Tímto se s Vámi loučím a přeji pěkný večer.
Dnešní utkání končí remízou 1:1, což je pro oba celky spravedlivý výsledek, když ani jeden z týmů nebyl lepším. Inter se dostal do vedení již v 18. minutě po brance Guarína a dlouho vedl, když už to vypadalo, že utkání skončí vítězstvím domácích, tak se do míče v 89. minutě opřel Renan a poslal ho k pravé tyči a vyrovnal tak na konečných 1:1.
90+4
Hosté rozehráli volný kop nakrátko a rozhodčí se už chystá ukončit utkání.
90+4
Sampdoria bude zahrávat volný kop na útočné polovině. Inter to bude mít už velmi těžké.
90+4
Začíná poslední minuta avizovaného nastavení.
90+3
Palacio poslal před branku hostí centr, který skončil v rukavicích Da Costy.
90+3
Sampdoria se stáhla na vlastní polovinu a snaží se udržet remízový výsledek.
90+1
Nastavovat se budou 4 minuty.
90
Inter se pokouší vrátit zpátky do vedení, ale Sampdoria velmi dobře brání.
89
Sampdoria právě vstřelila branku!
Sampdoria slaví vyrovnání, které se dá považovat za spravedlivé. Z dobrých dvaceti metrů se do míče opřel RENAN a poslal míč k pravé tyči. Handanovič na míč dosáhnout nedokázal.
88
Inter podnikl rychlý protiútok, ze kterého vzešla střela na branku. K té se dostal Cambiasso, který trefil jen prostor, kde stál Da Costa.
87
Za obranou Interu se dostal k míči Eder, kterému byl však odpískán těsný ofsajd.
86
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Pedro Obiang, přichází Renan.
86
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Ricardo Álvarez, přichází Ishak Belfodil.
85
Dlouhou přihrávku do vápna Interu dostal Gabbiadini, který nakonec nedokázal míč zpracovat.
83
Ke střele zpoza velkého vápna se dostal Sansone, ale jeho pokus dokázala obrana Interu zablokovat.
82
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Fredy Guarín, přichází Gaby Mudingayi.
80
Sampdoria kombinuje na útočné polovině, ale nedaří se jí dostat do zakončení. Každopádně hraje aktivněji, než-li Inter.
78
Žlutou kartu dostává Fredy Guarín (Inter Milán).
78
Z velké vzdálenosti se do míče opřel Obiang a zamířil nepřesně.
77
Sampdoria začíná být v posledních minutách aktivnějším celkem. Že bychom se dočkali vyrovnání?
76
Tvrdý skluz Campagnara je potrestán žlutou kartou.
76
Rychlý protiútok Interu zakončil Álvarez střelou nad branku.
75
Do zakončení hlavou se dostal Mustafi, jenž poslal míč nad břevno.
74
Ke střele se dostal z hranice velkého vápna Sansone, ale jeho pokus byl domácí obranou sražen vedle branky.
73
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Nicola Pozzi, přichází Gianluca Sansone.
73
Z rohového kopu žádné nebezpečí před brankou Interu nevzniklo.
72
K exekuci přímého kopu se postavil Eder a vyslal velmi dobrou střelu, kterou musel na brankové čáře vyrazit na rohový kop Handanovič.
71
Palombo byl faulován těsně před velkým vápnem. Přímý kop pro hosty.
69
Sampdorie kombinuje na útočné polovině.
67
Palacio si ale nevedl u pravé lajny nejlépe a o míč přišel.
66
Teď domácí kombinují na středu hřiště.
64
Sampdorie se začíná častěji pokoušet o rychlé protiútoky. Zatím se ale k výraznému ohrožení branky Interu nedostala.
62
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Saphir Taïder, přichází Mateo Kovačić.
61
Po pravé straně se dostal až k centru do vápna Obiang, ale míč poslal jen do rukavic Handanoviče.
59
Inter je ve druhém poločase aktivnější. Do zakončení se pokusil dostat Palacio, ale jeho rána z větší vzdálenosti byla zablokována.
57
Míč z vápna dokázala hostující obrana s přehledem odvrátit.
56
Taïder si vynutil faul. Inter bude zahrávat volný kop.
55
Inter se usadil na útočné polovině, ale do zakončení se dostat nedokáže.
54
Průběh zápasu se od prvního poločasu vůbec nezměnil. Hraje se převážně na středu hřiště.
52
Cambiasso vystrašil hostující Da Costu, když se ho pokusil přelobovat. Míč nakonec skončil vedle branky.
50
Po rohovém kopu se hosté k ohrožení branky Interu nedostali.
49
Na druhé straně se dostal do zakončení Soriano, ale jeho pokus z hranice velkého vápna byl sražen na rohový kop.
48
Jonathan se pokoušel prostrčit míč na Palacia, ale to se mu nepovedlo.
47
Aktivněji začal druhý poločas Inter, který kombinuje na útočné polovině.
46
Hosté rozehrávkou zahájili druhý poločas.
46
První poločas nám mnoho fotbalové krásy nenabídl, ale jednu branku jsme viděli. Tu vstřelil v 18. minutě Guarín a dostal tak Inter do vedení. Poté se hrálo spíše na středu hřiště a žádná větší šance k vidění nebyla. Druhý poločas začne přibližně v 16:02.
45+2
Inter kombinuje na útočné polovině. V prvním poločase se již nic nestane.
45+1
Žlutou kartu dostává Eder (UC Sampdoria).
45
V prvním poločase budou nastaveny 2 minuty.
44
Hosté se pokoušejí o postupný útok, ale Inter pozorně brání.
43
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Daniele Gastaldello, přichází Vasco Regini.
43
Na trávníků zůstal ležet jeden z hostujících hráčů. Hra je přerušena.
42
Inter se nadále drží u míče na středu hřiště a snaží se první poločas v poklidu dohrát.
40
Inter se pokouší držet s míčem na středu hřiště a zatím se mu to daří. Hosté marně napadají.
39
Od rohového praporku poslal do vápna míč Palombo, jenž nenašel nikoho ze svých spoluhráčů. Míč vyboxoval do bezpečí Handanovič.
38
Hosté z rychlého protiútoku vybojovali rohový kop.
37
K rozehrání volného kopu se postavil Cambiasso a poslal do vápna slušný centr, který nakonec skončil v rukavicích Da Costy.
36
Inter bude zahrávat volný kop.
35
Chybu v hostující obraně chtěl potrestat Palacio, ale ten se o malý kousek k míči nedostal.
34
Zatím se dnes hraje velmi bojovný fotbal, kde se o každý míč tvrdě bojuje a tak zápasu chybí nějaké hezké a rychlé kombinace.
33
Z větší vzdálenosti se do míče opřel Gabbiadini a donutil Handanoviče k zákroku, když jeho střela mířila k pravé tyči.
31
Následně se k míči dostal Guarín a ten se již dokázal dostat do vápna, kde v souboji s obráncem hostí upadl. Pokutový kop se však nepíská.
30
Álvarez se pokoušel probít před branku hostí po levé straně, ale o míč byl připraven.
28
Za faul na středu hřiště vidí žlutou kartu Costa.
27
Sampdorii se ale v útočné fázi vůbec nedaří.
26
Po delší době se na útočnou polovinu dostali také hosté, kteří se snaží postupným útokem dostat k brance Interu.
24
Ve vápně Sampdorie se ke střele dostal Guarín, ale jeho pokus z otočky neměl potřebou razanci.
23
Do střelecké pozice se dostal před malým vápnem Cambiasso, který se do míče opřel tak moc, až ho poslal vysoko nad branku.
22
Palacio se na druhé straně opět pokoušel dostat do vápna, ale v tom mu zabránil jeden z bránicích hráčů, tak se rozhodl pro střelu zpoza velkého vápna. Tu však také dokázal zablokovat jeden z obránců hostí.
21
Obiang se pokusil mezi obránci najít rozběhnutého Pozzi, ale jeho pas byl příliš dlouhý a skončil v zámezí.
20
Sampdorie se ale pokouší dostat před branku Handanoviče a chce vyrovnat.
19
Na Inter působí vstřelené branka velmi dobře, když domácí přidali na aktivitě.
18
Inter Milán právě vstřelil branku!
Inter se dostává do vedení. Velmi dobrou práci odvedl Palacio, který se velmi jednoduše dostal k brance hostí, odkud následně přihrál na malé vápno FREDYMU GUARÍNOVI a ten střelou pod břevno rozvlnil síť.
17
Palacio byl faulovaný na útočné polovině a Inter bude zahrávat volný kop.
15
Hra se odehrává na středu hřiště, ani jeden z týmů si zatím nedokáže vytvořit nějaké větší šance.
14
Na druhé straně se dostal k centru do vápna Zanetti, ale na jeho dobrý míč si z jeho spoluhráčů nikdo cestu nenašel.
13
Útok Sampdorie po pravé straně úspěch nepřinesl, když se Pozzi dopustil útočného faulu.
12
Inter se dokázal usadit před brankou Da Costy, ale do zakončení se dostat nedokázal.
11
Ten faulem na půlící čáře ukončil faulem Gabbiadini a dostává žlutou kartu.
11
Domácí obrana centr z volného kopu odvrátila a Inter zakládá protiútok.
10
Álvarez zahrál na vlastní polovině rukou a dostává žlutou kartu. Hosté budou navíc zahrávat volný kop.
10
Guarín si řekl o míč a uháněl pomalu sám na branku. Nakonec mu ale je odpískán ofsajd.
8
Na pravé straně se dokázal bránícího hráče zbavit Palacio a odcentroval do vápna. K míči se ale jako první dostal Da Costa, jenž si pro míč došel do vzduchu.
7
Poprvé v utkání se do postupného útoku pouští Inter.
6
Handanovič se musel hodně natahovat po pokusu Pozziho, který vystřelil zpoza velkého vápna těsně vedle pravé tyče.
5
Z dobrých třiceti metrů se do míče vší silou opřel Soriano a poslal míč vysoko nad branku.
4
Hosté začali aktivněji a stále se drží u míče, se kterým kombinují.
3
Sampdoria zahrála rohový kop velmi dobře, když se ve vápně dokázal dostat do zakončení Pozzi, který poslal míč nad branku.
2
Z levé strany odcentroval do vápna Interu Soriano, kde se míč dostal k Jesusovi, jenž odkopl míč na rohový kop.
1
Hosté se ale dokázali dostat k míči a kombinují na útočné polovině.
1
Úvodní výkop obstarali fotbalisté Interu.
1

Inter Milán: Handanovič – Campagnaro, Rolando, Jesus – Jonathan, Taïder, Cambiasso, Álvarez, Zanetti (C) – Guarín, Palacio.
Náhradníci: Castellazzi, Carrizo – Andreolli, Wallace, Donkor, Ranocchia, Pereira, Kovačić, Mudingayi, Puscas, Olsen, Belfodil.

UC Sampdoria: Da Costa – De Silvestri, Mustafi, Gastaldello (C), Costa – Gabbiadini, Palombo, Eder, Obiang, Soriano – Pozzi.
Náhradníci: Fiorillo – Castellini, Regini, Fornasier, Renan, Rodríguez, Wszolek, Bjarnason, Maresca, Eramo, Sansone, Petagna.

Rozhodčí: Russo – Tasso, Meli.

Jako hlavní rozhodčí bude dnešní utkání řídit Carmine Russo. Na lajnách mu budou pomáhat pánové Gianmattia Tasso a Filippo Meli. Čtvrtým rozhodčím bude Walter Giachero.
UC Sampdoria

To Sampdoria je jednoznačně za očekáváním, když ji patří až osmnácté místo se ziskem pouhých deseti bodů. V posledním kole uhrála Sampdoria remízu 1:1 proti Laziu a od toho výsledku by se chtěla odrazit. Nicméně ji dneska nečeká nic lehkého.
Inter Milán

Inter hraje v letošní sezóně velmi dobře, když ze hřiště odcházel poražen pouze proti Římu. Nicméně si připsal pár zbytečných remíz a tak se nachází na čtvrtém místě se ziskem šestadvaceti bodů. V minulém kole remizoval milánský celek v Bologni 1:1.
Přeji pěkné odpoledne a vítám Vás u sledování zápasu 14. kola Serie A. Jedná se o duel Inter Milán – UC Sampdoria, takže o zábavu bude určitě postaráno. V dnešním utkání je mírným favoritem na vítězství domácí Inter.

Začátek zápasu je naplánován na 15:00. Přeji příjemný sportovní zážitek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68