Je dobojováno! Struhující druhý poločas přinesl hned dvě branky na obou stranách. Když už se zdálo, že hosté získají plný počet bodů, vyrovnal v nastaveném čase z penalty Fetfatzidis. Utkání tak skončilo smírně 3:3. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 6:9
90+4
90+4
Janov ještě v samotném závěru střídá. Ze hřiště odchází Fetfatzidis, kterého nahradí Rosi.
90+2
Janov právě vstřelil branku!
JOANNIS FETFATZIDIS se do balonu opřel s velkou razancí a s pomocí odrazu od brankové konstrukce vymazal nepříznivý stav duelu.
90+1
Tak to je neskutečné, v závěru může být opět vyrovnáno. Za faul na Juraje Kucku je nařízen pokutový kop!
90
K základní hrací době utkání se budou nastavovat tři minuty.
89
Ani jedna standardní sitauce se ale nujala, Sassuolo nadále odolává. Uvidíme, co přinese samotný závar zápasu.
88
Utkání se již neúprosným tempem blíží ke svému závěru. Domácí však ještě budou mít k dispozici rohový kop.
87
Domácí měli dobrou možnost vyrovnat, avšak Bertolacci měl balon příliš na dlouhou nohu. V poklidu tak mohl zasáhnout Consigli.
86
Střídání v táboře hostujícího celku. Misté Berardiho naskočí do hry Chibsah.
85
Dalekonosná střela Kucky skončila pouze u Consigliho, který s rozehrávkou pochopitelně vůbec nepospíchá.
84
Nyní se neujal ani domácí rohový kop, a tak mohou hosté odvrátit balon a opět si na malou chvíli odpočinout. Janovu plyne čas velice rychle.
83
Závěr utkání je velice nepohledný, Sassuolo zavřelo defenzivu, přičemž se Janovští stále pokoušejí tímto kvalitním defenzivním valem prostoupit.
81
A další žlutá karta, za příliš vysokou nohu ji obdržel Simone Zaza (SAS).
80
Do konce základní hrací doby zbývá pouhých deset minut, hosté stále drží těsné vedení. Nyní se začínají probouzet také domácí ochozy.
79
Momentálně se bojuje převážně v okolí středového kruhu, kde ani jednomu z celků žádné výraznější nebezpečí nehrozí.
78
Zazův prodloužený balon nadělal defenzivě Janova poměrně velké potíže, avšak nakonec celou sitauci domácí v poklidu zvládli.
77
Rohový kop v podání Janova žádné větší nebezpečí nepřinesl, hosté se ubránili v naprosté pohodě.
76
Domácí fotbalisté střídají. Místo Lestienneho zasáhne do utkání Juraj Kucka.
76
Vzápětí je ale za svůj skluz "odměněn" také Magnanelli (SAS).
75
Lestienne poměrně frustrovaně zasáhl soupeře, za což dostává karetní trest.
73
Druhé střídání na straně Sassuola. Místo Brighiho naskočí do zápasu Biondini.
72
Janov se opět vrátil k pocitvému napadání, uvidíme, zda se mu podaří potřetí v utkání srovnat se soupeřem krok.
70
Sassuolo střídá. Místo Sansoneho naskočí do hry Floro Flores. Jak se tato změna projeví?
69
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Hosté jdou potřetí v utkání do vedení! Simone Zaza vedl po pravé straně protiútok, načež adresoval přihrávku na DOMENICA BERARDIHO. Hostující útočník poté zamířil přesně k levé tyči.
68
Rohový kop z levé strany hrací plochy si Consigli v poklidu stáhl ze vzduchu. Defenziva hostujícího celku stále odolává aktivním domácím.
67
Stále stejný obraz hry, Janov kombinuje na útočné polovině, kde se snaží vymyslet cosi, čím by zaskočil defenzivu Sassuola.
66
Domácí jsou stále aktivnější. Zdá se, že Sassuolu poněkud docházejí síly. Uvidíme, co přinesou následující minuty.
65
Ve velkém vápně Sassuola nastal velký závar, který ale nikdo z domácích fotbalistů nedokázal patřičně zužitkovat. Bude se znovu pouze kopat od branky.
63
Domácí byli faulováni, avšak hlavní sudí ponechal výhodu. Celá akce vyvrcholila nepříliš prudkou ranou, o niž se postaral pohotový Consigli.
62
Missiroli sprintoval za dlouhým nákopem, avšak na hrací ploše jej nezastihl. Balon uvede do hry opět domácí brankář Perin.
61
Berardi nyní při souboji u postranní lajny fauloval, a tak hlavní sudí nařídil rozehrávku pro domácí celek.
60
Lestienne hledal prudkou přihrávkou Falquého, kterého také nalezl. Domácí útočník ale nedokázal ve skluzu zamířit přesně, balon skončil mezi diváky.
59
Utkání je momentálně plné tvrdých soubojů, ale také nepřesností. Uvidíme, co přinesou následující minuty.
58
Tentokráte si pro změnu nerozuměli hostující fotbalisté, dlouhý centr doputoval až do zámezí.
57
Domácí po vstřelené brance převzali iniciativu a opět se sanží útočit. Zatím se jim ale přechod do ofenzivní fáze příliš nevede.
55
Další akci Janova zastavuje postavení mimo hru, rozehrávat bude hostující brankář.
54
Opět se bude udělovat žlutá karta. Potrestaným borcem je hostující Matteo Brighi (SAS).
53
Vzápětí ale domácí srovnávají krok. JOANNIS FETFATZIDIS obdržel z levé strany přihrávku, kterou zpracoval a následně pohodlně dopravil za brankovou čáru. Consigli neměl možnost zasáhnout.
52
Domácím se nedá upřít snaha, o tom žádná. Sassuolo je dnes ale velmi dobře připravené, především defenziva funguje tak, jak má.
51
Janov chtěl odpovědět, avšak ofenzivní akci zastavuje postavení mimo hru.
49
Perin poměrně nejistě zasáhl proti rohovému kopu, načež se balon snesl před SIMONE MISSIROLIHO. Hostující záložník poté neváhal a bleskově dorazil míč za brankovou čáru. Hosté tak zaslouženě navyšují vedení.
48
Sassuolo vstoupilo do druhé půlě velmi aktivně, momentálně kombinuje na útočné polovině. Janov působí poměrně zakřiknutým dojmem.
47
Nyní byl Missirolim pro změnu zasažen Sturaro. O uvedení balonu do hry se postará domácí brankář Perin.
46
Domácí ve středu pole faulovali, a tak bude rozehrávat Sassuolo. Faulovaným mužem se stal Simone Zaza.
46
Je za námi úvodní poločas, který přinesl poměrně kvalitní fotbalovou podívanou. Jako první se vedení ujali zaslouženě hosté, pokutový kop proměnil Domenico Berardi. Domácí ale poté zabrali a dokázali vyrovnat, prosadil se Iago Falqué. Utkání je tak stále otevřené na obě strany. Jak se bude nadále vyvíjet? Sledujte náš on-line přenos!

Střely na branku: 1:6
45+1
45+1
Dlouhý centr z levé strany doplachtil pouze za branku Janova. V prvním poločase se již nic nestane.
45
V závěru poločasu měli hosté k dispozici volný kop, který přistál na hlavě Berardiho. Forvard Sassuola ale nedokázal přesně zakončit. K základní hrací době úvodní půle se bude nastavovat rovná minuta.
44
Sansone dlouho táhl útok, avšak nakonec přihrál velmi nepřesně. Z nadějně vypadající akce tak byl pouze odkop od branky.
43
Bude se poprvé žlutit. Za loket v okbličeji svého soka dostává karetní napomenutí Domenico Berardi (SAS).
42
Rohový kop Sassuola byl poměrě nebezpečný, ale nakonec janovským fotbalistům žádné větší škody nenapáchal.
41
Centr v podání Sturara byl příliš přetažený, míč zamířil až do ochozů stadionu. O výkop se tak postará hostující brankář Consigli.
40
Sassuolo se pokusilo vést ofenzivu po levé straně, ale Missirolimu utekl kulatý nesmysl do zámezí. Janov bude opět vhazovat.
39
V závěru poločasu domácí přece jenom přebírají iniciativu. Podaří se jim zaskočit svého soka nepříjemným gólem do šatny?
38
Na trávníku se také silně přiostřuje. Magnanelli doslova sestřelil protihráče, kterému se ale ihned omlouvá, v zákroku zcela jistě nebyl úmysl zranit.
37
Consigli si zakřičel a v poklidu lapil centr z levé strany hrací plochy. Na světelné tabuli svítí stále nerozhodné skóre. Utkání má ale poměrně kvalitní parametry.
36
Příliš dobře ne. Centr se sice snesl do velkého vápna, ovšem tam moc škody nenadělal. Terranova balon odkopl rychle do bezpečí.
35
Nedovolený zákrok hostující ekipy, Janov bude mít k dispozici volný kop od pravé postranní lajny. Jak s ním domácí borci naloží?
34
Momentálně se hra poněkud uklidnila. Míč na svých kopačkách ale vlastní fotbalisté Janova, kteří se postupným útokem vydávají kupředu.
32
Sansoneho centr ale přišel vniveč, neboť se Zaza provinil nedovoleným zákrokem. O uvedení balonu do hry se postará Perin.
31
Poměrně tvrdý souboj u postranní lajny ponechá hlavní sudí bez trestů. Sassuolo má ale k dispozici rohový kop, což je vítaná příležitost.
30
Acerbi hledal dlouhým pasem Berardiho, k němuž se ale balon nedostal. Hrát tak mohou janovští fotbalisté.
29
Sansone se tlačil do střelecké pozice, avšak rána byla zblokována. Následně se domácí fotbalisté provinili nedovoleným zákrokem.
28
Fetfazidis se tlačil k balonu, avšak Longhi jej uhájil. Bude se opět rozehrávat od hostující svatyně. Co přinesou následující minuty?
27
Domácí jsou po vstřelené brance na koni, momentálně kombinují na útočné polovině, kde zaměstnávají defenzivu Sassuola.
26
Janov reklamuje ruku ve velkém vápně, ovšem hlavní sudí pokutový kop pískat nehodlá. Bude se pouze kopat od branky.
25
Domácí srovnávají krok. IAGO FALQUÉ dostal výbornou přihrávku na pravou stranu velkého vápna, odkud posléze s přehledem zamířil ke vzdálenější tyči.
24
Po úvodních nevýrazných minutách utkání dostalo poměrně velké grády, příchozí fanoušci si zcela jistě přijdou na své.
22
Tak to byla další obrovská příležitost hostujícího celku. Simone Zaza pálil z levé strany pouze do připraveného Perina, který ale dělovku vytěsnil pouze na nohu Domenica Berardiho. Ten však svou druhou branku v zápase nepřidal, přízemní pokus byl zablokován.
21
Nepřesná kombinace domácího celku končí v zámezí, o výkop se tak postará Consigli.
20
Janov se snaží ihned odpovědět, ale zatím se mu to příliš nedaří. Sassuolo působí poměrně sebevědomým dojmem.
19
Hosté jdou do vedení. DOMENICO BERARDI se postavil k balonu, načež zamířil do pravého horní části branky. Perin si sice na míč sáhl, ovšem zabránit gólu nedokázal.
18
Lestienne sestřelil ve velkém vápně Berardiho, za což je nařízen pokutový kop!
17
Stále sledujeme nevýrazné utkání, které se přelévá z jedné strany na druhou. Ani jeden z celků ale nemá více ze hry.
15
Missiroli chtěl poslat do úniku Zazu, který se ale nacházel v ofsajdovém postavení. Rozehrávat tak bude Janov. Zatím jsme příliš velkých šancí neviděli.
14
Po delší době se dostal kupředu také Janov. Prudký pas z levé strany hrací plochy ale Consigli ihned lapil. Poté dlouhým výkopem rozehrál.
13
Acerbi se dvojitým skluzem dle hlavního sudího provinil nedovoleně, a tak bude rozehrávat domácí ekipa.
12
Missiroli hledal centrem z levé strany některého ze spoluhráčů, ovšem balon pouze prolétl velkým vápnem. Nakonec se bude vhazovat.
11
Po povedeném úvodu v podání domácího celku se hra vyrovnala a momentálně se přelévá z jedné strany na druhou. Co přinesou následující minuty?
10
Sansone znovu napřáhl ke střele, tentokráte z hranice velkého vápna. Perin ale jeho nepříliš povedenou ránu lapil do své moci. Poté ihned rozehrál.
9
Janov uklidnil hru a kombinuje na vlastní polovině. Do žádných větších ofenzivních akcí se zatím nežene.
8
První vážnější příležitosti. Sansone dostal balon za obranu, načež se ocitl sám před Perinem. Domácí brankář ale vyběhl, zmenšil střelecký úhel a možnost eliminoval.
7
Zaza zkusil své štěstí z poměrně velké vzdálenosti, ale branku vůbec netrefil. Bude se tak kopat od domácí svatyně.
6
Na hrací ploše navíc zůstal ležet domácí Terranova, který se ale nakonec za pomoci klubových lékařů zvedá a bude schopen pokračovat ve hře.
5
O centr z pravé strany hrací plochy se pokoušel Gazzola, jehož centru ale skončil pouze na boční síti. Následovat tak bude pouze odkop od branky.
4
Sturaro byl ve středu pole faulován, což zamená volný kop pro Janov. Vše se ale uděje v dostatečné vzdálenosti od branky.
3
Janovští jsou v úvodu zápasu aktivnějším mužstvem, avšak do větších šancí se zatím nedostávají.
1
Domácí fotbalisté se dlouhým nákopem ihned po zahájení utkání vydali kupředu, ovšem akce se jim nevydařila. Balon se dokutálel pouze k připravenému Consiglimu.
1
Oba celky jsouž již připraveny na hrací ploše, klání bude za malou chvíli zahájeno.

Janov CFC: Perin – Antonelli (C), Izzo, Burdisso, Roncaglia – Bertolacci, Rincón, Sturaro – Lestienne, Fetfatzidis, Falqué.
Náhradníci: Lamanna, Prisco – Edenilson, Kucka, Mandragora, Rosi.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Gazzola, Terranova, Antei, Longhi – Brighi, Magnanelli (C), Missiroli – Berardi, Zaza, Sansone.
Náhradníci: Polito, Pomini – Biondini, Bianco, Floccari, Floro Flores, Chibsah, Pavoletti.

Rozhodčí: Giacomelli – Marzaloni, Musolino.
Pohled do statistik

Janov je zcela jistě mírným favoritem nadcházejícího duelu. Momentálně se pohybuje na sedmé příčce tabulky, přičemž má na svém kontě 27 bodů. V posledním ligovém klání ale mužstvo padlo na půdě Interu Milán v poměru 1:3.

Sassuolo se taktéž nachází v klidném středu, zisk 24 bodů zajišťuje celku jedenáctou pozici. V předchozím kole si klub, který byl založen již v roce 1922, připsal bod za domácí remízu 1:1 s Udinese.
Vítejte u našeho on-line přenosu! Italská Serie A má na programu své 19. kolo. V jeho rámci změří síly celky Janov CFC a US Sassuolo Calcio. Úvodní výkop je v domácím prostředí Janova naplánován na 15:00. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62