Skončilo utkání pátého kola Serie A mezi Chievem Veronou a Empoli, které skončilo nerozhodným výsledkem 1:1. Výhru si možná více zasloužili domácí, avšak pro jejich zcela neefektivní koncovku nakonec končí utkání nerozhodně.
90+2
90+2
Rohový kop pro Veronu.
90
Stále se hraje kolem pokutového území hostů, rozhodčí nyní navíc nastavil dvě minuty.
88
Rohový kop pro Chievo.
86
Žlutou kartu dostává Përparim Hetemaj (Chievo Verona) za faul na Maccaroneho.
85
Většinu času se nyní hraje na polovině hostů, kde se o zvrat v utkání snaží zejména Chievo Verona. Domácím to ale příliš nevychází, neboť jejich střely bývají nepřesné.
84
Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Simone Verdi, přichází Tiberio Guarente.
82
Chievo se prezentuje aktivní hrou s rychlým přechodem do útoku, ale trochu to dře v koncovce. Empoli se musí bránit.
80
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Isaac Cofie, přichází Dejan Lazarević.
79
Empoli je mírně aktivnější, a proto také s míčem kombinuje na útočné polovině, ale fotbalisté v modrém se už dlouho nedostali k ničemu závratnému.
78
A další roh pro domácí.
77
76
Maxi López se opřel do míče z velké dálky, ale nenasměroval jej mezi tři tyče, a tak bude odkopávat Sepe.
75
73
Cofie sice prošel po pravé straně do vápna, následně se mu ale nepodařilo nacentrovat.
72
Bardi si připsal úspěšný zákrok proti přízemní ráně ze středu hřiště.
70
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Alberto Paloschi, přichází Maxi López.
68
Empoli uklidnilo hru a s míčem hraje na svých kopačkách. Nijak daleko zatím nedošlo, avšak diktuje tempo hry a nic neriskuje.
64
Neskutečné! Mario Rui minul odkrytou branku domácích z malého vápna! Střela mu nesedla, míč mu skočil a nakonec letěl nad branku! Obrovské štěstí pro Chievo.
64
Empoli má mírně navrch a s míčem kombinuje na polovině soupeře, ale k něčemu nebezpečnému se ne a ne dostat.
63
Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Francesco Tavano, přichází Massimo Maccarone.
59
Empoli právě vstřelilo branku! A je vyrovnáno! Po vysokém centru byl míč hlavou posunut ze středu vápna na pravou stranu, kam běžel MANUEL PUCCIARELLI, jenž následně překonal gólmana.
57
Akce hostujícího týmu skončila po příliš prudké nahrávce, která zaplula do autu.
56
Paloschiho ránu odrazil obránce, následuje roh pro Chievo.
54
Před Paloschim se míče ujal Sepe, který vyskočil a lapil jej do rukavic.
50
Chievo právě vstřelilo branku!
Domácí jdou do vedení! Míč byl posunut na střed hřiště, následně přišla pozemní nahrávka do středu vápna, kam si naběhl RICCARDO MEGGIORINI, který následně mezi dvěma obránci při pádu ještě stihl kopnout do míče a poslal jej k levé tyči!
48
Verona zabrala a v šanci se octl Cofie, který na pravé straně nakopl letící míč, jenže přestřelil!
47
Druhá půle odstartovala ve velkém tempu, míč drží Empoli.
46
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Valter Birsa, přichází Riccardo Meggiorini.
46
Skončil první poločas utkání mezi Chievem Veronou a Empoli, na jehož konci svítí na světelné tabuli stav 0:0. Domácí byli od začátku aktivnější, ke konci poločasu však začali na tempo přidávat také fotbalisté Empoli. Remíza by byla vyrovnaná, počkejme si však na průběh druhé půle.
45+2
45+1
Žlutou kartu dostává Ivan Radonovič (Chievo Verona).
44
Volný přímý kop pro Chievo.
43
Verona se musí hodně rychle vracet, Empoli totiž přechází do útoku.
40
Verona získala míč a kombinuje na útočné polovině.
39
Empoli se ujímá míče a jde vpřed.
37
Hlavičku Radovanoviče chytil Luigi Sepe bez jakýchkoli větších problémů.
37
Volný přímý kop pro Veronu.
35
Do konce prvního poločasu zbývá přibližně deset minut. Zprvu aktivnější Chievo jaksi uvadlo a svou chutí a touhou po skórování se nyní předvádí Empoli, které s míčem operuje na polovině Verony. Chievo mělo v předchozích minutách navrch, nyní už tomu tak však není.
32
Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Vincent Laurini, přichází Mário Rui.
31
Roberto Paloschi se prodral s míčem až do vápna, následně však narazil na tříčlennou zeď modrého defenzivního valu.
30
Nadějná příležitost Chieva! Z levé strany přišel do vápna přízemní centr, který nakonec celým pokutovým územím pouze projel. Za vápnem se do míče opřel kdosi ve žlutém, ale jeho přízemní rána zapadlo přesně do rukavic ležícího Sepeho.
28
Střelu hlavou ze středu šestnáctky vykryl parádním a pohotovým zásahem Luigi Sepe.
25
Valter Birsa hlavičkoval nepřesně a následuje odkop Sepeho.
24
Rohové kopy: 3 – 1.
24
Po sraženém centru následuje rohový kop pro Veronu.
23
Tempo hry se uklidnilo, hra je pomalejší, ale zároveň se už zápas tolik nekouskuje, jako tomu bylo před několika minutami. Míč drží Empoli.
21
Empoli rozjíždí novou akci, Verona se po delší době brání.
20
Nejprve pálil Paloschi, ale jeho ránu zablokoval obránce, následně vystřelil zpoza šestnáctky Cofie, avšak i jeho střela byla sražena obráncem. Rohový kop pro Chievo.
19
Protiútok Chieva ukončila nepřesná rána Biraghiho, který nakopl míč úplně jinam, než kde stojí brána.
17
Hra je příliš často kouskovaná samými nedovolenými zákroky, a tak není k vidění žádná fotbalová paráda, spíše jen nudná čutaná plná nespočtu přerušení a faulů.
16
Empoli se pomalu propracovává vpřed.
15
Hra pokračuje, vše se obešlo bez karetního trestu a míč má nyní Empoli.
14
Ošklivý faul na Hetemaje, po kterém následuje přerušení hry.
12
Empoli hraje většinu času bez balonu a je nuceno bránit, Chievo vyčkává na vytvoření první vážnější příležitosti.
12
Dlouhý míč na Paloschiho skončil v náručí Sepeho.
11
Empoli se pokusilo o protiútok, ale o míč přišlo těsně za půlící čarou. Mírně aktivnější je stále Chievo.
9
Roberto Paloschi se probil kolem obránce a z hranice šestnáctky vystřelil, jenže jeho rána letěla příliš vysoko.
8
Hetemaj centroval z velké dálky, míč ale poslal pouze do rukavic gólmana Sepeho.
6
Dlouhý míč uklidili obránci Empoli, a tak se Chievo k ničemu závratnému nepropracovalo.
6
Po útočném faulu se k míči přihlásí fotbalisté Chieva.
5
Míč letěl příliš vysoko, Luigi Sepe bude odkopávat.
4
Volný přímý kop pro Chievo z nadějné pozice.
2
Bardi si připsal první úspěšný zákrok, když sebral letící míč od rohového praporku.
2
Rohový kop pro Empoli.
1
Chievo nastoupilo ve žlutém, Empoli v modrém.
1

Chievo Verona: Bardi – Frey, Dainelli, Cesar, Biraghi – Hetemaj, Radonovič, Cofie – Botta, Paloschi, Birsa.
Náhradníci: Bizzarri – Gamberini, Sardo, Edimar, Zukanović, Lazarević, Izco, Schelotto, Mangani, López, Pellissier, Meggiorini.

Empoli FC: Sepe – Laurini, Tonelli, Rugani, Hysaj – Vecino, Signorelli, Croce – Pucciarelli, Verdi, Tavano.
Náhradníci: Bassi – Barba, Perticone, Zielinski, Martinelli, Maccarone, Rovini, Mchedlidze..
Vzájemná bilance

Z posledních devíti střetnutí vzešla třikrát vítězně Verona (2:0, 0:1, 1:0), Empoli zvítězilo dvakrát poměrem 2:1 a dohromady už došlo ke čtyřem remízám (0:0, 1:1, 2:2, 0:0).
Pravděpodobné sestavy:

Chievo Verona Bardi – Dainelli, Gamberini, César – Sardo, Radovanovič, Cofie, Hetemaj, Biraghi – Maxi Lopéz, Paloschi

Empoli FC: Sepe – Laurini, Tonelli, Rugani, Mario Rui – Vecino, Guarante, Croce – Verdi, Tavano, Pucciarelli
Hezký den! Srdečně Vás vítám u sledování textového online přenosu z italské Serie A, ve které na sebe dnes v rámci pátého kola narazí Chievo Verona a Empoli FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62