To je pro dnešek vše, příště opět na shledanou.
AS Livorno Calcio doma prohrává s Chievem Verona 2:4. Za domácí se prosadili Siligardi a Paulinho, za Chievo to pak byl jednou Théreau a hattrick vstřelil Paloschi. Hosté byli lepší a zaslouženě vítězí. Utkání nabídlo 6 branek, Livorno opět ukázalo, že obrana nepatří k silným stránkám týmu.
90+2
Nastaveny byly 3 minuty.
90+2
Po přímém kopu Benassiho budou domácí zahrávat ještě rohový kop.
90
Žlutou kartu dostává Përparim Hetemaj (Chievo Verona).
89
Duncan se odhodlal k tvrdé střele ze střední vzdálenosti, míč jen těsně míjí pravou tyč!
88
Centr domácího záložníka Benassiho je ale příliš dlouhý, hrát tak budou Veronští.
87
Tlak domácího Livorna vyústil v zahrávání rohového kopu...
85
V posledních minutách se hraje prakticky jen na jednu bránu, Livorno se ale ve finální fázi trápí.
83
Greco sice bránu trefil, Agazzi si ale připsal snadný zákrok.
82
Domácí budou zahrávat nebezpečný přímý kop.
81
Benassi zahrál dobrý rohový kop, obrana Veronských ale i tuto nepříjemnou standardní situaci dokázala ubránit.
80
Paulinhova střela jde však vysoko nad.
79
Chievo je zatlačené až k vlastnímu vápnu, domácím se ale nedaří vytvořené akce lépe zakončit.
78
Chievo se po této standardní situaci dostalo pod mírný tlak, Agazzi ale závažnější šanci nečelil.
77
Roh pro domácí Livorno...
76
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Alberto Paloschi, přichází Sergio Pellissier.
75
Žlutou kartu dostává Ivan Radovanović (Chievo Verona).
74
Belfodilem odražený balon získává gólman hostí, který nyní s rozehrávkou spěchat určitě nebude.
73
Centr Belfodila z levého křídla nebyl dostatečně přesný.
72
Hra je v posledních minutách značně rozdrobená, rozkouskovaná. To nyní svědčí pochopitelně hostům.
70
Žlutou kartu dostává Roberto Guana (Chievo Verona).
70
Oko diváka v posledních minutách spíše trpí, především ty domácí, protože se Livornu nedaří.
68
Livorno se v útočné fázi trápí, schází tomu větší přesnost v přihrávkách. Naposledy to opět prokázal střídající Belfodil.
67
Střídání v týmu AS Livorno Calcio: ze hřiště odchází Marco Biagianti, přichází Ishak Belfodil.
66
Livorňané se ubránili a vyráží do rychlého protiútoku.
65
Hosté vybojovali rohový kop...
64
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Matteo Rubin, přichází Gennaro Sardo.
63
Chievu se daří kontrolovat hru, soupeře do šancí nepouští.
62
Žlutou kartu dostává Andrea Coda (AS Livorno Calcio).
61
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Cyril Théréau, přichází Victor Obinna.
60
Dvě třetiny hracího času jsou pryč, v Livornu padlo 6 branek. Co bude následovat?
59
Obrana Verony ale tuto standardní situaci zvládla.
59
Domácí budou zahrávat přímý volný kop...
58
Žlutou kartu dostává Marco Biagianti (AS Livorno Calcio).
57
Nyní mají fotbalisté Livorna pořádně těžký úkol, Chievo je dopředu silné, v obraně navíc nedělá chyby.
56
Chievo právě vstřelilo branku!
ALBERTO PALOSCHI proměňuje pokutový kop, míč poslal do levého horního rohu brány. Bardi si sice vybral správnou stranu, na míč ale nedosáhl. Útočník Chieva tak kompletuje hattrick!
55
Hosté budou zahrávat pokutový kop!
54
Střídání v týmu AS Livorno Calcio: ze hřiště odchází Nahuel Valentini, přichází Alfred Duncan.
53
Střídání v týmu AS Livorno Calcio: ze hřiště odchází Luca Siligardi, přichází Innocent Emeghara.
52
Livorno nyní kontroluje balon častěji, soupeři ho nepůjčuje.
51
Z hranice vápna se pokusil vystřelit Paulinho, trefil ale jen blokujícího soupeře.
50
Domácí se snaží zklidnit hru a rozehrát útočnou akci.
49
Hosté si díky rohovému kopu vytvořili tlak, Bardi ale vytáhl balon nad břevno pohotovým zákrokem.
48
Domácí to sehráli na krátko, do šance se ale nedostali.
47
Roh pro Livorno...
46
První poločas nabídl neskutečných 5 branek, šťastnější jsou hosté. Jako první se přitom radovali domácí, to když Agazziho překonal v 7. minutě Siligardi. Chievu se ale podařilo zápas otočit, do druhé půle tak Veronští půjdou s jednobrankovým náskokem.
Druhý poločas začne cca v 16:04.
45+2
45+1
Tak to je tedy závěr poločasu. Po dlouhém vhazování, které dolétlo až do vápna, nastal zmatek. V něm se nejlépe zorientoval ALBERTO PALOSCHI, který dostává míč do branky Livorna.
45+1
Nastavovat se bude 1 minuta.
44
Od brány bude rozehrávat Agazzi, konec první půle je oboustranně velmi velmi opatrný.
43
Hodně nepřesnou střelou se z hranice vápna prezentoval Théreau.
42
Chievo bude rozehrávat rohový kop...
40
Od brány bude rozehrávat gólman Chieva Agazzi.
39
Blíží se konec první půle, oba týmy se nyní snaží nevyrobit další chybu.
38
Chievo kombinuje na útočné půli, zatím ale bez zakončení.
37
Žlutou kartu dostává Marco Benassi (AS Livorno Calcio).
36
Siligardi vybojoval vhazování pro hosty u pravé postranní čáry.
35
Po sporném zákroku na domácího hráče u pravé postranní čáry planou emoce, vše se ale obejde bez karet.
34
Domácí tým srovnání nabudilo, Chievo se dostává pod tlak.
33
Livorno právě vstřelilo branku!
A je srovnáno. PAULINHO vybojoval pokutový kop, který i sám proměnil. Brankáře poslal k pravé tyči, míč k levé.
32
Paulinho byl faulován uvnitř vápna, domácí zahrávají pokutový kop!
31
Paulinho se na hranici vápna neprosadil, hrát tak mohou hosté.
30
Půlhodina hry je nyní minulostí, domácí prohrávají s Chievem 1:2. Podaří se do poločasu srovnat?
29
Z pravé strany odcentroval do vápna Piccini, hosté se ale zvládli ubránit.
28
Od brány bude rozehrávat Bardi.
27
Chievo má v posledních minutách více ze hry, obrat hostů je pro Livorno zřejmě velkým šokem.
26
Žlutou kartu dostává Cyril Théréau (Chievo Verona).
25
Pokračuje se ve hře, na útočné půli kombinuje Livorno.
24
Hra je přerušena pro ošetřování jednoho z hráčů.
23
Tak to je tedy přestřelka, v Livornu se odehrává parádní fotbal. Jednoduchá akce ze strany Veronských – z pravé strany odcentroval Paloschi, precizně zamířenou hlavičkou Bardiho překonal CYRIL THÉREAU. Balon končí u pravé tyče, domácí prohrávají 1:2.
22
Na brankové čáře musel zasáhnout Bardi, který chytil zakončení Paloschiho.
21
Domácí rozehráli na krátko, balon se ale dostal až k brankáři Livorna, tohle se příliš nepovedlo.
20
Livorno bude mít rohový kop...
19
Paulinho ztrácí balon, rozehrávat tak bude Agazzi.
18
Balon ale bez problémů hlavou odvrací bek Coda.
17
Roh pro hosty...
16
Centr Picciniho z pravé strany úspěšně blokuje připravený Dainelli.
15
Z pravé strany zkusil překvapit Bardiho Paloschi, trefil ale jen postranní síť.
14
Théreau se sice dostal k razantní hlavičce, ta však jde jen vedle levé tyče.
13
Hosté budou zahrávat rohový kop...
11
Zatím hrají prim útoky obou soupeřů, hraje se nahoru dolů.
10
Na útočné půli kombinují domácí...
9
Necelé dvě minuty uplynuly po gólu Livorna a je opět vyrovnáno. Za obranu domácích dostal skvělý balon ALBERTO PALOSCHI, který zamířil přesně k pravé tyči přízemní ranou. Schyluje se dnes k větší přestřelce?
8
Hosté se snaží odpovědět zvýšenou útočnou aktivitou, centr Paloschiho ale nebyl přesný.
7
Centr z pravého křídla vrátil hlavou zpět do vápna Mesbah. Do jeho pasu se hlavou opřel LUCA SILIGARDI, který posílá míč za záda nešťastného Agazziho. Skvělý start do utkání v podání Livorna...
5
Domácí to nesehráli špatně, kapitán týmu Paulinho se sice dostal ke hlavičce, té však scházela přesnost.
4
Benassi bude zahrávat nebezpečný přímý kop domácího Livorna...
3
Biagianti se rozhodl odcentrovat z levé strany, nikoho ze svých spoluhráčů ale tímto pasem nenašel.
1

AS Livorno Calcio: Bardi – Coda, Valentini, Castellini – Piccini, Benassi, Biagianti, Greco, Mesbah – Paulinho (C), Siligardi.
Náhradníci: Aldegani, Anania – Gemiti, Ceccherini, Émerson, Rinaudo, Mosquera, Duncan, D. Bartoli Bartolini, Emeghara, Belfodil, Borja.

Chievo Verona: Agazzi – Frey, Dainelli, Cesar, Rubin – Radovanović, Rigoni (C), Guana – Paloschi, Hetemaj, Théréau.
Náhradníci: Puggioni, Squizzi – Bernardini, Canini, Sardo, Lazarević, Bentivoglio, Guarente, Obinna, Pellissier, Stoian.

Rozhodčí: Damato – Tonolini, Faverani. Crispo..
Podrobná onlajn reportáž z utkání začíná v 15:00, nenechte si ji ujít.
Vzájemné zápasy

Všech pět posledních vzájemných střetů ovládlo Chievo. Postupně zvítězilo v poměrech: 2:1, 2:0, 2:0, 1:0 a naposledy 3:0.
Chievo Verona

Chievo též bojuje o udržení nejvyšší soutěže, stejně jako Livorno má však velké starosti. Po 32 utkáních mají totiž Veronští jen 27 bodů, což značí jen dvoubodový náskok na právě 18. Livorno. Dnes tak půjde o nesmírně důležitý souboj v boji o udržení Serie A. Forma hostů je následovná – z posledních sedmi zápasů tým pětkrát prohrál, připsal si ale dvě cenná vítězství. Ty zaznamenal proti Bologně – 3:0 a Janovu – 2:1.
AS Livorno Calcio

Livorno je na nelichotivé 18. pozici v ligové tabulce italské Serie A. Po 32 zápasech má na kontě 25 bodů za 6 výher a 7 remíz, to vše při průběžném skóre 34:60. Livorno tak má druhou nejhorší obranu ligy. Pro tým je pochopitelně klíčové udržení soutěže, na 17. Bolognu Livorno ztrácí 2 body. Při správné souhře okolností se tak po 33. kole může dostat mimo sestupové pole. Z posledních sedmi zápasů tým čtyřikrát prohrál, dvakrát remizoval a jednou zvítězil. V posledním utkání hrálo Livorno v Juventusu – 0:2.
Příjemné odpoledne s fotbalem, dnes nás čeká souboj domácího AS Livorna Calcio s Chievem Verona. Přeji příjemný zážitek z utkání, pojďme si oba týmy představit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62