Z mojí strany je to pro dnešek vše. Loučím se s Vámi a připomínám, že v případě zájmu mě můžete sledovat na Twitteru. Dobrou noc!
Tři body nakonec bere Řím, který otočil utkání s Atalantou a potvrdil roli favorita. Všechny tři branky padly během prvního poločasu. Ve druhé části hry se domácí pokoušeli vyrovnat, jejich snaha ale byla marná.
90+6
90+5
Pozor, a další žlutá pro Boakye, což znamená i červenou kartu a vyloučení! Záložník Atalanty si dnešní utkání za rámeček nedá.
90+5
Boakye fauloval jednoho z hostujících hráčů a dostává žlutou kartu.
90+4
Atalanta u balonu a má jednu z posledních šancí ke vstřelení branky.
90+3
Carmona se dostal do dobré šance ve vápně, jenomže tu zmařila píšťalka sudího, podle níž Bianchi o chvíli dřív fauloval De Rossiho.
90+2
Teď domácí pádili do protiútoku, který ale skončil už na půlící čáře.
90+1
Avšak to by se musela Atalanta vůbec dostat k balonu, ten je momentálně konkrétně u Cola.
90
Rozhodčí nad rámec základní hrací doby nastavil pět minut! To je rozhodně doba, za kterou se dá vstřelit gól.
89
A znovu. U míče hosté, kteří s ním nikam nepospíchají a v poklidu jej drží na vlastních kopačkách.
88
A s balonem už nyní v klidu kombinují Římští...
87
Moralez se pral o míč, avšak po chvilce mu rozhodčí odpískal ofsajd.
86
Atalanta sice drží míč, ale daleko od hostující brány. Takhle se jí vyrovnat nepodaří...
85
Keita po tří minutách pobytu na trávníku hned inkasuje žlutou kartu za faul na Raimondiho.
84
Atalanta zahrávala další rohový kop, ani tento však využít nedokázala.
83
Míč doputoval až ke Sportiellovi, který jej ihned nakopl do středu hřiště, kde o něj bojují fotbalisté obou celků.
82
AS naposledy střídá, Ljajićovo místo zaujme Keita.
81
Moralez se postavil ke standardní situaci, balon však poslal pouze nad bránu!
80
Somma nyní inkasoval žlutý kartónek za protesty směrem k rozhodčímu.
80
Do konce utkání deset minut, jak bude vypadat skóre po závěrečném hvizdu?
79
Domácí zahrávali rohový kop, který ale hostující obrana dokázala ubránit. Balon na půli hřiště u Belliniho.
78
Grassi se nyní pokoušel vysunout Moraleze, což se mu ale nepodařilo.
77
Nápor Atalanty se teď trošku umírnil a balon je zejména na kopačkách hostujících fotbalistů.
75
Čtvrt hodiny před koncem Atalanta podruhé střídá. Ze hry byl stažen Gómez a Denis, šanci ukázat své umění naopak dostanou Boakye s Bianchim.
75
74
De Rossi chtěl přihrát Nainggolanovi, na nějž ale balon přes Denise neprošel a skončil v autu.
73
AS kombinuje okolo domácí šestnáctky a z tribun se na jeho fotbalisty snáší pískot.
72
Atalanta i nadále u míče a závěr zápasu bude ještě hodně zajímavý!
71
Domácí nyní zahrávali rohový kop, ani po něm se jim ale srovnat stav nepodařilo.
70
V 70. minutě mohlo být vyrovnáno! Moralez se hned přes dva protihráče dostal k míči v pokutovém území a ocitl se s míčem sám před bránou, kterou ale o centimetry netrefil!
69
Atalanta poprvé střídá, Baselliho nahrazuje Grassi.
68
Opět hosté kombinovali okolo domácí šestnáctky, Florenzi ale nyní nahrával nepřesně.
67
Domácí nakonec sehráli kombinační akci, na jejímž konci měl být Destro. Ten se ale v pokutovém území po centru Ljajiće k míči nedostal.
66
Teď už s balonem hraje Florenzi, který míří do protiakce.
65
Denis nyní mířil sám na bránu, po chvilce mu byl ale odpískán ofsajd.
64
Po následné standardce se dostal k hlavičce Carmona, která ale skončila vedle!
63
Domácí se dostali do přečíslení a Astori tak musel zatáhnout za záchrannou brzdu a poslat Raimondiho k zemi. Za to také o chvilku později inkasoval žlutou kartu.
61
Destro se dostal k hlavičce v pokutovém území. Rozhodně to ale nebyl pokus, který by mohl nějak ohrozit Sportiella.
60
Pokud už se k míči dostane AS, nikam s ním nespěchá. Jmenovitě je u něj nyní Ljajić.
59
Domácí celek sice drží balon, ale přes pozornou obranu hostí se mu nedaří dostat se do zakončení.
58
Druhá změna v hostující sestavě: Iturbeho nahrazuje Florenzi.
57
Raimondi se dostal k míči, jejž následně adresoval Denisovi. Toho ale předběhl Astori.
56
Balon se přes domácí obránce dostal až ke Sportiellovi, jenž jej poté poslal ke Carmonovi.
55
A levý obránce Bergamascy potřetí v centru dění. Tentokrát šel do ostrého souboji s Iturbem, jenž se poté zlobil, že rozhodčí nepískl údajný Dramého faul.
54
A opět Dramé nepřesně nahrával, tentokrát to bylo při pokusu dostat míč do pokutového území.
53
Dramé chtěl poslat kolmou přihrávku na nabíhajícího Baselliho, jeho záměr ale zmařil Manolas.
52
Teď faulován Gómez a Atalanta tedy zůstává u balonu.
51
Moralezův centr do šestnáctky nyní odpálil daleko pryč Astori.
50
Astori fauloval Denise a dostává žlutou kartu.
50
Cherubin posílal dlouhý balon do vápna, s nímž si ale obrana AS dokázala poradit.
49
Nyní už se domácím přeci jen podařilo vymanit se z tlaku hostí a Moralez byl dokonce faulován při své útoční snaze.
48
První střídání zápasu obstaral hostující trenér, který místo Torosidise poslal na hrací plochu Sommu.
47
Pěkná kombinační akce hostujících fotbalistů, kteří nyní zamkli domácí na jejich obranné polovině.
46
Domácí se ihned hnali s balonem dopředu, kde jej ale pro své barvy vybojoval Ljajić. A ten s ním už také míří do protiútoku.
46
Viděli jsme velmi zajímavý první poločas. Do utkání skvěle nastoupila Atalanta, která se po minutě hry radovala z vedení. A domácí tým byl poté aktivnější, další své šance ale proměnit nedokázal. A postupem času se začal zvedat i Řím, jenž nakonec dvěma trefami dokázal obrátit výsledek utkání ve svůj prospěch.

Je tedy jasné, že nás čeká hodně zajímavý druhý poločas! Ten startuje v 19:05!
45+1
45
Nastavena jedna minuta.
44
Chvíli před koncem první půle hrají s balonem hosté.
43
Atalanta se snaží ještě vyrovnat, nyní zahrávala roh. Ten ale pro De Sanctise žádné nebezpečí neznamenal.
42
AS Řím právě vstřelil branku!
Svěřenci Rudiho Garcíi v závěru poločasu otáčí výsledek utkání! RADJA NAINGGOLAN sehrál parádní akci s Ljajićem, když mu přistrčil balon do běhu, ten mu jej poté vrátil a prvně zmiňovaný nakonec zakončil přesně k pravé tyči!
41
A Ljajić nakonec balon napálil do Cherubina, od nějž se následně balon dostal do autu. Roh pro domácí.
40
Ljajić faulovaný kousek před vápnem a je tu další standardní situace domácích.
39
V závěru poločasu má míč v moci zejména hostující tým, který se ještě pokouší vstřelit branku.
38
Torosidis chtěl kolmici ve vápně najít Pjaniće, na nějž ale přihrávka přes domácí obranu nedošla.
37
Dramé v osobním souboji nepustil k balonu Destra.
36
A ani tentokrát se Denis k míči nedostal, když mu jej chtěl pro změnu adresovat Carmona.
34
Raimondiho pokus o vysunutí Denise úspěšný nebyl, domácí ale zůstávají u balonu.
33
A domácí brankář opět v permanenci. Tentokrát však v o poznání lepší pozici.
32
Moralez mohl přidat druhý gól, když obral o balon jednoho z hostujících obránců a mířil zprava sám na bránu! Sportiella však tentokrát neprostřelil!
31
Iturbe po souboji s Bellinim těsně před domácí šestnáctkou upadl, píšťalka rozhodčího však mlčí.
30
Po půl hodině hry je stav vyrovnaný 1:1, změní se ještě skóre ve zbývající třetině prvního poločasu?
29
Hosté se po vyrovnání snaží trošku zklidnit hru, drží balon a nikam nepospíchají.
28
Balon se nyní dostal až k De Sanctisovi, který jej obratem poslal Astorimu.
27
Týmy se poměrně často střídají v držení balonu a hra má rozhodně velký spád.
26
Hostující obrana si se vším ale poradila a dostala balon do bezpečné vzdálenosti od své brány.
24
Denis byl při svých ofenzivních choutkách faulován Pjanićem a domácí tým bude zahrávat slibnou standardku!
23
Máme vyrovnáno! ADEM LJAJIĆ přesně mířenou střelou k pravé tyči překonal Sportiella!
21
S míčem momentálně kombinují domácí fotbalisté, žádná střela zatím ale nepřichází.
20
Cole hlavou dostal pryč balon z vlastního pokutového území po Baselliho centru.
19
A rozhodčí Massa našel viníka útrap hostujícího záložníka. Toho fauloval střelec úvodní branky Moralez, za což tedy vidí žlutou kartu.
18
Nyní už je přerušeno a De Rossi vypadá, že bude v utkání pokračovat.
17
Ve hře jsou nyní velké emoce! Na zemi leží kapitán AS De Rossi, avšak hra stále pokračuje.
16
De Rossi ale balon poslal pouze do zdi, hosté však nadále zůstávají u balonu.
15
Iturbe se otáčel s balonem, přičemž jej tvrdě atakoval Dramé, což rozhodčí posoudil jako faul. Zajímavá standardka pro hostující celek!
14
Carmona potrestán žlutou kartou za faul na Iturbeho.
14
AS rozjelo kolotoč přihrávek, avšak domácí defenzíva funguje zatím dobře a do žádné šance ještě hosty nepustila.
13
Raimondi chtěl kolmou přihrávkou vysunout Denise, což se mu ale nepodařilo. U míče tak po chvilce opět hosté.
12
Řím zahrával rohový kop, po kterém se ale nikdo z jeho fotbalistů do zakončení dostat nedokázal.
11
Hra už se opět přenesla na druhou stranu, Naingollanův zblokovaný centr skončil v autu.
10
Obrovská šance domácích! Gómez zleva centroval do vápna, kde balon vyboxoval hostující brankář – to ale pouze na hranici vápna k Basellimu, jenž tak měl před sebou odkrytou bránu. Trefil však jen břevno!
9
Cherubin ve vzdušném souboji uspěl nad Destrem a nenechal jej se dostat k míči před domácí bránou.
8
Teď už se na delší dobu k míči dostali i hosté a kombinují na své útočné polovině.
7
Baselli se dva metry před šestnáctkou hostí dostal k míči, který následně napálil o kousek vedle levé tyče!
5
Gómez teď posílal dlouhý balon do hostujícího vápna, na jeho přetažený centr si ale nikdo z jeho spoluhráčů nevyskočil.
4
Domácí jsou nadále při chuti a hostující obrana zažívá horké chvilky, Manolaz nyní ohlavičkovával z šestnáctky centr Carmony.
3
Naingollan dostává dnes jako první žlutou kartu poté, co tvrdě zajel do Moraleze.
1
Bergamo právě vstřelilo branku!
Tak to je neuvěřitelné, po necelé minutě se Atalanta může radovat z vedení! Raimondi se ve vápně dostal k míči přes Cola, naservíroval balon MAXIMILIANU MORALEZOVI a ten ranou z první o břevno poslal míč za De Sanctisova záda!
1
Utkání rozehráli hosté a Manolas po ani ne deseti vteřinách hry ihned posílal dlouhý balon na Ljajiće, který ale skončil pouze u domácího brankáře.
1
Do úvodního výkopu zbývají zhruba tři minutky!

Atalanta Bergamasca Calcio: Sportiello – Stendardo, Bellini, Cherubin, Dramé – Baselli, Raimondi, Carmona, Moralez – Gómez, Denis.
Náhradníci: Avramov – Del Grosso, Scaloni, Biava, Zappacosta, D'Alessandro, Spinazzola, Molina, Bianchi, Grassi, Boakye.

AS Řím: De Sanctis – Torosidis, Manolas, Astori, Cole – Pjanić, De Rossi, Nainggolan – Ljajić, Iturbe, Destro.
Náhradníci: Skorupski – Holebas, Calabresi, Somma, Strootman, S. Keita, Florenzi, Uçan, Emanuelson, Borriello, Gervinho, A. Sanabria.

Rozhodčí: Massa – Di Fiore, La Rocca – Cariolato.
Dnešní střetnutí se odehraje ve více než dvaceti čtyřitisícovém stánku Stadio Atleti Azzurri D'Italia. Zápas pak bude řídit italská čtveřice v čele s Davidem Massou.
Pokud budou dnes domácí chtít ukořistit alespoň bod, budou muset určitě zlepšit svou gólovou potenci. Vždyť v posledních dvou zápasech svěřenci Stefana Colantuona nevstřelili ani jeden gól. To AS se střílením branek problém nemá, naposledy nasázelo tři do sítě Turína.
Favoritem dnešního utkání je rozhodně římský celek, který s pětadvaceti body zaujímá v tabulce druhou pozici. Na vedoucí Juventus ztrácí tři body. To Atalanta je na tom hůř – prozatím posbírala deset bodů a je momentálně na poslední nesestupové, tedy sedmnácté příčce.
Hezký sobotní podvečer všem příznivcům fotbalu! Italská Serie A má dnes na programu zápasy 12. kola, mezi které patří i utkání Atalanta Bergamasca CalcioAS Řím. Utkání začíná v 18:00, sledujte jej s námi!
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62