Ode mne je to pro dnešek vše, loučím se s vámi a těším se někdy příště na počtenou.
V nervózním závěru již branka nepadla a utkání tak končí remízou. Nutno dodat, že zaslouženou. V první půli sice byli aktivnější hosté, na začátku druhé části ale díky dvěma chybám vypadli ze svého tempa a do vedení se dostali domácí. Hostující dohrávali zápas v desíti, i tak se jim ale podařilo vyrovnat.
90+5
90+4
Stejný karetní trest inkasuje i hostující Valero, který se nejvíce postrkával s domácím Munarim. To je již třetí červená karta v dnešním zápase!
90+4
Červenou kartu vidí domácí Munari.
90+4
Hráči se postrkují kolem místa, odkud by se mělo rozehrávat. Rozhodčí ještě udělí nějaké karty.
90+2
Další žlutá karta. Tentokrát ji vidí hostující Savic. Navíc budou mít domácí v závěru zápasu zajímavou příležitost přímého kopu. Vzdálenost od brány je přibližně dvacet metrů.
90+2
Ještě jedna žlutá karta pro domácího Palettu.
90+1
Domácí kombinují na útočné polovině, jsou však ještě daleko od brány gólmana Neta.
90
Rozhodčí v zápase nastaví ještě čtyři minuty.
89
Domácí pokračují s míčem na svých kopačkách, rádi by se dostali ještě do jednoho ohrožení hostující brány.
88
Střídající Palladino mohl být hned hrdinou, jeho hlavička z velkého vápna ale mířila těsně mimo.
87
Poslední střídání v zápase. Místo Biabianyho přijde na poslední minuty Palladino.
85
Fiorentina právě vstřelila branku!
Nádherná fotbalová akce přináší vyrovnávací branku! K přímému kopu se postavil střídající MATIAS FERNÁNDEZ a míč z dvaceti metrů poslal nekompromisně do pravého horního rohu domácí brány. Gólman Mirante byl zcela bez šance, na tuhle přesně umístěnou střelu byl prostě krátký. Hosté tak i v deseti srovnávají a určitě se pokusí výsledek ještě obrátit na svoji stranu. Bez asistence.
84
Po faulu na hostujícího Cuadrada budou mít hosté zajímavou situaci – přímý kop z přibližně dvaceti metrů.
82
Druhé střídání domácího celku. Hřiště opouští Cassano – střelec úvodní branky, místo něj přichází Schelotto.
81
Střídají ovšem i domácí. Místo Marchionniho přijde na hřiště Muanri.
79
Poslední střídání hostujícího celku. Na hřiště přichází Fernández výměnou za Aquilaniho.
78
Další útok hostujícího celku brzdí ofsajd. Rozehrávat tak od své brány budou domácí.
77
Domácí se již moc do útoku neženou a soustředí se na poctivou obranu. Hrát proto musí hosté z Fiorentiny.
75
Na druhé straně napřáhl Amauri, jeho pokus však také nemířil přesně.
74
Hosté zůstávají v okupaci domácí brány. Z osmnácti metrů napřáhl Pizarro, jeho pokus však končí vysoko nad. Domácí si mohou na chvíli oddechnout.
73
Valero byl s míčem již v malém vápně, nakonec ale nedokázal vystřelit přesně. Byl pod velkým tlakem domácí obrany, která ho nenechala dýchat.
72
Hosté dále kombinují na polovině soupeře a tlačí se do střelecké situace. Domácí se však proti deseti hostujícím hráčům zatím dobře brání.
71
Z rohu však hosté nic nevymysleli.
71
Centr Goméze musel jeden z domácích hráčů odkopnout na roh.
69
Domácí jsou při chuti a dále pokračují v okupaci soupeřovy poloviny.
67
Druhé střídání hostí. Místo Matraniho přichází Iličič.
66
Obrovská šance domácího celku! Nejprve se ke střele z hranice šestnáctky dostal Cassani, jeho pokus dokázal hostující gólman Neto vytáhnout mimo. Míč však skončil jen na kopačce nepokrytého Amauriho, který však trefil jen ležícího brankáře hostí! Hostující obrana totálně propadla, jen díky svému brankáři a nepřesnosti hostí v zakončení neprohrává Fiorentina již 3:1!
65
Několik nepřesností na obou stranách. Hraje se převáženě ve středu hřiště.
63
Rána hostujícího Cuadrada z pravé strany hřiště mířila příliš vysoko nad. Domácí brankář tak nemusel ani zasahovat.
62
Z rohu nezapršelo. K vyraženému míči se sice dostal Marchionni, poslal ho ale těsně nad břevno hostující brány.
61
Domácí Cassano a Gargano kombinovali na levém křídle. Ke střele se sice nedostali, vybojovali ale pro svůj tým rohový kop.
60
Matri se snažil dotírat na rozehrávajícího brankáře domácích, ten se však oklamat nenechal a míč poslal okamžitě pryč od hostujícího útočníka.
59
Střídání v týmu hostí. Místo Joaquína přichází na hřiště čerstvý Gómez.
59
S pokusem Cuadrada z velké vzdálenosti neměl domácí brankář příliš problémů. Míč tlumí ve svých rukavicích a může ho v klidu rozehrát.
58
Hosté i v desíti drží míč na svých kopačkách a snaží se kombinovat. Těžko se jim ale zatím dostává blíže domácí bráně.
56
Další žlutý kartonek byl vytažen sudím Gervasonim. Tentokrát ho vidí domácí Gargano za faul zezadu.
54
Další komplikace pro hostující celek. Hostující Dikaité za svůj faul vidí druhou žlutou kartu, která je ihned doprovozena kartou červenou. Zápas tak pro něj končí, hosté budou duel dohrávat v deseti. A dotahovat jednobrankovou ztrátu pro ně bude o to složitější.
53
Hosté jsou hned na míči a snaží se znovu rychle dosáhnout na vyrovnání. Domácí se však zatím dobře brání.
51
Parma právě vstřelila branku!
Domácí proměňují pokutový kop zásluhou AMAURIHO, který se postavil na penaltový puntík a zkušeně poslal míč do druhé poloviny brány, kterou si hostující brankář Neto nevybral. Domácí tak obrací skóre utkání a jdou do vedení! Bez asistence.
50
Žlutá karta pro hostujícího Tomovice za protesty.
50
Hostující hráči ještě debatují se sudím, jestli by se penalta měla kopat. Sudí ale zůstává rozhodnutý.
49
Domácí se však dostali na míč a hned z toho byla nebezpečná hlavička Biabianyho! Ten však po kontaktu s hostujícím obráncem upadl a bude se kopat penalta!
48
Fiorentina snad ještě míč ve druhé půli svému soupeři ani nepůjčila. Domácí se ale zatím dobře brání a nepouští soupeře na dostřel.
47
Hosté začínají druhou půli s míčem na svých kopačkách a tlačí se do útočné příležitosti.
46
První poločas je u konce, nakonec jsme v něm viděli dvě branky. Většina první půle patřila hostujícímu celku, který byl aktivnější, vytvářel si šance, brankově se však nedokázal dlouho prosadit. Skóre tak museli otevřít domácí, na jejich gól ze 39. minuty ale dokázali hosté již reagovat a po necelých dvou minutách srovnali.
Druhý poločas začne přibližně v 20:02.
45+1
45
Rozhodčí nastaví v první půli ještě jednu minutu.
44
Závěr poločasu se dohrává však opatrně z obou stran. Oba celky se již pomalu vidí v kabinách.
43
Hosté jsou dále u míče, rychlá srovnávací branka jim vlila novou krev do žil.
41
To je odpověď jako hrom! Hosté se po necelých dvou minutách dostávají zpět do hry a srovnávají! Po centru z levého křídla si na pravém křídle naběhl na volný míč JUAN GUILLERMO CUADRADO a nad padajícím brankářem Mirantem ho dopravil do domácí brány. Asistence: Alessandro Matri.
39
Domácí se nakonec v závěru prvního poločasu dostávají do vedení a otevírají brankový účet dnešního duelu! Po centru z levého křídla vylepšil Biabiany střeleckou pozici přiťuknutím na volného ANTONIA CASSANA, který pohodlně doklepl míč do poloprázdné brány! Asistence: Jonathan Biabiany.
38
O slovo se však znovu přihlásili i hosté. Pokus Cuadrada z hranice šestnáctky letěl těsně mimo. Hostující sniper se však do míče pořádně opřel, chyběla mu jen větší razance.
35
Biabiany je dnes velmi aktivní. Jeho další střela z pravého křídla končí těsně mimo vzdálenější tyč hostující brány.
34
Cuadrado se zjevil v zajímavé pozici, bohužel pro něj se však již nacházel v postavení mimo hru.
33
Hra se za posledních deset minut vyrovnala, domácí ustáli úvodní nápor hostujícího celku a momentálně jsou Fiorentině vyrovnaným soupeřem.
31
Druhá žlutá karta v zápase. Tentokrát se provinil domácí Molinaro.
30
Z něj se ale již domácím hráčům nepodařilo nic vytěžit.
29
Centr Cassana z pravé strany nenašel svého adresáta v šestnáctce hostujícího celku. Domácí však získali rohový kop.
28
Domácí se probouzí čím dál tím více. Z patnácti metrů napřáhl Biabiany, těsně však minul vzdálenější tyč hostující brány!
27
První žlutá karta v zápase. Vidí ji hostující Diakité.
26
Cuadrado vyzkoušel ránu z hranice šestnáctky, trefil však jen prvního obránce před sebou.
25
I druhý nenápadný útok domácích končí na pozorné obraně Fiorentiny. Domácí ovšem dávají znamení, že by nemuseli celý zápas hrát tolik opatrně a defenzivně.
24
Domácí se utrhli do nenápadného protiútoku, ze kterého klidně mohlo zapršet. Po centru Marchionni z levého křídla se po míči marně natahoval Biabiany. Chybělo mu však pár kroků.
23
Domácí borci si poradili i s rohem a míč posílají hned daleko od svého brankáře.
23
Ze standardní situace ale zatím nezapršelo, domácí míč odvrací okamžitě na roh.
22
Valero vybojoval faul asi osmnáct metrů od domácí brány. Hosté tak budou mít zajímavou příležitost přímého kopu!
20
Ke střele na hranici hostující šestnáctky se však vzápětí dostal Amauri, byl ale obklopen snad čtyřmi obránci hostí a tudíž jeho střela neměla patřičnou razanci.
19
Hosté stále kombinují před domácí bránou, fotbalisté Fiorentiny jsou zatím v prvních dvaceti minutách lepším týmem.
18
Velmi zajímavý centr hostujícího Joaquína z pravého křídla. Jeho spoluhráči Matrimu chybělo jen několik centimetrů, aby letící míč trefil kopačkou a srazil ho za záda domácího brankáře!
16
Na druhé straně se za odkopnutým míčem dral Biabiany, hostující brankář však u něj byl dříve a nedal domácímu útočníkovi žádnou možnost vytvořit si gólovou šanci.
15
Roh rozehráli hosté nakrátko, z celé situace ale nakonec bránu ohrozit nedokázali.
15
Pizarro se dostal ke střele na hranici velkého vápna. Jeho pokus byl však sražen domácím obráncem na roh!
14
Lucarelli na poslední chvíli odkopává míč po rychlém pasu Cuadrada na nabíhajícího si spoluhráče.
13
Už je hostující útočník zpět na trávníku, můžeme tak pokračovat v plném počtu hráčů na obou stranách.
12
Hostující Joaquin zůstává po jednom ze střetů ležet na trávníků. Nakonec je ošetřen za postranní čárou a brzy se bude moci zapojit do hry.
10
Domácí pozvolna vyrovnávají tempo hry, centr Amauriho z velké vzdálenosti končí v rukavicích pozorného Neta.
9
Po nákopu Rodrígueze byl jeho spoluhráč Matri již v postavení mimo hru.
8
První náznak šance domácího celku. V šestnáctce se ke skákajícímu míči tlačil Amauri, Rodríguez mu ho však na poslední chvíli odkopl pryč.
7
Hosté stále s míčem na kopačkách, domácí se musí jen bránit.
6
Pizarro se snažil rychle přiťuknout míč v šestnáctce svému spoluhráči Matrimu. Oba hráči si ale nerozuměli a míč tak končí v náruči pozorného Miranteho.
5
Pět minut je za námi, zatím jsou mírně aktivnější hostující hráči, kteří drží více míč na svých kopačkách.
4
Pokus hostujícího Cuadrada z velké dálky mířil mimo domácí bránu.
3
Dlouhý nákop hostujícího Valera kryje ve své náruči domácí brankář.
2
Centr hostí z pravého křídla sbírá v šestnáctce domácí obrana a v klidu může míč rozehrát pryč od své brány.
1
K míči se však rychle dostali hosté, před Diakitém se otevřel na pravém křídle větší prostor, odkud však hostující hráč centroval jen do náruče domácího brankáře Miranteho.
1
Míč rozehráli domácí a ihned rozjíždí první útočnou akci.
1
Domácí nastoupí v bílých dresech, na hosty čekají tradiční fialové barvy.
Oba celky jsou již nastoupeny na hrací ploše a zdraví se s rozhodčím. Brzy budeme moci začít.

Parma FC: Mirante – Cassani, Paletta, Lucarelli – Biabiany, Gargano, Marchionni, Parolo, Molinaro – Amauri, Cassano.
Náhradníci: Pavarini, Coric – Gobbi, Felipe, Rossini, Munari, Obi, Mauri, Schelotto, Palladino.

ACF Fiorentina: Neto – Tomović, Rodríguez, Savić, Diakité – Aquilani, D. Pizarro, Valero – Cuadrado, Matri, Joaquín.
Náhradníci: Rosati – Roncaglia, Compper, Pasqual, Fernández, Wolski, Ambrosini, Anderson, Iličič, Ryder, Gómez, Vargas.

Rozhodčí: Gervasoni – De Pinto, Marzaloni.

Dnešní utkání bude jako hlavní rozhodčí řídit Andrea Gervasoni. Na lajnách mu budou pomáhat pánové Giuseppe De Pinto a Andrea Marzaloni. Čtvrtým rozhodčím dnes bude Giacomo Paganessi.
ACF Fiorentina

Fiorentině patří v tabulce čtvrtá příčka, když si na své konto dokázala připsat už čtyřiačtyřicet bodů. V posledním ligovém zápase prohrály Fialky na vlastním hřišti s Interem 1:2.
Parma FC

Parma se momentálně nachází na sedmém místě, když má na svém kontě šestatřicet bodů. V posledním ligovém kole vyhrála Parma na hřišti Atalanty 4:0.
Přeji krásný pondělní večer a vítám Vás u sledování textového přenosu z utkání 25. kola Serie A. Jedná se o duel Parma FC – ACF Fiorentina, kterým Vás podrobně provedu. Favoritem utkání je hostující celek, ale ve fotbale se může stát vše.

Úvodní výkop je naplánován na 19:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68