To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání končí zaslouženým vítězstvím AS, které si v pohodě poradilo s neškodným Cagliari, trenéru Zemanovi se tak návrat do Říma příliš nepovedl.
90+3
90+3
Poslední vteřiny dnešního utkání, hosté s míčem na polovině AS.
90+1
Tři minuty se bude hrát nad rámec základní hrací doby.
90
Poslední minuta řádné hrací doby, diváci v hledišti Olympijského stadionu slaví již téměř jistou výhru.
88
Přímočará akce AS, Ljajič centruje z pravé strany, na hranici pokutového území střílí z voleje Seydou Keita, ale tomu střela nesedla.
87
Hodně nepovedený rohový kop, míč míří mimo hrací plochu, odkop od branky AS.
86
A vybojovali rohový kop po hlavičce Maicona, ten z levé strany rozehraje Pedro.
85
Maicon ztrácí míč a hrát tak mohou hosté, ti to zkouší po levém křídle.
84
Cole rozehrává na vlastní půli, domácí v pohodě přechází s míčem přes půlící čáru, hosté, i přes nepříznivý vývoj zápasu, zalezlí na vlastní polovině.
83
Víctor Ibarbo ustál souboj s Pjaničem, u vlastní šestnáctky, ten ho navíc fauloval.
82
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Daniele De Rossi, přichází Urby Emanuelson.
80
Míč směřuje do pokutového území, kde v malém vápně zasahuje gólman De Sanctis, který je faulován, rozhodčí píská.
79
Rohový kop pro Cagliari, z levé strany.
78
Zdeněk Zeman u lavičky Cagliari ve stoje udílí pokyny, blíží se závěr zápasu a hosté mají k bodům daleko.
76
Domácí drží míč ve středu hřiště, nikam nespěchají.
75
Gervinho zahrozil před brankou Cagliari, ale byl v ofsajdu, vzrušení na tribunách zbytečné.
74
Sau se prodírá po prvé straně do pokutového území, ale před bránícího Mapou Yanga-Mbiwu se neprosadil.
73
Pedro dos Santos faulován v hlavičkovém souboji na polovině hřiště, sudí píská faul.
72
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Alessandro Florenzi, přichází Adem Ljajić.
70
Poslední dvacetiminutovka dnešního utkání, hosté se ve druhém poločase snaží, prospěly změny v sestavě, ale ne v pohodě hrající AS to zatím nestačí.
69
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Mattia Destro, přichází Miralem Pjanić.
68
Ale na druhé straně zahrozili domácí, po centru Maicona zakončoval Destro, ale ten netrefil míč ideálně.
67
Pedro dos Santos nasměroval míč z pravé strany přímo do rukavic gólmana De Sanctise, žádné nebezpečí pro branku AS.
66
Longo zakončil, ale není z toho nic víc, než "pouze" rohový kop pro Cagliari.
65
Volný kop pro Cagliari, z levé strany, dobrá pozice pro ohrožení branky AS.
64
Maicon zahrozil střelou z pravé strany, míč prolétl nějaký půl metr nad spojnicí tyče a břevna!
63
Míč nyní létá ze strany na stranu, tentokrát zase vykopává gólman Cagliari.
62
Florenzi nestihl míč na hrací ploše po nepřesném nákopu, odkop od branky Cagliari.
60
Je za námi hodina hry, domácí stále v pohodě hájí dvoubrankový náskok.
59
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Diego Farias, přichází Samuele Longo.
59
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Albin Ekdal, přichází Daniele Dessena.
57
Kostantinos Malonas sprintuje pro míč na vlastní půli, domácí budou vhazovat.
56
Gervinho přenáší hru na levou stranu, kde je připraven Ashley Cole. Ten ale v souboji s dvěma protihráči neuspěl.
54
Nakonec ale De Sanctis v pohodě odkopává z vlastní šestnáctky, hosté branku AS neohrozili.
53
Autové vhazování hostů z pravé strany, na polovině soupeře.
52
Ve druhé půli je hra o něco vyrovnanější, než v té první, dokáží hosté snížit?
50
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Francesco Pisano, přichází Antonio Balzano.
50
Maicon postupuje po pravém křídle s míčem u nohy k pokutovému území soupeře, nakonec i vystřelil, ale míč končí vedle branky.
49
Volný kop AS, Pedro směřuje míč na Florenziho, který byl ale zbaven míče, dobrá práce obránce Cagliari.
48
Ibarbo fauluje na polovině AS, míč tak získávají domácí.
46
Hráči se již pomalu trousí na trávník, druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 16:02.
Sudí Peruzzo ukončil první poločas po vypršení základní hrací doby, nenastavil ani vteřinu. Hosté toho zatím v prvním poločase příliš nepředvedli, jejich hra působí zatím hodně staticky, domácí nehrají nijak aktivně, i přesto však vedou již 2:0.
45
44
Stejně jako vzápětí Ibarbo na centr z levé strany, odkop od branky AS.
43
Míč letí do vápna, kde si naskakuje Pedro, ale těsně nedosáhl.
42
Pisano si jde pro míč a bude vhazovat z pravé strany, na polovině AS.
40
Poslední pětiminutovka prvního poločasu, tentokrát hosté s míčem ve středu hřiště, v útočné fázi je to ale, ze strany Cagliari, hodně slabé.
37
Hosté vhazují z levé stany, na vlastní polovině.
35
Míč ale končí v autu, po zásahu Ibarba však budou vhazovat domácí, Zdeněk Zeman se pouze usmívá.
34
Hosté se pokoušeli vybojovat rohový kop, ale nepovedlo se, v obraně se zaskvěl Maicon, odkop od branky AS.
32
Domácí s míčem na polovině Cagliari, hosté pod tlakem.
30
Je za námi úvodní půl hodina hry, domácí vedou 2:0, hosté toho zatím moc nepředvedli a výsledek odpovídá dosavadnímu průběhu zápasu.
29
Celá akce hostů končí útočným faulem Ibarba na Maicona.
28
Legenda Totti pozorně sleduje své následovníky na trávníku, ti se nyní budou muset bránit při volném kopu hostů.
27
Mapou Yanga-Mbiwa rozehrává, domácí drží míč na vlastní polovině.
25
Míč míří z pravé strany do pokutového území AS, na zadní tyči zkouší hlavičkovat Marco Sau, ale ten na míč nedosáhl.
24
Conti faulován na polovině AS, volný kop pro Cagliari.
22
Ibarbo, zatím nejnebezpečnější hráč Cagliari, s míčem na levém křídle.
21
Hostům se zatím nedaří bránit střed hřiště tak, jak by bylo zapotřebí, tudy domácí podnikají velmi nebezpečné protiútoky.
20
Jenže hosté se nedostali ani do blízkosti pokutového území AS, míč směřuje až k brance Cagliari.
19
Kapitán AS Řím, De Rossi, fauluje na vlastní polovině, volný kop Cagliari.
17
Hosté se z rohového kopu prosadit nedokázali a nyní se již musí bleskově vracet na svou polovinu.
16
Ibarbo si dokázal zpracovat těžký nákop, pokoušel se o střelu z levé strany, ale nakonec je z toho alespoň rohový kop.
15
Pro Zdeňka Zemana je to hodně nepříjemný úvod tohoto zápasu, na stadionu "svého" AS Řím prohrávat po necelé čtvrthodině již 0:2...
14
Žlutou kartu dostává Alessandro Florenzi (AS Řím).
13
AS Řím právě vstřelil branku!
ALESSANDRO FLORENZI může slavit se svou babičkou v hledišti, přihrávka Keity na Gervinha za obranu Cagliari, přihrávka Florenzimu, který zakončuje z pravé strany.
12
Ibarbo se snažil hned z protiútoku odpovědět na vedoucí gól AS, ale proti přesile bránících hráčů byl bezmocný.
11
Gervinho našel na pravém křídle volného Florenziho, ten přihrává před branku, kde si nabíhá MATTIA DESTRO, jemuž stačilo "jen" nastavit nohu a míč končí v síti.
10
Hosté znovu ztrácí míč a zatím se téměř nedostali za půlící čáru!
8
Maicon spěchá s míčem po pravé straně, přenechává Florenzimu, kterému se centr z pravé strany vůbec nepovedl.
7
Hosté s míčem ve středu hřiště, ale po souboji Maicona s Ibarbem mají míč domácí.
5
Daniele De Rossi dlouhým nákopem vybízí k útoku Destra, který má ale k míči daleko, Cragno chytá a bude moci rozehrát.
4
A zaznamenáváme první střelu na branku Cagliari, Gervinho dokázal z levé strany protlačit míč před branku, kde ze stoje střílí Destro, ale pouze do míst, kde je připraven Cragno.
3
Ashley Cole nyní zahrozil po levém křídle, nakonec vše dokázal bránící Ceppitelli vyřešit.
2
Domácí drží míč na svých kopačkách, od úvodního výkopu, zatím ale převážně na své polovině.
1
Oba týmy právě nastupují na hrací plochu.

AS Řím: De Sanctis – Maicon, Manolas, Yanga-Mbiwa, Cole – Nainggolan, De Rossi, S. Keita – Florenzi, Destro, Gervinho.
Náhradníci: Lobont, Skorupski – Holebas, Torosidis, Pjanić, Paredes, Emanuelson, Ljajić, Totti, A. Sanabria.

Cagliari Calcio: Cragno – Pisano, Rossettini, Ceppitelli, Avelar – dos Santos Galvão, Conti, Ekdal – Ibarbo, Sau, Farias.
Náhradníci: Colombi – Murru, Capuano, Crisetig, Cossu, Rangel, Dessena, Balzano, S. Longo.

Rozhodčí: Peruzzo – Bianchi, Longo.
Cagliari Calcio
Tým, vedený českým trenérem Zdeňkem Zemanem, vybojoval v prvním ligovém kole bod na hřišti Sassuola za remízu 1:1, pak ale doma prohrál s Atalantou Bergamo 1:2, když v zápase prohrával již 0:2 a v 85. minutě pouze snižoval z pokutového kopu Andrea Cosssu. V tomto utkání však, alespoň dle slov českého kouče, bylo Cagliari lepší, přesto na body nedosáhlo, jak tomu bude dnes na Stadio Olimpico v Římě?
AS Řím
Římané rozjeli novou fotbalovou sezónu ve velkém stylu, když v domácí ligové soutěži vyhráli oba zápasy (doma s Fiorentinou 2:0 a ve druhém kole venku v Empoli 1:0) a v Lize Mistrů deklasovali v prvním utkání zákl. skupiny E CSKA Moskvu 5:1! Tento výsledek nad ruským týmem je důležitý vzhledem k těžké skupině v Lize Mistrů – dalšími soupeři AS je totiž Manchester City a mnichovský Bayern!
Vítejte u onlajn přenosu utkání třetího kola italské Serie A, v němž domácí AS ŘÍM přivítá CAGLIARI CALCIO. Utkání se odehraje na Stadio Olimpico v Římě a provede jím trojice italských rozhodčích, jako hlavní Sebastiano Peruzzo a asistenti Ricchardo Bianchi a Salvatore Longo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62