Z bohatého programu italské Serie A je to z mé strany pro tuto chvíli vše. Přeji Vám příjemný zbytek středečního večera a pokud vstáváte brzo do práce, dobrou noc!
Juventus zvládl zápas proti Parmě a zásluhou Carlose Teveze si připisuje další tři body do tabulky Serie A. Ve druhém poločase viděl červenou kartu Amauri poté, co Parmu dokázal tři minuty předtím vrátit zpět do hry přesnou trefou Molinaro. I přes oslabení se hosté ještě dostali v závěru zápasu do šance, jenže Juve podržel skvělý Buffon a možná také rozhodčí, který neodpískal penaltu. Juventus byl ale lepší a po zásluze zvítězil. Konečný výsledek. Juventus 2 Parma 1.
90+5
Asamoah si nekomplikoval situaci a rozhodl se pro razantní odkop. V dnešním zápase se už nic nestane!
90+5
Juventus rozehrál rohový kop na krátko, aby se vyhnul zbytečné ztrátě míče a jeho následný nákop vpřed zastavil ofsajd.
90+4
Carlos Tevez se snažil na pravém křídle presprintovat Palettu, ten ale udržel z argentinským útočník krok a odvrátil míč špičkou kopačky na rohový kop.
90+3
Parma dobrým pressingem znesnadňuje rozehrávku záložníkům Juventusu.
90+3
Quagliarella se pokusil protiútok Juve zakončit střelou ke vzdálenější tyči a jeho pokus byl sražen na rohový kop, po kterém se hráči Juve k ničemu nedostali.
90+2
Hosté se rozhodli pro dlouhý nákop na vysunutého Schelotta, u míče byl ale jako první Buffon, který ho v pohodě stáhl ze vzduchu.
90+2
Parma má stále čas na vyrovnání, jenže její útočnou snahu zastavil hned v zárodku pozorný Pogba.
90+1
Nad rámec zápasu bylo nastaveno ještě 5 minut.
90
Střídající Schelotto to zkusil z dálky a podle toho také jeho střelecký pokus dopadl.
90
Parma měla obrovskou šanci vyrovnat a zřejmě bylo v závěru zápasu ochuzeno o penaltu.
89
Molinaroo! Útočník Parmy napřáhl ke střele z úhlu, kterou Buffon dokázal z obtížemi vyrazit a k dorážce se už chystal Schelleto, který upadl po souboji s Chiellinim na zem, penalta se ale nepískala.
88
Carlitos Teveez! Argentinský útočník mohl vstřelit hattrick, jeho přízemní střela zpoza šestnáctky ale těsně minula vzdálenější tyč.
87
Zápas spěje ke svému konci a Juventus se ještě snaží přidat pojišťující gól, hosté se ale alespoň pro tuto chvíli ubránili.
86
Oba týmy už využily všechna tři střídání, takže pokud by Quagliarella nebyl schopen pokračovat ve hře, dohrával by Juve, stejně jako Parma, zbytek zápasu o desíti.
86
Quagliarella se vrátil zpět na nohy a za postranní čarou už je připraven k návratu na hřiště.
86
Acquah fauloval ve středu hřiště Quagliarellu a za zákrok na něj uviděl žlutou kartu.
85
Žlutou kartu dostává Afriyie Acquah (Parma FC).
85
Quagliarella byl faulován, Juventus ale dostal výhodu a mohl v akci pokračovat dál. Asamoah číhal na zadní tyči, centr jeho spoluhráče byl ale příliš vysoký.
84
Isla zvolil zasekávačku směrem ke své bráně a patičkou našel v pokutovém území Vidala, tomu byl ale vzápětí odpískán útočný faul.
83
Do konce zápasu zbývá osm minut plus nějaké to nastavení. Juventus vede nad Parmou stále 2:1.
82
Arturo Vidal byl ve středu hřiště nepříjemně faulován.
81
Carlitos Tevez chtěl vzít spravedlnost do svých rukou, jeho technický pokus zpoza šestnáctky ale nebyl příliš nebezpečný a Marante si připsal snadný zákrok.
81
Argentinský útočník se dožadoval po nepovedené střele odpískání penalty. Marně.
80
Carlos Tevez nakonec rozehrál volný přímý kop, jeho následnou střelu ale zastavila zeď.
80
K rozehrání volného přímého kopu by určitě zahrozil Pirlo, ten už však sedí na lavičce poté, co vystřídal v 67. minutě Marchisia.
79
Acquah fauloval Teveze, který vybojoval pro Juventus volný přímý kop z dobré pozice.
79
Střídání v týmu Parma FC: ze hřiště odchází Marco Marchionni, přichází Ezequiel Schelotto.
78
Parma připravuje poslední střídání.
77
Quagliarella v šanci! Tevez našel na hranici šestnáctky volného Quagliarellu, který napřáhl k dobré přízemní střele, Mirante si ale s jeho pokusem dokázal poradit a včas byl na zemi.
77
ŽLUTÉ KARTY: Juventus 3 Parma 2
76
Dalším potrestaným mužem zápasu se stal Cassani, který fauloval v souboji dvou střídajících hráčů Quagliarellu.
76
Žlutou kartu dostává Mattia Cassani (Parma FC).
75
Biabiany se pokoušel prodrat do šestnáctky soupeře středem hřiště, ve svém snažení však neuspěl.
74
Carlos Tevez po inkasování žluté karty zmešká další ligový zápas Serie A, v němž se Juventus střetne s Lazio Řím.
74
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Fernando Llorente, přichází Fabio Quagliarella.
73
Žlutou kartu dostává Carlos Tévez (Juventus FC).
73
Cáceres opět zvolil přihrávku na jistotu a do hry se zapojil i Buffon, po jehož výkopu se dopustil Carlos Tevez ve středu hřiště útočného faulu.
72
Ještě je zapotřebí připomenout, že Parma dohrává zbytek zápasu bez vyloučeného Amauriho, který viděl v 65. minutě červenou kartu.
71
Oba týmy dvacet minut před koncem zápasu využily dvě střídání. Na straně Juve přišli do hry Marchisio a Isla, v týmu Parmy se potom pokouší oživit hru Cassani a Acquah.
70
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Stephan Lichtsteiner, přichází Mauricio Isla.
69
Juve připravuje druhé střídání.
68
Fernando Llorente v obrovské šanci! Marchisio se poprvé dotkl po střídání míče a přesnou přihrávkou našel Teveze, který ještě uvolnil lépe postaveného Llorenteho, který udělal vybíhajícímu Mirantemu hokejový blafák, poté už mohl zakončovat do prázdné brány, jenže se ještě rozhodl pro sólo a chtěl Tevezovi předložit míč do prázdné brány. Bohužel pro Juve to ale přehnal a Mirante se mu vrhl pod nohy.
67
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Andrea Pirlo, přichází Claudio Marchisio.
66
Chiellini je v péči lékařů, kteří mu musejí tržnou ránu na hlavě obvázat obvazem.
65
Červenou kartu dostává Amauri (Parma FC).
64
Amauri udeřil v hlavičkovém souboji loktem Chielliniho a vypadá to, že bude vyloučen.
63
Antonio Conte po inkasovaní gólu připravuje první střídání.
62
Parma právě vstřelila branku!
CRISTIAN MOLINAROOO!! Parma se vrací zpět do zápasu a nyní už prohrává pouze o gól. Molinaro se dostal k odraženému míči, prvním dotykem si ho zpracoval do šestnáctky a poté napřáhl ke skvělé pohotové střele, která zapadla přesně k levé tyči. Skvělá trefa.
61
Parma sáhla po hodině hry ke dvojitému střídání, uvidíme, zda jí to pomůže.
61
Střídání v týmu Parma FC: ze hřiště odchází Alessandro Lucarelli, přichází Mattia Cassani.
Střídání v týmu Parma FC: ze hřiště odchází Joel Obi, přichází Afriyie Acquah.
61
60
Molinaro vyvážel míč a u levé postranní čáry byl následně faulován.
59
Pirlo nikam nespěchal a zvolil přihrávku zpět.
59
Marchionni se pokusil vypálit po přihrávce Parola zpoza šestnáctky, jeho pokus byl ale pevnou hrází obránců Juventusu zablokován.
58
Juventus má vývoj zápasu pevně ve svých rukou a Parma by museli výrazně zabrat, chce-li dosáhnout alespoň na bod.
57
Felipe srazil střelu Llorenteho na rohový kop, po němž byl jednomu z hráčů Juventusu odpískán útočný faul a brankář Mirante si mohl oddechnout.
56
Pogba přesprintoval na levé straně Lucarelliho, který zůstal přikován k zemi, vtrhl do šestnáctky, kde mohl zakončovat, záložník Juve ale ještě posunul míč na Teveze, jenž se k zakončení nedostal.
56
Fanoušci Juventusu jsou pochopitelně spokojeni a stadionem se rozléhají hlasité chorály.
55
FAULY: Juventus 4 Parma 7
55
Lichtsteinerovi byl v úvodu 55. minuty odpískán útočný faul.
54
Arturo Vidal už je zřejmě v pořádku a nyní skvělým obranným zákrokem zastavil útok Parmy.
54
Vidal už je na nohou a snaží se to rozchodit. Parma zatím přešla na polovinu Juve.
53
Arturo Vidal ulehl na hřiště a z bolestivou grimasou ve tváři se začal svíjet.
52
Carlos Tevez dnes vstřelil dva góly a určitě bude chtít dosáhnout na hattrick.
52
Tevez se málem řítil sám na bránu, Paletta si ale pod tlakem poradil a poté jako poslední hráč vzadu přesně rozehrál.
51
Llorente se ocitl ve středu útočné poloviny Juventusu v obležení dvou protihráčů a nemohlo následovat nic jiného, než logická ztráta míče.
50
Pogba rozjel nadějný útok Juve přihrávkou na Llorenteho, který zatáhl míč až k hranici šestnáctky a po zasekávačce směrem do středu hřiště se mu snažil jeho přihrávku oplatit, jenže se mu to nepodařilo a hosté se ubránili.
49
Cáceres se nechtěl dopustit zbytečné chyby a raději zvolil zpětnou přihrávku na Buffona, který nebyl nikým atakován a mohl v klidu rozehrát.
49
ROHOVÉ KOPY: Juventus 3 Parma 2
48
Parma rozehrála standardní situaci a Buffon vytěsnil následný centr na zadní tyči na rohový kop, po němž se hosté opět k ničemu nedostali.
47
Asamoah předvedl ostřejší zákrok a mohl být velmi rád, že neviděl druhou a následně červenou kartu. Luca Banti nyní situaci posoudil velmi citlivě.
46
Juve vstoupilo do druhého poločasu zostra a po pár vteřinách vybojovalo rohový kop. Hráči Staré dámy zvolili rozehrávku na krátko a po následném centru se dostal na zadní tyči k hlavičce Bonucci, jeho pokus ale zamířil pouze do prostoru, kde stál připravený Mirante.
46
Druhých pětačtyřicet minut začalo s mírným zpožděním, protože se ještě čekalo na Paula Pogba, který se zapomněl někde v útrobách Juventus Stadium.
46
Hlavní rozhodčí Luca Banti si srovnal hodinky, zkontroloval postavení hráčů na hřišti a zahájil druhý poločas, který rozehráli hráči Juve.
46
Parma si během prvního poločasu vytvořila pouze jednu dobrou příležitost. Ani Juventus nikterak nezářil, ze čtyř dobrých šancí však dokázal vstřelit dva góly, o které se postaral Carlos Tevez. Před námi je druhý poločas, který začne za několik málo okamžiků.
Na Juventus Stadium skončil první poločas, po kterém odchází hráči Staré dámy do šaten s dvoubrankovým vedením. Carlos Tevez ve 25. minutě nejprve potrestal zaváhání obrany Parmy a o sedm minut později udeřil znovu, když po skvělém zákroku Miranteho dorazil míč do prázdné brány. Skóre po prvním poločase. Juventus 2 Parma 0.
45
45
Již v sedmnácté minutě mohl Molinaro poslat Parmu do vedení, jenže ve velké šanci neuspěl a Juventus nyní vede o dvě branky.
44
Lucarelli už se na to nemohl dívat a ze střední vzdálenosti napřáhl ke střele, která byla hodně nepřesná a skončila vysoko nad.
44
Domácí ze standardní situace opět nic nevyžili a brána Juventusu zůstala neohrožena.
43
Žlutou kartu dostává Arturo Vidal (Juventus FC).
43
Cáceres fauloval Obiho.
42
Parma zahrozili nebezpečným centrem z pravé strany, ten však dokázal na přední tyči odvrátit pozorný Chiellini.
41
Llorente upadl v šestnáctce po souboji s Felipem, penalta se ale nepískala a navíc ani nemohla, protože španělský útočník se ocitl v momentě přihrávky v ofsajdu.
40
Felipe si málem vstřelil vlastní gól! Llorente hledal před bránou přízemním centrem Carlose Teveze, před nímž míč zasáhl Felipe a málem míč uklidil do vlastní sítě, Mirante ale předvedl na bližší tyči skvělý reflexivní zákrok a chybu svého spoluhráče napravil.
39
Marchionni už se málem dostal ke střele, obránci Juve mu ale včas vstoupili do cesty a jeho následný pokus byl zablokován.
38
Paralo měl na pravém křídle dva pokusy na to, aby našel svého spoluhráče. Pokaždé však odevzdal míč pouze na kopačku soupeře a výrazně tak usnadnil obráncům Juventusu práci.
37
Carlos Tevez se ocitl za obranou Parmy v momentě přihrávky a byl mu odmáván ofsajd.
35
Hosté zvolili útok po pravém křídle, jejich následný centr byl ale odvrácen a nenašel žádného z hráčů z žlutomodré kombinaci.
34
Juventus je lepší a směřuje za dalšími třemi body. Tentokrát už je jisté, že počtvrté v řadě těsným výsledkem 1:0 nezvítězí.
33
Hráči Parmy si o inkasovaní druhého gólu koledovali a ten na sebe dlouho nedal čekat.
32
Juventus právě vstřelil branku!
CARLOS TEVEZ zvyšuje na 2:0!! Tevez uvolnil v šestnáctky dobrou přihrávkou do běhu Vidala, který se pokusil z úhlu zakončit, Mirante ale jeho střelu vyrazil. Bohužel pro Parmu pouze na kopačku Teveze, který dorazil míč do prázdné brány a vstřelil svůj osmnáctý gól v dnešní sezóně Serie A.
31
Hráči Parmy měli výhodu standardní situace, tu však nedokázali využít a k ohrožení Buffonovy brány se nedostali.
30
Žlutou kartu dostává Kwadwo Asamoah (Juventus FC).
29
Vidal posadil míč přesným centrem na hlavu Llorenteho, jeho pokus ze značky penaltového kopu ale zamířil pouze do náruče připraveného Miranteho.
28
Juventus po vstřelení vedoucí branky výrazně ožil a nyní je jasně lepší.
27
Vidal se snažil prostrčit míč do šestnáctky na některého ze svých spoluhráčů, který by se ocitl ve velmi dobré palebné pozici, bohužel pro Juve se mu to ale nepodařilo.
26
Juventus se z ničeho nic ujal vedení a nyní jsou na tahu hosté, kteří musejí dotahovat prozatím jednobrankové manko.
25
CARLOS TEVEZ!! Carlitooos Tevez posílá Juventus do vedení. Argentinský útočník předvedl po chybě hostující obrany skvělou individuální akci, po pravé straně vtrhl do šestnáctky Parmy a poté přízemní střelou zamířil z úhlu přesně ke vzdálenější levé tyči.
24
Juventus mohl podniknout útok, ten však neměl dlouhého trvání. Na obou stranách je vidět poměrně hodně nepřesností.
23
Molinarův následný aut byl naprosto tragický a směřoval do území nikoho. Buffon mohl v klidu vykopávat.
23
Cáceres se dopustil chyby v obraně a daroval tak zadarmo autové vhazování Parmě.
22
DRŽENÍ MÍČE: Juventus 60% Parma 40%
22
Biabiany pohlídal u rohového praporku Pogbu a odkopl míč do bezpečí.
21
Pogba se snažil roztáhnout hru doprava na Asamoaha, jeho kolmá přihrávka ale byla příliš prudká a skončila i s záložníkem Juventusu v zámezí.
20
Antonio Conte si dnes na zápas vzal jako modní doplněk kšiltovku, uvidíme, zda jeho svěřencům přinese štěstí.
19
Oba týmy se nyní postaraly o rozruch, branka ale zatím nepadla.
18
Na opačné straně mohl zahrozit Lichtsteiner, vzrušení ale bylo zbytečné, protože pomezní rozhodčí odmával ofsajd, a jeho následná střela už byla zbytečná. Navíc byla zablokována.
17
Molinaro v šanci! Útočník Parmy se dostal na hranici malého pokutového území po centru svého spoluhráče z pravé strany ke střele, kterou Buffon skvělým zákrokem vyrazil.
16
Lichtsteiner hledal dlouhým pasem Teveze, jeho centr ale skončil v náruči připraveného Miranteho.
16
Je za námi úvodních 15 minut zápasu. Juventus hraje s Parmou zatím bez branek 0:0.
15
Následný centr Pirla od levého rohového praporku byl odvrácen.
15
Asamoah se snažil prosadit v šestnáctce a po souboji s Biabianym vybojoval rohový kop.
14
Vzápětí byla hra konečně přerušena a Pogba už je zpět na nohou.
14
Pogba zůstal na levé straně ležet na hřišti, Juventus ale pokračoval dál v útočení.
13
Cassano hledal na zadní tyči Lucarelliho, jeho centr byl ale příliš dlouhý a skončil v zámezí.
12
Na druhé straně neuspěla ani Parma a Lichtsteinerovi byl odpískán útočný faul.
12
Juve mohl podniknout další útok, jenže se na pravém křídle neprosadil a hosté mohli vhazovat.
11
Obi sestřelil unikajícího Lichtsteinera a rozhodčí Luca Banti sáhl k první žluté kartě.
11
Žlutou kartu dostává Joel Obi (Parma FC).
11
Následný rohový kop rozehrál sám Cassano, jehož centr byl na přední tyči odvrácen.
10
Parma rozjela nadějný útok tři proti třem a po Cassanově sraženém centru vybojovala rohový kop.
10
Cáceres se rozhodl pro dlouhý nákop vpřed, který ale našel pouze hlavu připraveného Lucarelliho.
9
Cassano se z pozice útočníka skvěle vrátil až k vlastnímu rohovému praporku a zastavil útok Juve. Velmi dobrá práce.
8
Pirlo počkal na pokyn rozhodčího a poté poslal do šestnáctky Parmy dobrý centr, ten byl však na značce pokutového kopu odvrácen.
8
Lichtsteiner byl udeřen nepříjemně do tváře a zůstal ležet na hrací ploše. Juventus bude mít k dispozici další standardní situaci.
7
Biabiany se nedokázal prosadit na levé straně a Juventus mohl ve středu hřiště vhazovat.
7
O víkendu chytal proti Catanii brankář Storari, dnes se ale vrátil do brány Juventusu Buffon.
6
Vidal skvěle vybojoval míč, vzápětí ho ale odevzdal na kopačku Cassana, který zpoza šestnáctky napřáhl ke střele, s níž si Buffon hravě poradil.
5
Hráči Staré dámy posílali do šestnáctky Parmy centr, který byl odvrácen a brankář Mirante tak mohl zůstat v klidu.
4
Asamoah se k centru na levém křídle neodhodlal a zvolil zpětnou přihrávku na Pogbu, který v souboji s dvěma protihráči vybojoval standardní situaci.
3
Dnešní zápas by mohl být velmi vyrovnaný, střetávají se totiž dva kluby z čela tabulky Serie A.
3
Juventus zvolil útok po pravém křídle, překonat obranu Parmy se mu ale nepodařilo a hosté mohli vhazovat.
2
Na Juventus Stadium panuje fantastická atmosféra a fanoušci Staré dámy o sobě dávají hlasitě vědět.
1
Hosté nastoupili do zápasu v modro-žlutých dresech, zatímco Juve hraje v tradiční bíločerně pruhované kombinaci.
1
Parma obstarala výkop zápasu a střetnutí mezi Juventusem a Parmou mohlo začít.
1
Vítejte na Juventus Stadium, kde už jsou hráči obou týmů připraveni na hrací ploše a zápas mezi Juventusem a Parmou bude moci za pár okamžiků začít. Hlavním rozhodčím dnešního duelu je pan Luca Banti, kterému budou asistovat Passeri s Petrellou.
Těsně před výkopem

Juventus FC: G. Buffon – M. Cáceres, L. Bonucci, G. Chiellini – S. Lichtsteiner, A. Vidal, A. Pirlo, P. Pogba, K. Asamoah – F. Llorente, C. Tévez.
Náhradníci: M. Storari, Rubinho – C. Marchisio, S. Padoin, M. Isla, M. Vučinić, P. Osvaldo, F. Quagliarella.
Trenér: Antonio Conte.

Parma FC: A. Mirante – G. Paletta, A. Lucarelli, Felipe – J. Biabiany, J. Obi, M. Marchionni, M. Parolo, C. Molinaro – Amauri, A. Cassano.
Náhradníci: N. Pavarini, P. Bajza – M. Cassani, M. Gobbi, D. Sall, D. Galloppa, F. Janković, E. Schelotto, J. Mauri, A. Acquah, A. Cerri, R. Palladino.
Trenér: Roberto Donadoni.

Rozhodčí: Luca Banti. Asistenti: M. Passeri, A. Petrella. Čtvrtý rozhodčí: M. Liberti.
Parma prožívá velmi dobrou sezónu a před vzájemným střetnutím se nachází na pátém místě tabulky Serie A, které by znamenalo účast v evropských pohárech. Hosté vyhráli tři zápasy v řadě, v posledním ligovém zápase ale body ztratili, když na domácím hřišti remizovali s Janovem nerozhodně 1:1.
Parma
Juventus se po třech zápasech ve všech soutěžích představí na svém Juventus Stadium, kde se bude snažit navázat na sérii tří vítězství v řadě. Juve vyhrálo čtyři z posledních pěti soutěžních zápasů a všechny přitom vyhrálo těsným výsledkem 1:0. Jediné zaváhání přišlo proti Fiorentině v Europa League (1:1).
Juventus
Italská Serie A pokračuje uprostřed týdne 30. kolem, které ve středu nabídne svým příznivcům hned osm zápasů. Z bohaté nabídky utkání se společně zaměříme na duel, v němž vedoucí Juventus přivítá na svém hřišti dobře hrající Parmu. Duelem z Juventus Stadium Vás provede Tomáš Reiner.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62