekali, že se budou muset o výsledek takto obávat.
88
Hosté střídají. Gemitiho nahrazuje Borja.
87
Centr Gemitiho z levé strany shořel na pozorné obraně Interu.
85
Dlouhým odkopem rozehrává Handanovič.
83
Schiattarella potrestán žlutou kartou.
83
Nagatomovi utekl balon u postranní čáry, míč získávají hosté.
82
Domácí střídají, Taidera nahrazuje Zanetti.
80
Střelu Schiattarelly kryje připravený Handanovič.
79
Benassi se hodně rozčiluje, hostům je podle něj upřen rohový kop.
78
Závěr bude ještě zajímavý, hraje se nahoru dolů. Livorno rozhodně svým výkonem živí svou šanci až do konce utkání...
77
Proti hlavičce z pokutového území zasahuje Handanovič.
76
Hosté budou čelit rohovému kopu soupeře.
75
Inter rozvíjí další nátlak, Livorno dnes ale celý zápas velmi dobře brání, velkým šancím soupeře tak nemusí čelit. O to více mrzí zbytečná vlastní branka.
74
Paulinho potrestán žlutou kartou.
72
Jonathan vhazuje na útočné půli, Inter se pokouší o pojištění náskoku.
68
Paulinhova hlavička končí u pozorného Handanoviče.
67
Livorno dnes nehraje špatně, ve druhé půli navíc začíná vystrkávat růžky.
66
Od branky rozehrává Handanovič.
65
Siligardiho nahrazuje Emeghara.
64
Palaciova hlavička po rohovém kopu Interu jde nad.
62
Od branky bude rozehrávat Handanovič.
60
Do rychlého protiútoku směřují domácí.
58
Álvareze nahrazuje Kovačič na straně Interu.
57
Dalekonosná střela Paulinha se do branky nevešla.
56
Poslední dvě minuty hraje útočný fotbal především hosté, podaří se třeba i srovnat?
54
Od branky odkopává Handanovič.
53
Rychlý brejk Livorna se stává pomalým brejkem, Paulinho alespoň vybojoval faul soupeře.
52
Po pádu Guarína budou zahrávat domácí přímý kop.
50
Centr Gemitiho do vápna odvrací obrana Interu.
48
Taiderova přihrávka do vápna nikoho nenašla.
46
Střídání v týmu AS Livorno Calcio: ze hřiště odchází Duncan, přichází Benassi.
46
Inter byl podle očekávání aktivnější a fotbalovější. Livorno ale bezchybně bránilo, rozhodně nebylo soupeřem jen do počtu. Jediný gól Interu totiž padl hodně nešťastně, z pohledu Livorna. Vlastní branku si dal gólman Bardi.
Druhý poločas začne cca v 21:52.
45+2
První poločas za malý moment skončí, domácí drží jednobrankové vedení.
44
Fotbalisté Livorna se soustředí především na to, aby si zbytečnou chybou na konci poločasu nepokazili stále ještě nadějný výsledek.
42
Palacio podruhé v prvním poločase ve velmi podobné pozici ve slibné šanci. Po centru od postranní čáry hlavičkuje těsně nad.
40
Blíží se konec poločasu, domácí tým zatím hru v pohodě kontroluje.
39
Hosté zatím nevědí jak překonat obranu soupeře. Dlouhé nákopy z posledních minut úspěch nepřinesly.
38
Obrana Livorna dnes ale pracuje velmi dobře, o to víc mrzí vlastní gól Bardiho.
37
Roh pro Inter.
36
34
Samuel rozehrává akci Interu středem pole.
33
Centr z pravé strany stahuje pozorný Handanovič.
33
Stejně tak i Samuel.
32
Ranocchia potrestán žlutou kartou.
31
Inter je povzbuzen a míří opět na útočnou půli.
30
Domácí tým jde do vedení, je to logický důsledek nátlakové hry milánského klubu. Domácí měli ale zároveň velké štěstí. Měl to být rutinní zákrok pro Bardiho, který chytal centr z pravé strany. Balon si ale srazil do vlastní branky.
29
Palaciovi odpískán útočný faul.
27
Inter v tlaku na útočné půli.
26
Palacio hlavičkuje po centru z pravé strany jen těsně nad!
25
Duncan potrestán žlutou kartou.
24
Émerson balon ale v klidu odhlavičkovává do bezpečí.
23
Roh pro Inter...
22
Livorno je pod značným tlakem, zatím mu ale dobře odolává, Inter do šancí nepouští.
21
Jonathanova pohotová střela se mezi tři tyče nevešla.
20
Ceccherini dobře zabojoval u postranní čáry a míč získal, vzápětí ho ale ztratil, protože si ho ukopl za čáru.
19
Inter opět pomalu rozjíždí svůj nápor na útočné půli.
18
Hra je přerušena, na trávníku sedí poraněný kapitán Interu Cambiasso.
16
Cambiasso je nespokojen s verdiktem sudího, který přiřkl míč hostům. Jejich akci ale ukončuje pohotový Handanovič.
14
Defenzivní práce hráčů Interu ale funguje, hosté se dnes do zakončení vůbec nedostávají.
13
Livorno pomalu přechází na útočnou půli.
12
Hra přerušena, za postranní čáru odchází poraněný Schiattarella.
11
Od branky rozehrává Bardi.
10
Inter zatím hru jasně kontroluje a fanouškům v Miláně předvádí pěknou podívanou. Je otázka času, než přijdou větší šance.
8
Palacio vhazuje na útočné půli.
7
Od branky bude odkopávat Bardi.
6
Kombinace Interu na útočné půli připomíná obvyklou hru Barcelony. I zde na šance zatím ale čekáme.
5
Hosté zatím příliš neriskují na útočné půli a soustředí se na bezchybnou defenzivu.
4
Inter pokračuje v rychlé kombinaci, soupeři zatím balon příliš nepůjčuje.
3
Ranocchia fauluje na středu pole, kupředu tak mohou jít hosté z Livorna.
2
Samuel vhazuje na útočné půli, Inter rozpoutává úvodní tlak.
1

Inter Milán: Handanovič – Ranocchia, Rolando, Samuel – Jonathan, Taïder, Cambiasso (C), Álvarez, Nagatomo – Guarín, Palacio.
Náhradníci: Castellazzi, Carrizo – Zanetti, Andreolli, Wallace, Kovačić, Mudingayi, Kuzmanović, Olsen, Belfodil.

AS Livorno Calcio: Bardi – Valentini, Émerson, Ceccherini – Mbaye, Luci (C), Duncan, Schiattarella, Gemiti – Siligardi, Paulinho.
Náhradníci: Anania, Aldegani – Decarli, Piccini, Lambrughi, Benassi, Belingheri, Emeghara, Borja.

Rozhodčí: Peruzzo – Longo, Petrella.
Dnešní duel začíná ve 20:45, nenechte si ho ujít.
Z posledních pěti vzájemných zápasů vyhrál Inter poslední čtyři a všechny s nulou inkasovaných branek. Naposledy to bylo 3:0, 24. března 2010 na stadionu Giuseppe Meazza.
Forma Livorna a jeho výsledky jsou podstatně horší. Po venkovní prohře 0:1 s Bolognou přišla domácí remíza 3:3 po přestřelce s Turínem. Poslední zápas se Livornu ale povedl, doma totiž porazilo 1:0 Bergamo. V tabulce jsou dnešní hosté třináctí se dvanácti body. Průběžné skóre týmu je 13:16.
Interu se pomalu začíná opět dařit. Tým je na čtvrté příčce ligové tabulky s dvaadvaceti body. Na první AS Řím tým ztrácí už ale devět bodů. Průběžné skóre týmu je 27:12. Forma Interu se pomalu lepší. Po domácí výhře 4:2 nad Veronou přišla jen venkovní remíza 1:1 s Bergamem. Poslední zápas se ale milánskému klubu vyvedl, vyhrál 3:0 venku s Udine.
Příjemný večer s italskou Serií A, dnes nás čeká duel Interu s Livornem! Pojďme si k oběma soupeřům říci pár slov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62