To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu.
Je konec! Chievo Verona nakonec vítězí 1:0 na hřišti Ceseny, jelikož jedinou branku vstřelil v 82. minutě hostující Sergio Pelissier. Zápasu by podle obrazu hry asi více slušela remíza, ale na to se historie neptá. Chievo získává důležité tři body a může být trochu klidnější, co se týče situace na spodku tabulky. Naopak Cesena zůstává namočena v sestupových vodách a po dnešku je její situace zas o něco horší.
90+4
90+4
Poslední šance pro domácí. Cesena se ujímá rozehrávky třicet sekund před koncem nastavení.
90+4
Birsa byl faulován na útočné polovině. S Cesenou to už nevypadá dobře.
90+3
Hosté teď úspěšně drží míč na útočné polovině. Domácím se nedaří dostat k balónu.
90+2
Cascioneho centr propadl ve vápně až k hostujícímu gólmanovi.
90+1
Nastavují se čtyři minuty nad rámec normální hrací doby.
90
Další útočná akce Chieva! Pellissier zkoušel z úhlu překvapit Lealiho, který však jeho střelu vyrazil. Jediný gólový střelec zápasu se pak ještě dostal k dorážce, ale ta už nemířila mezi tři tyče.
90
Hosté se teď dokonce dostali opět do protiútoku, ale centrovaný míč sebral ve vápně brankář Leali.
89
Cesena se snaží tlačit dopředu, ale Chievo pozorně brání a nepouští domácí tým na dostřel své brány.
89
Střídání v týmu AC Cesena: ze hřiště odchází Grégoire Defrel, přichází Gabriele Moncini.
87
Hosté mohli opět zahrozit z brejku, ale Birsa nedostihl přihrávku od Zukanoviće. Domácím se rychle krátí čas na vyrovnání.
85
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Riccardo Meggiorini, přichází Isaac Cofie.
82
Chievo právě vstřelilo branku!
Tak tohle je velká rána pro Cesenu! Domácí byli v posledních minutách aktivní, ale do vedení jdou v závěru hosté. Chievo se vydalo do protiútoku a na pravé straně dostal přihrávku do volného prostoru Frey, který měl dost času na centr do malého vápna, kde hlavou uklidil zblízka míč do sítě SERGIO PELLISSIER. Asistence: Nicolas Frey.
81
Střídání v týmu AC Cesena: ze hřiště odchází Stefano Lucchini, přichází Alejandro Rodríguez.
80
Hetemajovi teď u rohového praporku utekl míč do zámezí, takže rozehrávky se ujme opět Cesena, která je v posledních minutách celkem aktivní.
78
Giorgi se po levé straně dostal s míčem až do vápna, kde nebezpečně centroval před bránu, ale míč dokázal hlavou odvrátit Zukanović.
76
Střely evidujeme téměř pouze zpoza pokutového území. Tentokrát to zkoušel Cascione, ale jeho rána prolétla metr vedle levé tyče.
75
Hosté odvrátili centrovaný míč do autu. U balónu zůstanou domácí.
74
Cesena bude mít k dispozici standardní situaci asi 30 metrů od Bizzarriho brány.
72
Defrel si počkal, až mu z druhé vlny naběhne spoluhráč, který po převzetí míče zkusil z hranice vápna vypálit na bližší tyč, ale bránu přestřelil.
71
Radovanović tentokrát zpoza vápna trefil bránu, ale Leali nepustil míč za svá záda. Následovat bude rohový kop Chieva.
70
Po Birsově přihrávce zkoušel zpoza vápna střílet Radovanović, ale jeho pokus byl hodně nepřesný.
68
Dlouhý nakopnutý balón končí jen v náručí hostujícího brankáře, který bude odkopávat od své brány.
67
Střídání v týmu AC Cesena: ze hřiště odchází Milan Đurić, přichází Davide Succi.
64
Hosté měli k dispozici rohový kop. Zukanović se opřel hlavou do centrovaného míče a jeho zakončení šlo jen těsně vedle vzdálenější tyče Lealiho brány.
63
Žlutých karet začíná přibývat. Dalším napomenutým je domácí Đurić.
62
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Ezequiel Schelotto, přichází Valter Birsa.
61
Žlutou kartu dostává Carlos Carbonero (AC Cesena).
60
Domácí Cascione se zkusil opřít do balónu a jeho volej z více než dvaceti metrů minul levou tyč přibližně o metr.
59
Obraz hry je zatím stejný jako v prvním poločase. Hraje se hodně ve středu hřiště a ani jeden z týmů se nedostává do gólových šancí.
58
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Alberto Paloschi, přichází Sergio Pellissier.
56
První žlutou kartu zápasu vidí za faul ve středu hřiště hostující Përparim Hetemaj.
54
Domácí obrana si s centrovaným míčem poradila a u balónu už je Cesena.
53
Lucchini fauloval napravo od vápna Isca a Chievo bude mít k dispozici nebezpečnou standardku.
51
Po rohovém kopu se míč odrazil ke Carbonerovi, jehož následná střela nebyla vůbec nebezpečná.
50
Giorgi střílel volejem asi z dvaceti metrů a Bizzarri trochu nešikovně vyrazil míč jen na roh.
49
Nakonec jsme se dočkali jen hodně nepřesné střely vysoko nad domácí bránu a dopředu to teď zkusí Cesena.
47
V úvodu druhého poločasu drží míč hosté, ale žádný velký tah na bránu to zatím není.
46
První poločas je za námi. Výraznější šance jsme se v něm nedočkali, takže po 45 minutách panuje bezbrankový stav 0:0. Hra je hodně vyrovnaná a skóre zatím zcela odpovídá tomu, co se děje na trávníku. Druhý poločas začne přibližně ve 13:32.
45
45
Zdá se, že první poločas spěje k bezbrankové remíze. Hodně vyrovnaná je i statistika držení míče 51% – 49%.
44
Đurić si nabíhal do vápna na kolmou přihrávku, ale srazil přitom jednoho z hráčů Chieva, takže je pískán útočný faul a k balónu se dostanou hosté.
43
Po centru z levé strany trefil ve vápně míč levačkou Meggiorini, jehož zakončení letí hodně mimo bránu.
42
Z rohu však nic nebezpečného nevzešlo a Leali bude odkopávat od své brány.
41
Zblokovaná střela hostujícího týmu končí v zámezí a následovat bude rohový kop Chieva.
41
Centrovaný míč našel jen hlavu jednoho z domácích obránců.
40
Chievo se chystá rozehrát standardní situaci přibližně 35 metrů od Lealiho brány.
39
Po centru z levé strany se Brienza snažil zakončit efektně přes hlavu, ale střela neměla dostatečnou razanci, aby mohla Bizzarriho zaskočit.
37
Jenže dlouhý centr nenašel ve vápně nikoho v černo-bílém a dopředu tak mohou vyrazit hosté.
36
Po Hetemajově faulu zůstanou u míče domácí.
35
Meggiorini zkusil vystřelit z hranice vápna, ale míč jen neškodně prolétl vedle levé tyče Lealiho brány.
34
Útoky obou týmů teď končí tím, že míč jen neškodně doputuje k soupeřově brankáři. O útočné hrozbě se teď ani na jedné straně nedá příliš mluvit.
31
Paloschimu je pískán ofsajd a míč připadá domácímu celku.
30
Máme za sebou první půlhodinu zápasu a na nějakou výraznou gólovou šanci stále marně čekáme. Obraz hry je hodně vyrovnaný.
29
Z rohového kopu Cesena ani tentokrát nezahrozila.
28
Centrovaný míč vracel u zadní tyče hlavou před bránu Krajnc, ale hostům se následně podařilo odvrátit balón na roh.
26
Capelli teď ve vápně přenechával míč Lealimu, ale domácí brankář nereagoval zrovna okamžitě, čehož málem využil dotírající Paloschi, kterého musel Capelli hodně usilovně držet za svými zády.
24
Centrovaný míč dokázala odvrátit hostující obrana.
24
Brienza vybojoval na pravé straně rohový kop pro Cesenu.
21
Hra je teď kvůli drobným přestupkům hodně přerušovaná a na trávníku se příliš zajímavého neděje.
19
Meggiorini si teď příliš předkopl balón, který skončil v autu. Vhazovat budou domácí.
17
Paloschi si nabíhal na přihrávku do vápna, ale rozhodčí si všimli jeho ofsajdového postavení.
15
Cesena měla k dispozici volný přímý kop, jehož rozehrávky se ujal Carbonero. Centrovaný míč se snášel ke vzdálenější tyči, kde se snažil zakončit Krajnc, který byl však dobře bráněn a v záklonu poslal míč jen do zámezí.
13
Jenže o chvíli později přišel útočný faul domácího celku, jehož útočná snaha pro tento moment končí.
12
Meggiorini fauloval na polovině hřiště Carboneru a u balónu zůstane domácí Cesena.
11
Carbonero zkusil vystřelit z více než dvaceti metrů, ale rána mu hodně nesedla a míč letěl vysoko nad.
9
Hetemaj odcentroval před bránu a na hranici malého vápna trefil nohou vysoký míč Paloschi, po jehož zásahu však balón jen přeletěl Lealiho bránu.
7
Giorgi odcentroval do hostující šestnáctky, kde si pro míč došel brankář Bizzarri.
5
Paloschi (CHV) si zpracoval ve vápně balón a zkusil vystřelit na přední tyč, ale příliš mu to nesedlo a byla z toho jen neškodná slabá střela, kterou Leali v pohodě chytá.
4
Hostující Meggiorini byl nachytán v ofsajdu a rozehrávat mohou domácí.
3
Hosté teď trochu riskantně zapojili do rozehrávky i brankáře Bizzarriho, který na poslední chvíli odkopl míč před dotírajícím soupeřem.
2
Schelotto centroval do pokutového území Ceseny, ale míč nenašel nikoho na vzdálenější tyči a doletěl až do autu.
1

AC Cesena: Leali – Perico, Capelli, Lucchini (C), Krajnc – Carbonero, Cascione, Giorgi – Brienza – Đurić, Defrel.
Náhradníci: Agliardi, Iglio – Cazzola, Mudingayi, Moncini, Rodríguez, Nica, Zé Eduardo, Succi.

Chievo Verona: Bizzarri – Frey (C), Dainelli, Cesar, Zukanović – Schelotto, Izco, Radovanović, Hetemaj – Paloschi, Meggiorini.
Náhradníci: Bardi, Seculin – Biraghi, Birsa, Botta, Cofie, Gamberini, Christiansen, Pellissier, Pozzi, Sardo, Vajushi.

Rozhodčí: P. Valeri – A. Stefani, M. Vivenzi.
Zdravím všechny fotbalové příznivce! Italská Serie A nám nabídne souboj mezi osmnáctou Cesenou a šestnáctým Chievem Verona. Domácí naposledy vyhráli doma s Udinese a od té doby si připsali na své konto tři remízy a jednu prohru. Cesena je momentálně s 22 body na sestupové pozici, na níž ztrácí 4 body na sedmnácté Bergamo. Chievo má na svém kontě o deset bodů více a přesně těchto deset bodů je jeho náskok na zónu sestupu. Tým z Verony čtyřikrát v řadě neprohrál, ale tuto sérii ukončil v minulém kole, kdy nestačil na Sassuolo. Zdramatizuje dnes Cesena výhrou souboj o udržení, nebo se naopak ještě více vyjasní tím, že si tři body odveze Chievo?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62