Pro dnešek je to ode mě vše. S konstatováním, že Verona obrala o body vedoucí Juventus, s nímž remizovala po skvělém druhém poločase 2:2, se s Vámi loučí komentátor Tomáš Reiner. Na shledanou.
Carlos Tevez poslal během prvního poločasu Juventus do dvoubrankového zápasu a zápasu jasně dominoval, jenže Verona po přestávce předvedla excelentní výkon a zásluhou Luca Toniho a střídajícího Juanita, který se prosadil ve čtvrté minutě nastavení, dokázala vyrovnat. Konečné skóre. Verona 2 Juventus 2.
90+5
Absolutně neuvěřitelný závěr, po kterém domácí publikum vybuchlo radostí.
90+4
Hellas Verona právě vstřelila branku!
TALEB JUANITOOOO!!! Verona rychle rozehrála standardní situaci, Romulo přesně nacentroval a střídající Juanito vyrovnal na 2:2!
90+3
Rafael odkopl míč do bezpečí.
90+2
Vidal v šancii! Vidal se dostal po zpětné přihrávce Teveze ke střele z úhlu, jeho prudký pokus ale zamířil těsně nad břevno.
90+1
Vidal mohl přidat třetí gól, jenže míč před ním po centru Osvalda odvrátil Marques.
90+1
Nad rámec dnešního zápasu bylo nastaveno 5 minut.
90
Bonucci si málem vstřelil vlastní gól a Lichtsteiner poté zahrál uvnitř šestnáctky rukou, penalta se ale nepískala!
90
Žlutou kartu dostává Emil Hallfreðsson (Hellas Verona FC).
90
Pogba se ocitl v ofsajdu a Verona mohla rozehrávat.
89
Útok Juventusu zastavil ve středu hřiště faul.
88
Toni se pokusil vyrovnat, jeho střela ale zamířila mimo.
87
Pogba vyhrál hlavičkový souboj a poté si pomohl přihrávkou na Buffona.
86
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Fabrizio Cacciatore, přichází Taleb Juanito.
85
ROHOVÉ KOPY: Verona 3 Juventus 9
85
Z rohového kopu Juve ale opět žádné nebezpečí nevzniklo.
84
Pirlo rozehrál volný přímý kop a jeho střela byla sražena na rohový kop.
83
Vidal zůstal ležet na hřišti a musí být ošetřován.
82
Marques sestřelil Osvalda a uviděl žlutou kartu. Juventus bude zahrávat volný přímý kop z velmi výhodné pozice.
82
Buffon si připsal pohodový zákrok.
81
Do konce zápasu zbývá 10 minut. Juventus stále vede na hřišti Verony těsně 2:1.
80
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Paul Pogba, přichází Federico Peluso.
80
Útočnou akci Verony zastavil ofsajd, který neunikl zraku pomezního rozhodčího.
79
Domácí vzápětí vybojovali rohový kop, do zakončení už se ale poté nedostali.
79
Toni mohl vyrovnat na 2:2, jenže Buffon vytáhl fantastický zákrok a jeho přízemní střelu zevnitř šestnáctky vyrazil!
78
Verona je stále ve hře.
77
Osvaldo vstřelil po krásné kombinaci po ose Tevez, Ogbonna gól, jenže ten nebyl kvůli ofsajdu uznán!
76
Pogba se dostal ke střele, Rafael si ale s jeho střelou snadno poradil.
75
Chiellini nebyl v zápase schopen pokračovat a musel vystřídat.
75
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Giorgio Chiellini, přichází Angelo Ogbonna.
74
Juventus připravuje další střídání.
74
Pas na Toniho byl nepřesný a k míči se dostal Buffon, který okamžitě rozehrál.
73
... Cáceres se tentokrát dostal do kontaktu s míčem, jeho hlavička ale zamířila mimo.
72
Juventus vybojoval další rohový kop...
71
Hallfredsson napřáhl zpoza šestnáctky k přízemní střele, jeho pokus se ale stočil na druhou stranu než by potřeboval a zamířil mimo.
70
Centr Juventusu z levé strany odvrátil pozorný Marques.
69
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Marco Donadel, přichází Ezequiel Cirigliano.
68
Osvaldo mohl krátce po příchodu na hřiště vstřelil gól, jeho střela z úhlu ale těsně minula vzdálenější tyč!
67
Juve u míče.
66
Tak nakonec z toho bylo v uvozovkách jen autové vhazování.
66
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Fernando Llorente, přichází Pablo Osvaldo.
65
Loca Toni se nedostal ke střele a vzápětí to zkusil Moras, jeho střela ale byla sražena.
65
Pirlův centr byl příliš dlouhý a na zadní tyči nebyl žádný z hráčů, který by se dostal k míči.
64
Tevezův centr z pravé strany vyrazil těsně před Vidalem brankář Rafael na rohový kop.
64
Hra Verony se ve druhém poločase výrazně změnila a domácí během posledních minut podávají dobrý výkon. Juventus nepouštějí téměř do žádné šance a sami hrozí z protiútoků.
63
Rafael mohl v klidu vykopávat.
63
Lichsteinerův pas na Pogbu byl příliš dlouhý a míč skončil v zámezí.
62
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Bosko Janković, přichází Raphael Martinho.
61
Hellas rozehrál rohový kop, následný centr byl pro Toniho ale příliš vysoký.
61
Hallfredssona střela byla sražena na rohový kop.
60
Toni si příliš dlouho rovnal míč na hranici šestnáctky na střelu a vzápětí byl jeho pokus zablokován.
59
Toni se po dlouhém pasu vpřed k míči nedostal a Juve se v pohodě ubránilo.
59
Cacciatore zablokoval centr Asamoaha, který mohl vzápětí vhazovat.
59
Albertazzi raději zvolil zpětnou přihrávku na Rafaela.
59
FAULY: Verona 12 Juventus 5
58
Hráčům Juve byl ale vzápětí odpískán útočný faul.
57
Moras záložníka Pogbu k centru nepustil a odvrátil míč na další rohový kop.
57
... Pirlův centr ale žádného z jeho spoluhráčů na zadní tyči nenašel.
57
Lichtsteiner vybojoval rohový kop pro Juve...
56
Tevez si sbíhal na míč v pokutovém území, ke střele se ale nedostal.
55
Dnešní duel se zatím hraje poměrně v rámci fair-play, k vidění nebyla ještě ani jedna žlutá karta.
55
Pogba se snažil na pravém křídle vysunout Lichtsteinera, u míče byl ale jako první Rafael, který dobře vyběhl.
54
Domácí po vstřelení gólu výrazně ožili.
53
Verona vzápětí rozehrála další standardní situaci a tentokrát zvolila přímou střelu na bránu, ta ale byla hodně nepřesná a skončila vysoko nad.
52
LUCAA TONI proměňuje první střelu na bránu a snižuje na 2:1!! Romulo rozehrál standardní situaci a perfektním centrem našel na přední tyči Toniho, který si skvěle naběhl na jeho pas a hlavou zamířil přesně k pravé tyči.
51
Iturbeho ale zastavil pozorný Chiellini.
51
Bonucci přišel o míč a domácí kombinují ve středu hřiště.
50
V šestnáctce možná zasáhl jeden z hráčů Juve míč rukou, penalta se každopádně nepískala a zápas pokračuje plynule dál.
50
Toni se snažil na zadní tyči prodrat k hlavičce, proti obrannému valu Juventusu ale neměl příliš mnoho šancí na úspěch.
49
Hallfredsson vybojoval míč a založil rychlý protiútok Verony, po němž budou domácí zahrávat rohový kop.
48
Pogba vypálil zpoza šestnáctky, jeho střela ale směřovala pouze doprostřed brány, kde stál připravený Rafael a k tomu, aby míč chytil, se nemusel ani pohnout.
48
Pyrotechnika podle mě na stadion nepatří, i když třeba takové světlice mohou někdy přispět k lepší atmosféře, hlavně tedy po vizuální stránce.
47
Na stadionu vybuchla další petarda, věřme, že nikdo nepřišel o ruce.
47
Hráči Juventusu raději zvolili hru na jistotu a do kombinace zapojil také brankář Buffon.
46
Výkop druhé pětačtyřicetiminutovky obstarala domácí Verona.
46
Vracíme se zpět na Stadio Marc'Antonio Bentegodi, kde po prvním poločase vede Juventus nad Veronou po gólech Carlose Teveze 2:0. Svěřenci Antonio Conteho měli jasně na vrh a Verona se marně snažila během prvního poločasu dostat do nějaké příležitosti. Druhý poločas začne za pár okamžiků.
Hlavní rozhodčí Daniele Doveri přesně po 45 minutách ukončil první poločas, který jasně ovládli hráči Juventusu. O brzké vedení hostů se postaral již ve čtvrté minutě Carlos Tevez, který se v jedenadvacáté minutě prosadil ještě jednou a zdvojnásobil vedení svého týmu. Skóre po prvním poločase. Verona 0 Juventus 2.
45
45
Hallfredsson se snažil v šestnáctce vysunout Toniho, u míče byl ale jako první Buffon.
44
Útok Juve zastavil faul Asamoaha.
44
Po nepřesném centru Romula už to ale neplatí. Buffon může vykopávat.
44
Verona v držení míče.
43
Pogba fauloval unikajícího Iturbeho a zastavil tak rychlý protiútok Verony.
43
DRŽENÍ MÍČE: Verona 27% Juventus 73%
42
Nemám tím na mysli nikoho jiného, než Cácerese.
42
Zejména potom druhý jmenovaný.
41
Hvězdou zápasu je zatím jednoznačně Carlos Tevez. V obraně ale odvádí skvělou práci Bonucci s Cáceresem, kteří jsou hodně vidět.
40
Asamoah se dostal na levé straně k přízemnímu centru, Llorente byl ale zády k bráně a zakončit se mu pod tlakem obránce z otočky nepodařilo.
40
Verona se dostala do náznaku šancí, žádnou velkou příležitost si ale zatím domácí hráči nevytvořili.
39
Juve přišlo o míč poté, co byl Pogbovi odpískán útočný faul.
39
... Pirlův přetažený centr na zadní tyč byl ale odvrácen.
38
Pogba vybojoval rohový kop...
38
Trenér domácí Verony klečí v blízkosti hřiště a marně přemýšlí, co s tímto zápasem udělat.
37
Vidal trestuhodně přišel o míč a Jankovič se mohl řítit sám na bránu, jeho postup vpřed ale zastavil skvělým skluzem Cáceres.
37
Pogba zůstal na chvíli ležet na hřišti, nyní už je ale zpět na nohou.
37
ZTRACENÉ MÍČE: Verona 4 Juventus 7
36
Toni neudržel míč na hrací ploše a Juventus mohl vhazovat.
36
35
Do konce prvního poločasu zbývá něco málo přes 10 minut. Juventus vede na hřišti Verony 2:0 zásluhou dvou přesných tref Carlose Teveze.
34
Pogba byl v šestnáctce vzatý do kleští a do zakončení se nedostal. Verona nyní předvedla velmi dobrou práci v defenzívě.
33
Carlos Tevez vypálil z hranice šestnáctky a jeho následná střela těsně minula pravý horní roh Rafaelovy brány!
32
Verona měla výhodu standardní situace, po které míč usměrnil na vlastní bránu Cáceres a Buffon míč ukryl ve svém náručí, nechybělo však mnoho a obránce Juve si mohl vstřelit vlastní gól.
31
Chiellini se snažil zády k bráně narazit míč zpět na kopačku Vidalovi, jeho přihrávka ale byla nepřesná.
30
Toni u pravé postranní čáry nic nevymyslel a hosté mohli navíc vhazovat.
30
Tevez přišel o míč před hranicí šestnáctky Verony.
29
Toni to zkusil zpoza šestnáctky, jeho střelu ale zpomalil Bonucci a Buffon si připsal pohodový zákrok.
29
Juventusu se vydařil vstup do zápasu a nyní má otěže zápasu ve svých rukou.
28
Tevez posunul míč v pokutovém území na Llorentemu, kterému byl odpískán útočný faul na Marquese.
27
FAULY: Verona 3 Juventus 4
27
Verona si před pár okamžiky vytvořila první šanci, Buffon ale zatím ještě nemusel zasahovat.
26
Luca Toni se ocitl ve skvělé šanci! Tu mu ale sebral skvěle vracející se Cáceres, který ho zakřižoval a míč poté skončil v náruči Buffona, který si pro něj v pohodě došel.
26
Statistika držení míče a pohled na výsledkovou tabuli jasně vypovídá o tom, jakou má Juventus převahu.
25
DRŽENÍ MÍČE: Verona 19% Juventus 81%
24
Na Stadio Marc'Antonio Bentegodi svítí slunce a Juventus se v tuto chvíli vyhřívá na výsluní.
23
Iturbemu byl odpískán útočný faul na Bonucciho a útočná akce Verony ztroskotala.
22
Carlos Tevez vstřelil svůj druhý gól v dnešním zápase a určitě bude chtít dosáhnout na hattrick.
21
Juventus právě vstřelil branku!
CARLOS TEVEZ skórujeee a zvyšuje na 2:0 pro Juventus!! Pogba našel v šestnáctce úplně volného Teveze, který vzápětí zamířil přízemní střelou pod padajícím Rafaelem přesně k pravé tyči.
20
Vzápětí ale hráči v tmavě modrých dresech o míč přišli.
20
Toniho zakřižoval pozorný Bonucci a domácí hráči Verony mohli vhazovat.
20
ROHOVÉ KOPY: Verona 0 Juventus 3
19
Rohový kop nemohl obstarat nikdo jiný, než Pirlo. Jeho centr byl ale na přední tyči odvrácen.
19
... a po sražené střele Teveze vybojoval další rohový kop.
18
Juventus obléhá šestnáctku Verony...
18
Jankovičovu střelu zablokoval dobře postavený Bonucci.
17
Pirlo narazil míč z první na kopačku Llorenteho, ten se ale ke střele nedostal, stejně jako Pogba.
16
Bonucci zahrál malou domů a Buffon se poté ocitl v nedbalkách, pro Juventus to ale dobře dopadlo a Toni se k ohrožení hostující brány nedostal.
16
Hráči Staré dámy se dostali k centru z pravé strany, který byl odvrácen.
15
... následný centr ale zamířil pouze do rukavic Rafaela, který byl navíc faulován.
14
Carlos Tevez vybojoval po zákroku Marquese rohový kop...
14
Juve je zatím aktivnější a zaslouženě vede.
13
Verona poté mohla přejít do rychlého protiútoku, Romulo ale nedokázal zpracovat míč a hosté mohli vhazovat.
13
Marques si připsal úspěšný obranný zákrok a zastavil útok Juventusu.
12
... Verona ale jeho útok odrazila.
11
Juve u míče...
10
Lichtsteiner se ocitl v dobré šanci, jeho zakončení už ale bylo zbytečné, protože pomezní rozhodčí odmával ofsajd.
9
Andrea Pirlo předvedl povedenou zasekávačku a zpoza šestnáctky vypálil, jeho přízemní pokus ale zamířil mimo.
8
Pirlo našel Teveze, který byl zezadu nepříjemně naremplován, volný přímý kop se ale nepískal.
7
Toni se ocitl v ofsajdu a tak se do hry nezapojil.
7
Vidal vybojoval míč pro Juventus, vzápětí o něj ale přišel Pogba.
4
CARLOS TEVEEEZ posílá Juventus do brzkého vedení!! Argentinský útočník se dostal uprostřed pokutového území ke střele a přesnou přízemní střelou zamířil k pravé tyči.
4
Juventus nastoupil do dnešního zápasu v tradiční černobíle pruhované kombinaci, zatímco domácí Verona hraje v tmavě modrých dresech.
3
Po rozehrání rohového kopu už se hosté z Juventusu do zakončení nedostali.
2
Pirlo rozehrál standardní situaci a jeden z domácích obránců usměrnil jeho centr na bránu, Rafael ale dokázal na změnu trajektorie míče zareagovat a míč vyrazil skvělým zákrokem na rohový kop!
2
Juventus přešel do útoku a vybojoval první standardní situaci.
1
Hráči obou týmů jsou již připraveni na hrací ploše a zápas mezi Veronou a Juventusem bude moci za pár okamžiků začít. Hlavním rozhodčím dnešního duelu je pan Daniele Doveri, kterému budou asistovat pánové Stallone a Pinto.
Těsně před výkopem

Hellas Verona FC: Rafael – Cacciatore, Marques, Moras, Albertazzi – Rômulo, Donadel, Hallfreðsson – Iturbe, Toni, Janković.
Náhradníci: Borra – González, Agostini, Laner, Donati, Martinho, Cirigliano, Sala, Marquinho, Cacia, Juanito.
Trenér: Andrea Mandorlini.

Juventus FC: Buffon – Chiellini, Bonucci, Cáceres – Lichtsteiner, Vidal, Pirlo, Pogba, Asamoah – Tévez, Llorente.
Náhradníci: Storari, Rubinho – Ogbonna, Peluso, Pepe, Marchisio, Padoin, Isla, Vučinić, Giovinco.
Trenér: Antonio Conte.

Rozhodčí: Daniele Doveri. Asistenti: G. Stallone, G. De Pinto. Čtvrtý rozhodčí: F. Galloni.
Juventus klopýtl na konci ledna na hřišti Lazia, s kterým remizoval nerozhodně 1:1. Hráči Staré dámy se ale v dalším kole vrátili zpět na vítěznou dráhu, když si na domácím Juventus Stadium hravě poradili s Interem Milán a zvítězili 3:1.
Verona má letošní sezónu rozehranou velmi dobře a před vzájemným střetnutím s Juventusem se nachází na pátém místě. Hellas v minulém kole porazil nováčka ze Sassuola a ukončil tak sérii tří porážek v řadě, které přišly s Neapolí, AC Milán a poté AS Řím.
Hellas Verona se nachází v horní části tabulky a v neděli odpoledne na svém hřišti přivítá aspiranta na titul, kterým nemůže být nikdo jiný než silný Juventus. Duelem z Stadio Marc'Antonio Vás bude provázet komentátor Tomáš Reiner.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62