Máme za sebou dnešní zápas. První poločas jasně ovládli domácí hráči, druhý zase hosté. Dnes zápas skončil zaslouženou remízou 2:2 a oba týmy si nemohou na nic stěžovat. Tímto se s Vámi loučím a přeji Vám všem dobrou noc.
90+5
90+4
Sepe drží míč v náruči, tohle bude konec zápasu.
90+4
Hraje se poslední minuta nastavení.
90+3
Honda vyskočil nejvýše na centr do vápna, jeho hlavička však míří mimo branku. Hra bude pokračovat odkopem od branky.
90+2
Z toho si hosté nic moc nevytvořili. U míče jsou tak domácí hráči.
90+2
Další rohový kop pro AC.
90+1
Hlavní rozhodčí nastavil čtyři minuty nad rámec hracího času.
90
Abatimu byl odpískán a odmávnut ofsajd.
89
Hlavičku z centru do vápna chytá do své náruče Sepe a hru uklidňuje.
89
Rohový kop pro hráče AC Milán.
88
Hráči AC doslova obléhají branku.
88
Dokáží hráči AC využít krátkou přesilovku? To uvidíme v následujících minutách.
86
Valdifiori vyfasoval druhou žlutou kartu a míří do sprch! Během jedné minuty tohle dokázat, to je panečku machrovina!
86
Valdifiori vyfasoval žlutou kartu.
85
Posledních pět minut a obrany obou týmů se již trochu otevírají.
83
Nyní to byl centr, na něj však žádný z hráčů nedosáhl. U míče jsou domácí hráči.
82
A další volný přímý kop pro AC Milán, nyní zhruba ze třiceti metrů.
81
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Fernando Torres, přichází Giampaolo Pazzini.
80
K volnému přímému kopu se postavil Kejsuke Honda. Jeho střela mířila jen těsně vedle pravé tyče.
78
Volný přímý kop pro AC Milán zhruba ze dvaceti metrů.
77
Domácí se dostali do šance. Ta však nebyla moc velká. Střelu bez razance chytil Abbiati bez větších problémů do své náruče.
76
Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Manuel Pucciarelli, přichází Piotr Zielinski.
74
Fernando Torres po svém útočné faulu rozhazuje rukama. Tohle mu asi rozhodčí v Anglii nepískali. Hold jiný kraj, jiný mrav.
73
Hosté jsou poslední minutky aktivnější a uvidíme, komu zbylo více sil v závěrečných bojích.
70
Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Vincent Laurini, přichází Elseid Hysaj.
69
Máme před sebou zhruba posledních dvacet minut hry. Utkání je vyrovnané 2:2 a oba týmy chtějí jistě vyhrát.
68
Hraje se teď fotbal nahoru, dolů. Diváci si rozhodně nemají na co stěžovat.
65
Honda teď chtěl velmi hodně a z velmi špatné pozice vystřelil. Jeho střela mířila vysoko nad branku.
64
Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Francesco Tavano, přichází Massimo Maccarone.
64
Torres se dostal do další šance. Jeho střela z úhlu však končí těsně vedle.
62
A málem jsme se dočkali obratu. Torres na sebe krásně navázal tři hráče ve vápně a poslal skvělou přihrávku Ménezovi. Ten na nic nečekal a vypálil na branku. Po jeho střele zvoní břevno!
61
Hosté jsou na koni a útočí. Uvidíme, jestli se domácí vzpamatují a budou předvádět to, co předváděli v poločasem prvním, tedy skvělou hru.
59
Tak zhruba po hodině hry tu máme vyrovnaní. Dnes sledujeme velmi atraktivní utkání a na zbylou půlhodinku se tedy můžeme jen těšit.
58
AC Milán právě vstřelil branku!
Nedáš, dostaneš. Po dvou velkých šancí Empoli přichází vyrovnaní. KEJSUKE HONDA se dostal k míči a z hranice vápna nedal Sepemu žádnou šanci. Střela byla velmi dobře umístěná.
57
Ménez si udělal místo a vypálil na branku. Jeho přízemní dělovka však končí pouze v rukavicích Sepeho.
55
Kapitán domácích Tavano šel sám na Abiattiho. Jeho zakončení bylo však trestuhodné a logicky tak minulo branku.
54
Domácí teď vyvíjejí pořádný tlak na branku. Kdyby teď ze dvou pokusů alespoň jednou pořádně vystřelili, mohli vést už zase o dvě branky.
53
Verdi byl ve vápně sražen k zemi, hlavní rozhodčí ale penaltu nepíská.
52
Na centr do vápna domácích nejvýše vyskočil brankář Sepe a míč uklízí do svých rukavic.
50
De Sciglio vyfasoval žlutou kartu za svůj faul.
50
Torres se na kraji šestnáctky snažil centrovat do vápna. K míči se však dostal domácí Tonelli.
48
Domácí dnes hrají ve velmi dobré formě a prokazují to i v poločase druhém. Dnes to bude ještě zajímavé utkání.
46
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Sulley Muntari, přichází Andrea Poli.
46
Tak hned v úvodu druhého poločasu se dostal ke střele Croce. Jeho střelu Abbiati chytá do náruče.
46
Právě nám začal druhý poločas dnešního utkání. Domácí v tomto zápase vedou 2:1.
46
Máme za sebou první poločas dnešního utkání. Tomu jasně zatím vévodí domácí a vedou zaslouženě 2:1. Uvidíme, co nás přinese poločas druhý, který začíná zhruba ve 21:48.
45+2
45+2
Ruka v pokutovém území a nejspíše se měla pískat penalta. Hlavní rozhodčí však nepíská!
45+2
Blíží se nám konec prvního poločasu.
45+1
Hlavní rozhodčí nastavil dvě minuty nad rámec.
45
Domácí se hned dostali ke střele. Ta mířila ale vysoko nad branku. Hra tak bude pokračovat odkopem od branky.
43
Branka do kabiny, a že stála za to. Na centr nejvýše ve vápně vyskočil FERNANDO TORRES a svou hlavičkou nedal Sepemu vůbec žádnou šanci.
42
Tak první žlutá karta na straně domácích, tu vyfasoval Vecino.
42
Hráči AC se teď rozjeli. Ve vápně se dostal ke střele Fernando Torres. Jeho střelu i tentokrát chytá Sepe, i když teď s problémy.
39
První větší šance AC Milánu. Ve středu hřiště se dostal k míči Boneventura, a ten vystřelil zhruba ze dvaceti metrů. Jeho přízemní střelu však Sepe chytá.
39
Hráči Empoli dnes zatím jasně vládnou trávníku. To bych opravdu před utkáním nečekal.
37
Opravdu velmi dobrý obranný zákrok Lauriniho, po kterém mu tleská celý stadion.
36
Žlutá karta číslo dvě a opět míří k hostujícímu hráči. Nyní ji vyfasoval Muntari.
35
Ten dopadl velmi špatně, a tak jsou opět u míče dnes velmi aktivní domácí hráči.
35
Rohový kop pro AC Milán.
34
Dnes vedou domácí nejen ve skóre, ale také ve faulech, a to 9:1.
31
Empoli mohlo jít už do vedení o tři branky. Skvělý centr do vápna a na něj si naběhl Verdi. Jeho hlavička míří jen těsně nad branku.
31
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Marco van Ginkel, přichází Giacomo Bonaventura.
30
Van Ginkel se nyní ocitl na trávníku a je ošetřován.
29
Utkání se odehrává převážně ve středu hřiště. Oba týmy produkují mnoho nepřesných přihrávek.
25
Fanoušci na stadionu jsou logicky dobře naladění. Hráči Empoli zatím předvádějí v útoku i v obraně velmi dobrý výkon a hráči AC to budou mít dnes ještě velmi těžké.
24
Domácí tým poslední minuty jasně vévodí na hřišti. Obrana AC je velmi zmatená. Uvidíme, jestli se domácím podaří ještě skórovat.
21
Empoli právě vstřelilo branku! Na stadionu Carla Castellaniho se možná rodí malinký zázrak. Po zmatku hostů ve vápně a dobré signálu z přímého kopu se dostal k míči MANUEL PUCCIARELLI a jeho střela skončila až za zády Abbiatiho.
20
Máme zde první žlutou kartu dnešního utkání. Tu vyfasoval za svůj zákrok Zapata.
19
Další obrovská šance Empoli. Míč ve vápně se dostal až k volnému Crocemu, a ten z voleje vypálil na branku. Abbiati jeho dělovku s velkými problémy chytil.
18
Hodně tvrdý zákrok ve středu hřiště. Van Ginkel může být jenom rád, že neviděl žlutou kartu.
16
Tak hosté z Milánu se snaží vyrovnat. Domácí však hru uklidňují a kombinují na vlastní polovině.
15
A další šance Empoli, nyní však míč za zády Abbiatiho nekončí.
13
Empoli právě vstřelilo branku! Skvěle zahraný rohový a domácí se ujímají vedení. Na centr z rohového kopu nejvýše vyskočil LORENZO TONELLI a hlavičkou skóruje. Míč se ještě odrazil od tyčky.
12
Rohový kop si zkusí zahrát i hráči Empoli.
11
Ten zahráli velmi špatně, a tak jsou u míče hráči Empoli.
10
Máme zde první rohový kop dnešního utkání. Ten rozehrají hráči AC.
8
Máme za sebou osm minut hry a zatím jsme neviděli žádnou šanci ani střelu na branku. Doufejme, že se to brzy změní a budeme sledovat atraktivní utkání.
6
Tak hraje se na polovině Empoli, hráči AC na obranu domácích vyvíjejí mírný tlak.
4
Hosté chtějí ukázat, kdo je dnes favoritem. Drží míč stále na svých kopačkách.
3
Nyní se k míči dostali konečně hráči AC Milán, ti kombinují na útočné polovině.
2
První minutku jsou u míče hráči Empoli, kteří se rozkoukávají na hřišti a kombinují.
1
Právě nám začalo dnešní utkání. Úvodní rozehrávky se ujali domácí, kteří nastoupili v modrých dresech. Hosté nastoupili v dresech červeno-černých.
1

Empoli FC: Sepe – Laurini, Tonelli, Rugani, Rui – Vecino, Valdifiori, Croce – Verdi – Tavano, Pucciarelli.
Náhradníci: Bassi – Perticone, Moro, Maccarone, Signorelli, Guarente, Barba, Bianchetti, Hysaj, Zielinski, Rovini.

AC Milán: Abbiati – Abate, Bonera, Zapata, De Sciglio – Muntari, de Jong, van Ginkel – Honda, Torres, Ménez.
Náhradníci: Agazzi, Gori – Mexés, Pazzini, Rami, Albertazzi, Poli, Niang, Armero, Bonaventura, Zaccardo, El Shaarawy.

Empoli FC

Domácí se nacházejí na předposledním místě a nezískali zatím žádný bod. Ze tří zápasů tedy prohráli všechny tři a mají záporné skóre 2:5.
AC Milán

Hosté z Milánu se nacházejí v tabulce na čtvrtém místě se ziskem šesti bodů. Ze tří zápasů vyhráli dva a jeden prohráli. Mají kladné skóre 8:6. Mezi největší posily Milánu patří Ménez a Torres.
Dobrý den, ještě jednou Vás vítám u dnešního zápasu. Dnes se mezi sebou utkají Empoli FC a AC Milán.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62