51% Držení míče 49%
12 Střely celkově 12
3 Střely na bránu 4
4 Rohy 5
A to je vše, co se událo v dnešních 90 minutách hry. V krátkém shrnutí: první půle nebyla příliš výrazná a mnoho se v ní neudálo. Ani jeden tým se nemohl dostat do hry. Do druhé půle však vstoupil hrdina utkání Miro Klose a ten hned po svém nástupu zařídil branku a penaltu na svou osobu. Tu následně úspěšně kopnul Candreva a vedení 2:0 už domácím vydrželo do konce hry.
Lazio se tak ocitá na 7. místě v tabulce a po dnešku se trenéru Petkovićovi bude určitě usínat mnohem snáz. Cagliari nepřekvapilo a jde domů s prázdnou. Po 9. kole jim zbývá třináctá příčka v tabulce Serie A.
90+2
Kapitán Cagliari Conti se provinil faulem na půlce hřiště. Do konce utkání se už zřejmě ale nic výrazného nestane a domácí se můžou začít radovat.
90+1
Hlavička Contiho zamířila jen o půl metr vedle levé tyčky brankáře Marchettiho. Ten se ještě zlobí na své spoluhráče.
90
2 minuty navíc uvidíme v závěru utkání.
90
A hosté ještě rozjíždějí útočnou akci po pravé straně. Konkrétně to byl Pinilla, ktrerý v souboji s Cianim vybojoval rohový kop.
90
Posedí minuta základní hrací doby je tady.
89
U míče se zjevil brankář Lazia Marchetti, který jej zase vhodil do hry svému kolegovi na levé straně obrany.
89
Hosté se ještě snaží a aktivně kombinují na půlce svého dnešního soupeře. Čas ještě nějaký je, i když už ho není mnoho.
88
S. S. Lazio naposledy střídá: Andersona nahradí defenzivně laděný Cavanda.
87
Marchetti se ale ukázal skvělým zákrokem proti střele Contiho. Z následné dorážky však ještě mohl do prázdné brány skórovat Nainggolan, ten ale nepotvrdil instinkt zabijáka za malého vápna a zamířil vedle.
86
Nyní budou hosté také zahrávat z nebezpečné vzdálenosti cca 25 metrů před bránou .To je dobrá šance na ohrožení Marchettiho čistého konta.
85
Cagliarští nyní zavřeli Biancocelesti na své půlce.
84
Do konce utkání již nezbývá mnoho času. Hosté navíc už vypotřebovali všechna střídání. Domácí mají ale ještě 1 k dobru.
84
Cossu je již v pohodě a po pravé straně vhazuje míč do hy Pereirinha kousek před rohovým praporkem.
83
Na středovém kruhu se k zemi skácel hráč hostů Cossu po srážce s domácím kanonýrem Klosem.
83
Z následného rohového kopu hosté nic nevymysleli, neboť se provinili faulem ve vápně Lazia.
82
A Nainggolan to byl, který už se na trápení svého celku nemohl dívat. Proto vyslal prudkou střelu na zadní tyč brány Lazia, kde Marchetti vyrazil míč na roh.
82
Díky útočnému faulu domácího hráče se však ujmou kulatého nesmyslu také Sardínci.
81
A domácí směle kombinují na půlce hostů. Ti vypadají velmi bezradně v posledních minutách, jakoby ani už nevěděli jak ohrozit bránu Marchettiho.
80
Zbývá pouhých 10 minut + případné nastavení do konce hry.
80
Anderson zabojoval a překazil tak rozehrávku obrany hostů. Míč následně skončil za bránou v zámezí.
Agazzi se tak ujme odkopu od svojí svatyně.
79
Candreva to zkusil přímou střelou a překvapit tak hostujícího brankáře. To se mu ale nepovedlo, když na zadní tyči stál připravený brankář Cagliari.
78
Candreva bude kopat rohový kop, již 4. pro svůj celek.
78
Domácí se drali z rychlého protiútoku na bránu Agazziho, tam však nikdo z útočících nedokázal nic vymyslet a nakonec tak budou po odkopnutém míči vhazovat.
77
Nováček na hřišti vyslal centrovaný míč na zadní tyč, kde stál připravený Pinilla. Tomu však před nosem Marchetti míč ukradl.
77
Hosté mají ještě šanci v podobě přímého kopu z hranice 25 metrů před bránou. Zahrávat bude Cossu.
76
Ostrované teď sevřeli domácí fotbalisty v jejich vápně a trojice Cossu – Pinilla – Nainggolan si míč urychleně vyměnila. Následně ale střelu Nainggolana zablokovala pozorná obrana Lazia.
76
Také hosté budou vhazovat po své pravé straně u hranice středové lajny.
75
Pereirinha právě vhodil míč po pravé straně opět do hry.
74
Hosté teď byli blízko ke vstřelení branky. Do šance se totiž na přední tyči dral obránce v barvách Cagliari Astori, ten bránu Lazia minul jen těsně.
Následovat tak bude odkop od brankáře z celku SS.
74
Sudí ještě domlouvá hráčům před rozehráním této standardky.
73
Marchetti si již staví zeď z 1 hráče, jímž je Onazi.
73
Ibarbo se nyní po pravé straně neprotlačil, alespoň zařídil svému celku standardní situaci.
72
Do konce hry zbývá cca 20 minut hry a senzace v podání vedení Cagliari se nekoná. Naopak domácí se ve druhém poločase zvedli a dokázali vstřelit dvě branky v krátkém časovém úseku, které mohou být pro hosty již osudné.
71
Klose už míč nezastihl, ten se tak dokutálel až k brankáři Rossoblu Agazzimu, který jej ihned poslal zpátky do hry svým spoluhráčům.
70
Cagliari Calcio střídá potřetí v utkání: Cabrera vyloženě nezklamal, přesto nyní uvolní místo dřív dvornímu nahrávači s číslem 7 – Cossu.
70
Do šance se nyní řítil Nainggolan, který zakombinoval s Carberou. Jeho rána však byla zablokována a míč skončil v zámezí.
69
Tu zahráli Biancocelesti nakrátko a chvíli tak již drží míč na půlce hrací plochy.
68
Lazio tak navíc bude zahrávat standardní situaci ze 40 metrů před bránou Agazziho.
68
Klose se nyní drží za záda, ale vypadá to, že bude v pořádku a ještě nejednou postarší brankáře v tomto utkání.
67
Na zemi se ocitl Klose, jehož ve vzduchu zfauloval kapitán hostů Conti.
67
Vše tak končí odkopem od brány Agazziho.
66
Krásná akce nyní v podání domácích. Nejdříve Candreva z pravé strany roztáhl hru nalevo, kde stál Anderson, ten z vápna vyslal přímo na hlavu míč Pereovi. Perea v dobré pozici natrefil tyč a z dorážky z voleje zamířil vedle Klose.
65
Vhazovat nyní po pravé straně poblíž střídaček bude tým Lazio.
64
Domácí se i teď ubránili, když Rossoblu rozehráli nakrátko a následný centr schoval do rukavic pozorný brankář Lazia Marchetti.
64
Ibarbo byl zfaulován na hranici 40 metrů před bránou Lazia. Hosté tak budou zahrávat svůj přímák.
63
Domácí jsou stále aktivnější, přestože se logicky tolik neunáhlují a nikam nespěchají. 2:0 je výborným výsledkem.
61
Po Candrevově centru na zadní tyč se u míče zjevil Cana, ale nebyl vůbec přesný, když jeho hlavička skončila daleko za bránou.
61
Klose byl seslán k zemi a domácí tak budou zahrávat standardní situaci z hranice 30 metrů.
60
Hráči z věčného města se opět ujali kulatého nesmyslu a drží jej ve své moci.
60
Oba týmy tak již 2x vystřídaly. Cagliari má stále, co dohánět. K dobru však mají ostrované ještě dalších 30 minut + případné nastavení.
59
Cagliari Calcio střídá: Saua nahradí Pinilla.
59
Útočný faul je pískán domácímu hráči na Dessenu. Hosté tak v klidu rozehrají od svého vápna.
58
Lazio je aktivní, drží míč, jejich pohyb je lepší než v první půli, kdy se nemohli dostat do šancí.
58
Pereirinha si bere míč.
58
Domácí budou navíc nyní vhazovat po pravé straně.
57
Kapitán Cagliari Conti ale nezamířil příliš přesně, když našel jen připraveného brankáře v bráně Lazia Marchettiho.
56
O faul se postaral Cana, který skolil ve vzdušném souboji aktivního Ibarba. Za trest budou muset nyní Biancocelesti odolávat standardce hostů ze 30 metrů.
56
Druhý poločas je s novými akvizicemi hned o něčem jiném. Uvidíme, jak zareaguje na tento stav Cagliari.
55
Lazio právě vstřelilo branku!
ANTONIO CANDREVA z penaltového puntíku navyšuje vedení na 2:0, když posílá brankáře na druhou strany bránu.
54
Pisano taktéž vidí žlutou kartu za svou hru rukou.
54
Byla nařízena penalta pro domácí celek! Pisano totiž zahrál rukou ve svém vápně.
53
Domácí tak po dlouhé době konečně pěkná akce a hned je z toho branka. Miro Klose jen potvrdil svou velkou osobnost.
52
Konečně se domácí radují z branky! Důvod jim k tom udal útočník MIROSLAV KLOSE. Ten přišel až ve 46. minutě a nyní po přihrávce Candrevy z pravé strany svou hlavičkou posílá Lazio o vedení! 1:0!
51
A další faul, tentokrát je napomínán středopolař celku SS – Biglia, který opět skolil k zemi ve středu pole svého protihráče Cabreru.
51
Novic na hřišti Ciani vidí žlutou kartu za svůj ošklivý faul na agilního útočníka hostů Ibarba.
50
Domácí fanoušci podporují svůj celek, co to jen jde.
49
Candreva nyní poslal střílený centr před bránu Cagliari, kde musel zasahovat brankář Agazzi, ten vyboxoval míč pouze před sebe, kde však nestál nikdo, kdo by jej za to potrestal.
49
Ibarbo míč ztratil na své půlce kousek od středového kruhu v souboji s přesilou v bleděmodrém.
48
Domácí se snaží v úvodu druhé půle něco vymyslet a aktivně kombinovat. Jednu bezbrankovou remízu už měli nyní ve čtvrtek, kdy hráli EL.
47
Ibarbo už ale nebyl s míčem příliš mrštný a přes Candrevu neprošel. Od brány Lazia se tak bude odkopávat, protože míč již překročil čáru oddělující roh a výkop.
47
Cagliari útočí po levé straně. Odkud také bude vhazovat.
46
Trenér domácích tedy dal jasně najevo, že nebyl spokojen s jeho svěřenci a proto oživil svoji hru.
46
S. S. Lazio o poločase střídalo: Novaretti a Ederson dohráli, na jejich místa přijdou Ciani s Klosem.

3 Rohy 3
První poločas je tak minulostí. V něm jsme neměli možnost vidět ani jednu branku. Zejména domácí výběr příliš nepotěšil, přestože je velkým favoritem. To hostující celek je o něco aktivnější co se týče hrozeb na bránu. Uvidíme tedy, co nám přinese půle druhá.
Druhý poločas začne přibližně v 21:47.
45+2
Už se ale nic nebezpečného do konce poločasu nestane.
45+2
Astori zajel do Candrevy u postranní čáry a nabídl tak domácím kopat na bránu Agazziho.
45+2
Tomu se ale následně římská ekipa dokázala ubránit dalekým odkopem do bezpečí.
45+1
Novic na hřišti Pisano vybojoval pro svůj tým rohový kop v závěru utkání.
45+1
Ibarbo si splnil na jedničku své obranné povinnosti, když vypomohl obraně ve vlastním vápně.
45
2 minuty navíc se nastaví v závěru první půle.
45
Také na druhé straně se museli bránit domácí, když se do vzduchu dral Ibarbo, ale ani on nebyl úspěšný.
44
Hostující celek se ubránil centrovanému míči a následné ráně Onaziho z velké vzdálenosti. Agazzi pevně drží míč ve svých rukavicích.
44
Cagliari Calcio střídá: Zraněného Perica nahradí Pisano.
44
Pereirinha vybojoval rohový kop po pravé straně.
43
Lazio mezitím hraje proti 10 lidem.
43
Na zemi se navíc ocitl obránce Cagliari Perico, který má nějaký problém. Lékaři jej již odnáší za hrací plochu.
42
Ani teď ale nic svěřenci trenéra Lopéze nevymysleli a míč ztratili.
42
Standardní situaci bude kopat znovu Cagliari z hranice 30 metrů.
41
K přímému kopu se postavil Cabrera, jenž poslal nadýchaný centr na zadní tyč brány. Tam brankář Lazia sice míč zachytil, ale ne zcela přesvědčivě, proto mu musela vypomoct jistá obrana, která kualtý nesmysl odkopla daleko do bezpečí.
41
Brankář Lazia si již staví zeď.
40
Sau se po levé straně skácel k zemi po faulu Onaziho. Proto bude následovat přímý volný kop z této mety v podání týmu hostí.
40
Do konce první půle zbývá cca 5 minut + případné nastavení.
39
Po něm se k zakončení dostal stoper Lazia Lorik Cana, který se dostal do vzduchu nejvýše. Svou střelu ale zkrotit nedokázal, když zamířil vysoko nad. Následuje tak odkop od brankáře Cagliari.
38
Domácí celek se tak v posledních minutách dere více do šancí. I nyní si vybojoval rohový kop.
37
Ke střele se dostal Anderson, ten ale nezamířil příliš dobře, neboť s jeho slabou ránou nemá sebemenší problém Agazzi.
37
Sau se dostal do palebné příležitosti, tu však nevyužil neboť byl dokonale vyúhlován. Následně se míče neujal ani jeho parťák v útoku Ibarbo a proto se domácí celek ubránil.
37
Perea se ocitl v ofsajdu.
36
Od Lazia to je skutečně spíš trápení, jako by jim chyběla osobnost. Jednou takovou může být třeba diskvalifikovaný kapitán Mauri, který stále pyká za svojí účast v sázkové aféře.
35
Na druhé straně se po přetažené přihrávce ocitl u míče také brankář Rossoblu Agazzi. Ten ale míč ihned vzápětí poslal zase do pole.
35
Pouze v ofsajdu se nyní nalezl bývalý útočník Zemanovy Foggie Marco Sau.
34
Ibarbo nyní kombinuje se svými spoluhráči na půlce Lazia a snaží se něco vytvořit.
33
Po levé straně se zjevil Nainggolan, který je každé přestupové období zván do lepšíc ha zámožnějších celků než jsou hosté. Přesný pas ale za sebe neposlal.
32
Do rychlého brejk use hnal maličký útočník hostujícího Cagliari Sau, ten ale nezachytil prudký pas az obranu a tak se u míče zjevil pouze pozorný brankář Marchetti.
32
Po faulu bývalého záložníka O. Lyonu Edersona se na zemi objevil Conti, ten už se zvedá z trávníku poblíž středového kruhu.
31
Ten rozehráli nakrátko a k žádné akci se následně nedostali. Nyní budou vhazovat po pravé straně.
31
Domácí se ale nyní postarají o přímý volný kop z hranice 35 metrů na bránu sardů.
30
Biancocelesti postupují směrem v před rozvážně. Cagliari nemá příliš mnoho otevřených vrátek. Každoročně hrají dobře i na venkovních hřištích, nejinak by tomu mělo být dnes.
30
Brankář z ostrovního týmu se již postaral o výkop.
29
Nyní to ale zkusil po Candrevově centru Perea. Ten sice svou hlavičkou zamířil hodně nad bránu Agazziho, alespoň náznak šance v tom ale byl.
29
Domácí se opět snažili zaútočit a dostat se do šance, t ose jim proti kompaktnímu Cagliari znovu nepovedlo a.
28
Conti už nevyslal přesný centr. Kapitán Cagliari je vlastně legenda slavného Bruna Contiho, jenž v 80. letech řádil v barvách rivala Lazia AS.
27
Perfektní míč za obranu nyní posall Nainggolan Ibarbovi, který uháněl sám na bránu Lazia z pravé strany. Následnou střelu mu ale zablokoval brankář Lazia na rohový kop.
27
Zatím vidíme spíš trápení ze strany domácích, ti se nemůžou dostat do koncovky. Naopak hosté už pár příležitostí měli.
26
Candreva je všude, i nyní se snažil naznačit rozhodčímu, že hráč Cagliari Perico po jeho centru zahrál rukou. Sudí však není téhož názoru a nechává hru plynout.
26
Míč do hry vhodil Pereirinha a domácí se tak chopili míče.
25
Onazi vybojoval autové vhazování po své pravé straně pro tým z města Řím.
25
Cana se vyšvihl s dobrým obranným, zákrokem, jímž odkop míč od dravého útočníka Saua.
24
Nainggolan se provinil faulem na Onaziho, hrát bude Lazio od svého vápna.
24
Také Brazilec Hernanes pouze sedí na lavičce. Kdoví co tím trenér Lazia Petković zamýšlí; pravda je, že jeho pozice je v posledních dnech dost nejistá.
23
Jeho střílený centr ale zablokovala domácí obrana. Následně se do zakončení dral ještě Astori, který se z pozice obránce dostal k míči. Už však přitom fauloval brankáře celku SS a bude se tak muset vracet zpět do svého teritoria.
22
Míč si staví kapitán Conti, který je znám svými střely z větší vzdálenosti.
22
Přímý kop z hranice 30 metrů bude kopat tým z ostrova po faulu Candrevy na Ibarba.
21
brankář v braně Rossoblu vyboxoval míč daleko od svého vápna. Hosté se tedy ubránili a můžou pomýšlet na své další útočné výpady.
21
Rohový kop bude zahrávat také Lazio.
20
Hosté jsou zatím aktivnější v úvodu utkání a mají více brankových příležitostí.
20
Opět se ke střele dostal aktivní Cabrera, s jeho ránou ze střední vzdálenosti ale neměl problém brankář Marchetti, který si na jeho ne příliš razantní střelu počkal.
19
Rossetini byl tím hráčem, jenž se dostal nejvýš do vzduchu, bránu Marchettiho ale neohrozil.
19
Hosté však budou kopat rohový kop na bránu týmu z věčného města.
19
Ke střele se dostal Cabrera z hranice 20 metrů ale vypálil mimo.
18
Jeho odkop však zachytili pozorní domácí, kteří jsou úspěšní v získávaní míčů. Nic z toho ovšem nevytěžili.
18
Agazzi se následně po nepřesné Edersonově střele dostane k výkopu.
17
Míč si staví kdo jiný, než Antonio Candreva. Ten ale neposlal přesný centr, nebo spíš jej nikdo nedokázal ukočírovat. Až obránce Cagliari jej odhlavičkoval daleko od své svatyně a hosté si tak mohou na chvíli oddychnout.
16
Candreva byl sražen po pravé straně k zemi a Lazio bude kopat standardní situaci na bránu Cagliari.
15
Hosté právě kombinují směle s míčem někde před středovým kruhem, jejich záloha je velmi sehraná a hraje spolu již řadu let.
14
Nyní se ale ke střele dostal Candreva, který je znám svým kanonem v pravé noze. Branku však nevytěžil, když zamířil o kousek vedle pravé Agazziho tyčky. Brankář Rossoblu se tak postará o odkop.
14
Domácí by dnes jistě rádi sebrali 3 body, zatím to ale příliš nevypadá. Také plno opor sedí na lavičce, hráči jako Klose nebo Ledesma, kteří jsou velmi zkušení.
13
Faul byl pískán hostujícímu hráči, který se provinil na půlce Lazia až někde u rohového praporku. Biglia už hodil míč Marchettimu, který se tak postará o odkop.
13
I po pravé straně bude vhazovat Perico, někde u vzdálenosti v prostorech střídaček.
12
Vhazovat teď po levé straně bude hráč Cagliari Murru.
12
Nyní se však do šance dostal po pravé straně po dlouhém centru z hloubi pole italský útočník Sau. Ten ale z úhlu vypálil pouze do brankáře, který jeho ránu kryje.
11
Hraje se v poklidném tempu. Ani jeden tým to zatím nerozbalil, proto můžeme vidět spíš precizní bránění jak na jedné, tak a druhé straně
10
Candreva ve vápně Cagliari nyní zanechal míč pouze za sebou, hosté se tak ubránili rozvíjející se akci Lazia.
9
Biancocelesti i se štěstím uhájili míč na půlce Cagliari a tam zdařile kombinují na velkém prostoru.
8
Na druhé straně si příliš předkopl míč defenzivní záložník Onazi. Také Agazzi včas jistým zákrokem na zemi míč chytá do svých rukavic.
7
Akce hostů neměla delší trvání, když se Sau ani pořádně nerozběhl a míč už mu odskočil daleko do míst, kde stál pouze připravený brankář domácích.
7
Candreva značí sudímu, že byl faulován. Ten nicméně žádný kontakt neviděl a proto se hraje dál.
6
Domácí budou vhazovat po své pravé straně, konkrétně hráč Pereirinha.
6
Sau i s ochranou maskou nyní vypálil hlavičkou, ale v těžké pozici bránu Lazia minul. Marchetti se tak postará o odkop od své svatyně.
5
Radu výborným obranným zákrokem u své postranní čáry vystihl směr možné přihrávky hostů a ti pouze vhazují.
4
Mezitím se hraje většinu času mezi oběma šestnáctkami.
3
Brankář v barvě Rossoblu se postaral o odkop.
2
Nyní závar před bránou sardíňanů, když se ke střele pokoušel Anderson po pravé straně. Tomu ale včas pod nohy skočil brankář Agazzi a i díky tomu svou svatyni ubránil. Následně byl také chvíli ošetřován, ale už se hraje.
2
Také na druhé straně se poprvé u míče setkal brankář Biancocelesti Marchetti. Ten jej ihned poslal do hry.
1
Utkání začalo svižně, domácí se ihned dostali na půlku Cagliari, tam ale jejich centr nebyl přesný a míče se chopil brankář Agazzi.
1
Domácí Lazio v bleděmodrých dresech právě rozehrálo.
1
-2
Ještě jednou vás vítám u naší textové reportáže. Oba týmy jsou již na hrací ploše a utkání tak, co nevidět začne!

S. S. Lazio: Marchetti (C) – Pereirinha, Novaretti, Cana, Radu – Candreva, Onazi, Ederson, Biglia, Anderson – Perea.
Náhradníci: Strakosha, Berisha – Elez, Ciani, Cavanda, Hernanes, González, Ledesma, Klose, Keita, Floccari.

Cagliari Calcio: Agazzi – Perico, Rossettini, Astori, Murru – Dessena, Conti (C), Nainggolan – Cabrera, Sau, Ibarbo.
Náhradníci: Avramov – Ariaudo, Pisano, Cossu, Eriksson, Nenê, Pinilla.

Rozhodčí: D. Massa – Bianchi, Paganessi.
Pravděpodobné sestavy:

S. S. Lazio:
Marchetti – Cavanda, Ciani, Cana, Radu – Candreva, Ledesma, Keita – Felipe Anderson, Klose, Perea

Cagliari Calcio:
Agazzi – Perico, Rossettini, Astori, Murru – Cabrera, Conti, Nainggolan – Cossu – Sau, Ibarbo
5 posledních vzájemných střetnutí

19.05.2013 Cagliari 1:0 Lazio
05.01.2013 Lazio 2:1 Cagliari
25.03.2012 Lazio 1:0 Cagliari
30.10.2011 Cagliari 0:3 Lazio
27.02.2011 Cagliari 1:0 Lazio

Cagliari se nacházejí na 12. příčce a případnou výhrou nad Laziem by svého soka dokonce přeskočili. To by byla určitě velmi příznivá senzace, které budou chtít jít Sardínci naproti.
Hostům se ale na venkovních hřištích příliš nedaří. Získali zde pouhé 2 body za remízy s Fiorentinou a Livornem. Tým trenéra Lopeze je jinak skoro v plném počtu, chybí pouze záložník Ekdal. Dále by Rossoblu jistě rádi navázali na svůj poslední ligový zápas, kde vyhráli s Catanií 2:1.
O nejlepšího střelce Cagliari se dělí trojice hráčů, jmenovitě jsou to: Victor Ibarbo, Radja Nainggolan a Mauricio Pinilla (všichni 2 trefy).

Forma týmu

19.10.2013 Cagliari 2:1 Catania
06.10.2013 Udinese 2:0 Cagliari
29.09.2013 Cagliari 1:1 Inter
25.09.2013 Livorno 1:1 Cagliari

Domácí se v úvodu sezóny příliš nedaří, zejména zátěž v podání Evropské Ligy jim bere síly a také se nedají opomenout častá zranění. To vše vygradoval až na devátou příčku v tabulce Serie A.
Zápas s Cagliari by proto měl být velmi vážným i co se týče trenéra Vladimira Petkoviće, který jak se zdá ztrácí pevnou půdu pod nohama. Doma se však týmu z Římu daří, když zde zatím ještě neprohrál a má bilanci tří výher a jedné remízy.
I v dnešním utkání nebude moci pomoct Biancocelesti vinou zranění plno fotbalistů a to: obránci Konko s Biavou a Luličem. Marodka se však postupem času vyprazdňuje a tým z věčného města se tak může dívat jenom směrem vpřed.
Nejlepší střelec Lazia je stále Antonio Candreva s 3 branky na kontě.

Forma týmu

20.10.2013 Atalanta 2:1 Lazio
06.10.2013 Lazio 0:0 Fiorentina
29.09.2013 Sassuolo 2:2 Lazio
25.09.2013 Lazio 3:1 Catania
Dobrý večer všem fotbalovým nadšencům! Dnes se vám pokusíme přiblížit alespoň textově utkání 9. kola prestižní italské Serie A. V něm se utkají S. S. Lazio proti Cagliari Calcio.
Zápas se bude konat na Olympijském Stadiónu v Římě.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62