10 Střely celkem 18
3 Střely na branku 2
5 Rohové kopy 10
12 Přímé kopy 20
Sudí Irrati naposledy píská do píšťalky. Je tady konec a velká radost na straně domácího celku Hellas Verona FC, který vyhrává poměrem 2:0. Zápas načal ve 12. minutě hráč Martinho, na jeho branku hosté dlouho nemohli odpovědět, proto také přišel v samotném závěru trest, kdy na 2:0 zvýšil Romulo. Pro US Sassuolo Calcio to znamená, že už potřetí v řadě nezískávají ani bod. Stadion Bentegodi je tak stále nedobytnou tvrzí domácích Hellas.
A od nás je to tedy vše, děkujeme vám za pozornost!
93
Hellas Verona právě vstřelila branku!
Brazilec ve služnách Hellas Verony RÔMULO nyní navyšuje stav na 2:0 Po skvělém průniku jiného Brazilce Jorginha tak zavěšuje téměř nikým nebráněným. 2:0!
92
Hostům už moc času nezbývá, nyní domácí vhazují na jejich půlce.
92
Cacia to zkusil střelou z 25 metrů, bránu Sassuola ale míjí o pár metrů.
91
Na míč si vyskočil Floro Flores, ale je mu pískán útočný faul na brankáře Rafaela.
91
Missiroli byl stažen k zemi ve středu pole. Ziegler rozehraje.
90
Sudí Irrati nastavuje 3 minuty v závěru utkání.
89
O odkop se nyní postará brankář domácích.
88
Hosté mají nyní více ze hry. Domácí statečně odolávají jejím útokům.
87
Janković vidí žlutou kartu za svůj ošklivý zákrok ve středu pole.
82
Gazzola už byl s míčem za čárou. Domácí brankář se tak postará o odkop.
80
Domácí se ubránili.
80
Další roh pro Sassuolo ,tentokrát z druhé strany.
79
Roh pro hosty.
79
Moras sklízí chválu za ukopnutý míč před dotírajícím Alexem.
78
Nyní hraje převážně Sassuolo, které směle kombinuje na půlce domácích.
75
Rumunský útočník ve službách Sassuola – Alexe nyní minul bránu Rafaela jen těsně, když hlavičkoval z hranice 6 metrů.
74
Stadiónem to jenom zahučelo poté, co se útočník domácích Cacia řítil do šance. Jeho střela však mířila hodně nad bránu Pominiho, který se postará o odkop.
73
Gazzola vidí za stažení Donatiho k zemi žlutou kartu. Od 35 metrů tak rozehrává tým Hellas.
73
Alexe se dostal do šance, bránu však minul. Odkop od brány Rafaela.
72
K zemi byl sražen Missiroli. Hosté budou zahrávat zleva svojí standartní sitauci.
72
Moras se postaral o dalekou nepřesnou střelu. Odkop od brány Sassuola a Pominiho.
71
Ve druhé půli má zatím navrch tým hostů, který se aktivně snaží útočit. Uvidíme, jak pomůže toto střídání.
70
Také US Sassuolo Calcio střídá: Schelotto má dohráno, střídá jej ryzí útočník Floro Flores.
69
Hellas Verona FC naposled střídá: Juanito odchází ze hřiště, místo něj jde do hry defensivně laděný hráč Donati.
68
Terranova teď potěšil fanoušky, když se pokusil o nůžky, bránu Verony ale netrefil.
68
Hosté budou zahrávat rohový kop.
66
Po Zieglerově přihrávce nyní z hranice 6 metrů a z úhlu přestřeluje bránu Rafaela Kuritć. Hosté jsou hodně aktivní.
66
Juanito byl zastaven pomezním sudím. Ofsajd.
65
Další velká šance Sassuola! Po centru Missiroliho si seběhl k bráně Gazzola, ale míč v ideální pozici netrefil!
Velká to škoda pro tým hostů.
64
Na druhé straně pádil s míčem u nohy Schelotto, z hranice 25 metrů také vypálil, ale Rafael jeho ránu vyboxoval.
64
Moras se po centru zprava dostal k zakončení, hlavičkou ale mířil hodně vedle.
63
Rohový kop bude kopat tým domácích.
63
Jorginho byl na půlce skolen hráčem hostů Zazou.
62
Rafael u míče, který pevně třímá ve svých rukavicích.
62
Romulo se provinil faulem na půlce. Sassuolo tak nyní bude rozehrávat od této mety.
60
Schelotto už byl s míčem za čárou.
Odkopávat tak od své brány bude brankář Hellas Verona Rafael.
58
Zaza opět ve vzduchu, ale míč mu předtím vzal Moras. V 16ce Hellas tak dělá největší neplechu právě tento mladý talent, který je na půl vlastněn společně s týmem Juventus.
57
US Sassuolo Calcio střídá: Farias dnes zrovna 2x neoslnil, proto jej střídá jiný útočně-laděný hráč Alexe.
57
Na druhé straně na centrovaný míč nedosáhl Zaza.
56
Hosté se ubránili standartce Gialloblu.
56
Pomini musel vytáhnout zákrok po střele Juanita, která mířila na zadní tyč. Roh pro tým domácích Hellas Verona.
54
Od Romula se odrazil míč až za čáru, takže následuje odkop od brankáře Sassuola Pominiho.
53
Aktivnímu Zazovi je pískán útočný faul na obránce Bianchettiho.
52
Tak nyní měli domácí velké štěstí. Schelotto nacentroval Zazovi míč, který vstřelil branku. Schelotto byl už však podle pomezního s míčem za čárou, proto se bude pouze odkopávat od brankáře Rafaela.
50
Janković, který přišel do hry teprve o poločase se nyní drží za koleno, snad to nebude nic vážného, byla by to pro hru škoda. Navíc by trenér Mandorlini musel sáhnout už ke třetímu střídání.
50
Na druhé straně na centr z hloubi pole nedosáhl Juanito Goméz, u míče tak brankář Sassuola Pomini.
49
Zazova střela z hranice 16ky byla zablokována pozornou domácí obranou.
49
Cacciatore se těžce zvedá ze země, už ale pokračuje ve hře, zřejmě to nebylo nic vážného.
48
Do vzduchu si nejvýše vyskočil po centru Kurtiće Zaza, ale bránu svou hlavičkou minul cca o metr.
47
Rohový kop bude zahrávat tým hostů.
46
Schelotto se provinil faulem na Agostiniho, poblíž brány Hellas.
46
Hellas Verona FC střídá: Střelce branky nahradí Janković.

3 Přímé kopy 14
A to je vše, co se událo v první půli. Radovat se z ní zatím mohou hráči domácích, kteří po brance Martinha ve 12. minutě vedou 1:0. Uvidíme, jak ve druhé půli zareaguje tým hostů Sassuolo.
Ta začne přibližně v 16:04.
46
Zaza to nyní zkusil z hranice 20 metrů, bránu však jen těsně přestřeluje. Následně se zlobí za neodpískanou ruku.
45
1 minutu navíc přidá sudí Irrati.
45
Cacia už na dlouhý pas ze středu pole nedosáhl, u míče tak brankář hostů Pomini.
44
Hra už se poněkud zklidnila, ani jeden z obou týmů si nedokáže vypracovat jasnou příležitost ke vstřelení branky.
43
Zaza mířil vpřed, posléze ale u hranice 16ky domácích ztroskotal na obránci Morasovi.
41
Sassuolo je výrazně aktivnější v držení míče, šance si ale v posledních minutách nevytvářejí. Do konce první půle jim už moc času nezbývá.
40
Rômulo vidí žlutou kartu za stáhnutí soupeře ve středu pole. Hosté jinak mohli jít do rychlého brejku.
40
Domácí se horlivě dožadují faulu, hra však pokračuje dále.
38
Martinho byl pouze v ofsajdovém postavení. Hra je proto přerušena.
37
Domácí se ubránili. Simone Zaza totiž nemířil svou hlavičkou vůbec přesně.
36
Rohový kop pro tým Sassuolo poté, co Cacciatore zablokoval střelu Zazy.
36
Hosté budou znovu zahrávat z nebezpečné vzdálenosti svůj přímý volný kop.
35
Novic na hřišti Bianchetti vidí žlutou kartu za svůj faul na aktivního hráče hostů – Schelotta.
34
Acerbi byl zfaulován ve středovém kruhu. Sassuolo tak stále na míči.
33
Kurtić div, že netrefil odkrytý pravý roh Rafaelovy brány. Míč jen těsně minul bránu Verony.
33
Farias byl nyní skolen k zemi Morasem a Sassuolo bude zahrávat z hranice 25 metrů svojí standartní situaci.
32
Z rohu nic nebude, protože míč už přešel přes čáru. Trochu moc nepřesností nyní ve hře.
31
Juanito vybojoval roh také na druhé straně pro svůj tým.
30
Hosté rozehráli nakrátko, ale moc se jim to nepodařilo, míč ztratili a museli se vracet zpátky ke své bráně.
30
Rohový kop pro tým US Sassuolo Calcio.
29
Pískaný útočný faul zastavil standartku hostů. Rafael se tak postará o odkop od své brány.
28
Faul pískaný Juanitovi za skolení hráče hostů Schelotta. Ti tak budou zahrávat přímý volný kop z hranice rohového kopu.
27
Juanito už míč na pravé straně nestihl.
Pomini se tak postará o odkop od brány Sassuola.
27
Halffredssonovi pískán faul ve středu hřiště na hráče hostů Missiroliho.
25
Máme za sebou čtvrtinu utkání. Ze hry má díky branky Martihna více domácí celek, který se ale v posledních minutách spíše brání tlaku hostů. Ti by rádi ještě do poločasu něco se stavem utkání udělali.
25
Zazovi pískán útočný faul. Domácí tak v klidu rozehrají od své brány.
23
Hellas Verona FC střídá: Maietta už vinou zranění dohrál. Bianchetti nahradí jeho místo ve středu obrany.
22
Domácí se ubránili centrovanému míči. Sami nyní mohou hrát.
21
Sassuolo nyní zahraje standartní situaci z hranice 30 metrů po faulu Juanita na Fariase.
21
Už se opět hraje, Hellas zatím v 10 lidech.
20
Na hřišti se nyní ošetřuje kapitán domácích Maietta.
19
Na Halffredssonový zahraný roh si nejvýše naskočil Moras, bohužel však pro jeho tým mířil pouze za sebe.
19
Romulova střela byla zablokována Acerbim, následuje rohový kop pro tým Hellas.
18
Hosté nyní urychlili své otáčky a snaží se dohnat jednogólové manko. Určitě by dnes nechtěli prohrát potřetí v řadě.
16
Kurtićovu přihrávku našel jen Gazzola, ten byl ale od brány daleko, proto se domácí tým z Verony ubránil.
16
Roh se bude opakovat, tentokrát ale z jiné strany.
15
Sassuolo bude zahrávat rohový kop.
15
Utkání sleduje také reprezentační trenér Itálie Cesare Prandelli.
14
Farias byl sestřelen Jorginhem ve středu hracího pole. Standartka pro hosty.
12
RAPHAEL MARTINHO posílá svůj tým do vedení! Nejprve Juanito skvěle vypíchl míč obránci Sassuola, který poté naservíroval Halffredson střelci branky a ten se z pár metrů nemýlí. 1:0!
11
Schelotto se dostal k hlavičce po centru kapitána Magnanelliho z hloubi pole, ale ani on nebyl přesný.
Odkop od Rafaela.
10
Hellas Verona z rohu nic nevytěžila, naopak míč ztratila. O odkop od své brány se tak postará brankář Pomini.
9
Acerbi nyní zablokocal centr Martinha. Roh pro domácí celek.
7
Schelotto, který přišel do tým uv poslední den přestupového období, nyní vypálil. Jeho rána však těsně minula pravou tyčku brány Pominiho.
5
Hosté se teď tlačí dopředu, také oni by jistě rádi vystřelili.
4
Domácí útočník Cacia po centru zleva jen těsně minul svojí hlavičkou bránu hostů!
1
Domácí celek za velkého aplausu rozehrál.
1
-1
Domácí budou hrát v klasických tmavě modrých dresech se žlutými doplňky. Oproti tomu v bílých dresech se zelenými doplňky.
-1
Ještě jednou dobrý den, hráči již jsou na hrací ploše, utkání tak, co nevidět začne!

Hellas Verona FC: Rafael – Cacciatore, Maietta, Moras, Agostini – Rômulo, Jorginho, Hallfreðsson – Juanito, Cacia, Martinho.
Náhradníci: Andrade, Mihajlov – Bianchetti, Cirigliano, Sala, Longo, González, Laner, Donati, Janković, Iturbe, Donadel.

US Sassuolo Calcio: Pomini – Gazzola, Terranova, Acerbi, R. Ziegler – Kurtić, Magnanelli, Missiroli – Schelotto, Zaza, Farias.
Náhradníci: Pegolo, Rosati – Longhi, Antei, Bianco, Rossini, Laribi, Masucci, Chibsah, Floro Flores, Alexe.

Rozhodčí: M. Irrati – A. Tegoni, R. Faverani.
Posledních 5 vzájemných střetnutí

28.03.2013 Sassuolo 1:1 Hellas
05.11.2012 Hellas 1:0 Sassuolo
28.01.2012 Sassuolo 2:0 Hellas
04.09.2011 Hellas 1:0 Sassuolo
20.08.2011 Sassuolo 3:4p Hellas(It. pohár)
US Sassuolo Calcio:

Hosté jsou letos absolutním nováčkem soutěže, první ligu ještě nikdy ve své historii nehráli. Také tady je entuziasmus obrovský. Klub zažil svůj progress zejména díky novému majiteli, který týmu dodal potřebný impuls v podobě financí i inovací.
U klubu zůstal rovněž trenér a bývalá ikona As Řím Eusebio Di Francesco, který k lavičce Zelenočerných přišel teprve loni v létě a už z něj udělal mašinu, která v Serii B nezažila překonatele. Tým skončil na prvním místě s nejvíce vstřelenými bankami, mimochodem nejméně obdržených měl právě Hellas. Dá se říct, že dnes proti sobě nastoupí dva giganti ze Serie B.
K týmu neodmyslitelně patří také kapitán a hráč, jakých je dnes málo – Francesco Magnanelli. Člověk, který je s týmem už od 4. ligy, tedy Serie C2 a také výborný hráč, který hraje před obranou. Dále je v mužstvu obránce Terranova, který loni vstřelil 11 branek, to uznejte, není málo na obránce(nutno podotknout bylo jich dost z penalt). Dále moderní záložník Missiroli, který má vynikající technické vlastnosti a chlouba útok v čele s talentovanými Berardim a Zazou.
Letos však Serie A ukázala Sassuolu a trenéru Di Francescovi své lokty, když tým ze severu Itálie ani jednou nevyhrál. S týmy jako Torino nebo Livorno by bodovat mělo. Proti komu jinému už tedy potom? Zvládne poprvé bodovat Sassuolo, navíc na horké půdě v Bentegodi?
Z Důvodů zranění dnes nenastoupí Marrone, Gomes, Valeri a Marzorati; pro karty stojí i křídlo Berardi.
Hellas Verona FC:

Po dlouhých jedenácti letech je opět zde! Hellas Verona je zpět v nejvyšší soutěži a znovu se svými věrnými fanoušky, kteří patří k těm nejlepším v Itálii.
Hellas loni skončil v Serii B jako druhý s 83 body, tím pádem si zajistil přímý postup. Veronský celek si rovněž nechal trenéra Mandorliniho, který už je s týmem zažitý a je mezi jedněmi ze strůjců úspěchů tohoto klubu psoledních let. Byl to právě on, kdo vyvedl Hellas ža ze serie C1 do A.
Jako další opory se dají počítat brankář Rafael známý svým výborným reflexem, dále obránce-kapitán Maietta, jenž v lednu odmítl i celky z Anglické první ligy. Dále v záloze skutečná síla Hallfredson, Romulo a mozek Jorginho(ten byl neúspěšně lanařen, jak AC Milán, tak Liverpoolem). A chlouba útok, v něm má trenér klenot Lucu Toniho, který pohřbil v duelu AC, dále pak loňského nejlepšího střelce Serie B Caciu a šikovné hráče jako Goméz, či Jankovič.
Kostra týmu tak zůstala. V lize zatím Hellas ukořistil bodů 3 a to hned v prvním kole proti silnému AC Milán. Ten ale poznal na vlastní pěst, co je to čelit publiku na Bentegodi a odjel s prázdnou po prohře 2:1(oba góly dal Luca Toni). V následujícím duelu ale tým z Verony odjel do Říma, kde čelil místnímu AS. Venku, zdá se, bude tým o 50% slabší a také odjel zpět domů s porážkou 3:0.
Do dnešního duelu nezasáhne z důvodu zranění matador Luca Toni, dále pak ani talentovaní Ragatzu s Albertazzim.
Zdravím všechny příznivce kvalitního italského fotbalu. Dnes se v rámci třetího kola nejvyšší fotbalové Italské ligy odehraje utkání dvou nováčků. Střetne se mezi sebou domácí tým Hellas Verona FC a do pekelné atmosféry zavítá celek US Sassuolo Calcio.
Utkání se odehraje na Stadio Bentegodi ve Veroně.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62