Je dobojováno! Druhá půle přinesla strhující podívanou. Nejprve hosté vyrovnali, vlastní branku si vsítil Rossettini. V závěru mělo Cagliari možnost vyrvonání. Averal ale penaltu neproměnil. Utkání tak dospělo k remíze 1:1. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 5:5
90+3
90+2
Cagliari je nadále velmi aktivní, ovšem obrana Janova odolává. Nyní se ale bude za faul domácího Balzana (CAG) udělovat žlutá karta.
90
Další volný kop Cagliari zamířil vysoko nad branku, Avelar nesprávně seřídil svá mířidla. K základní hrací době duelu budou nastaveny rovné tři minuty.
88
Po jeho rozehrání trefil Sau pouze boční síť branky. Následovat tak bude odkop, o který se postará Perin.
87
Cagliari je v závěru zápasu o něco lepším mužstvem. Zvýšená aktivita přesto nevede k vedoucí brance. Nyní domácí alespoň vybojovali rohový kop.
86
Domácí se opět hnali do zajímavé střelecké pozice. Ve velkém vápně se ale příliš dobře nezorientovali. Poté mířil Sau mimo tři tyče.
85
Cagliari momentálně uklidnilo hru a další útok zahajuje až od vlastního brankáře. Utkání se pomalu, ale jistě chýlí ke svému závěru.
83
Na druhé straně neuspěli ani hostující fotbalisté, kterým selhala finální fáze. Utkání směřuje k remíze.
82
Volný kop Cagliari poté žádné větší nebezpečí nepřinesl, balon zamířil pouze na hlavy hostujících obránců, kteří jej odklidili do bezpečí.
81
Zraněný Sau je nyní odnášen na nosítkách. Zdá se, že již nebude schopen zasáhnout do hry.
80
Výměna sil také na hostující straně. Hrací plochu opouští Pinilla, místo kterého siu zahraje Izzo.
79
Cagliari střídá. Ze hřiště odchází Ekdal, kterého nahradí Donsah.
77
Domnácí pokračují v tlaku, ovšem stále se jim nedaří vyrovnat. Před malou chvílí k tomu měli velkou příležitost v podobě pokutového kopu.
76
Tak to je neskutečné, penalta není proměněna. Perin vystihl směr letu balonu a vynikajícím zákrokem nebezpečí eliminoval. Longo měl poté před sebou zcela odkrytou branku, kterou ale minul.
75
Současně je nařízen pokutový kop!
75
Dramatická situace pokračuje. Sturaro (JAN) podrazil ve velké vápně soupeře, za což dostává druhou žlutou kartu. Musí tak do sprch!
74
Conte se rozběhl a propálil vše, co mu stálo v cestě. Trefil však pravou tyč!
73
Žlutá karta pro Burdissa (JAN), který velmi nevybíravě zastavil pronikajícího soupeře. Volný kop pro Cagliari, a to ze zajímavé pozice.
72
Ze hřiště odchází dos Santos, místo kterého si zahraje Dessena.
71
Nyní je u balonu pro změnu Janov. Ani hosté ale žádný moment překvapení nepředvedli. Na domácí straně se chystá další výměna sil.
70
Cagliari nyní kombinuje na úrovni půlící čáry, kde ani jedné z družin žádné nebezpečí nehrozí. Nakonec se domácí pokusili o centr, který ale získal do své moci Perin.
69
Následný centr v podání Janova nebyl nikterak nebezpečný. Cragno si letící balon stáhl ze vzduchu. Po atraktivním prvním poločase hra upadla do šedivého průměru.
68
Další žlutá karta. Za podražení soupeře u postranní čáry dostává karetní trest Avelar (CAG).
67
Domácí nyni poměrně dlouhou dobu okupovali území Janova. Do šance se ale nedostali, hostující defenziva byl velmi dobře organizovaná.
66
Bertolacci se dostal až do palebné pozice, z níž ale trefil pouze boční síť domácí branky. Následovat tak bude odkop, o který se postará Cragno.
64
Cagliari mělo k dispozici volný kop o pravé postranní lajny. Centr ale žádné věší nebezpečí nenadělal, balon doplachtil pouze do Perinových rukavic.
63
Domácí družina střídá. Ze hřiště odchází Cossu, kterého nahradí Longo.
62
Obrovská možnost Janova. Cragno vytěsnil centr z levé strany pouze na kopačky Lestienneho. Belgický fotbalista poté ale těsně minul levou tyč.
61
Pinilla šel ve velkém vápně do souboje, v němž si ale pomohl nedovolným způsobem, což neuniklo pozornosti hlavního arbitra duelu.
60
Rossettinův centr za obranu byl příliš dlouhý, a tak se bude opakovat odkop od hostující branky. Příznivci Cagliari nadále velmi neúnavně povzbuzují své miláčky.
59
Po další nepovedené akci Cagliari následuje odkop od branky. Domácí ale působí vlemi sympatickým dojmem, stále se snaží útočit.
58
Sauův centr z pravé strany hrací plochy pouze proplachtil velkým vápnem. Nikdo z janovských fotbalistů jej nedokázal zasáhnout.
56
Cagliari však nechce ponechat nic náhodě a nadále aktivně napadá. Janov ale kontroluje hru.
55
Tentokráte si hosté nerozumněli, míč doputoval do zámezí. Cagliari tak bude vypokávat. Po inkasované brance se herní obraz změnil, Janov má daleko více ze hry.
54
Janov je na koni, stále se tlačí kupředu. Nyní hosté vybojovali autové vhazování nedaleko velkého vápna. Po něm ale žádný větší rozruch nenastal.
53
Janov právě vstřelil branku!
Tak to je velká smůla pro domácí. Centr z levé strany hrací plochy projel velkým vápnem k LUCU ROSSETTINOVI, který si balon srazil do vlastní branky.
51
herní obraz je oproti první půli více statický, ani jedna z družin se do žádného bezhlavého útočení nežene. Uvidíme, co přinesou následující minuty.
50
Cagliari v poklidu kombinuej na vlastní polovině ,což mu pochopitelně vyhovuje, neboť má náskok. Hrát musí hostující celek.
49
Druhé střídání na straně hostí, nyní vinou zranění. Místo Marcheseho si zahraje Greco.
48
Druhý poločas začíná velmi pozvolna, ově mužstva bojují spíše v ookolí středového kruhu. Zdá se, že Cagliari opět o něco více myslí na defenzivu.
47
Domácí se vydali kupředu velice aktivě, po levé straně vedl ofenzivu Avelar. Brzy ale ztroskotal na konsolidované obraně Janova, který se tak ujal balonu.
46
Hosté pošlou do druhé půle čerstvé síly. Místo Kucky naskočí do hry Lestienne. Jak se tato změna projeví?
46
Je za námi úvodní poločas, který zahájili vemi dobře domácí. Cagliari se poté zaslouženě ujalo vedení, trefil se Farias. Janov měl několik slibných příležitostí, ovšem skórovat se mu nepodařilo. Svěřenci Zdeňka Zemana si tak do druhé půle nesou nadějné vedení. Jak se bude klání vyvíjet nadále? Sledujte náš on-line přenos!

Střely na branku: 3:3
45+4
45+4
Obrovská příležitost Juraje Kucky, který si naběhl k odraženému balonu a pokusil se zakončit. Cragno ale celou situaci dobře přečetl, vyběhl a ránu eliminoval.
45+3
Dlouhý centr doplachtil až ke Cragnovi, který neměl s jeho lapením potíže. Poté ihned rozehrál balon mezi své spoluhráče.
45+2
Na jedné straně pálil ostře Farias, jehož pokus schoval Perin do své moci. Následný protiútok zakončil Perotti. Ani on se ale nedokázal prosadit.
45
K základní hrací době prvního poločasu budou vinou zranění nastaveny čtyři minuty.
44
A další žlutá karta. Za šlapák a následné protesty je "odměněn" domácí Sau (CAG).
43
Další pokus o ofenzivu Cagliari zastavuje odpískaná ruka v podání hostujícího borce. Volný kop se tak bude opakovat.
42
Po delší době se kupředu vydali také domácí. Celou akci zakončil Ekdal, který ale pálil těsně nad. Následovat tak bude odkop od hostující branky.
41
Antonelli ihned po přechodu hranice velkého vápna upadl. Je však pískáno proti němu, neboť se provinil nafilmovaným pádem. Za svůj teatrální výstup dostává žlutou kartu.
40
Hlavní sudí ale ihned zapískal, neboť si janovští fotbalisté pomohli ve velkém vápně nedovoleným způsobem. Rozehrávat tak budou domácí.
39
Další žlutá karta, kterou za svůj skluze zezadu dostává domácí kapitán Conti (CAG). Následovat bude volný kop.
38
Další pokus o centr do vápna Janova. Tentokráte balon bleskově odkopl Roncaglia, který nedopustil žádné výraznější nebezpečí.
37
Cossu se hnal za dlouhým balonem. Při svém počínání si ale pomohl nedovoleným způsobem, a tak bude následovat rozehrávka Janova.
36
Až nyní se pokračuje ve hře, Sturaro je zpět a schopen pokračovat. první poločas se pomalu, ale jistě chylí ke svému závěru.
34
Sturaro je ošetřován. S hostujícím středopolařem to nevypadá vůbec dobře. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat ve hře. jedná se zřejmě o roztržené obočí.
33
Volný kop doplachtil až do pokutového území, kde jej po sérii hlaviček získal do své moci Perin. Po vzdušeném souboji zůstal ležet na hrací ploše Sturaro.
32
Centr z pravé strany hrací plochy hostující defenziva odvrátila. Následovat bude autové vhazování v podání Cagliari. Následně byl Dos Santos faulován.
30
Je za námi úvodní půlhodina hry, která přinesla velmi atraktivní podívanou. Ani jedno z mužstev se přehnaně nesoustředí na defenzivu, a tak jsou k vidění pohledné akce.
29
Následný rohový kop se hostující ekipě příliš nepovedl, balon získal ido své moci domácí. Na stadionu momentálně panuje velmi bouřlivá atmosféra.
28
Vynikajícím střeleckým pokusem se prezentoval Juraj Kucka, který ze zhruba dvaceti metrů nechal vyniknout Cragna, který se natáhl a prudkou ránu vytěsnil.
27
Trenér Janova se zatím s výkonem svých svěřenců velmi nespokojen, což dává vehementně najevo. Nyní se ale hosté znovu vydávají kupředu.
26
Ekdal nabíjel Contimu ke střele, leč přihrál nepřesně. Míč se tak dostal na hostující kopačky. Janovští volili jistotu a poslali malou domů.
25
K vidění je celá řada nedovolených zákroků. Po zásahu kolenem do zad se na trávníku svíjí Sturaro. Nakonec se ale zvedá a po svých odchází za postranní čáru. Zřejmě bude schopen pokračovat ve hře.
24
Další centr do pokutového území. Tentokráta si s pasem poradil Rossettini. Cagliari zatím působí velmi svědomitým dojmem. Uvidíme, zda mu to vydrží i nadále.
23
Utkání má velmi rychlý spád. Nyní se kupředu vydali také hosté. Celou akci zakončil pohlednými nůžkami Pinilla. Balon ale zamířil přesně doprostřed branky, tedy do místa, které si Cragno pohlídal.
22
Nyní to svřenci lodivoda Zdeňka Zemana zkusili podél pravé postranní lajny, ovšem tam velmi záhy o balon přišli. Hrát tak může Janov.
21
Nyní se bojuje převážně v okolí středového kruhu, kde vlastní balon Cagliari. Domácí fotbalisté jsou poměrně překvapivě lepším mužstvem.
20
Volný kop z nadějné pozice ale zamířil mimo tři tyče. Následovat bude odkop od hostující svatyně. Zatím sledujeme poměrně aktivní podívanou.
19
Sau byl ale zastaven velmi nevybíravým způsobem. Za svůj nedovolený zákrok dostává Edenilson (JAN) žluté napomenutí.
18
Hosté zahrávali volný kop z pravé strany hrací plochy, který však odhlavičkovala pozorný defenziva Cagliari. Domácí fotbalisté se poté vydali do protiútoku.
17
Domácí jsou po vstřelené brance na koni, stále více se tlačí dopředu. Nyní je ale zastavilo postavení mimo hru, po němž budou vhazovat hosté.
16
Cagliari právě vstřelilo branku!
Domácí jdou do vedení. Cagliari zachytilo rozehrávku soupeře, načež byl poslán dlouhý centr za obranu. DIEGO FARIAS jej zpracoval, obhodil si hostujícího brankáře a pohodlně zakončil do odkryté branky.
15
Hlavní sudí s rozehrávkou volného kopu velmi dlouho otálel. Cossu nakonec stejně poslal balon do dobře postavené zdi, která zabránila nebezpečí.
13
Nedaleko hostujícího vlekého vápna došlo k dalšímu tvrdému střetu, po němž hlavní sudí oběma aktérům domlouvá. Bertolacci se z trávníku zvedá jen velmi obtížně.
12
Další žlutá karta, kterou dostává Sturaro (JAN). Na trávníku se stále více přiostřuje. Uvidíme, co přinesou následující minuty.
11
Pinillovu tvrdou ránu z pravé strany hrací plochy Cragno vytěsnil. Velmi zajímavá akce v podání Janova.
10
První žlutá karta utkání, kterou za svůj skluz dostává domácí Dos Santos (CAG).
9
Na druhé straně hrací plochy centroval do Cragnova náručí Edenilson. Domácí brankář si počínal s velkou jistotou.
8
Rychlý protiútok domácích vypadal velmi dobvře. Cossu ve velkém vápně celou akci zabrzdil a přihrál zpět. Tam ale nalezl pouze protihráče. Sám na sebe je naštvaný.
7
Janov nadále kombinuje na útočné polovině, kde domácím poměrně dost zatápí. Do větších šancí se ale nedostává. Až nyní se Cagliari osvobodilo a dostalu na polovinu soupeře.
6
Další faul, tentokráte byl zastaven pronikající Sturaro. Volný kop ze zhruba pětatřiceti metrů pouze doplachtil do pokutového území, kde jej do zámezí posunul Pinilla. Další výkop pro Cagliari.
5
Na hrací ploše nyní došlo k dohadům. Hlavní sudí je však neoblomný a po nedovoleném zákroku nařizuje rozehrávku pro Janov.
3
Cagliari se poprvé podívalo kupředu, ovšem kombinace se mu příliš nepodařilo. Rozehrávat tak bude Perin, který si již osahal balon.
2
Hosté byli velice blízko vedoucí brance. Perotti se po pravé straně prohnal až do pokutového území, kde poslal střílenou přihrávku. Na balon však nikdo ze spoluhráčů nedosáhl, a tak pas těsně minul branku. Výkop pro svěřence Zdeňka Zemana.
1
Hnedle v úvodu utkání musel Cragno vyběhnout proti centru z pravé strany hrací plochy. Balon ale v poklidu vyboxoval. Hrát může domácí ekipa.
1
Obě mužstva jsou připravena na hrací ploše, duel bude za malou chvíli zahájen.

Cagliari Calcio: Cragno – Avelar, Rossettini, Ceppitelli, Balzano – Ekdal, Conti (C), dos Santos Galvão – Cossu, Sau, Farias.
Náhradníci: Colombi – Murru, Pisano, Benedetti, Capuano, Rangel, Dessena, Donsah, S. Longo, Capello, Barella.

Janov CFC: Perin – Roncaglia, Burdisso, Marchese – Edenilson, Sturaro, Bertolacci, Antonelli (C) – Perotti, Pinilla, Kucka.
Náhradníci: Lamanna, Sommariva – Antonini, Izzo, Rosi, Greco, Falqué, Lestienne, Matri, Mandragora, Mussis.

Rozhodčí: Peruzzo – Pegorin, Galloni.
Pohled do statistik

Cagliari má na svém kontě pouhých 9 bodů, což jej řadí až na šestnáctou pozici tabulky. V posledním ligovém duelu se mužstvo představilo na půdě Lazia, kde padlo v poměru 2:4.

Janov je momentálně šestý, přičemž doposud posbíral 18 bodů. V předchozím kole si počínal suverénně proti Udinese, které přestřílel 4:2.
Vítejte u našeho on-line přenosu! Italská Serie A má na programu své jedenácté kolo. V jeho rámci změří síly celky Cagliari Calcio a Janov CFC. Úvodní výkop je na domácí půdě Cagliari naplánován na 12:30. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62