To je ode mě z tohoto utkání vše. Na shledanou u dalšího online přenosu.
Zápas končí bezbrankovou remízou. Není se co divit, jelikož jsme během celého utkání neviděli ani jednu gólovou šanci. Ze zápasu tak mohou mít radost akorát členové Fanklubu defenzivního fotbalu.
90+4
90+4
Po Dybalově faulu rozehrávali domácí a pro dlouhý centr do vápna si v pohodě došel Sorrentino.
90+4
Balón je teď častěji v autu než ve hře. Těžko říct, zda se ještě dočkáme nějaké útočné akce.
90+3
Míč byl sražen do autu. Hosté budou vhazovat.
90+2
Po De Feudisově faulu budou mít hosté k dispozici standardní situaci na útočné polovině.
90
Nastavují se čtyři minuty nad rámec normální hrací doby.
89
Střídání v týmu U.S. Citta di Palermo: ze hřiště odchází Édgar Barreto, přichází Ivajlo Čočev.
87
Nic nebezpečného z toho nebylo. Míč končí v náručí Sorrentina.
85
Brienza centroval do vápna, kam si nabíhal Đurić a Andelkovič přizvedl míč na rohový kop.
83
Poslední desetiminutovka je v plném proudu a stále jsme neviděli žádnou gólovou šanci. Druhý poločas je navíc dosud bez střely na bránu. Zdá se, že oba týmy podepsaly pakt o neútočení.
81
Domácí rozehráli standardní situaci nakrátko, míč poté skončil v zámezí a nakonec z toho nebude ani rohový kop.
78
Nakonec to nebyl přímý pokus o střelu, ale přihrávka na nabíhajícího Dybalu, kterého však k míči nepustil obránce a navíc byl nachytán v ofsajdu.
77
Vázquez byl před domácí šestnáctkou faulován Mudingayiem a bude z toho nebezpečná standardka pro Palermo.
76
Střídání v týmu AC Cesena: ze hřiště odchází Luigi Giorgi, přichází Nico Pulzetti.
74
Magnússon hodil dlouhý aut na Đuriće, který byl ve vápně ihned obrán o balón.
72
Palermo kombinovalo na útočné polovině, ale do šestnáctky dostali hosté míč pouze vysokým centrem, který našel jen připravenou domácí obranu.
70
Úvodních 70 minut se obešlo bez jediné vyložené gólovky. Obraz hry je vyrovnanější než v prvním poločase, ale opět se hraje v podstatě jen mezi oběma šestnáctkami. Ve druhém poločase zatím stále marně čekáme na první střelu na bránu.
70
Střídání v týmu AC Cesena: ze hřiště odchází Grégoire Defrel, přichází Alejandro Rodríguez.
68
Střídání v týmu U.S. Citta di Palermo: ze hřiště odchází Robin Quaison, přichází Andrea Belotti.
67
Domácí si vzápětí vybojovali rohový kop, z něhož však nevzešlo nic nebezpečného.
66
Quaison u postranní čáry vybojoval balón a Palermo uhánělo do protiútoku, ale rozhodčí viděl nedovolený zákrok, takže rozehrávat bude Cesena.
64
Domácí vystihli rozehrávku Palerma, Brienza poté hledal centrem do vápna Đuriće, ale ten míč nezastihl a navíc byl v době přihrávky v ofsajdu.
62
Perico centroval do vápna hostů, kde si pro míč v pohodě došel brankář Sorrentino.
60
Střídání v týmu U.S. Citta di Palermo: ze hřiště odchází Mato Jajalo, přichází Enzo Maresca.
59
Dybala si perfektně zpracoval dlouhou přihrávku a potáhl míč z pravé strany do vápna, kde přihrál pod sebe na Quaisona, jehož střelu však zblokovala domácí obrana.
57
Volta přizvedl centrovaný míč, který nakonec přeletěl přes celou šestnáctku.
56
Rohový kop Palerma se chystá rozehrát Dybala.
54
Rozhodčí ukončuje útočnou akci Palerma. Vázquez si v souboji s Voltou pomohl faulem.
53
Hosté chtěli rychle zakombinovat u pravé postranní čáry, ale po nepřesné přihrávce končí míč v autu.
52
Brienza se na pravé straně dostal s míčem do vápna, v němž poté přihrával před bránu, ale míč zachytil jeden z obránců Palerma.
50
Domácí Stefano Lucchini je zraněn a nemůže pokračovat ve hře. Do hry místo něj nastupuje Massimo Volta.
48
Defrel se před vápnem zasekávačkou vyhnul bránícímu hráči a poté vystřelil po zemi na bližší tyč, ale střela nakonec minula bránu.
46
Oba týmy vstoupily do druhého poločasu bez změn v sestavě.
46
V prvním poločase jsme se branky nedočkali. Aktivnější byli hosté, kteří však své častější držení míče nedokázali využít k tomu, aby si vytvořili nějaké větší šance. Na obou stranách jsme viděli jen jednu střelu na bránu, takže se bezbrankovému stavu nelze příliš divit. Druhý poločas začne přibližně ve 13:33.
45+1
45+1
V prvním poločase se nastavuje jedna minuta.
45
Defrel si ve vápně zpracoval dlouhou přihrávku a následně upadl po kontaktu s Andelkovičem, ale penalta z toho nebude.
45
Blíží se závěr prvního poločasu. Hosté se ještě snaží něco vymyslet na útočné polovině.
43
Přetažený centr mířil na nabíhajícího Magnússona, kterému byl však odpískán ofsajd.
43
Brienza fauloval Defrela a bude z toho standardka pro Cesenu.
42
Dybala byl zahnán s míčem až do zámezí. Po dobré práci domácí obrany bude odkopávat Leali.
41
Leali teď po malé domů odkopl míč jen do autu. V útoku zůstávají hosté.
39
Míč byl odvrácen před vápno, kde si Magnússon pomohl útočným faulem. Rozehrává Palermo.
38
Defrel vystřelil zpoza vápna na bližší tyč a Sorrentino musel poprvé v zápase zasahovat. Hostující brankář raději vyrazil míč na roh.
37
Centrovaný míč byl zblokován domácí obranou do autu.
36
Dybala získal na levé straně rohový kop pro Palermo.
34
Hosté se pěkně prokombinovali k domácí šestnáctce, Vázquez našel centrovaným míčem Barreta, ale ten byl dobře hlídán.
32
Jeden z domácích teď přidržel Dybalu, takže rozehrávat budou hosté.
30
Palermo stále více drží míč, ale pořád tomu chybí nějaké vyložené gólové šance. Hosté zatím nejsou příliš nebezpeční směre dopředu.
28
Rigoniho napálil zpoza šestnáctky míč pouze do Lucchiniho, který byl poté lehce otřesen, ale už se zvedá a bude pokračovat ve hře.
26
Dybala si před šestnáctkou hrudí zpracoval míč zády k bráně a následně zkusil vypálit s otočky. Leali neměl se střelou mířící doprostřed brány potíže.
25
Barreto chtěl na pravé straně centrovat do vápna, ale obránce zblokoval míč do autu.
23
Kolmá přihrávka nenašla Đuriće a míče se zmocnil brankář Sorrentino.
22
Zatím se hra pohybuje hlavně ve středu hřiště, kde je častěji u míče Palermo, které se však jen těžko dostává přes organizovanou domácí obranu.
21
Vázquez s Barretem chtěli zaútočit po pravé straně, ale míč jim utekl do zámezí.
19
Barreto si na levé straně neporadil s dlouhou přihrávkou a míč mu odskočil do autu.
18
Následná standardka se Ceseně moc nepovedla. Andelkovič odkopával před vápnem míč na polovinu hřiště.
18
Je tu další žlutá karta, kterou tentokrát vidí za faul na Defrela hostující kapitán Barreto.
16
Jajalo hledal vysokým míčem za obranu nabíhajícího Dybalu, ale balón doletěl až do vápna, kde si pro něj došel Leali.
15
Giorgi (CSN) srazil na polovině hřiště rozběhnutého Vázqueze a vidí za to po zásluze žlutou kartu.
14
Perico si pomohl útočným faulem, takže bude následovat odkop od brány Palerma.
13
Nakonec to byla nejspíš snaha o nějaký signál, který se ovšem vůbec nepovedl a do brejku se žene domácí tým.
12
Nebezpečná standardka pro Palermo. Rozehrávky se ujme někdo z dvojice Barreto – Dybala.
10
První žlutou kartu zápasu dostává hostující Jajalo.
8
V úvodních minutách je o něco aktivnější Palermo, ale na první vážnou šanci zatím na obou stranách čekáme.
6
Hostující obrana si poradila s rohem, který zahrával Brienza. Do útoku už se žene Palermo.
5
První rohový kop pro domácí Cesenu.
4
Míč se ve vápně dostal k Dybalovi, který střílel halfvolejem, ale příliš mu to nesedla a míč prolétl vedle vzdálenější tyče.
3
Míč z Barretova rohového kopu skončil jen v rukavicích brankáře Lealiho.
2
Dybala centroval do domácí šestnáctky a jeden z obránců odklidil míč na rohový kop.
1

AC Cesena: Leali – Perico, Lucchini, Krajnc, Magnússon – Giorgi, Mudingayi, De Feudis (C) – Brienza – Defrel, Đurić.
Náhradníci: Agliardi, Bressan – Nica, Carbonero, Rodríguez, Volta, Succi, Mordini, Moncini, Cascione, Pulzetti.

U.S. Citta di Palermo: Sorrentino – Vitiello, Terzi, Andelkovič, Daprela – Rigoni, Jajalo, Barreto (C) – Quaison, Vázquez – Dybala.
Náhradníci: Ujkani, Fulignati – Milanovič, João Silva, Emerson, Della Rocca, Bolzoni, Čočev, Ortiz, Maresca, Bentivegna, Belotti.

Rozhodčí: L. Banti – R. Faverani, S. Ranghetti.
Zdravím všechny fotbalové příznivce! V rámci 26. kola italské Serie A přivítá předposlední Cesena jedenácté Palermo. Cesena dokázala v minulém kole překvapit výhrou nad Udinese a na nesestupovou pozici nyní ztrácí čtyři body. Hosté si v minulém kole připsali jeden bod za bezbrankovou domácí remízu s Empoli a do dnešního zápasu jdou v roli mírného favorita. Potvrdí se papírové předpoklady, nebo Cesena opět překvapí?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62