S konstatováním, že Juventus porazil Parmu na jejím vlastním hřišti nejtěsnějším rozdílem 1:0, se s Vámi pro tuto chvíli loučí komentátor Tomáš Reiner. Na shledanou.
Juventus dokázal dobýt Stadio Ennio Tardini, odkud si po nepřesvědčivém výkonu s Parmou odváží plný bodový zisk. O osudu utkání rozhodl třináct minut před koncem Paul Pogba, který dorazil míč do sítě po skvělé střele Quagliarelly, jenž orazítkoval břevno. Juventus stáhl náskok AS Řím na dva body, klub z hlavního města má však zápas k dobru. Konečný výsledek. Parma 0 Juventus 1.
90+3
Buffon daroval Parmě další rohový kop, ta ho ale nevyužila. Její zakončení bylo nepřesné.
90+3
Pro tuto chvíli mohu říct ne. Rohový kop odvrátil do bezpečí Ogbonna.
90+2
Parma vybojovala rohový kop. Podaří se ji vyrovnat?
90+1
Padoin zůstal ležet na hrací ploše poté, co byl zasažen do krku. Nyní už je ale za postranní čárou a vypadá to, že zápas dohraje.
90+1
Nad rámec zápasu byly nastaveny 3 minuty.
90
Blíží se konec zápasu. Juventus stále vede 1:0.
89
Parma nezamířila přesně a Buffon mohl v klidu vykopávat.
88
Chiellini se dopustil v obraně velké chyby, kterou mohla Parma potrestat, jenže Sansone celou akci zbrzdil a domácí už se do zakončení nedostali.
87
Finální změna na domácí straně. Obi nahradil Marchionniho.
86
Amauri se dostal na hranici šestnáctky ke střele, jeho zakončení ale bylo zbytečné. Útočník Parmy zahrál rukou.
85
Llorenteho přihrávka byla nepřesná a Parma se ubránila.
84
... po jeho rozehrání a Pirlově centru se ocitl na zadní tyči v šanci Quagliarella s Asamoahem, ani jeden z nich se ale do zakončení nedostal.
83
Pogba vybojoval rohový kop...
82
Parma přichystala druhé střídání. Sansone nahradil Gargana.
82
Conte stále není spokojený a od postranní čáry řve na své svěřence.
81
Parma rozehrála rohový kop, k ohrožení Buffonovi brány se ale nedostala.
80
Llorente uviděl žlutou kartu.
80
Vidal fauloval ve středu hřiště Marchionniho a poté se mu šel sportovně omluvit.
79
Parma u míče.
78
Sice to trvalo dlouho, ale Juventus se ujímá vedení.
77
Juventus právě vstřelil branku!
PAUL POGBA posílá Juventus do vedení!! Quagliarella se dostal k míči a po pár vteřinách pobytu na hřišti napřáhl zpoza šestnáctky ke střele, která orazítkovala břevno. K dorážce se poté dostal Pogba, který zamířil přízemní střelou přesně ke vzdálenější tyči.
76
Vzápětí ze hřiště odešel Tevez, kterého nahradil Quagliarella.
75
Juventus připravil dvojité střídání. Jako první ze hřiště odešel Giovinco, kterého nahradil Llorente.
75
... Amauriho centr byl ale nepřesný.
74
Kombinace Juventusu skončila neúspěchem a do útoku mohla přejít Parma...
73
Biabiany předvedl dlouhý sprint, který zastavil čistým skluzem Chiellini.
72
Parolo napřáhl ke střele zpoza šestnáctky, jeho pokus byl ale nepřesný.
71
Carlos Tevez v další velké šanci! Padoin poslal před bránu Parmy přízemní centr, na který si na přední tyči naběhl Tevez a z první vypálil, Mirante si ale s jeho přízemní střelou dokázal poradit.
70
Vidal hledal v šestnáctce Pogbu, jeho přihrávku ale zpacifikoval Cassani.
69
Parma přichystala první střídání. Ze hřiště odešel Pedro Mendes, kterého nahradil Felipe.
68
Cassano rozehrál rohový kop a na jeho přetažený centr si naběhl Cassani, který se pokusil o pohotový volej, jeho střela ale skončila mimo. Konečně jsme se dočkali nějakého vzrušení.
67
Parolo předvedl po levé straně rychlé únik a poté se dostal k centru, který ve středu šestnáctky odvrátil pozorný Barzagli.
67
ŽLUTÉ KARTY: Parma 2 Juventus 3
66
Barzagli nedokázal udržet míč na hrací ploše. Cassano mohl vhazovat.
65
Pogba fauloval při snaze zpracovat vysoký míč Gargana a útočná snaha Juve byla zastavena.
64
Giovinco si snažil narazit míč s Pogbou, jejich kombinaci ale domácí obránci překazili.
63
Gobbi se s tím nemazlil a během pár vteřin poslal na zem v rychlém sledu dva hráče Juventusu, po čemž následovala žlutá karta.
62
Juventus se snaží oživit hru. Na hřiště přišel Andrea Pirlo, který nahradil Marchisia.
62
Amauri se snažil vybojovat míč, jenže se dopustil faulu na Vidala.
61
Carlos Tevez se ocitl v ofsajdu. Pomezní rozhodčí vyhodnotil situaci velmi dobře.
60
Ogbonna pohlídal na zádech Cassana a vybojoval odkop od brány.
59
Mendes si nejprve pomohl zpětnou přihrávkou na Miranteho, který míč odkopl do středu hřiště, a po dalším útoku Juventusu odvrátil míč hlavou do zámezí.
58
Giovinco si pomohl uprostřed šestnáctky faulem a útočná snaha Juventusu skončila.
57
Tevez se snažil prodat do pokutového území, proti přesile ale neuspěl.
56
Padoin posílal před bránu Parmy centr, který odvrátil pozorný Lucarelli.
55
Juventus u míče.
54
FAULY: Parma 9 Juventus 5
53
Dalším potrestaným hráčem zápasu se stal Giovinco.
52
Na druhé straně měl obrovskou šanci Amauri! Vstřelit gól se mu ale nepodařilo.
52
Carlos Tevez se ocitl volný v pokutovém území a zpětnou přihrávkou našel nabíhajícího Giovinca, s jehož následnou přízemní střelou si Mirante poradil!
51
Chiellini předvedl nepřesnou přihrávku, po níž mohla Parma přejít do rychlého protiútoku. Cassana ale skvěle zakřižoval Barzagli.
50
Padoin se dopustil faulu proti pravidlům a po přišlápnutí protihráče zezadu uviděl žlutou kartu.
49
Giovinco dostal konečně pokyn k rozehrání volného přímého kopu a vyslal na bránu Parmy střelu, kterou zeď srazila nad.
48
Hráči Juve stále nejsou spokojeni s postavením zdi a exekuce volného přímého kopu se oddaluje.
47
Giovinco byl faulován a Juventus bude zahrávat volný přímý kop z velmi nebezpečné pozice.
46
Pogba prověřil Miranteho tvrdou střelou, s níž si brankář Parmy dokázal poradit! K dorážce se poté dostal Padoin, jeho střela ale byla zablokována.
46
Juventus zahájil výkopem druhý poločas a ihned se dostal do velké šance.
46
Podruhé Vás dnes zdravím u sledování zápasu mezi Parmou a Juventusem. Během prvního poločasu jsme se žádné branky nedočkali a tak je skóre nerozhodné 0:0. Druhý poločas začne za pár okamžiků.
Domenico Celi nenastavil nad rámec prvního poločasu ani minutu a poslal oba týmy do šaten. Nebezpečnější a aktivnější byl během úvodních pětačtyřiceti minut Juventus. Největší šanci měl Carlos Tevez, který ale Miranteho střelou z blízka překonat nedokázal. Skóre po prvním poločase. Parma 0 Juventus 0.
45
... a to je vše, co v prvním poločase uvidíme.
45
Juventus kombinuje ve středu hřiště...
45
ŽLUTÉ KARTY: Parma 1 Juventus 1
44
Marchisio předvedl ostrý zákrok, za který uviděl žlutou kartu.
43
Padoin vypálil zpoza šestnáctky, jeho střelu ale zablokoval dobře postavený Parolo.
43
Lucarelli napálil Padoina do zad a vybojoval autové vhazování.
42
Blíží se konec prvního poločasu, který toho zatím příliš mnoho nenabídl.
41
Cassano rozehrál rohový kop, jeho spoluhráči se ale poté dostat do zakončení nedokázali.
40
Vidal odkopl míč do zámezí a Parma bude po jeho zákroku zahrávat další rohový kop.
39
Padoin byl znovu faulován.
38
Cassano rozehrál rohový kop. Jeho centr byl ale příliš dlouhý.
37
Cassani hledal dlouhým pasem Biabianyho, který dokázal v obležení dvou hráčů Juventusu vybojovat rohový kop.
36
Amauri byl faulován u pravé postranní čáry a vybojoval pro svůj tým standardní situaci.
35
Pedro Mendes zahrál rukou a uviděl žlutou kartu.
34
Arturo Vidal se dostal ke střele zpoza šestnáctky a jeho následný přízemní pokus o kousek minul levou tyč Miranteho brány.
33
Gobbi napřáhl ze střední vzdálenosti ke střele, která skončila nad.
32
Marchisio zastavil čistým způsobem Cassana.
31
Pogba napřáhl zpoza šestnáctky ke střele, která skončila těsně mimo.
30
Je za námi téměř půlhodina hry, během které jsme viděli jedinou velkou příležitost, kterou měl na kopačce Carlos Tevez.
29
Pirlo pobavil novináře, když si na rozhovor po zápase s Catanii vzal halloweenskou masku.
28
V základní sestavě Juventusu dnes chybí Andrea Pirlo, který je společně s Llorentem připravený na lavičce.
27
Padoin se po pravé straně neprosadil a domácí mohli vhazovat.
26
Vidal napřáhl k dalekonosné střele, Mirantemu ale velké starosti nenadělal.
25
Parma mohla přejít do rychlého protiútoku, který zastavil dobrým obranným zákrokem Vidal.
25
Chiellini se vysunul dopředu, aby obstaral autové vhazování.
24
Asamoah nedokázal zpracovat míč a domácí mohli vhazovat.
23
Cassano hledal v šestnáctce Amauriho, jeho přihrávka ale byla nepřesná.
22
Mendes nakopl míč dopředu, žádného ze svých spoluhráčů ale nenašel.
21
Giovinco fauloval Marchionniho, nutno ale dodat, že tomu pádu hodně přidal.
20
Hráči Parmy rozehráli nápaditý signál, který ale domácím nevyšel. Pomezní rozhodčí odmával ofsajd.
19
Přihrávka Giovinca byla příliš dlouhá a domácí si mohli oddechnout.
18
Parma přešla do útoku, z něhož ale nic nebylo.
17
Tevez se dožadoval po kontaktu s Cassanim odpískání faulu. Marně.
17
Obranu Parmy zatím nejvíce větrá velmi aktivní Arturo Vidal.
16
Marchionni odvedl v obraně dobrou práci a odvrátil útok Juventusu, který je zatím nebezpečnější.
15
Carlos Tevez v obrovské šanci! Argentinský útočník se dostal v pokutovém území k míči a poté vypálil, Mirante si ale s jeho přízemní střelou z velmi velké blízkosti poradil. Skvělý zákrok.
15
Giovinco rozehrál standardní situaci, jeho centr ale odvrátil do bezpečí Amauri.
14
Pogba se dostal ke střele, s níž si Mirante v pohodě poradil.
13
... do ní ho ale nepustil pozorný Lucarelli, který si připsal skvělý obranný zákrok.
12
Tevez se snaží projít do šestnáctky...
11
Parma rozjela nebezpečnou kombinaci, na jejímž konci stál Gobbi. Jeho následný přízemní centr ale nikoho na malém vápně nenašel a míč prolétl mimo nebezpečí.
11
Giovinco se mohl ocitnout v dobré šanci, ale Mirante vyběhl proti míči a lapil ho do svého náručí.
10
Asamoah předvedl dobrý obranný zákrok a navíc vybojoval autové vhazování, které obstaral Chiellini.
10
Parma se ubránila a Gargano může vysunou hru dopředu.
9
... Asamoah hledal Teveze, jeho přihrávka ale postrádala přesnost.
9
Vidal rozjíždí útok Juve...
8
Na druhé straně se snažil prodrat do zakončení Pogba, obránci Parmy ho ale dokázali odzbrojit.
7
Amauri se ocitl v první šanci! Buffon si ale s jeho střelou poradil.
6
Je za námi úvodních pět minut, během nichž se žádný tým do šance nedostal.
5
... útok domácího týmu ale odvrátil dobře postavený Chiellini.
4
Parma u míče...
3
Juventus se málem dopustil velké chyby v obraně po malé domů, kterou musel Buffon odpálit do zámezí.
2
Domácí Parma hraje v bílých dresech, zatímco hostující Juventus ve žlutých.
1
Domenico Celi dal pokyn k zahájení zápasu a souboj mezi Parmou a Juventusem může začít.
1
Vítejte u sledování zápasu mezi Parmou a Juventusem. Hráči obou týmů právě vycházejí na hrací plochu. Dnešní zápas bude řídit hlavní rozhodčí Demenico Celi.
Těsně před výkopem

Parma FC: Mirante – Cassani, Lucarelli, Mendes – Biabiany, Gargano, Marchionni, Parolo, Gobbi – Amauri, Cassano.
Náhradníci: Bajza – Mesbah, Felipe, Benalouane, Rosi, Valdés, Obi, Munari, Acquah, Palladino, Sansone.

Juventus FC: Buffon – Barzagli, Ogbonna, Chiellini – Padoin, Vidal, Pogba, Marchisio, Asamoah – Tévez, Giovinco.
Náhradníci: Storari, Rubinho – Cáceres, De Ceglie, Peluso, Motta, Pirlo, Isla, Llorente, Quagliarella.

Rozhodčí: Domenico Celi. Asistenti: Fabio Galloni, Matteo Passeri. Čtvrtý rozhodčí: Alessandro Costanzo.
Oba kluby se spolu střetly na Stadio Ennio Tardini naposledy 13. ledna 2013, kdy vzájemné střetnutí skončilo dělbou bodů. Juventus poslal do vedení krátce po přestávce Andrea Pirlo, na jehož gól dokázal odpovědět dvanáct minut před koncem zápasu střídající Nicola Sansone.
Poslední vzájemné střetnutí
Juventus by proti Parmě rád prodloužil sérii dvou vítězství v řadě, když se dvakrát za sebou představil na domácím hřišti, kde nejprve porazil po přesvědčivém výkonu Janov a poté Catanii, které nasázel čtyři góly. Do její sítě se postupně trefili Arturo Vidal, Andrea Pirlo, Carlos Tevez a Leonardo Bonucci.
Parma v posledním ligovém zápase prohrála nejtěsnějším rozdílem na hřišti Janova, který se na ni dotáhl a nyní na ni ztrácí pouhý bod. O osudu zápasu rozhodl v sedmapadesáté minutě Alberto Gilardino, kterého našel přesnou přihrávkou Davide Biondini. Parmě patří před tímto kolem 11. místo.
Parma v sobotu přivítá na svém hřišti v úvodním zápase 10. kola Serie A ve formě hrající Juventus, který na čele marně stíhá stoprocentní AS Řím. Stará dáma ztrácí na lídra italské nejvyšší soutěže stále pět bodů. Duelem ze Stadio Ennio Tardini Vás bude provázet komentátor Tomáš Reiner.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62