To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je dobojováno, domácí dnešní důležitý zápas zvládli, ve druhém poločase nepustili soupeře do výraznějších šancí a nakonec sami své vítězství pojistili ve druhé minutě nastaveného času, to se prosadil Schelotto. Domácí tak "odskakují" svému dnešnímu soupeři na rozdíl tří bodů.
90+3
Poslední vteřiny dnešního utkání.
90+2
Parma právě vstřelila branku!
Rafael neskutečně chyboval při rozehrávce od vlastní branky, Cassano získal míč a parádním obloučkem zkusil dát gól, jenže míč se ještě odrazil od břevna, přímo však před EZEQUIEL SCHELOTTA, který zakončil do odkryté branky a je rozhodnuto!
90+1
Rozhodčí De Marco se rozhodl nastavit ještě tři minuty, hraje se na polovině Verony.
90
Je tu devadesátá minuta, rozhodně ještě šance hostů na vyrovnání žije.
88
Jsme v samém závěru dnešního utkání, domácí jsou velmi blízko třem bodům
86
Biabiany ve vyložené šanci, rychlý protiútok Parmy do rozevřené obrany soupeře, Cacciatore se však stihl vrátit a nakonec skvělým bráněním donutil soupeře k chybě.
84
Hosté se z pokutového rohu prosadit nedokázali, hrají domácí, odkop od branky.
84
Střídání v týmu Parma FC: ze hřiště odchází Marco Marchionni, přichází Afriyie Acquah.
83
Iturbe vybojoval rohový kop, hosté rozehrají z levé strany.
82
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Marquinho, přichází Taleb Gomes.
81
Hosté budou naposledy střídat.
80
Toni se ve vzduchu vyšponoval k hlavičce, ale míč končí mimo branku Parmy.
80
Parádní přihrávka Parola do vápna, kde si míč "rovná" Biabiany, který ale nakonec v souboji s přesilou padá.
79
Právě Donadel nyní fauluje domácího Cassaniho.
78
Donadel plní v kádru Verony roli "špílmachra", bohužel, protože zatím sledujeme jen nepřesné přihrávky nebo fauly...
77
Nákop na Schelotta nepřesný, Rafael bude vykopávat od vlastní branky.
76
Biabiany přišel o míč a z publika se ozývá pískot, bylo to ale "čisté" odebrání míče.
75
Obrana Verony odkopává do bezpečí.
74
Karetní "hody" pokračují, žlutou kartu dostává Jacopo Sala (Hellas Verona FC) za faul na Cassana.
74
Luca Toni ve velmi dobrém obranném zákroku ve vlastním vápnu.
73
Na hranici ofsajdu přebírá nákop domácí Marchionni, ale neprosadil se na pravé straně a domácí míč ztrácí.
72
Přetažený centr Donadela, domácí získávají míč.
71
Volný kop pro Parmu, z levé strany.
71
Žlutou kartu dostává Gabriel Paletta (Parma FC) za faul na Iturbeho.
70
Střídání v týmu Parma FC: ze hřiště odchází Massimo Gobbi, přichází Cristian Molinaro.
69
Rômulo posílá míč do vápna, ale obrana Parmy pracuje zatím výborně.
68
Rômulo rozehrává, ale trefuje prvního bránícího hráče, kterým je Cassano, od něhož se míč odráží na roh.
68
Hosté mají k dispozici volný kop na půli Parmy, je to z pravé strany, z nějakých pětatřiceti metrů od branky.
67
Rômulo rozehrál z pravé strany, vše končí hlavičkou Toniho, kdy míč směřuje nad branku soupeře.
66
Cassani se těžce zvedá z trávníku, ale již je připraven.
65
Hosté budou mít k dispozici rohový kop.
64
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Bosko Janković, přichází Jacopo Sala.
63
Střídání v týmu Parma FC: ze hřiště odchází Raffaele Palladino, přichází Ezequiel Schelotto.
62
Od Cacciatoreho se odráží míč do autu.
61
Cassano s míčem u pokutového území soupeře.
60
Je za námi hodina hry, hosté stále marně dohání jednobrankovou ztrátu.
59
Donadel vyhrál hlavičkový souboj ve středu hřiště, ale nakonec míč získávají domácí.
58
Moras se dostává k hlavičce, ale netrefuje branku, Mirante vykopává.
57
Žlutou kartu dostává Alessandro Lucarelli (Parma FC), který v souboji o míč ostře atakuje Iturbeho na půli soupeře.
56
Hned poté, co Cirigliano obdržel žlutou kartu, odešel také ze hřiště, prvním střídajícím hráčem je hostující Donadel.
56
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Ezequiel Cirigliano, přichází Marco Donadel.
55
Žlutou kartu dostává Ezequiel Cirigliano (Hellas Verona FC).
55
A vidíme, že hosté připravují první změnu v sestavě.
55
Ale ve končí střelou z velké dálky, vysoko nad branku Verony.
54
Znovu domácí rozehrají rohový kop, tentokrát z pravé strany.
53
Nakonec je z toho střela Parola, z nějakých třiceti metrů, žádný problém pro gólmana Rafaela.
52
Palladino ztroskotal ve vápně Verony na bránícím Morasovi.
50
Gargano zastavil Jankoviće, který se ho snažil obejít, potlesk tribun.
49
Tentokrát domácí rozehráli "na krátko" a nedostali se do vápna.
49
Cassano vybojoval rohový kop pro Parmu, domácí rozehrají z levé strany.
48
Toni měl nyní k míči dál, než gólman Parmy.
47
Rômulo centruje do vápna z pravé strany, ale Mirante v pohodě chytá.
46
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně v 16:01 hodin.
Rozhodčí nenastavil ani vteřinu a poté, co se Toni nedostal k míči, ukončil první poločas, který končí vítězstvím 1:0 domácího týmu. Jedinou branku zápasu vstřelil ve 20. minutě domácí Biabiany, když hosté neubránili rohový kop domácích.
45
45
Je tu poslední minuta prvního poločasu.
45
Hosté stále zůstávají na polovině Parmy, Marquinho centruje z levé strany, ale pro míč si "došel" Mirante.
44
Janković vhazuje z levé strany, na polovině soupeře.
43
Hosté to zkouší po pravém křídle. Rômulo centruje do vápna, kde se snaží vybojovat dobrou pozici Toni, ale je to zbytečně, přetažený centr.
42
Rafael nikam nespěchal s rozehrávkou od vlastní branky.
41
Marchionni pálí téměř z každé pozice, nyní jeho střela z velké dálky míří nad branku Verony.
41
Rohový kop rozehráli hosté z levé strany, ale míč získal Cassano, který s ním spěchá až ke středovému kruhu.
40
Ale to již nemuselo platit, Luca Toni se dostal do zakončení z levé strany, Mirante vytěsnil na roh!
40
Je před námi závěrečná pětiminutovka, hosté stále prohrávají o gól.
39
Hosté zůstávají u míče, ale domácí obrana je nepouští k vlastnímu vápnu.
38
Maietta posílá nákop na polovinu soupeře.
37
Faulů nám přibývá, hraje se hodně "nečistě" na obou stranách.
37
Rômulo faulován na půlící čáře domácím Palladinem.
36
Výkop až na polovinu Parmy, kde však míč získávají domácí.
35
Rafael zasahuje proti střele domácích z pravé strany.
32
Cacciatore faulován na půli soupeře bránícím Gobbin, rozhodčí pískají faul.
31
Parolo vybojoval míč ve středu hřiště, domácí mohou zaútočit.
30
Je za námi první půl hodina hry, domácí vedou díky brance Biabianyho 1:0.
28
Tak nakonec žádný volný kop, hosté sportovně vrací míč soupeři.
27
Paletta fauluje na vlastní polovině Jankoviće, hosté budou mít k dispozici volný kop.
25
Celá akce Parmy však končí odpískaným ofsajdem Palladina.
24
Rohový kop Parmy, znovu z levé strany.
22
Hosté rozehráli volný kop z velké dálky, přímá střela na branku, s níž neměl Mirante žádné velké problémy.
21
Žlutou kartu dostává Massimo Gobbi (Parma FC) za faul zezadu na Iturbeho.
20
Rafael špatně odhadl směr míče po střele JONATHANA BIABIANYHO, který se odráží od tyče do branky!
19
Na druhé straně vybojoval domácí Palladino rohový kop pro Parmu.
18
A Iturbe měl na kopačce první gól, jeho střela uvnitř vápna však končí pouze vedle branky.
17
Rychlý protiútok Verony, Cacciatore s míčem na pravé straně.
15
Biabiany měl k míči daleko, ten končí v rukavicích Rafaela.
14
Toni se provinil v pokutovém území soupeře, rozhodčí píská faul.
12
Cassano spěchá s míčem na pravé straně, Palladino však nedokázal lépe jeho přihrávku usměrnit.
11
Nepřesný nákop hostů, domácí získávají míč.
10
Rafael odkopává až na půli soupeře, ale domácí se hned řítí po levé straně k pokutovému území Verony.
9
Hosté se nyní musí bránit, domácí podnikají nebezpečné brejky.
8
Mirante vykopává až na polovinu soupeře.
7
Ale tentokrát se již Toni dostává k míči v pokutovém území, tak jak ho známe, pohotová hlavička, míč však prolétl pouze vedle branky.
6
Luca Toni se nechal Pelettou odstavit od míče.
5
Domácí se neprosazují, hosté odehrají od vlastní branky.
4
Parma si rohový kop zopakuje, znovu domácí rozehrají z levé strany.
4
Ale přesto se domácí dostali k míči, Marchionni pálí z hranice vápna a donutil Rafaela k zákroku.
3
Před aktivním Cassanem musí zasahovat obrana Verony.
2
Marchionni fauluje na polovině soupeře, Verona získává míč.
1
Oba týmy právě nastupují na hrací plochu.

Parma FC: Mirante – Cassani, Paletta, Lucarelli – Gobbi, Gargano, Parolo, Biabiany – Palladino, Marchionni, Cassano.
Náhradníci: Pavarini, Bajza – Molinaro, Felipe, Rossini, Galloppa, Obi, Schelotto, Munari, Acquah, Cerri, Amauri.

Hellas Verona FC: Rafael – Cacciatore, Moras, Maietta, Agostini – Rômulo, Cirigliano, Marquinho – Iturbe, Toni, Janković.
Náhradníci: Andrade, Mihajlov – Albertazzi, Pillud, Donati, Hallfreðsson, Sala, Donadel, Cacia, Rabušic, Gomes.

Rozhodčí: De Marco – Liberti, Stallone.
Vítejte u onlajn přenosu utkání sedmadvacátého kola italské Serie A, v němž domácí PARMA FC přivítá HELLAS VERONU. Utkání se odehraje na Stadio Ennio Tardini v Parmě a provede jím trojice italských rozhodčích, jako hlavní Andrea De Marco a asistenti Maurizio Liberti a Giuseppe Stallone.
Parma FC
Domácí vstupují do dnešního utkání z šesté pozice, když doposud nasbírali čtyřicet bodů za deset výhěr a deset remíz. Hlavně páté místo Interu Milán, které jako poslední zajišťuje účast v pohárové Evropě, je doslova "na dostřel" – Parma ztrácí pouze bod!

Hellas Verona
Hosté jsou na tom v tabulce Seria A úplně stejně, jako jejich dnešní hostitel. V šestadvaceti zápasech nasbírali také čtyřicet bodů za dvanáct výher a čtyři remízy a aktuálně jsou na výborném sedmém místě. Navíc, stejně jako Parma, s pouze bodovou ztrátou na první pohárovou příčku, kterou zatím "drží" pátý Inter Milán.

26.01.2014 / Hellas Verona – AS Řím 1:3
02.02.2014 / US Sassuolo – Hellas 1:2
09.02.2014 / Hellas – Juventus FC 2:2
17.02.2014 / Hellas Verona – Turín FC 1:3
23.02.2014 / AS Livorno – Hellas 2:3
02.03.2014 / Hellas – Bologna FC 0:0
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91