Je tady konec dnešního utkání, ve kterém jsme viděli celkem dvě branky velkou převahu Interu. I domácí si dokázali vytvořit několik šancí, ale jejich šance na zvrat pohřbil v 72. minutě střídající Botta, který se nechal naprosto hloupě vyloučit. Tři body tedy míří do Milána. Toto je ode mne pro dnešek vše a budu se těšit u dalšího onlajn přenosu na počtenou!
90+3
90+1
Osvaldo trefil svého soupeře rukou do obličeje při otočce a rozehrávat budou domácí.
90
Hlavní sudí nastaví ještě 3 minuty nad ráme základní hrací doby.
89
Utkání už se pouze dohrává, Inter má balon na svých kopačkách a chce dohrát s čistým kontem.
87
Držení míče 33% – 67%

Střely na bránu 3 – 8

Rohové kopy 7 – 12
86
Zápas se rychle blíží ke svému konci a můžeme říci, že dnes vyhrál lepší a hlavně efektivněji střílející tým.
85
Na řadu přišlo poslední střídání i na domácí straně. Do dnešního zápasu se ještě podívá Sergio Pellissier (CHV), který nahradí Riccarda Meggioriniho (CHV).
83
Osvaldo mohl zakončovat sám, ale pomezní rozhodčí mu správně odpískal ofsajd.
82
Guarín vyslal jedovatou střelu z hranice pokutového území a Bizzarri měl plné ruce práce, aby zasáhl.
81
Palacio líznul hlavou balon, ale nedokázal ho nasměrovat mezi tři tyče.
80
Třetí střídání Interu. Odchází střelec první branky Mateo Kovačič (INM) a nahrazuje ho Pablo Osvaldo (INM).
78
Hosté kombinují s balonem na polovině hřiště a již se příliš nikam neženou. Dnes už mají splněno.
77
Kovačič vyslal velice nepřesnou střelu, ale to ho nemusí dnes až tolik mrzet.
75
A další střídání na straně Interu. Hřiště opouští Zdravko Kuzmanovič (INM) a nahrazuje ho Dodo (INM).
74
Následuje střídání na hostující straně. Hřiště opouští Mauro Icardi (INM) a místo něj přijde Yann M'Vila (INM).
73
Botta tak zřejmě rozhodl o dalším průběhu utkání a jeho tým již nebude mít nejspíše síly na zvrat.
72
Tak máme tu červenou kartu, kterou vidí Ruben Botta (CHV)! Ten totiž ve výskoku trefil loktem soupeře do obličeje a rozhodčí ho až možná příliš přísně posílá do sprch.
70
Kuzmanovič poslal centr do vápna, ale nenašel nikoho ze svých spoluhráčů, a tak hrají domácí borci.
69
Verona měla možnost standardní situace, ale Handanovič si výborně postavil zeď a balon jí trefil.
67
Izco zbytečně fauloval a kazí tak spoluhráčům možnost pokračování v útočné akci.
66
Bizzarri předvedl dobrý zákrok proti tvrdé střele Icardiho.
65
A právě střídající Botta se pokoušel zaběhnout za obranu, ale jeho pokus ztroskotal ofsajdem.
63
Střídání na domácí stran straně. Ze hřiště odchází Paloschi a Birsa, nahrazují je López a Botta.
63
62
Inter by se mohl dostávat do brejků, jelikož domácí se budou soustředit hlavně na útok.
61
Pro Veronu by to byla první porážka za posledních pět utkání, ve kterých ani jednou domácí neprohráli. Dokázali dokonce remizovat i s Laziem Řím.
60
Posledních přibližně třicet minut mají domácí na to, aby dokázali se stavem zápasu něco udělat.
59
Kuzmanovič rozehrával rohový kop, který ale Bizzarri přečetl a balon chytá do rukavic.
57
Tak teď už to bude pro domácí velice těžké, jestli chtějí s utkáním něco udělat.
56
Inter Milán právě vstřelil branku!
Jenže teď už to je gól! Právě D'Ambrosio přesně přihrál do vápna na volného ANDREU RANOCCHIA, který z první trefuje dolní roh Bizzarriho brány.
55
D'Ambrosio vypálil v pokutovém území z otočky a jeho tečovaná střela končí kousek vedle levé tyče.
53
Radovanovič tvrdě atakoval Palacia, který může být rád, že nepřišel k úrazu.
52
Domácí měli možnost standardní situace, ale Birsa nabídnutou šanci nevyužil. Jeho centr našel pouze hlavu jednoho z bránících hráčů.
51
Tak domácí trenér měl zřejmě proslov v kabině a je znát, že se hráči Verony snaží hrát aktivněji.
49
Trojice domácích hráčů se řítila proti dvoum obráncům Interu, k zakončení se nakonec dostal Paloschi, který nedokázal šajtlí usměrnit balon mezi tři tyče.
48
Tak úvod druhého poločasu začal velice svižně.
47
Nagatomo měl velkou šanci! Z velkého úhlu se dostal ke střele, která jen těsně minula tyč.
46
Je za námi první poločas, ve kterém měli hosté obrovskou převahu, ale na šance to bylo velice vyrovnané. Jediný rozdíl byl Kovačič, který dokázal v devatenácté minutě skórovat a poslal tak Inter do vedení, které zatím drží i po čtyřiceti pěti minutách. Druhý poločas začne přibližně ve 22:02.
45+1
45
Handanovič (INM) vidí za zdržování žlutou kartu.
43
Kovačič poslal dobrý centr do vápna, ale nenašel jím nikoho ze svých spoluhráčů.
42
Navíc hrají velice nešetrně, což by se jim mohlo vymstít. Riccardo Meggiorini (CHV) zajel ostře do Guarína a vidí žlutou kartu.
41
Domácí se snaží ještě něco vymyslet a třeba i do konce poločasu vyrovnat, jenže příliš se jim to nedaří.
39
Pomalu se blíží konec prvního poločasu a i přes velkou převahu Interu se domácí dokázali dopracovat k velice dobrým šancím.
38
Bostjan Cesar (CHV) zaslouženě obdržel žlutou kartu, když tvrdě sestřelil Kovačiče, který se jen těžce zvedá z trávníku.
36
Z centru ještě nic nebylo, ale následně se k nádherným nůžkám dostal Meggiorini, který poslal balon k levé tyči a Handanovič měl plné ruce práce, aby balon vyrazil!
35
Teď budou mít hráči Verony možnost standardní situace.
34
Inter má obrovskou převahu v držení míče, což je znát i na hře. Domácí se až na pár protiútoků k ničemu nedostali.
33
Držení míče 26% – 74%
32
Jenže hosté opět kombinují na polovině soupeře a snaží se přidat další branku.
31
D'Ambrosio se provinil proti pravidlům a na chvíli se k balonu dostanou domácí.
29
Domácí borci se snaží zuby nehty probít do šance, ale přes dobře postavenou obranu Interu se nemohou prosadit.
28
Až příliš dlouhá přihrávka, kterou neměl Icardi šanci dostihnout.
27
Paloschi naprosto zbytečně fauloval ve vápně a připravuje tak svůj tým o balon a možnost zaútočit.
26
Meggiorini centroval do pokutového území, jenže nevšiml si, že již před tím mu byl odpískán ofsajd.
24
Palacio poslal nebezpečný dloubáček do vápna a to ve snaze připravit ideální střeleckou pozici pro své spoluhráče, jenže neuspěl.
23
Ofsajd zastavil možnost Verony. Hříšníkem se stal Izco.
22
Mariano Izco (CHV) je dnes prvním hráčem, který za svůj šlapák vidí žlutou kartu.
20
Domácí ale po obdrženém tlaku nepolevili. Naopak zvýšili svůj tlak a Inter bude mít plno práce udržet náskok.
19
Tak Inter jde ale nakonec přeci jen do vedení! Icardi sklepl balon přímo na nohy MATEA KOVAČIČE, který se nemýlil a propálil Bizzarriho.
18
na druhé straně to zkoušel Icardi, ale ani on neuspěl.
16
Meggiorini hledal ve vápně spoluhráče, ale našel pouze rukavice Handanoviče, který si pro balon výborně došel.
15
Hetemaj vyslal dlouhý míč ve snaze přenést hru a uvolnit svého spoluhráče, což se mu však nepovedlo.
14
Icardi proletěl po levé straně jako vítr a centroval do pokutového území, kde našel pouze domácí obránce, kteří balon odkopli.
12
Hosté kombinují na polovině hřiště a trpělivě vyčkávají na svou šanci zaútočit.
11
Sardo se dostal do náběhu, ale pomezní rozhodčí správně odpískal ofsajdové postavení.
10
Tak zápas má spád a o šance není ani po tak krátké chvíli nouze.
9
Neskutečné, co zahodil Paloschi! Domácí útočník si skvěle naběhl za obranu Interu a hlavičkou sám tváří v tvář trefil pouze gólmana Handanoviče.
7
Rohový kop měl k dispozici na druhé straně i Inter, ale domácí obrana balon dokázala odhlavičkovat.
6
Po dobrém zákroku Handanoviče z toho bude další výkop od rohového praporku.
5
Verona bude mít možnost rohového kopu.
4
Guarín pálil z hranice pokutového území, ale Bizzarri se zaskvěl skvělým zákrokem a balon vyrazil.
3
Inter je hned od začátku zápasu velice aktivní a nedovoluje soupeři se příliš zapojovat do hry.
2
Hosté měli v úvodu utkání obrovskou šanci! Kovačič vypálil z druhé vlny a jeho pokus mířil přesně do brány, jenže do trajektorie střely se připletla noha jednoho z domácích obránců.
1

Chievo Verona: Bizzarri – Biraghi, Cesar, Gamberini, Sardo – Hetemaj, Birsa, Izco, Radovanović – Paloschi, Meggiorini.
Náhradníci: Bardi, Seculin – Pellissier, López, Bellomo, Botta, Cofie, Dainelli, Edimar, Lazarević, Mangani, Schelotto.

Inter Milán: Handanovič – Nagatomo, D'Ambrosio, Jesus, Ranocchia – Guarín, Medel, Kuzmanović, Kovačić – Palacio, Icardi.
Náhradníci: Carrizo – Andreolli, Bonazzoli, Campagnaro, Dodô, Donkor, Mbaye, M'Vila, Obi, Osvaldo, Vidić..