Na stadionu panuje smutek, celý zápas byl totiž vyrovnaný. V poslední minutě však vystřelil hostům tři body de Guzmán a hosté mohou tak slavit. Dnešní zápas jasně ukázal, že fotbal je nevyspitatelný a musí se hrát až do poslední vteřiny. To je dnes ode mne vše, přeji Vám příjemný zbytek večeru.
90+7
90+6
Domácí tak v závěru zápasu přicházejí o 1 bod.
90+5
Neapol právě vstřelila branku!
Hosty to nemusí ale vůbec mrzet. Po zmatku ve vápně se dostal k míči JONATHAN DE GUZMÁN, a ten si sám před brankářem se šancí bez většího problému poradil.
90+5
Higuaína ve stoprocentní šanci vychytal Perin. Neskutečný zákrok!
90+5
Máme tu poslední minutu nastavení a hosté jsou stále u míče.
90+4
Hosté se dožadující po souboji ve vápně odpískání pokutového kopu. Ten se nakonec nepíská.
90+3
Poslední dvě minutky zápasu a hosté jsou u míče.
90+2
Higuaín přihrál střídajícímu Mertensovi, a ten vystřelil na branku. Jeho střela minula jen těsně branku.
90+1
Hlavní rozhodčí nastavil pět minut nad rámec hrací doby.
90+1
Hráči Janova jsou u míče a kombinují na útočné polovině.
90
Nyní se hraje ve středu hřiště.
88
Zbývá nám posledních pět minut zápasu. Bude to ještě napínavý konec zápasu.
87
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Lorenzo Insigne, přichází Miguel Perez.
85
Zúñiga byl ve vápně atakován, hlavní rozhodčí však penaltu nepíská.
82
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Stefano Sturaro, přichází Gabriel Mussis.
82
Velká šance Higuaína, který šel sám na Perina. Míč však nastřelil pouze do něj!
82
Mertens se dostal ke střele. Ta byla nakonec nebezpečná ale letěla těsně nad branku.
81
Volný přímý kop se hostům moc nevydařil, jsou ale stále u míče a kombinují na útočné polovině.
81
Volný přímý kop pro Neapol.
80
Ragusa vyfasoval za svůj faul loktem žlutou kartu.
78
Domácí si po zákroku na Falquého stěžují a chtějí odpískat pokutový kop, hlavní rozhodčí ale nepíská a hra pokračuje.
78
Albiol si za svůj tvrdý zákrok vysloužil žlutou kartu.
77
Do konce zápasu nám zbývá zhruba patnáct minut a stav je stále nerozhodně 1:1.
75
Oba hráči slovenské národnosti opustili hřiště ve stejný moment. Nyní si alespoň mohou popovídat o dnešním zápase.
74
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Juraj Kucka, přichází Antonino Ragusa.
74
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Marek Hamšík, přichází Jonathan de Guzmán.
73
Higuaínovi teď chybělo jen pár centimetrů, aby zpracoval míč a ocitl se tak ve velké šanci.
71
Střídající Falqué se dostal poprvé k míči a vystřelil zhruba ze třiceti metrů na branku. Jeho střela byla spíše taková zahřívací a Rafael ji bez většího problému chytil.
69
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Diego Perotti, přichází Iago Falqué.
69
Na dobrý centr do vápna si naskakoval Higuaín. Na míč nedosáhl jen těsně.
67
Hra nám pokračuje. U míče jsou domácí, a ti kombinují na útočné polovině.
66
Hra je přerušena. Na hřišti leží jeden z hostujících hráčů.
65
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází José María Callejón, přichází Dries Mertens.
65
Jorginho se dostal k míči a vypálil zhruba ze dvaceti metrů. Jeho střela šla těsně nad branku.
63
Zúñiga se ocitl sám před Perinem. Druhý zmiňovaný byl v souboji z očí do očí úspěšnější a připsal si výborný zákrok.
62
Higuaín dostal do vápna dlouhou přihrávku, nacházel se ale v ofsajdu, a ten je taky odpískán.
61
Hráči Neapole jsou u míče a kombinují na útočné polovině. Vymýšlejí nějakou akci.
60
Tak máme za sebou hodinu hry.
57
Tak utkání je stále vyrovnané a vyrovnané je i skóre. Dnes to bude nejspíše o chybičce v obraně.
55
A máme tu další žlutou kartu. Tu vyfasoval za svůj faul ve středu hřiště Sturaro.
53
Marchese vyfasoval první žlutou kartu tohoto zápasu.
53
Z rychlého brejku mohl Higuaín poslat hosty do vedení. Jeho střela z otočky šla ale těsně nad branku.
52
Pinilla opravdu v dnešním zápase vyniká. Nevynechá žádný souboj a rve se o míč jako tank.
50
Tak nakonec je start do druhého poločasu od obou týmů celkem opatrný. Nejspíše budou hráči obou týmů čekat na chyby v obraně.
48
Hlavní rozhodčí není dnes příliš ostrý. Zatím nerozdal žádnou kartu a pár ostřejších zákroků už bylo.
47
Domácí hráči jsou aktivní i na začátku druhého poločasu, uvidíme, jak dnešní zápas dopadne.
46
Právě nám začal druhý poločas dnešního utkání. U míče jsou hráči Janova.
46
Kdo vyhrajete dnešní utkání? Sledujte i nadále náš přenos.
Máme za sebou první poločas dnešního utkání, a ten je poměrně vyrovnaný. Oba týmy si vytvořili pár slibných šancí. Druhý poločas nám začne zhruba ve 21:47.
45+1
45
Perotti se hnal sám na branku, byl ale proti velké přesile, a tak nic většího nevytvořil.
43
Konec prvního poločasu se blíží a stav máme vyrovnaný 1:1. Držení míče mají oba týmy zhruba stejné.
41
Pinilla si tuto branku rozhodně zasloužil. Dnes je nejaktivnějším hráčem na hřišti.
40
Janov právě vstřelil branku!
Tak teď už to domácímu bombarďákovi MAURICIU PINILLOVI konečně vyšlo. Vyskočil nejvýše na centr a hlavičkou teď nedal Rafaelovi žádnou šanci.
38
Callejón se dostal k hlavičce ve vápně. Ta však neměla potřebnou razanci a Perina nijak nezaskočila.
36
Rafael dnes chytá ve velmi dobré formě a bude hodně těžké ho překonat.
34
Oba týmy hrají v plném nasazení a jde to vidět. Hráči si nedarují ani půl metru hřiště.
32
Áááá, to muselo být nepříjemné. Marek Hamšík teď ve snaze udržet míč na hrací ploše narazil do reklamního bilboardu. Snad bude v pořádku.
30
Máme za sebou zhruba třicet minut hry a hosté vedou stále 1:0. Domácí borci se teď snaží vyrovnat, uvidíme, jestli se jim to do konce prvního poločasu podaří.
28
Další šance domácích, teď Rafael předvedl dva dobré zákroky. Tak teď hostující brankář hosty opravdu drží.
27
Domácí si vytvořili další velkou šanci. Na centr do vápna si skvěle naskočil Pinilla a vyslal hlavičku na branku. Rafael předvedl opět výborný zákrok a drží tak hostům vedení!
26
Přestože domácí celek prohrává, jeho fanoušci stále hlasitě fandí. Takhle to má vypadat.
24
Domácí se teď ukotvili na útočné polovině a kombinují před vápnem. Uvidíme, zda si něco vytvoří.
23
Tak utkání je poměrně vyrovnané a oba týmy mají zhruba stejné držení míče. Chtělo by to ale více šancí.
21
Na centr z rohového kopu si nejvýše vyskočil Pinilla. Jeho hlavička však minula branku.
20
První velká šance dnešního utkání. Pinilla se dostal k míči a vystřelil zpoza vápna. Jeho střelu musel Rafael vyrazit velmi dobrý zákrokem na rohový kop.
20
Hra je celkem rozkouskovaná, hru kazí mnoho faulů.
19
Zatím nesledujeme příliš atraktivní utkání. Šancí je jako šafránu.
18
Jorginho teď může být jenom rád, že za svůj faul nevyfasoval žlutou kartu.
16
Domácí hráči teď útočí a hosté mají co dělat, aby je ubránili.
14
Nyní jsou u míče pro změnu hosté, ti dnes spoléhají hlavně na bývalou dvojici z Realu Madrid.
12
Hráči Janova kombinují na vlastní polovině a snaží se hru uklidnit. Pomalu ale jistě přecházejí na útočnou polovinu.
11
Marek Hamšík se ve středu hřiště uvolnil a vystřelil zhruba ze dvaceti metrů. Jeho střela však mířila vysoko nad.
9
Pro centr si vyběhl Rafael a vyboxoval ho daleko od své branky. Navíc teď jeden z domácích fauloval, a tak budou hosté zahrávat volný přímý kop.
9
Rohový kop se bude opakovat.
9
Máme zde první rohový kop zápasu, ten rozehrají hráči Janova.
8
Rafael teď chytil do své náruče centr, který mířil do malého vápna.
7
Callejón hledal svým centr někoho v modrém. Ve vápně se však nikdo takový nenacházel, a tak jsou u míče domácí hráči.
6
Hráči Neapole jsou na koni a útočí. Takhle si domácí určitě začátek zápasu nepředstavovali. Dnes budeme jistě sledovat dobrý fotbal, přeci jen je to první kolo a oba týmy budou chtít do nové sezóny vstupovat s výhrou.
5
Jde vidět, že tito dva hráči spolu hrávali již v Realu Madrid a jsou skvěle sehraní.
3
Tak to je úvod zápasu jak má být. Po skvělém centru do vápna od Higuaína skóroval svým volejem JOSÉ CALLEJÓN.
3
Jednu z prvních šancí si vytvořili domácí. Perotti centroval do vápna a na míč si nabíhali hned dva útočníci. Ani jednomu se však nepodařilo míč trefit.
2
Oba týmy se vzájemně oťukávají, typický úvod každého zápasu.
1
Právě nám začalo dnešní utkání. Úvodní rozehrávky se ujali domácí, kteří nastoupili v modrých dresech. Domácí nastoupili v dresech červeno-modrých.
1

Janov CFC: Perin – De Maio, Burdisso, Marchese – Edenilson, Rincón, Sturaro, Antonelli (C) – Kucka, Pinilla, Perotti.
Náhradníci: Eugenio, Daniele – Rosi, Greco, Sampirisi, Izzo, Mandragora, Falqué.

SSC Neapol: Rafael Rafael Cabral – Maggio, Albiol, Koulibaly, Zúñiga – Callejón, Jorginho, Hamšík (C), Inler, Insigne – Higuaín.
Náhradníci: Andújar – Britos, Mertens, Gargano, Henrique, Zapata, Mesto, de Guzmán.

Rozhodčí: Banti – Posado, Petrella.
Neapol má na svém kontě stejný počet výher jako její první soupeř v letošní sezoně Serie A. Nutno ale zmínit, že ona na rozdíl od Janova odehrála v přípravném období o dva zápasy méně. K tomu ještě jednou remizovala a dvakrát prohrála.
Janov odehrál v přípravě sedm utkání, v nichž pouze ve dvou dokázal zvítězit. Dnes domácí celek ve stejném počtu zápasů také na své soupeře nestačil. K tomu si připsal tři další remízy.
Hezký večer, vítám vás u sledování on-line přenosu z italské Serie A. Konkrétně se zaměříme na duel Janov CFC – SSC Neapol.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62