To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu.
Je dobojováno! Po bezbrankové první půli jsme se ve druhém poločase dočkali čtyř gólových zásahů, ale výsledek zůstal nerozhodný. Dělba bodů vyhovuje více hostům, kteří mají solidní náskok na sestupové pozice, naopak Cesena si tímto výsledkem ještě více komplikuje svou situaci, která začíná být hodně kritická.
90+5
90+5
Žlutou kartu dostává Mauricio Pinilla (Atalanta Bergamasca Calcio).
90+3
Brienzův rohový kop skončil jen na hlavě jednoho z obránců Atalanty.
90+1
Nastavují se čtyři minuty nad rámec normální hrací doby.
90
Běží poslední minuta normální hrací doby a zdá se, že zápas spěje k remízovému výsledku.
88
Žlutou kartu dostává Carlos Carmona (Atalanta Bergamasca Calcio).
87
Žlutou kartu dostává Giulio Migliaccio (Atalanta Bergamasca Calcio).
85
Centrovaný míč jen neškodně proletěl pokutovým územím Atalanty. Odkopávat od brány se chystá brankář Sportiello.
82
Bergamo právě vstřelilo branku!
Je vyrovnáno! MAURICIO PINILLA uklidil nádhernými nůžkami míč nechytatelně do horního rohu brány. Překrásný gól hostujícího útočníka!
81
Střídání v týmu AC Cesena: ze hřiště odchází Carlos Carbonero, přichází Massimo Volta.
80
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Luca Cigarini, přichází Giulio Migliaccio.
78
Moralez těsně míjí domácí bránu a Cesena si teď může hodně oddychnout!
76
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Alejandro Gómez, přichází Rolando Bianchi.
75
Atalantě se nedaří reagovat na obrat domácího týmu. Hosté se zatím nedostávají do šancí na gólovou odpověď.
70
Cesena právě vstřelila branku!
Nakonec jsme dlouho čekat nemuseli! Po přihrávce od Giorgiho se před velkým vápnem opřel do míče CARLOS CARBONERO, jehož technická střela zapadla přesně ke vzdálenější tyči a rozvlnila síť hostující brány.
69
Ve druhém poločase se hraje útočnější fotbal. Uvidíme, zda se dočkáme ještě dalších branek.
68
Střídání v týmu AC Cesena: ze hřiště odchází Emmanuel Cascione, přichází Luigi Giorgi.
67
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Davide Zappacosta, přichází Marco D'Alessandro.
65
Jeden z hostujících hráčů pálil mimo bránu, takže následuje odkop od domácí brány.
64
Žlutou kartu dostává Gabriele Perico (AC Cesena).
62
Balón už mají domácí, kteří se snaží o rychlý přesun na útočnou polovinu.
60
Atalanta bude mít k dispozici rohový kop.
59
Střídání v týmu AC Cesena: ze hřiště odchází Davide Succi, přichází Alejandro Rodríguez.
56
Po faulu hostujícího Benalouaneho byl nařízen pokutový kop ve prospěch domácích. Zodpovědnost na sebe vzal FRANCO BRIENZA, který uklidil míč k pravé tyči, zatímco Sportiello skákal k levé.
55
Žlutou kartu dostává Yohan Benalouane (Atalanta Bergamasca Calcio).
53
Brienza zahrával přímý volný kop domácího týmu a jeho centr skončil jen v rukavicích Sportiella.
51
Perico přihrál Succimu, který zkusil vypálit, ale střela domácího kapitána mířila jen mimo bránu.
50
Zničehonic jdou hosté do vedení! Jeden z domácích obránců přizvedl vysoký míč směrem ke své bráně, Agliardi chyboval, a vyrazil míč přímo na MAURICIA PINILLAU, který bez potíží uklidil balón do odkryté brány.
48
Obraz hry se zatím nemění. Nadále je k vidění mnoho ostrých soubojů a rozhodčí je opět v pohotovosti.
46
První poločas nenabídl mnoho gólových šancí. Hra byla kouskována velkým množstvím nedovolených zákroků a branky jsme se nedočkali. Druhá půle začne přibližně ve 21:48.

45+1
Rozhodčí Rizzoli nastavuje první poločas o dvě minuty.
45
Žlutou kartu dostává Carlos Carbonero (AC Cesena).
42
Po Carbonerově ofsajdu budou rozehrávat hosté.
41
Pinilla zkusil vypálit z dálky, ale jeho střela minul bránu.
39
Po faulu na Carbonera bude Cesena zahrávat volný přímý kop.
37
Carmona tvrdě vypálil a jeho nebezpečná rána nakonec prolétla nad břevnem domácí brány. To byla zatím asi nejzajímavější šance prvního poločasu!
36
Tentokrát se poprvé nedovolený zákrok neobešel bez žluté karty. Prvním, kdo si ji prohlédl zblízka, je domácí Mudingayi.
34
Domácí Perico byl nachytán v ofsajdovém postavení a hra je opět přerušena.
31
Série nedovolených zákroků pokračuje. V první půlhodině jich bylo k vidění třináct a hra tím značně trpí.
28
Další přerušení hry. Tentokrát se faulem provinil domácí Carbonero.
27
Po přihrávce od Defrela se ocitl v ofsajdu domácí Renzetti, což neuniklo pozornosti rozhodčích.
25
Hra je kouskovaná mnoha drobnými prohřešky proti pravidlům. Nyní se píská po faulu na hostujícího Gómeze.
22
Po Pericově faulu zůstane u míče hostující Atalanta.
21
Brienzovi se rohový kop příliš nepovedl a hrát mohou hosté.
20
Capelli posunul míč hlavou na Succiho, který vypálil k pravé tyči a Sportiello musel vyrazit balón na roh.
16
S rohovým kopem si obrana Ceseny poradila. Dopředu mohou jít domácí.
15
Následuje rohový kop hostujícího týmu.
14
Moralezova střela byla zablokována domácí obranou, takže Agliardi nemusel zasahovat.
13
Carmona rozehrál přímý volný kop hostujícího týmu, ale nebezpečí z toho nebylo.
12
Defrel byl nachytán v ofsajdovém postavení a u míče budou opět hosté.
10
Gómez přihrával z levé strany na Pinillu, jehož však do šance nepustil Krajnc.
8
Moralez vystřelil zpoza pokutového území, ale jeho střelu Agliardi bez potíží zneškodnil.
6
Cigariniho rohový kop nenadělal domácí obraně žádné větší potíže.
5
Agliardi je v pořádku a hra může pokračovat. Nyní se proti pravidle o ofsajdu provinil hostující Pinilla, takže rozehrávat budou domácí.
4
Domácí brankář Agliardi bude potřebovat ošetření a hra je přerušena.
2
Po Cascioneho faulu budou u míče hosté.
1

AC Cesena: Agliardi – Perico, Capelli, Krajnc, Renzetti – Cascione, Mudingayi, Carbonero – Brienza – Succi (C), Defrel.
Náhradníci: Bressan, Leali – Cazzola, Dal Monte, De Feudis, Đurić, Giorgi, Moncini, Rodríguez, Nica, Tabanelli, Volta.

Atalanta Bergamasca Calcio: Sportiello – Bellini (C), Benalouane, Masiello, Dramé – Zappacosta, Cigarini, Carmona, Gómez – Moralez – Pinilla.
Náhradníci: Avramov – Biava, Baselli, Bianchi, Boakye, Del Grosso, D'Alessandro, Emanuelson, Migliaccio, Rosseti, Scaloni, Stendardo.

Rozhodčí: N. Rizzoli – F. de Luca, G. Vuoto.
Zdravím všechny fotbalové příznivce! Ve 33. kole italské Serie A přivítá předposlední AC Cesena sedmnáctou Atalantu Bergamo. Domácí tým ztrácí osm bodů na poslední nesestupovou pozici, kterou drží právě Atalanta, takže dnešní zápas bude pro Cesenu velice důležitý. Do konce sezony zbývá už jen šest hracích kol a v případě výhry hostujícího Bergama by se situace ve spodku tabulky ještě více rozjasnila. Forma je na straně Atalanty, která v posledních pěti zápasech prohrála jen jednou, naopak Cesena zvítězila pouze v jednom ze svých posledních deseti zápasů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62