Máme za sebou konec tohoto utkání. Druhý poločas byl velmi vyrovnaný a Juventus může děkovat zejména svému brankáři Storarimu, který hosty opravdu podržel. Na druhé straně velmi smolný gól pustil Handanovič a bohužel byl strašně moc důležitý, protože tím pádem odchází Inter z tohoto zápasu bez bodu.
90+5
90+4
Zápas míří do samotného závěru.
90+3
Inter se na polovině Juventusu snaží vytvořit nějaký tlak a případně vstřelil vyrovnávací branku.
90+2
V závěru ještě rohový kop pro Inter.
90
Do druhého poločasu nastaví hlavní sudí ještě pět minut.
89
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Andrea Ranocchia, přichází Assane Demoya Gnoukouri.
87
A znovu to byl Morata, který se dostal k balonu, ale hlavou ho poslal těsně vedle pravé tyče.
87
Juventus má výhodu standardní situace.
85
NEUVĚŘITELNÉ! To, co momentálně zachytal brankář Juventusu Marco Storari, to jsou zákroky roku. Nejdříve vychytal střelu z bezprostřední blízkosti, poté se míč odrazil ke zcela volnému Icardovi, ale Storari se tak bleskově stihl přesunout a vychytat i střelu Icardiho. Neskutečné!
83
Juventus právě vstřelil branku!
Obrovská chyba brankáře domácích! Samir Handanovič podcenil skákající střelu ÁLVARA MORATY, která letěla přímo na něj a míč propadl do branky – 1:2!
82
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Marcelo Brozović, přichází Lukas Podolski.
82
Icardi se dostal ve vápně k hlavičce, ovšem hlavičkoval mimo branku.
80
Poslední desetiminutovka do konce základní hrací doby. Juventus má výhodu standardní situace.
78
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Roberto Pereyra, přichází Paul Pogba.
77
Zápas se blíží pomalu ale jistě ke konci a skóre je stále nerozhodné. Který tým zvítězí a nebo uvidíme remízu?
74
Rohový kop pro Inter. Na zemi zůstává ležet Pereyra a chytá se za kotník.
72
Inter momentálně jednoznačně lepším týmem na hřišti.
71
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Xherdan Shaqiri, přichází Juto Nagatomo.
71
Kovačič našel ve vápně nabíhajícího D'Ambrossiu, který trestuhodně netrefil branku!
69
Domácí se dožadovali odpískání ruky ve vápně Juventusu, ale rozhodčí tentokrát zůstal klidný.
67
Jesus fauloval u praporku hostujícího kapitána a vysloužil si žlutou kartu.
66
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Alessandro Matri, přichází Fernando Llorente.
66
Pěkný pokus Shaqiriho nakonec skončil těsně vedle levé tyče branky.
65
Morata se dopustil útočného faulu a hrát mohou domácí.
62
V posledních minutách vidíme pouze kombinační fotbal bez zakončení. Oba týmy hrají velice opatrně.
59
Z rohového kopu nakonec žádné nebezpečí nevzniklo.
58
Žlutou kartu dostává Mateo Kovačić (Inter Milán).
58
Další rohový kop pro Inter.
56
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Stephan Lichtsteiner, přichází Angelo Ogbonna.
54
Inter znovu na polovině soupeře.
53
Žlutou kartu dostává Stephan Lichtsteiner (Juventus FC).
52
Žlutou kartu dostává Álvaro Morata (Juventus FC).
51
Icardi pálil zpoza vápna, ale těsně vedle.
50
Centr Interu do vápna hostů odvrátil hlavičkou Bonucci.
49
Hráči Interu momentálně prochází přes polovinu hřiště a dostávají se před vápno Juventusu.
47
A znovu Morata nebezpečně hlavičkoval na zadní tyči vedle.
46
Álvaro Morata se hned v úvodu poločasu dostal do úniku z levé strany, ale jeho střela minula pravou tyč branky.
46
Máme za sebou první poločas velmi dobrého utkání. Zápas začali lépe domácí a zaslouženě po brance Icardiho vedli. Juventus vyrovnal hru a po faulu na Matriho kopali hosté penaltu, kterou s přehledem proměnil Marchisio a vyrovnat stav hry.
45
44
Kovačič zajel nepříjemně do Pereyry a dostal napomenutí od sudího.
42
CLAUDIO MARCHISIO si s penaltou poradil jako správný kapitán a míč trefil přesně do pravého dolního rohu branky – 1:1.
42
Žlutou kartu dostává Nemanja Vidić (Inter Milán).
41
A máme zde penaltu pro Juventus!
39
Obrovská šance Interu! Xherdan Shaqiri nejdříve nastřelil spojnici od které se balon odrazil k Brozovičovi, který sice branku vstřelil, ale bohužel pro domácí z ofsajdu.
38
Jesus momentálně krásně obehrál dva hráče Juventusu a Inter může pokračovat v nátlaku.
36
Územně je prozatím lepší Juventus, ale žádná sláva to není a ani jeden z celků si v posledních minutách šanci nevytvořil.
35
Žlutou kartu dostává Marcelo Brozović (Inter Milán).
34
Momentálně sledujeme fotbal plný nepřesností. Snad se to zlepší.
33
Žlutou kartu dostává Andrea Ranocchia (Inter Milán).
32
Opět hosté na míči a znovu pomalá kombinace.
28
Juventusu již o nic nejde a taky to dle toho vypadá. Nevychází jím většina přihrávek a hodně kazí.
27
Pěkná akce na jejíž konci zakončoval z pozice šestnáctky Brozovič, ale jeho pokus zmarnil svým zákrokem Handanovič.
27
Juventus se momentálně dostává směrem dopředu.
26
Nevědomě se dostal k zakončení Jesus, ale zakončil pouze vedle pravé tyče. Odkopávat bude od své brány Storari.
25
Rohový kop pro Inter.
24
Na druhé straně skvělá příležitost Palacia, který dostal balon do prostoru před bránou a z první pálil přesně do připraveného Storariho!
22
Skvělá šance Moraty! Ten si udělal prostor a následně z levé strany nebezpečně vystřelil na bližší tyč, ale Handanovič tuhle střelu zachytil.
21
A další centr do vápna Interu odvrácen obránci.
20
Centr Bonucciho do vápna nakonec skončil až v zámezí.
18
A znovu má míč na kopačkách Inter. Juventus pouze přihlíží.
17
Ambrossio nepřesně přihrál Brozovicovi, který si nabíhal směrem k hostující bráně.
16
Inter je v první patnáctiminutovce jednoznačně aktivnějším celkem.
15
Omlouváme se za technické problémy, teď by již mělo být vše v pořádku.
9
Inter Milán právě vstřelil branku!
Krásná střela zpoza vápna MAURA ICARDIHO skončila brankou a Inter vede – 1:0!
4
Marco Icardi měl první vážnější šanci zápasu! Jeho střelu vyrazil skvěle Buffon!
1
Juventus FC

Juventus si závěr sezony zcela jistě užívá. Před několika dny porazil hvězdný Real Madrid v semifinále Ligy mistrů a utká se ve finále taktéž se španělským celkem, Barcelonou. Před finále však čeká Juventus ještě dohrát několik utkání, i když ne tolik prioritních, protože mu již "o nic nejde". Nejlepším střelcem v Juventusu je suverénní argentinský kanonýr Carlos Tevéz, který má na kontě již dvacet branek.
Inter Milán

Pro domácí bude tento zápas mnohokrát důležitější než pro hosty z Juventusu, jelikož Juventus má již titul jistý, ale domácí stále hrají o Evropskou ligu. Bodový rozdíl mezi osmým Interem a šestou Sampdorií jsou pouze dva body, což je opravdu minimum. Pokud dnes Inter zvítězí, Evropská liga se zase o nějaký kousek přiblíží. Nejlepším střelcem Interu je v letošní sezoně je argentinský útočník Marco Icardi s osmnácti brankami.
Hezký večer u sledování 36. kola italské Serie A mezi domácím Interem Milán a hostujícím celkem z Juventusu. Utkáním vás bude svým komentářem doprovázet Petr Peleška.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62