To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí zaslouženou remízou. Oba týmy měly v zápase silné pasáže, během kterých mohly dát i více gólů, ale nakonec tomu vždy kousek chybělo. Laziu patřil závěr zápasu, kdy se mu nejen podařilo vyrovnat, ale kdy i několikrát mohlo strhnout vedení na svou stranu.
90+5
90+5
Žlutou kartu dostává Maurício (S. S. Lazio).
90+5
Poslední minuta nastaveného času.
90+2
Nastavuje se ale celých pět minut.
90
Poslední minuta tohoto zápasu, resp. řádné hrací doby.
88
Žlutou kartu dostává Marco Sportiello (Atalanta Bergamasca Calcio).
88
Nakonec domácí zůstanou u míče, autové vhazování z levé strany.
87
Ale míč získávají domácí, následuje dlouhý nákop na Bianchiho, který má ale k míči hodně daleko.
86
Lazio útočí po levé straně, domácí se stále brání.
85
Bianchi vhazuje z pravé strany, na své polovině, ale míč získávají hosté.
83
Djordjević se ale k míči nedostal, ten opouští pokutové území Lazia.
82
Rohový kop pro Atalantu vybojoval Zappacosta, domácí rozehrají z pravé strany.
80
Žlutou kartu dostává Brayan Perea (S. S. Lazio).
79
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Luca Cigarini, přichází Maximiliano Moralez.
78
Lazio právě vstřelilo branku!
A také hosté se prosazují z rohového kopu, MARCO PAROLO vystřihl "nůžky" v pokutovém území, které se mu tak úplně nepovedly, ale co je důležité, míč končí v síti!
77
Lazio rozehraje třetí rohový kop.
76
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Balde Diao Keita, přichází Brayan Perea.
76
Candreva nyní "sestřelil" bránícího Giuseppe Biavu, který inkasoval tvrdý direkt míčem do hlavy.
75
Rohový kop Lazia, hosté rozehrají z pravé strany.
74
Žlutou kartu dostává Dušan Basta (S. S. Lazio).
73
Útočný faul Basty na Gómeze, míč získávají domácí.
71
A právě nově příchozí Zappacosta sprintuje za míčem, u něhož je ale dříve gólman Lazia.
70
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Marco D'Alessandro, přichází Davide Zappacosta.
70
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Mauricio Pinilla, přichází Rolando Bianchi.
69
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Stefan Radu, přichází Edson Braafheid.
69
Hosté budou střídat, stejně ale tak i domácí.
67
Ale Lazio v posledních minutách přece jenom vyrovnalo hru a nyní se častěji pouští do útoku.
66
Pas na Djordjeviče nepřesný, míč odkopl bránící hráč Atalanty.
64
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Stefano Mauri, přichází Filip Djordjević.
63
Tentokrát centr Gómeze nedoputoval před branku.
62
Marchetti si diriguje obranu poté, co budou domácí rozehrávat roh z pravé strany.
61
A právě Pinilla je nakonec i faulován, volný kop pro Atalantu.
61
Odkop od branky Atalanty, Pinilla se hlásí na polovině Lazia o míč.
60
Akce nyní střídá akci, tentokrát po dlouhém nákopu Keita zkouší překonat Sportiella, který ale dokázal míč zasáhnout dříve.
60
Naopak, z rychlého brejku se dostal do zakončení Cigarini, ale byl nakonec ubráněn vracejícím se obráncem Lazia.
59
"Překopávaná" před vápnem Atalatny, Keita se nakonec ke střele nedostal.
57
Lazio se tentokrát v pohodě ubránilo.
56
Nebezpečí pro branku Lazia, další roh domácích, tentokrát z levé strany.
55
Sportiello chytá nepřesný centr soupeře z pravé strany.
54
Lazio rozehrává, místo nějaké kombinace je to ale nákop dopředu, který však končí na kopačkách domácích hráčů.
53
Kombinace na jeden dotek v podání domácích, nakonec je ale Gómez v ofsajdu.
52
Felipe Anderson ztrácí míč za půlící čárou, přesně tak končí většina akcí Lazia.
51
Lazio musí něco změnit, zatím nic nefunguje.
50
Vedení Bergama je naprosto zasloužené, hosté jsou směrem dopředu hodně nevýrazní.
49
Bergamo právě vstřelilo branku!
Domácí rozehráli rohový kop, na hranici malého vápna "zaspal" bránící Maurício, který neuhlídal GIUSEPPE BIAVA a ten hlavou dává první gól svého týmu, druhý v této sezóně a celkově pátý v dresu Bergama.
49
Nádherná střela Gómeze, kterou fantasticky Marchetti vyráží na roh!
48
Po jednom takovém je v ofsajdu Keita.
47
Marchetti rozehrává od své branky, Lazio i v úvodu druhé půle spoléhá na nakopávané míče.
46
Druhý poločas začne přibližně v 16:02.
Lazio hraje po prvním poločase v Bergamu nerozhodně 0:0 a za tento výsledek může být rádo. Domácí byli po většinu času lepším mužstvem, hosté toho směrem dopředu moc nepředvedli.
45
45
Žlutou kartu dostává Mickaël Ciani (S. S. Lazio).
45
Probíhá poslední minuta řádné hrací doby prvního poločasu, hosté se drží před vápnem Atalanty.
44
Protiútok Lazia končí odpískaným ofsajdem.
43
Marchetti se blýskl proti střele Gómeze, kterou bravurně vyrazil!
42
Mauricio Pinilla faulován v hlavičkovém souboji ve středu hřiště, míč pro Atalantu.
40
Poslední pětiminutovka prvního poločase, stav stále bezbrankový, dočkáme se ještě gólu?
38
Volný kop Atalanty, na polovině Lazia, ve vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů od branky.
37
Žlutou kartu dostává Danilo Cataldi (S. S. Lazio).
37
Nepřesný nákop domácích, obránce Lazia zachytává míč.
36
Ostré souboje ve středu hřiště, není divu, že sudí Orsato začal rozdávat žluté karty.
35
Žlutou kartu dostává Felipe Anderson (S. S. Lazio).
35
Dobře sehraná akce Atalanty, ale na hranici Lazia padá jeden z útočících hráčů a tím celá akce končí.
34
Domácí to zkouší po pravé straně a přechází na polovinu Lazia.
32
Žlutou kartu dostává Andrea Masiello (Atalanta Bergamasca Calcio).
30
Po první půl hodině hry je stav stále stejný, jako v úvodu zápasu, tedy bezbrankový. Bergamo má převahu, Lazio se zatím pouze brání.
29
Stafano Mauri ztrácí míč na polovině Atalanty, domácí mohou vhazovat z pravé strany.
28
Antonio Candreva pálí ze střední vzdálenosti, ale míč míří pouze mimo branku Atalanty.
27
Gólman Lazia Marchetti si dává na čas s rozehrávkou, což rozlítilo diváky, kteří pískají.
26
Hodně nepovedený rohový kop, hosté mohou zaútočit.
25
Ten domácí Del Grosso rozehraje z levé strany.
24
Maurício se nyní zaskvěl před vlastní brankou, kde odkopl míč na roh.
22
Tedy až do té chvíle, dokud Carmona nefauluje Cataldiho.
21
Z hlediště se ozývá pískot, ale Atalanta se drží stále na polovině soupeře.
20
Několik zajímavých odrazů míče v šestnáctce Lazia, míč nakonec končí mimo branku Marchettiho.
19
Bergamo se drží u vápna Lazia, hosté se pouze brání.
18
Odkop od branky Lazia, míč směřuje na polovinu Bergama.
16
Del Grosso centruje do pokutového území Lazia, ale hosté v pohodě odvrací míč.
15
Volný kop pro Bergamo, domácí rozehrají z levé strany, z nějakých pětatřiceti metrů.
14
A byla z toho první velká šance, Migliaccio hlavičkuje a gólman Lazia má velké problémy s tím, chytit míč!
13
Znovu se Marco D'Alessandro probojoval do zakončení z pravé strany a nakonec vybojoval alespoň rohový kop.
11
Nákop na polovinu Bergama neúspěšný, Laziu se vrací míč.
10
Gómez pálí z levé strany, ale Marchetti v pohodě chytá.
7
Domácí postupují po pravé straně, D'Alessandro padá v pokutovém území Lazia, ale není to faul.
6
Keita pálí z hranice pokutového území soupeře, z pravé strany a míč se otřel o vzdálenější tyč!
3
Míč končí v autu, domácí vhazují z pravé strany.
1

Atalanta Bergamasca Calcio: Sportiello – Bellini, Biava, Masiello, Del Grosso – D'Alessandro, Migliaccio, Cigarini, Carmona, Gómez – Pinilla.
Náhradníci: Avramov, Frezzolini – Scaloni, Bianchi, Moralez, Zappacosta, Rosseti, Emanuelson, Cherubin, Dramé, Grassi, Boakye.

S. S. Lazio: Marchetti – Basta, Maurício, Ciani, Radu – Parolo, Cataldi – Candreva, Mauri, Anderson – Keita.
Náhradníci: Berisha, Strakosha – Braafheid, Djordjević, Konko, Gentiletti, Lulić, Onazi, Ledesma, Perea, Cavanda, Novaretti.

Rozhodčí: Orsato – Crispo, Tonolini.
S. S. LAZIO

To hosté jsou na tom o dost lépe, bojují o přímý postup do Ligy mistrů a v lize zaujímají dobré druhé místo. Na třetí AS Řím mají náskok jednoho bodu. Pokud chtějí zůstat druzí, dnes musí bodovat. V posledním utkání navíc Římané deklasovali krachující Parmu 4:0.
ATALANTA BERGAMASCA CALCIO

Domácí bojují o udržení v Serii A, tudíž dnes jednoznačně musí bodovat. Zatím se nachází na sedmnácté příčce s tím, že na zatím sestupující Cagliari mají náskok 8 bodů. Náskok je to sice slušný, ale ztratit se dá snadno. Především pak, když proti vám stojí římské Lazio.
Zdravím všechny fanoušky fotbalu. V Itálii se rozjíždí další kolo místní Serie A a my se zaměříme na duel mezi celky Atalanta Bergamasca Calcio a S. S. Lazio.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62