Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přej Vám příjemný zbytek večera a těším se u dalších onlajn přenosů.
A je dobojováno! V tomto velmi zajímavém utkání již ve druhém poločase žádný tým branku nepřidal. V důležitém utkání tak vítězí Livorno, které se přiblížilo po tříbodové výhře na pouhý bod svému dnešnímu soupeři. Pro Livorno je to první vítězství od 3. listopadu. Hosté naopak zůstavají na svém.
90+4
Ten ale Livorno bez potíží ubránilo. Za chvíli se rozeběhne poslední minuta dnešního mače.
90+4
Centr Biondina nakonec nenašel nikoho v bílém. Následuje ale rohový kop.
90+2
Hosté vrhají své poslední síly do útoku, domácí je ale příliš před svou branku nepouští.
90
Hlavní arbitr nastaví v první poločase ještě pět minut navrch.
89
Domenico Berardi zůstal po jednom ze soubojů ležet s bolestivou grimasou na hřišti. Zřejmě ale bude v pořádku.
88
Při delší přihrávce přidržel na svých zádech Flora Florese jeden z beků domácích. Bardi tak bude moci v klidu odkopávat od své branky.
87
Ve velké šanci se ocitl Duncan, který se po centru dostal k hlavičce, Bardi však svůj celek podržel! To byl hodně důležitý zákrok!
85
Livorno se již moc dopředu nežene, domácí si přihrávají s míčem daleko od své svatyně.
83
Domácí sportovně zakopli míč potom, co na trávníku zůstal ležet Antei. Snad bude ale v pořádku.
82
Akrobatický prvek vystřihl ve vápně Berardi, nůžkami ale trefil jen svého spoluhráče, obrana Livorna poté míč odklidila do bezpečí.
81
U rohového praporku se provinil nedovoleným zákrokem Benassi, který fauloval Manfrediniho. Manfredini dnes drží obranu hostí nad vodou.
79
Svůj dnešní druhý gól mohl přidat po dobrém uvolnění Paulinho, v plném běhu ale z úhlu nezamířil přesně!
78
Poslední změna v sestavě hostí. Na poslední pár minut si zahraje Ziegler, který nahrazuje nevýrazného Longhiho.
77
Ze standardní situace se pokoušel střílet Émerson, jeho pokus ale zastavil vlastním tělem jeden z beků.
76
A Duncan byl hned při své první akci velmi tvrdě faulovaný Anteiem, který vidí žlutou kartu.
74
V krátkém sledu je tu druhé střídání Livorna. Vyšťaveného Greca nahradí Duncan.
72
Druhý poločas nemá ani zdaleka takové parametry, jako ten první. Domácí se hodně bojí o výsledek a hosté jsou dopředu nemastní, neslaní.
70
Poprvé střídá i trenér domácích fotbalistů. Místo Emeghara přichází Siligardi.
69
Míč si na místo prohřešku postavil sám postižený, trefil ale jen zeď.
68
Na rohu vápna fauloval domácí kapitán Luci aktivního Berardiho. To je dobrá šance na střelu.
66
Další zbytečný faul Manfredinimu tentokrát již neprošel a sudí ho trestá žlutou kartou. To je dnes již posedmé, co jí vytáhl z kapsičky.
65
Druhá změna v sestavě hostí. Pro dnešek má již odpracováno Sansone, místo něj si zahraje Farias.
63
Paulinho s Benassim rozehráli rohový kop nakrátko, následný centr se ale moc nepovedl a míče se nikdo nezmocnil.
62
Další centr z velké dálky drží bezpečně v náručí Bardi. Ten nikam s rozehrou nespěchá. Je ještě poměrně brzy na nějaké šetření času.
60
Sansoneho střelecký pokus přizvedl jeden z obránců přímo do náruče připraveného Bardiho.
58
Stále čekáme v druhém poločase na nějakou větší šanci toho, či onoho týmu.
57
Znovu je praporek pomezního sudího v akci. Tentokrát značí postavení mimo hru Paulinha.
57
Dlouhý nákop na útočníka vyřešil včasným výběhem Pegolo. Následně si zahrál i jeho kolega na druhé straně, který má ale míč v náručí.
55
Emeghara byl po rozehře volného kopu nachytán v ofsajdové pozici.
54
Greco se dostal mezi dva obránce, přičemž Biondini ho skluzem zezadu fauloval. Sudí Celi bez váhání vytahuje žlutou kartu.
53
Hosté dnes poprvé střídají, místo Chibsaha si zahraje Floro Flores.
52
Hosté zahrávali rohový kop, po kterém se ale do šance nestali.
51
První střelecký pokus druhého poločasu má na svědomí Sansone, jeho skákavá technická střela ale branku minula.
49
Cecherini si svou dobrou individuální akci nakonec faul před pokutovým územím nevymodlil. Domácí ale zůstávají u míče.
48
Začátek druhé půle se zatím nese v klidném rytmu. Hraje se spíše uprostřed hřiště.
46
Zaza si v souboji s Lucim pomohl loktem a vidí od sudího žlutou kartu. Na žluté tresty je tak srovnáno.
46
Do druhého poločasu, jak se zdá, nastoupily oba celky beze změn.
46
Druhý poločas začne přibližně v 16:05.
Máme za sebou první poločas, který přinesl hned několik zajímavých momentů. Hned v páté minutě se domácí dostali do vedení zásluhou Greca. O šest minut později byl jejich náskok již dvojnásobný, když se trefil Paulinho. Ještě hůře bylo Sassuolu ve 26. minutě, to na 3:0 upravil skóre Benassi. Poslední slovo však měli hosté, z pokutového kopu snížil Berardi. Hraje se velmi zajímavé utkání, plné ostrých střetů. Každopádně domácí ještě ani zdaleka nemají vyhráno, uvidíme, co nám přinese poločas druhý.
45+2
45+2
První poločas se dohrává na polovině domácích, nevypadá to ale příliš na to, že by se hosté ještě pokusili o nějaký útok.
45+1
Za zbytečný faul vidí žlutou kartu Greco, navíc je tu dosti výhodná pozice pro hosty. Nějak se nám ty žluté karty kupí.
45
Hlavní sudí nastaví v prvním poločase ještě dvě minutky navrch.
44
Manfredini a Greco se teď dali do hodně vášnivé diskuse, žlutit se ale nakonec nebude muset.
43
Oproti úvodním minutám je Sassuolo o dost aktivnější a to hlavně díky zpřesnění svých přihrávek. Navíc hodně zjednodušili svou hru.
41
Mbaye se po jednom z ostřejších střetů zřejmě zranil a nevypadá to s ním moc dobře.
39
S blížícím se koncem prvního poločasu, uvadá i tempo hry, které bylo do této chvíle nadstandardní.
37
Hraje se hodně tvrdě, o tom teď Manfredini přesvědčil Codu.
36
Na centr ze standardní situace si naskočil Manfredini, hlavičkoval ale jen nad branku.
35
Hosté jsou v posledních minutách jasně aktivnějším celkem. Teď je za cenu faulu musel zastavit Cada, který si vysloužil žlutou kartu.
34
Berardi je dnes hodně aktivní, což dokázal další střelou ze střední vzdálenosti. Vzhledem k tomu, že ale směřovala jen doprostřed branky, Bardi jí v pohodě zneškodnil.
33
Bardi se dokázal zmocnit míče před dotírajícím Chibsahem.
32
Zajímavou standardní situaci zahrávali hosté, centr Berardiho však byl příliš dlouhý a míč skončil za brankou.
30
Tohle je utkání, které se fanouškům musí zákonitě líbit! Ani náhodou není znát, že spolu hrají týmy na pokraji sestupu.
28
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Míč si na penaltový puntík postavil DOMENICO BERARDI, který se střelou do horního rohu nemýlil a dává tak dnešnímu duelu další zápletku!
28
Teď je tu ale pokutový kop pro hosty! Bardi ve vápně fauloval a vidí za tu žlutou kartu! Velká šance na snížení!
26
Livorno právě vstřelilo branku!
Tak to je přímo studená sprcha pro Sassuolo! Rychlé přečíslení domácích zakončíl výborně do spodního rohu branky MARCO BENASSI po přihrávce Mbayeho. Tohle se bude už blbě otáčet.
25
Přízemní centr směřující do vápna se povedlo obráncům zpacifikovat. U míče jsou domácí uprostřed hřiště.
24
Na pravé straně se snažil odcentrovat Benassi, jeho pas však zablokoval jeden z beků na roh.
23
Loket v obličeji Paulinha, píšťalka sudího však zůstává němá.
22
Hosté pomalu začínají vystrkovat drápky. Střelecký pokus Berardiho však mířil jen doprostřed branky, domácí brankář neměl problém.
21
Střílený centr poslal z levé strany do vápna Berardi, míče se však nikdo ani nedotkl a ten tak skončil za brankovou čárou. Bardi bude moci v poklidu odkopávat od své branky.
20
Greco zastavil jen za cenu faulu začínající útok Sassuola.
19
Tak nakonec zahrávalo Sassuolo rohový kop. Ten však nebyl vůbec dobře kopnutý a bez problémů si pro něj došel Bardi.
19
Teď se na chvíli nastěhovali hosté před branku domácích, nic nebezpešného z toho zatím nevzniká.
18
Snad první centr směřoval do pokutového území Livorna, tam však stál pouze jediný muž v bílém, a tak tato akce neměla od první chvíle moc šancí na úspěch.
17
Hra na jednu branku pokračuje, rychlý protiútok domácích ale tentokrát obrana Sassuola zastavila.
15
Další obrovská šance pro domácí! V ní se po dobré přihrávce ocitl Paulinho, jenže tísněn dvěma obránci nezakončil z malého vápna přesně! Tohle by se mělo proměňovat!
14
Rosi poslal k zemi nevybíravým faulem Emegharu a po zásluze za to vidí žlutou kartu.
13
Hosté si v dosavadním průběhu utkání nevytvořili zatím vůbec nic. Naopak Livorno oplývá aktivitou, která se jak vidno, vyplácí.
11
A ten byl také nakonec gólový! Mbaye dobře potáhl míč a předložil ho na vápno na volného PAULINHA, ten si udělal ještě kličku a zpoza obránce vypálil k levé tyči! Bardi byl znovu bez šance! To je přímo pohádkový začátek pro Liborno!
10
Hosté vytáhli svůj presink a zahnali Livorno do úzkých. Domácí se však z toho dostali a záhy založili útok.
9
Dnes poprvé v akci žlutá karta, tu vidí za faul hostující Berardi.
9
Kotel domácích fanoušků používá k fandění pyrotechniku. To určitě není správný postup, jak svůj tým podpořit.
8
Hostující obránci však míč dokázali odhlavičkovat do bezpečí.
7
Domácí jsou dále při chuti, tentokrát si znovu vyzkouší exekuci rohového kopu.
5
Domácí fotbalisté jdou do vedení! Nádherný centr poslal do vápna Benassi a LENDRO GRECO bráněn obráncem z první přesně zakončil k tyčí! Hodně důležitá branka!
3
Livorno rozehrálo roh nakrátko, míč se nakonec dostal k Émersonovi, který z třiceti metrů vyslal velmi nebezpečnou skákavou střelu, ta nakonec jen o kousek minula branku, jinak by jistě nadělala velké potíže hostujícímu brankáři.
2
První rohový kop dnešního utkání budou zahrávat domácí.
1
Domácí nastupují do utkání ve svých klasických červených dresech, hosté naopak v bílé kombinaci.
1
Oba celky jsou již na hrací ploše, utkání nám bude moci brzy začít.

AS Livorno Calcio: Bardi – Coda, Castellini, Ceccherini – Mbaye, Émerson, Luci, Greco, Benassi – Paulinho, Emeghara.
Náhradníci: Valentini, Gemiti, Rinaudo, Piccini, Duncan, Mosquera, Borja, Siligardi, Biagianti.

US Sassuolo Calcio: Pegolo – Longhi, Antei, Manfredini, Rosi – Biondini, Marrone, Chibsah – Zaza, Berardi, Sansone.
Náhradníci: Pomini – Pucino, Ariaudo, Bianco, R. Ziegler, Missiroli, Kurtić, Farias, Floro Flores, Mendes..
US Sassuolo Calcio – Hosté na tom nejsou o moc lépe. Jsou pouze o jednu příčku před svým dnešním soupeřem s náskokem čtyř bodů. Dnešní duel by se tak dal nazvat bitvou o šest bodů. Ani Sassuolo však neoplývá žádnou extra formou. V posledních pěti utkáních získali jen tři body. Jediný světlý okamžik nastal v devatenáctém kole, kdy si však připsali hodně cenné vítězství nad AC Milan, který přestříleli 4:3. Tuto výhru by dnes jistě velice rádi zopakovali a alespoň trochu se dostali do klidnějších vod.
AS Livorno Calcio – Domácím patří aktuálně devatenáctá pozice. Před poslední Catanii jsou jen díky lepšímu skóre. Na nesestupovou sedmnáctou příčku, která momentálně patří Bologně, ztrácí čtyři body. Forma domácích je navíc více než tristní, v posledních pěti utkáních odešli vždy bez bodu. Jejich poslední výhra se datuje k 3.11., kdy si doma poradili Atalantou. Pokud ale chtějí pomýšlet na udržení se v nejvyšší soutěži, měli by dnes již bodovat.
Dobré nedělní odpoledne Vám přeji při sledování 21. kola italské Serie A. Domácí Livorno hostí na první pohled nepříliš atraktivního soupeře – Sassuolo Calcio.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62