To je ode mě pro tuto chvíli vše. Přeji Vám příjemný zbytek večera.
Druhý poločas nabídl opět velké množství gólových šancí, ale žádnou branku jsme v něm nakonec neviděli, takže se oba tým rozcházejí nerozhodným výsledkem 1:1. Rozhodně se bylo na co koukat a výsledek zápasu spravedlivě odráží dění na hřišti.
90+5
90+5
Pinilla (JAN) si ve vápně nabíhal na centrovaný míč, jenže upadl v souboji s obráncem a následně se marně dožadoval pokutového kopu.
90+4
Palermo nyní kombinuje s míčem na útočné polovině.
90+2
Do zakončení se dostal domácí Pinilla, jenže ani on nebyl přesný a neusměrnil míč mezi tři tyče.
90+1
Nastavuje se pět minut nad rámec normální hrací doby.
90
Střídání v týmu U.S. Citta di Palermo: ze hřiště odchází Enzo Maresca, přichází Granddi Ngoyi.
88
Velké nebezpečí v hostujícím vápně! Edenilson nejprve přihrával do malého vápna, kde míč odkopl těsně před číhajícím Pinillou jeden z obránců Palerma a následně se k míči dostal Fetfatzidis, který přihrávkou vybídl ke střele Kucku, jemuž však střela nesedla a jeho nedůrazný pokus zlikvidoval Sorrentino.
85
S blížícím se závěrem zápasu začíná mít možná trochu překvapivě územní převahu hostující Palermo.
83
Střídání v týmu U.S. Citta di Palermo: ze hřiště odchází Franco Vázquez, přichází Andrea Belotti.
82
Po Vázquezově přihrávce se ke střele napřáhl Dybala, jehož rána skončila hodně nad bránou.
82
Rohový kop pro Palermo.
80
Juraj Kucka je hned od svého příchodu na hřiště hodně aktivní a na své konto si připsal i první střelecký pokus, který však nemířil mezi tři tyče.
78
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Andrea Bertolacci, přichází Juraj Kucka.
76
Tutovku teď promarnili i domácí! Antonelli dostal skvělou přihrávku do vápna a na vybíhajícího Sorrentina se snažil vyzrát přihrávkou na volného Pinillu, který si nabíhal před prázdnou bránu, jenže přihrávka byla zbytečně příliš vysoká a Pinilla nedokázal těžký míč usměrnit hlavou do brány.
74
Janov je nadále více na míči, ale nebezpečnější jsou ve druhém poločase zatím hosté, kteří využívají každé příležitosti k rychlému přechodu do útoku.
71
Další obrovská šance Palerma! Po Barretově centru hlavičkoval zcela osamocený Vázquez, který však trestuhodně minul bránu.
68
Když se však hosté dostanou do útoku, umí být velmi nebezpeční! Morganella teď výborně odcentroval před bránu, kde v dobré pozici hlavičkoval střídající Quaison, který ale usměrnil míč pouze doprostřed brány, kde byl připravený Perin.
67
Pinilla se snažil proniknout s míčem do vápna, ale hostující obrana byla pozorná. Začíná se hrát stále více jen na polovině Palerma.
66
Střídání v týmu U.S. Citta di Palermo: ze hřiště odchází Ivajlo Čočev, přichází Robin Quaison.
65
Marchese zkoušel vyslat dlouhý centr na bránu, ale přehnal to s razancí a míč doletěl až do zámezí.
62
Domácí se krásně prokombinovali krátkými přihrávkami až do vápna, kde se v gólové pozici objevil Perotti, kterému však na poslední chvíli sebral míč Lazaar.
60
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Alessandro Matri, přichází Joannis Fetfatzidis.
59
Málem to bylo 1:2! Hostující Vázquez se napřáhl skoro z dvaceti metrů a jeho povedená střela skončila na tyči domácí brány!
58
K postupné kombinaci se teď po dlouhé době dostalo Palermo, které bude nyní vhazovat na útočné polovině.
56
Domácí Greco zasáhl míč rukou a vidí za to žlutou kartu.
55
Hra je v úvodu druhého poločasu klidnější než v před přestávkou. Janov se zatím postupnou kombinací nedostává do šancí.
52
Po vysokém míči za obranu se ve vápně natahoval Matri, jenže nedokázal trefit míč ideálně.
50
Z rohu však žádné nebezpečí nevzešlo a míč je nyní na polovině hřiště.
49
Nyní si ovšem domácí vypracovali rohový kop.
48
Palermo začalo druhou půli vcelku aktivně a zatím se nedostává pod tlak, který byl k vidění v závěru prvního poločasu.
46
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Iago Falqué, přichází Mauricio Pinilla.
46
Druhý poločas začne přibližně ve 21:47.
První poločas nám nabídl zajímavou podívanou s pěknými góly a několika velmi nebezpečnými šancemi. Optickou převahu má domácí Janov, ale i Palermo dokázalo být v útoku nebezpečné a stav je po pětačtyřiceti minutách nerozhodný 1:1.
45
45
Hra se v posledních minutách odehrává pouze na polovině Palerma, ale zdá se, že v prvním poločase už se nic nestane.
42
Bertolacci poslal nebezpečný míč napříč pokutovým územím, jenže nikdo z domácích se k balónu nedostal.
40
Domácí se snaží dostat s míčem do vápna, ale tam jsou zatím pozorní obránci Palerma, kteří opakovaně odkopávají míče pryč ze své šestnáctky.
38
Janovu vyrovnávací branka hodně prospěla a nyní má znatelnou herní převahu.
35
V posledních minutách se s gólovými šancemi roztrhl pytel! Hosté založili rychlý protiútok, Dybala si perfektním prvním dotekem obhodil Burdissa a rázem uháněl s míčem úplně sám na Perina, který parádním zákrokem dokázal vytěsnit míč mimo bránu.
34
Další obrovská šance Janova! Falqué střílel v gólové pozici, ale jeho pokus zblokoval jeden z obránců, který teď zachránil Palermo před inkasováním.
33
Žlutou kartu dostává Facundo Roncaglia (Janov CFC).
32
Obrovská šance domácích! Falqué parádně přihrál Antonellimu, který šel z levé strany úplně sám na Sorrentina, jehož však zblízka nedokázal překonat, když napálil míč pouze přímo do něj.
30
Janov právě vstřelil branku!
O chvíli později však Morganella chyboval, což vedlo až k vyrovnávací brance! Po nepovedeném odkopu hostující obránce se k míči dostal ANDREA BERTOLACCI, který přesnou střelou k tyči překonává Sorrentina.
29
Domácí se dostali s míčem až do hostující šestnáctky, ale tam skvěle zapracoval Morganella, který vybojoval balón.
27
Z domácí standardky však nic nebylo a o chvíli později přišla nebezpečná situace na druhé straně. Lazaar vypálil z hranice vápna a Perin vyrazil míč pouze před bránu, kde se k dorážce dostal Dybala, jehož střelu však Perin dokázal rovněž zneškodnit a bude z toho jen rohový kop pro Palermo.
25
Hosté se teď dopustili faulu na vlastní polovině a na rozehrávku standardní situace se chystá Bertolacci.
22
Janov se po následném rohovém kopu dostával opět do nadějné situace, ale rozhodčí i tentokrát viděl přestupek proti pravidlům a míč připadá Palermu.
20
Síť hostující brány se rozvlnila a Janov slavil vyrovnávací branku, ale rozhodčí gól neuznává! Brankový sudí nyní pomohl hlavnímu, když si všiml, že Edenilsonovi utekl míč do zámezí ještě předtím, než přihrál do malého vápna Matrimu, který poté zblízka vstřelil neplatný gól.
18
Janov trápí časté nepřesnosti, díky nimž se Palermo dostává do rychlých brejků. Domácí jsou zatím neškodní.
16
Palermo se dostalo do nebezpečného protiútoku, ale domácí zachránil Marchese, který vystihl přihrávku do pokutového území.
15
To samé bylo nyní k vidění na druhé straně. Pro Dybalův centrovaný míč si ve vápně v pohodě došel domácí Perin.
14
Falqué zahrával standardku do hostující šestnáctky, kde míč skončil v rukavicích brankáře Sorrentina.
12
Hosté se nyní v podstatě nedostávají do kombinace. Palermo pouze vyčkává na vlastní polovině a soustředí se na to, aby nepouštělo domácí tým do šancí, což se mu zatím daří.
10
Pokračuje optická převaha Janova, který si však zatím nevytvořil žádnou opravdu nebezpečnou situaci.
7
Palermo právě vstřelilo branku!
Zničehonic je tu ovšem vedoucí gól Palerma! PAULO DYBALA povodil míč po pravé straně a "po Robbenovsku" předvedl zasekávačku do středu hřiště s následnou parádní ranou do vzdálenějšího horního rohu Perinovy brány.
6
Janov má v úvodu více ze hry a často kombinuje na útočné polovině.
4
Hosté se poprvé dostali do útočné akce, ale míč nakonec skončil jen v zámezí a odkopávat bude domácí brankář Perin.
2
Perotti (JAN) přihrál do vápna Matrimu, který se snažil zakončit bokem k bráně, ale míč trefil velmi slabě, takže Sorrentino neměl potíže.
1
Zdravím všechny fotbalové příznivce! V dohrávce dvanáctého kola italské Serie A změří síly domácí Janov CFC s hostujícím Palermem. Oběma týmům se v poslední době vcelku daří. Janov prohrál naposledy na konci září a Palermo si v posledních zápasech rovněž nevede špatně, když dokázalo mimo jiné zvítězit 2:0 na hřišti milánského AC. Tabulkově jsou na tom ovšem lépe domácí, kteří půjdou do dnešního zápasu v roli favorita. Naplní se papírové předpoklady, nebo se nakonec budou radovat hosté ze Sicílie?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62